Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 58

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 74,827
· Najnowszy użytkownik: 4claudiac322hN0
Statystyki
statystyka
 I liga, 2008/09
Ostatnie spotkania
I liga
Kmita  0 — 3  TurPIĄ
GKS Jastrzębie  0 — 1  GKS KatowicePIĄ17:30
Podbeskidzie  0 — 0  ZniczPIĄ17:30
Stal  0 — 0  WisłaPIĄ17:30
Widzew  3 — 0  OdraPIĄ17:30
Górnik  2 — 0  WartaPIĄ17:30
GKP Gorzów  6 — 1  MotorPIĄ17:30
Dolcan  0 — 1  KoronaPIĄ17:30
Flota  2 — 3  ZagłębiePIĄ17:30
Tabela rozgrywek
I liga
1.   Widzew Łódź 34 72 55–23 21 9 4 17 44 32–  8 14 2 1 17 28 23–15 7 7 3
2.   Zagłębie Lubin 34 69 68–33 21 6 7 17 41 39–10 13 2 2 17 28 29–23 8 4 5
3.   Korona Kielce 34 61 51–37 18 7 9 17 36 34–16 11 3 3 17 25 17–21 7 4 6
4.   Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 59 60–29 17 8 9 17 40 39–  6 12 4 1 17 19 21–23 5 4 8
5.   Górnik Łęczna 34 57 49–36 16 9 9 17 31 26–14 8 7 2 17 26 23–22 8 2 7
6.   Znicz Pruszków 34 55 42–29 16 7 11 17 31 26–14 9 4 4 17 24 16–15 7 3 7
7.   Flota Świnoujście 34 53 43–37 16 5 13 17 34 26–12 10 4 3 17 19 17–25 6 1 10
8.   Dolcan Ząbki 34 49 35–31 14 7 13 17 24 16–12 6 6 5 17 25 19–19 8 1 8
9.   Wisła Płock 34 47 45–43 13 8 13 17 30 26–20 9 3 5 17 17 19–23 4 5 8
10.   Warta Poznań 34 46 44–45 13 7 14 17 31 33–23 10 1 6 17 15 11–22 3 6 8
11.   GKS Katowice 34 44 37–42 11 11 12 17 29 25–22 8 5 4 17 15 12–20 3 6 8
12.   Stal Stalowa Wola 34 43 33–34 11 10 13 17 30 20–  9 8 6 3 17 13 13–25 3 4 10
13.   GKS Jastrzębie Zdrój 34 41 37–48 11 8 15 17 18 14–25 5 3 9 17 23 23–23 6 5 6
14.   GKP Gorzów Wielkopolski 34 36 39–54 9 9 16 17 22 23–25 6 4 7 17 14 16–29 3 5 9
15.   Motor Lublin 34 32 21–36 6 14 14 17 20 14–15 4 8 5 17 12   7–21 2 6 9
16.   Tur Turek 34 30 29–56 6 12 16 17 13 11–22 2 7 8 17 17 18–34 4 5 8
17.   Odra Opole 34 25 22–51 6 7 21 17 18 14–21 5 3 9 17 7   8–30 1 4 12
18.   Kmita Zabierzów 34 21 11–57 3 12 19 17 9   3–26 1 6 10 17 12   8–31 2 6 9

Patrz tak�e
Baraże, I liga, 2008/09
Terminarz
Kolejka 1
Stal Stalowa Wola  2 — 1  Odra OpoleSb26 LIP 17:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 0  Wisła PłockSb26 LIP 17:00 
Tur Turek  1 — 0  GKS KatowiceSb26 LIP 17:00 
Górnik Łęczna  2 — 1  Motor LublinSb26 LIP 18:00 
Kmita Zabierzów  1 — 0  Flota ŚwinoujścieSb26 LIP 18:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 1  Znicz PruszkówSb26 LIP 19:30 
Widzew Łódź  2 — 0  Warta PoznańŚr20 SIE 19:10 
Dolcan Ząbki  3 — 4  Zagłębie LubinŚr27 SIE 17:00 
Korona Kielce  3 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiŚr27 SIE 19:00 
Kolejka 2
Odra Opole  0 — 2  Podbeskidzie Bielsko-BiałaPtSIE 19:00 
Warta Poznań  2 — 1  Stal Stalowa WolaSbSIE 17:00 
Flota Świnoujście  1 — 0  Dolcan ZąbkiSbSIE 17:00 
Tur Turek  0 — 2  Znicz PruszkówSbSIE 17:00 
Wisła Płock  2 — 2  GKS Jastrzębie ZdrójSbSIE 18:00 
Kmita Zabierzów  1 — 1  GKS KatowiceSbSIE 18:00 
Motor Lublin  0 — 1  Widzew ŁódźSbSIE 18:00 
Zagłębie Lubin  5 — 2  GKP Gorzów WielkopolskiWt16 WRZ 19:00 
Korona Kielce  1 — 0  Górnik ŁęcznaŚrPAŹ 19:00 
Kolejka 3
Dolcan Ząbki  0 — 0  Kmita ZabierzówŚrSIE 17:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 1  Motor LublinŚrSIE 17:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  1 — 0  Warta PoznańŚrSIE 17:00 
Tur Turek  1 — 1  Wisła PłockŚrSIE 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 1  Flota ŚwinoujścieŚrSIE 18:00 
GKS Katowice  2 — 1  Znicz PruszkówŚrSIE 18:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  2 — 0  Odra OpoleŚrSIE 19:45 
