Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Chełmianka Chełm
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/16
3 liga
POZ: 9/18
14 – 7 – 13
2016/172017/18
3 liga
POZ: 4/18
18 – 8 – 8
2018/19
3 liga
POZ: 12/18
10 – 9 – 15
2019/20
3 liga
POZ: 17/18
1 – 8 – 10
  Seniorzy
Terminarz:
Nd15 LIS13:00
 
  2 — 0  Lewart Lubartów3 liga
Sb21 LIS13:00
 
  4 — 2  Siarka Tarnobrzeg3 liga
Śr25 LIS13:00
 
  7 — 2  Hetman Zamość3 liga
Sb28 LIS12:30
 
  3 — 4  Korona II Kielce3 liga
Nd28 LUT12:00
 
   —   Wisła Sandomierz3 liga
SbMAR14:00
 
   —   KS Wiązownica3 liga
Nd14 MAR12:00
 
   —   Stal Kraśnik3 liga
Nd21 MAR15:00
 
   —   ŁKS Probudex Łagów3 liga
      Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2020 (jesie?)
pozostali
P. Adamski (18)J. Bednara (23)
G. Bonin (37)A. Brzozowski (22)
D. Brzozowski (17)T. Brzyski (39)
S. Ciołek (29)D. Dąbrowski (17)
K. Duduś (23)M. Grądz (20)
P. Kanarek (28)H. Kotowicz (26)
P. Kożuchowski (22)M. Maliszewski (24)
Ł. Mazurek (28)P. Myśliwiecki (30)
O. Prytuljak (32)D. Salewski (18)
D. Skoczylas (25)J. Szymkowiak (20)
M. Wawryszczuk (23)W. Więcaszek (34)
M. Wołos (26)K. Wójcik (31)