Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
Widzew Łódź | 3 — 1 | Korona Kielce | 1 KWI | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 Korona: 55 Trenerzy: Daniel Myśliwiec, Karol Zniszczoł, Patryk Czubak, Michał Piros, Andrzej Rybski, Andrzej Woźniak, Andrzej Kasprzak — Mariusz Arczewski, Grzegorz Opaliński, Mateusz Gwizd, Michał Dutkiewicz.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 26 | ||||||||
ŁKS II Łódź | 0 — 3 | Polonia Bytom | 30 MAR | 17:00 | ||||
20 bramek | Bartłomiej Korbecki (13 + 7 k.) (Chełmianka) |
19 bramek | Kamil Orlik (13 + 6 k.) (Siarka) |
14 bramek | Krystian Mroczek (13 + 1 k.) (Chełmianka), Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 6 k.) (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 21 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 0 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 30 MAR | 11:00 | ||||
Wierna: 1 Granat: 12 Trenerzy: Mariusz Lniany, Michał Borowski, Filip Borowski, Łukasz Ziętal, Sylwester Adamczyk — Bolesław Strzemiński.
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 0 | GKS Nowiny | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 Alit: 1 GKS Nowiny: 95 Trenerzy: Paweł Rybus, Grzegorz Nowak — Przemysław Cichoń, Damian Kozieł.
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 49' GKS Rudki: 29 AKS 1947: 31 Trenerzy: Paweł Jaworek, Tomasz Palka — Marcin Kołodziejczyk, Konrad Majcherczyk.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 5 — 2 | Wisła Sandomierz | 30 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Łysica: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Jacek Pawlik, Michał Czarnecki, Daniel Łebek — Tomasz Dymanowski, Jarosław Piątkowski, Marcin Kaczmarek, Mateusz Kulita.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Serwis Klubu Łysica – kliknij w ten link. | ||||||||
Moravia Morawica | 0 — 4 | Korona II Kielce | 30 MAR | 15:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 15' 0 — 2 17' 0 — 3 65' 0 — 4 67' Moravia: 23 Korona II: 1 Trenerzy: Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak, Jarosław Haczkiewicz — Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV – kliknij w ten link. | ||||||||
Orlęta Kielce | 6 — 2 | Hetman Włoszczowa | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Orlęta: 12 Hetman: 1 Kartki także: Kamil Łokieć 80' — . Trenerzy: Tomasz Kołodziejczyk, Marcin Czerwiński, Michał Pałgan — Przemysław Kornacki, Hubert Wójcik.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 30 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Spartakus: 1 Pogoń: 30 Trenerzy: Janusz Cieślak — Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 2 | Arka Pawłów | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 1 — 2 72' 2 — 2 Klimontowianka: 23 Arka: 99 Trenerzy: Marcin Wróbel — Mirosław Kalista, Artur Góra, Piotr Gadecki, Kacper Rak.
| ||||||||
Neptun Końskie | 4 — 0 | Stal Kunów | 30 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Neptun: 91 Stal: 1 Trenerzy: Arkadiusz Bilski, Mateusz Deka, Mariusz Skoczylas, Bartosz Pańtak — Marcin Buras, Marcin Połowniak.
|
28 bramek | Jakub Rybus (25 + 3 k.) (Moravia) |
26 bramek | Jakub Mażysz (21 + 5 k.) (Alit) |
25 bramek | Mirosław Kalista (21 + 4 k.) (Arka) |
22 bramek | Bartłomiej Książek (20 + 2 k.) (Granat) |
21 bramek | Bartosz Papka (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 18 | ||||||||
Świt Ćmielów | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 30 MAR | 12:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 3 — 1 Świt: 1 Wicher: 1 Trenerzy: Marcin Dynarek — Kamil Mech.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 1 | Partyzant Wodzisław | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 45+3' 1 — 1 Orlicz: 1 Partyzant W.: 12 Trenerzy: Łukasz Tekiel, Jacek Gembski — Tomasz Gardiew.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 0 — 6 | Partyzant Radoszyce | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 38' 0 — 3 40' 0 — 4 60' 0 — 5 83' 0 — 6 Gród: 1 Partyzant R.: 1 Trenerzy: Robert Zagdan — Marcin Niemiec, Maciek Dymek.
