Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 41
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Wisła Nowy Korczyn
Nr | Imię i nazwisko | Gole | Kartki | Mecze |
Data ur. | Wiek | Klub macierzysty/poprzedni |
---|
bramkarze | 12 | Adrian Gruchała | | | | 10 sie 1996 | 24 | brak danych | Gród Wiślica | 1 | Gabor Sarnecki | | 2 | 20/19/ 1 1800' | 14 kwi 1987 | 34 | brak danych | Gród Wiślica | obrońcy | 7 | Kamil Buczak | 7 | 1 2 | 14/ 9/ 2 1303' | 1 sie 2000 | 20 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 5 | Rafał Charyga | | | | 1 maj 1984 | 37 | AKS Busko Zdrój | Piast Stopnica | 16 | Kamil Kolanowski | 2 | 3 | 20/17/ 1 1812' | 4 lip 1987 | 33 | AKS Busko Zdrój | Zenit Chmielnik | 13 | Jakub Kordos | | | 1/ 0/ 0 47' | 6 wrz 1994 | 26 | MKS Zdrój Busko | 17 | Michał Krzemiński | 9 | 2 | 18/ 9/ 0 1509' | 7 sie 1985 | 35 | AKS Busko Zdrój | Piast Stopnica | 4 | Jakub Lachowski | | 2 | 14/13/ 2 1327' | 23 wrz 1998 | 22 | MKS Zdrój Busko | 12 | Marcin Pietrzyk | | | | 3 lis 1999 | 21 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 6 | Łukasz Rechowicz | | | 6/ 3/ 1 474' | 28 gru 1981 | 39 | Nida Pińczów | Olimpia Pogoń Staszów | 8 | Sylwester Wolański | 1 (1) | | 0/ 0/ 4 34' | 2 mar 1999 | 22 | Wisła Nowy Korczyn | Vitalpol Solec-Zdrój | obrońcy/pomocnicy | 5 | Dawid Kumor | 6 | 1 | 4/ 0/ 9 492' | 13 paź 1991 | 29 | MKS Zdrój Busko | Piast Stopnica | pomocnicy | 2 | Filip Dudek | | 1 | 3/ 0/ 6 310' | 17 wrz 1997 | 23 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 3 | Patryk Gadawski | 6 | 2 | 22/21/ 1 1984' | 12 sty 2002 | 19 | Wisła Nowy Korczyn | Czarnovia Kielce | 2 | Kamil Jaśkiewicz | | | 8/ 4/ 1 655' | 18 maj 2002 | 19 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 12 | Piotr Kuzon | | 2 | 12/ 8/ 1 910' | 8 lut 2001 | 20 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 9 | Łukasz Misiewicz | 6 | 4 | 19/17/ 0 1676' | 8 lip 1985 | 35 | wychowanek | 18 | Michał Piotrowski | 21 (5) | 2 | 16/ 9/ 0 1396' | 25 sty 1993 | 28 | Korona Kielce SA | MKS Zdrój Busko | 2 | Marcin Taler | | 1 | 10/ 7/ 0 837' | 12 lut 1992 | 29 | AKS Busko Zdrój | Olimpia Pogoń Staszów | 16 | Wojciech Tomal | | | 1/ 0/ 0 25' | 10 cze 1993 | 28 | wychowanek | | 11 | Rafał Witkowski | 6 | 2 | 20/14/ 0 1703' | 8 lip 1991 | 29 | MKS Zdrój Busko | 15 | Rafał Zając | | 1 | 1/ 0/ 7 138' | 18 gru 1990 | 30 | wychowanek | pomocnicy/napastnicy | 23. | Mariusz Król | | | | 1 kwi 1983 | 38 | wychowanek | AKS Busko Zdrój | 24. | Jakub Sady | | | | 4 cze 1995 | 26 | MKS Zdrój Busko | Piast Stopnica | 7 | Andrzej Segda | 1 | 1 | 2/ 0/11 339' | 22 cze 1984 | 37 | Piast Stopnica | napastnicy | 8 | Paweł Łuszcz | 2 | 1 | 22/20/ 0 1954' | 1 lip 1994 | 26 | TS 1946 Nida Pińczów | Lubrzanka Kajetanów | 13 | Patryk Parlak | | | 0/ 0/ 1 9' | 9 cze 1997 | 24 | Wisła Nowy Korczyn | Sparta Kazimierza Wielka | pozostali | 6 | Mikołaj Bucki | 2 | 2 | 9/ 4/ 7 924' | 3 sty 2001 | 20 | brak danych | AKS 1947 Busko-Zdrój | 29. | Piotr Cerazy | | | | 2 lut 1999 | 22 | Wisła Nowy Korczyn | Gród Wiślica | 10 | Dawid Kaszuba | 1 | | 0/ 0/ 3 33' | 13 kwi 1997 | 24 | GKS Katowice | Sparta Katowice | 15 | Daniel Młyńczak | 1 | | 0/ 0/ 5 62' | 6 paź 1993 | 27 | TS 1946 Nida Pińczów | 14 | Bartosz Parlak | | | 1/ 0/ 7 114' | 28 paź 2003 | 17 | Wisła Nowy Korczyn | wychowanek | 5 | Patryk Szczygieł | 1 | | 5/ 0/ 1 300' | 4 mar 1996 | 25 | TS 1946 Nida Pińczów | Strzelec Chroberz |
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 76/76.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 65%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki ( w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/ pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)
|