Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 94
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Maciej Łapot (17) Imię: | Maciej | Nazwisko: | Łapot | Data urodzenia: | 05 marca 2007 | Wiek: | 17 l 98 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Zryw 2021 Łopuszno |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
15 SIE 17:00Zryw 2021 1 — 4 Korona SA K.Puchar okr.
23
| 20 SIE 15:00Zryw 2021 1 — 0 Sokółklasa A
12
| 26 SIE 10:00TS 1946 Nida 3 — 0 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 27 SIE 15:00Zenit 5 — 1 Zryw 2021klasa A
12
| 29 SIE 17:00Zryw 2021 1 — 1 Dekokl. okręg.
2390'
| 2 WRZ 15:00Unia 0 — 2 Zryw 2021kl. okręg.
2374' 75' Kacper Cichoń | 3 WRZ 13:00Zryw 2021 0 — 1 MSS-Klonówkaklasa A
| 6 WRZ 17:00Zryw 2021 3 — 1 Partyzantkl. okręg.
| 9 WRZ 13:00Moravia 5 — 2 Zryw 2021kl. okręg.
| 9 WRZ 16:30KS Smyków 5 — 0 Zryw 2021klasa A
| 17 WRZ 15:00Zryw 2021 1 — 2 Politechnika Św.klasa A
| 23 WRZ 12:00Bucovia 0 — 3 Zryw 2021kl. okręg.
| 24 WRZ 15:00Zryw 2021 4 — 2 Skałaklasa A
| 30 WRZ 10:00Zryw 2021 1 — 1 TS 1946 Nidakl. okręg.
| 1 PAŹ 15:00Astra 9 — 1 Zryw 2021klasa A
| 7 PAŹ 10:00Deko 2 — 1 Zryw 2021kl. okręg.
| 8 PAŹ 15:00Zryw 2021 1 — 1 Moravia IIklasa A
| 14 PAŹ 15:00Dziki 1 — 1 Zryw 2021klasa A
| 15 PAŹ 10:00Zryw 2021 2 — 2 Uniakl. okręg.
| 21 PAŹ 12:00Partyzant 0 — 5 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 28 PAŹ 13:30Zryw 2021 1 — 1 Moraviakl. okręg.
190'
| 29 PAŹ 13:00Victoria 3 — 0 Zryw 2021klasa A
12
| 5 LIS 13:00Zryw 2021 1 — 2 Polonia Białogonklasa A
| 11 LIS 10:00Zryw 2021 0 — 1 Bucoviakl. okręg.
2390'
| 11 LIS 13:00Lechia 1 — 0 Zryw 2021klasa A
| 19 LIS 12:00Zryw 2021 1 — 2 Radiator$klasa A
12
| 23 MAR 15:00Sokół 3 — 2 Zryw 2021klasa A
12
| 30 MAR 11:00Zryw 2021 0 — 7 Zenitklasa A
12
| 6 KWI 16:30MSS-Klonówka 3 — 1 Zryw 2021klasa A
12
| 7 KWI 11:00Zryw 2021 3 — 0 Bucoviakl. okręg.
2390'
| 14 KWI 15:00Zryw 2021 1 — 2 KS Smykówklasa A
23
| 20 KWI 11:00Zryw 2021 0 — 2 Uniakl. okręg.
2390'
| 21 KWI 11:00Politechnika Św. 3 — 0 Zryw 2021klasa A
| 27 KWI 14:00Zryw 2021 2 — 7 Dekokl. okręg.
2390'
| 28 KWI 13:00Skała 3 — 3 Zryw 2021klasa A
| 4 MAJ 11:00Partyzant 0 — 5 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 5 MAJ 15:00Zryw 2021 0 — 2 Astraklasa A
| 11 MAJ 16:00Moravia II 2 — 1 Zryw 2021klasa A
| 15 MAJ 17:00Bucovia 3 — 0 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 19 MAJ 15:00Zryw 2021 2 — 3 Dzikiklasa A
2390'
| 26 MAJ 09:00Unia 1 — 1 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 26 MAJ 15:00Radiator$ 2 — 4 Zryw 2021klasa A
| 30 MAJ 15:00Zryw 2021 1 — 3 Victoriaklasa A
23
| 1 CZE 14:00Deko 1 — 0 Zryw 2021kl. okręg.
2390'
| 2 CZE 15:00Polonia Białogon 5 — 1 Zryw 2021klasa A
| 8 CZE 13:30Zryw 2021 6 — 0 Partyzantkl. okręg.
2390'
| 9 CZE 15:00Zryw 2021 2 — 5 Lechiaklasa A
|
|