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 4 | Naprzód Jędrzejów | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 45' 0 — 3 71' 0 — 4 Góral: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Damian Piotrowicz, Daniel Kuzka — Paweł Wijas.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 0 — 2 | ŁKS Łagów | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 4' 0 — 2 85' Piaskowianka: 88 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Serhii Pylypchuk, Michał Stępień, Adrian Stępień, Mirosław Pietrasiewicz — Rafał Gołofit, Szymon Górecki.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 2 — 1 | Kamienna Brody | 30 MAR | 15:00 | ||||
0 — 1 58' 1 — 1 2 — 1 Victoria 2015: 1 Kamienna: 1 Trenerzy: Dominik Frączkiewicz — Tomasz Wójtowicz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Kacper Kaczmarczyk – kliknij w ten link. | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 0 | Sparta Dwikozy | 30 MAR | 15:00 | ||||
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Sparta K. W.: 35 Sparta D.: 1 Trenerzy: Robert Banaszek — Jacek Kuranty.
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 0 | Unia Sędziszów | 30 MAR | 15:00 | ||||
TS 1946 Nida: 12 Unia: 1 Trenerzy: Łukasz Biały — Grzegorz Opara, Kamil Bratek.
|
25 bramek | Bartosz Sot (21 + 4 k.) (ŁKS Łagów) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (16 + 5 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Dominik Szewczyk (18 + 2 k.) (Partyzant W.) |
18 bramek | Bartłomiej Równicki (17 + 1 k.) (Naprzód) |
17 bramek | Krystian Moskal (12 + 5 k.) (Góral) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Moravia II Morawica | 3 — 2 | Polonia Białogon Kielce | 30 MAR | 10:00 | ||||
Kielce, Białogon, ul. Siedmiu Źródeł | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 57' 3 — 2 Moravia II: 22 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Marek Bożek — Paweł Mech.
| ||||||||
Dziki Skarżysko-Kamienna | 2 — 5 | Victoria Mniów | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 2 — 2 66' 2 — 3 69' 2 — 4 72' 2 — 5 90+3' Dziki: 1 Victoria: 14 Trenerzy: Cezary Nowak — Dawid Kukła, Dawid Wołczyk.
| ||||||||
KS Smyków | 3 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 13' 2 — 1 2 — 2 57' 3 — 2 KS Smyków: 1 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Piotr Kruk — Krzysztof Mądzik, Karol Janicki.
| ||||||||
Zryw 2021 Łopuszno | 0 — 7 | Zenit Chmielnik | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 50' 0 — 5 0 — 6 69' 0 — 7 Zryw 2021: 1 Zenit: 1 Trenerzy: Piotr Wilk — Wiesław Francuz.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 3 — 1 | Lechia Strawczyn | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 83' Astra: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Tomasz Sadko — Marcin Zieliński.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 3 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Radiator$: 1 Politechnika Św.: 12 Trenerzy: Sławomir Jedynak — Artur Obarzanek.
| ||||||||
Skała Tumlin | 4 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 4 — 3 90' Skała: 1 Sokół: 12 Trenerzy: Michał Koza — Marcin Śladkowski.
|
25 bramek | Patryk Zapała (21 + 4 k.) (Astra), Szymon Wesołowski (14 + 11 k.) (Zenit) |
20 bramek | Wiktor Kamont (18 + 2 k.) (Victoria) |
19 bramek | Albert Zajęcki (Astra) |
18 bramek | Wiktor Szcześniak (17 + 1 k.) (Victoria) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 3 | Nida Oksa | 30 MAR | 11:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 60' 2 — 2 2 — 3 90+4' LKS Bolmin: 94 Nida O.: 1 Trenerzy: Tomasz Hańćko — Marcin Bodzioch.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 1 | Piast Stopnica | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 2 — 1 Nidzica: 1 Piast: 1 Trenerzy: Paweł Czajka — Mateusz Zoch.
