Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 79
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Wierna Małogoszcz (junior mł.) Historia
-
- Wierna, seniorzy
- Wierna II, seniorzy
- Wierna, junior st.
- Wierna, junior mł.
- Wierna, trampkarz st.
- Wierna, trampkarz mł.
- Wierna, młodzik st.
- Wierna, młodzik mł.
- Wierna, orlik st.
- Wierna, orlik mł.
- Wszystkie zespoły
| Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 1 | Sb | 3 WRZ | 11:00 | | 2 — 7 | Piaskowianka Piaski | Jakub Frączek 44', 60' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 2 | Nd | 11 WRZ | 12:00 | | 2 — 0 | Radiator$ Stąporków | Jakub Zdeb 40', 53' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 3 | Sb | 17 WRZ | 16:30 | | 0 — 4 | Hetman Włoszczowa | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 4 | Pn | 26 WRZ | 16:30 | | 2 — 1 | Start Słupia Jędrzejowska | Mateusz Przanowski 10', Jakub Frączek 54' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 5 | Sb | 1 PAŹ | 11:00 | | 2 — 1 | Deko Włoszczowa | Jakub Grzyb 16' (k.), 26' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 7 | Sb | 15 PAŹ | 11:00 | | 3 — 3 | Bucovia Bukowa | Damian Bednarski 21', Karol Gągorowski 55', Piotr Strojny 70' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Termin 6 | Pn | 24 PAŹ | 15:30 | | 8 — 1 | Tęcza Gowarczów | Szymon Krzyżyk 4', Damian Bednarski 16', 58', 65', Karol Gągorowski 39', 47', Jakub Frączek 68', Mateusz Przanowski 71' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 8 | Sb | 22 KWI | 11:00 | | 0 — 9 | Piaskowianka Piaski | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 9 | Sb | 29 KWI | 11:00 | | 4 — 2 | Radiator$ Stąporków | Mateusz Przanowski 12', Jakub Frączek 21', 45', 54' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 10 | Sb | 6 MAJ | 11:00 | | 0 — 3 | Hetman Włoszczowa | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 11 | Sb | 13 MAJ | 11:00 | | 3 — 6 | Start Słupia Jędrzejowska | Jakub Frączek 64', Mateusz Przanowski 68', Paweł Kamiński 75' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 12 | Nd | 21 MAJ | 14:00 | | 4 — 1 | Deko Włoszczowa | Patryk Sołtys 40', 79', Mateusz Przanowski 45', Paweł Kamiński 65' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 13 | Wt | 30 MAJ | 17:00 | | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | Paweł Kamiński 35', Jakub Frączek 39' | | Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | Kolejka 14 | Nd | 4 CZE | 14:00 | | 1 — 4 | Bucovia Bukowa | Paweł Kamiński 8' | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|