Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Orion Radomice
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
      Futsal
Terminarz:
Pt17 STY20:05
 
  3 — 3  
k. 1–3
Ceramik Murexin II BilczaLiga Halowa
Sb18 STY18:15
 
  1 — 2  Soccer City ChmielowiceLiga Halowa
Sb18 STY19:30
 
  1 — 7  PHU Wojda ZeimmeryLiga Halowa
Sb25 STY16:15
 
10 — 3  Brzeziny Football TeamLiga Halowa
Sb14 LIS15:55
 
  2 — 3  Mexicana MorawicaLiga Halowa
Sb21 LIS21:20
 
  5 — 8  Ceramik Murexin II BilczaLiga Halowa
Nd22 LIS16:45
 
  1 — 3  Ceramik MurexinPuchar Halowy
Sb28 LIS17:05
 
   —   Termetal Dębska WolaLiga Halowa
Kadra futsal 2020 (jesień)
D. BedlaŁ. Bedla
K. CedroD. Cerazy
D. CerazyM. Cerazy
P. Grabowski sam.P. Kaluska
M. KosmalaS. Kozieł
S. KoziełM. Kr±ż
M. KubickiH. Moskwa
A. StępniakM. Stodulski
M. StolatA. Strójw±s
P. Strójw±sS. Strójw±s
W. Strójw±sN. Szałas
P. SzałasS. Szot
B. SzpakowskiB. Szpakowski
N. SzpakowskiM. Tarka
E. WiteckiK. Wrona
K. Zawadzki