| ||||||||
GKS Kluczewsko | 3 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 30 MAR | 11:00 | ||||
Włoszczowa | ||||||||
0 — 1 49' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 GKS Kluczewsko: 12 Zorza Tempo: 1 Kartki także: Mariusz Głud 65'. Trenerzy: Dariusz Dąbrowski — Rafał Konat.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 1 | Dąb Nagłowice | 30 MAR | 11:00 | ||||
Nagłowice | ||||||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 36' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Bucovia: 55 Dąb: 1 Trenerzy: Jan Luzar — Sebastian Nowak.
| ||||||||
GKS Imielno | 0 — 2 | Wisła Nowy Korczyn | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 33' 0 — 2 61' GKS Imielno: 27 Wisła: 1 Trenerzy: Dominik Błaszkiewicz — Lech Malczewski, Łukasz Misiewicz.
| ||||||||
Nida Sobków | 3 — 2 | Gród Wiślica | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Nida S.: 1 Gród: 51 Trenerzy: Mikołaj Pełka, Maciej Poczęty — Paweł Radziszewski.
|
25 bramek | Bartłomiej Fitowski (22 + 3 k.) (Wisła) |
23 bramek | Dawid Wnuk (16 + 7 k.) (LKS Bolmin) |
22 bramek | Andrzej Kusaj (16 + 6 k.) (Nida O.) |
16 bramek | Tomasz Różański (14 + 2 k.) (Nida O.) |
14 bramek | Daniel Matuszewski (13 + 1 k.) (Nida O.), Mikołaj Osiński (12 + 2 k.) (Piast), Mateusz Sołtys (11 + 3 k.) (Nida S.), Łukasz Niemstak (9 + 5 k.) (Dąb) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 0 — 4 | KS Tarłów | 30 MAR | 11:00 | ||||
Łagów | ||||||||
0 — 1 14' 0 — 2 16' 0 — 3 26' 0 — 4 Nidzianka: 12 KS Tarłów: 1 Trenerzy: Mateusz Pindral — Jarosław Lipowski.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 0 — 3 | LZS Samborzec | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 68' 0 — 3 77' Koprzywianka: 1 LZS Samborzec: 99 Trenerzy: Wojciech Gawroński, Maciej Karwacki — Łukasz Sendrowicz.
| ||||||||
Marol Jacentów | 1 — 8 | Star II Starachowice | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 31' 1 — 4 44' 1 — 5 53' 1 — 6 66' 1 — 7 1 — 8 72' Marol: 1 Star II: 12 Trenerzy: Mateusz Koterbski, Dariusz Klimkowski — Grzegorz Klepacz.
| ||||||||
KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 1 — 1 | OKS Opatów | 30 MAR | 11:00 | ||||
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) | ||||||||
0 — 1 55' 1 — 1 KP KSZO 1929 II: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: Marcin Wróbel, Rafał Barański — Tomasz Kiciński.
| ||||||||
GKS Świniary | 2 — 0 | GKS Iwaniska | 30 MAR | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GKS Świniary: 30 GKS Iwaniska: 12 Trenerzy: Dariusz Krawczyk — Grzegorz Kusal.
| ||||||||
Dariusz Krawczyk (GKS Świniary) nie wykorzytał rzutu karnego. |
31 bramek | Filip Hryniewicz (Star II) |
25 bramek | Piotr Frańczak (24 + 1 k.) (OKS Opatów) |
18 bramek | Władysław Hawrylak (Koprzywianka) |
17 bramek | Jakub Łata (14 + 3 k.) (OKS Opatów) |
16 bramek | Damian Mądry (LZS Samborzec) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 4 | Samson Samsonów | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 40' 2 — 4 67' 3 — 4 Top-Spin: 1 Samson: 69 Trenerzy: Marcin Wąsowicz — Artur Kuliński.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 5 | GLKS Fałków | 30 MAR | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 24' 0 — 3 40' 1 — 3 1 — 4 56' 1 — 5 65' 2 — 5 Tęcza: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Paweł Skowron — Kamil Jarząb.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 3 | Polanie Pierzchnica | 30 MAR | 11:00 | ||||
Wólka Kłucka | ||||||||
0 — 1 13' 0 — 2 41' 0 — 3 57' Płomień: 41 Polanie: 1 Trenerzy: Tomasz Głuch — Waldemar Szpiega.
| ||||||||
GKS II Nowiny | 4 — 4 | Czarnovia Kielce | 30 MAR | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 1 — 2 27' 2 — 2 2 — 3 50' 2 — 4 64' 3 — 4 4 — 4 GKS II Nowiny: 30 Czarnovia: 1 Trenerzy: Bartosz Papka, Przemysław Cichoń — Wojciech Jagodziński.
|
23 bramek | Bartłomiej Bracha II (ULKS Łączna) |
21 bramek | Michał Zegadło (17 + 4 k.) (ULKS Łączna) |
17 bramek | Grzegorz Skarbek (16 + 1 k.) (ULKS Łączna), Artur Kuliński (13 + 4 k.) (Samson) |
15 bramek | Andrzej Paprocki (GLKS Fałków), Jędrzej Bakalarz (13 + 2 k.) (Czarnovia, GKS II Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 0 | Strzelec Chroberz | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 MGTS Działoszyce: 27 Strzelec: 12 Trenerzy: Mirosław Jaśkiewicz — Paweł Bochniak.
| ||||||||
Naprzód II Jędrzejów | 6 — 0 | Zieleń Żelisławice | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Naprzód II: 1 Zieleń: 31 Trenerzy: Łukasz Mika — Karol Józefowski.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 6 — 1 | Piaskowianka II Piaski | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 89' Start: 69 Piaskowianka II: 1 Trenerzy: Grzegorz Samburski — Karol Smorąg, Michał Stępień.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 0 | Jawornik Gorzków | 30 MAR | 14:00 | ||||
1 — 0 Zryw: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Włodzimierz Walczyński — Andrzej Sender.
|
33 bramek | Adrian Koprowski (30 + 3 k.) (Start) |
19 bramek | Patryk Gajek (15 + 4 k.) (GKS Solec-Zdrój), Piotr Kasza (15 + 4 k.) (Zryw) |
16 bramek | Patryk Gorgoń (11 + 5 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Adrian Łata (Naprzód II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Ester Wojciechowice | 4 — 3 | Hubal Linów | 30 MAR | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 32' 1 — 2 2 — 2 2 — 3 82' 3 — 3 4 — 3 Ester: 99 Hubal: 12 Trenerzy: Mateusz Nowakowski — Michał Bandosz.
| ||||||||
W 83. minucie Sławomir Kmera nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Barszcz obronił). | ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 1 — 2 | Huragan Wilczyce | 30 MAR | 11:00 | ||||
Starachowice, Stadion Miejski | ||||||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 33' Instal: 1 Huragan: 1 Trenerzy: — Damian Lipiec, Mateusz Kulita.
| ||||||||
GTS Raków | 3 — 0 | Polesie Wiązownica | 30 MAR | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 GTS Raków: 94 Polesie: 1 Trenerzy: Janusz Baran — Damian Paprocki.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 9 — 1 | Cukrownik Włostów | 30 MAR | 14:00 | ||||
Łagów | ||||||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 UKS Baćkowice: 12 Cukrownik: 1 Trenerzy: Damian Łata, Kamil Jaskuła — Artur Warzocha.
| ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 3 | Zryw Zbigniewice |
27 bramek | Konrad Woźniakowski (22 + 5 k.) (Stal II, Instal) |
15 bramek | Dawid Pacholczak II (Zryw), Paweł Rak (14 + 1 k.) (Huragan), Grzegorz Żelazowski (14 + 1 k.) (GTS Raków), Bartosz Kania (9 + 6 k.) (Wodnik) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|