Górnik Łęczna  3 — 0  Zagłębie LubinWt21 PAŹ 18:00 
Widzew Łódź  1 — 1  Korona KielcePn17 LIS 19:10 
Kolejka 4
Dolcan Ząbki  1 — 1  GKP Gorzów WielkopolskiSbSIE 16:00 
Motor Lublin  0 — 0  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSbSIE 18:00 
Korona Kielce  2 — 3  Stal Stalowa WolaSbSIE 19:00 
Wisła Płock  3 — 1  GKS KatowiceSbSIE 20:00 
Warta Poznań  3 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójNd10 SIE 12:00 
Kmita Zabierzów  0 — 0  Znicz PruszkówNd10 SIE 17:00 
Odra Opole  2 — 2  Tur TurekNd10 SIE 17:00 
Zagłębie Lubin  4 — 3  Widzew ŁódźNd10 SIE 17:00 
Górnik Łęczna  1 — 0  Flota ŚwinoujścieNd10 SIE 17:00 
Kolejka 5
GKP Gorzów Wielkopolski  1 — 2  Kmita ZabierzówSb16 SIE 17:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 0  Zagłębie LubinSb16 SIE 17:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  2 — 1  Korona KielceSb16 SIE 17:00 
GKS Katowice  3 — 0  Odra OpoleSb16 SIE 17:00 
Górnik Łęczna  3 — 0  Dolcan ZąbkiSb16 SIE 18:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 0  Motor LublinSb16 SIE 19:00 
Widzew Łódź  3 — 1  Flota ŚwinoujścieSb16 SIE 19:10 
Wisła Płock  2 — 1  Znicz PruszkówSb16 SIE 20:00 
Tur Turek  2 — 2  Warta PoznańNd17 SIE 17:00 
Kolejka 6
Kmita Zabierzów  0 — 1  Wisła PłockPt22 SIE 17:00 
Zagłębie Lubin  3 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaPt22 SIE 19:00 
Dolcan Ząbki  1 — 3  Widzew ŁódźSb23 SIE 16:00 
Motor Lublin  1 — 0  Tur TurekSb23 SIE 17:00 
Flota Świnoujście  1 — 0  Stal Stalowa WolaSb23 SIE 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  2 — 1  Górnik ŁęcznaSb23 SIE 17:00 
Korona Kielce  2 — 3  GKS Jastrzębie ZdrójSb23 SIE 18:00 
Odra Opole  0 — 3  Znicz PruszkówSb23 SIE 19:00 
Warta Poznań  3 — 3  GKS KatowiceNd24 SIE 12:00 
Kolejka 7
Znicz Pruszków  2 — 1  Warta PoznańSb30 SIE 14:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 1  Flota ŚwinoujścieSb30 SIE 16:00 
Górnik Łęczna  0 — 0  Kmita ZabierzówSb30 SIE 17:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 2  Dolcan ZąbkiSb30 SIE 17:00 
Tur Turek  0 — 1  Korona KielceSb30 SIE 17:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 4  Zagłębie LubinSb30 SIE 19:00 
Wisła Płock  2 — 2  Odra OpoleSb30 SIE 19:00 
Widzew Łódź  3 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSb30 SIE 19:10 
GKS Katowice  1 — 1  Motor LublinNd31 SIE 14:40 
Kolejka 8
Warta Poznań  3 — 2  Wisła PłockŚrWRZ 16:00 
Dolcan Ząbki  0 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaŚrWRZ 16:30 
Kmita Zabierzów  0 — 1  Odra OpoleŚrWRZ 17:00 
Motor Lublin  1 — 0  Znicz PruszkówŚrWRZ 17:00 
Flota Świnoujście  3 — 2  GKS Jastrzębie ZdrójŚrWRZ 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  3 — 0  Stal Stalowa WolaŚrWRZ 17:00 
Górnik Łęczna  0 — 0  Widzew ŁódźŚrWRZ 17:00 
Korona Kielce  2 — 1  GKS KatowiceŚrWRZ 19:00 
Zagłębie Lubin  5 — 0  Tur TurekŚrWRZ 19:00 
Kolejka 9
Tur Turek  1 — 2  Flota ŚwinoujścieSbWRZ 14:30 
Stal Stalowa Wola  4 — 0  Górnik ŁęcznaSbWRZ 16:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  0 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSbWRZ 16:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 0  Dolcan ZąbkiSbWRZ 18:00 
Odra Opole  1 — 1  Warta PoznańSbWRZ 18:00 
Znicz Pruszków  0 — 1  Korona KielceNdWRZ 12:15 
GKS Katowice  2 — 2  Zagłębie LubinNdWRZ 17:00 
Wisła Płock  1 — 0  Motor LublinNdWRZ 18:00 
Widzew Łódź  2 — 0  Kmita ZabierzówNdWRZ 19:10 
Kolejka 10
Zagłębie Lubin  2 — 0  Znicz PruszkówPt12 WRZ 19:00 
Kmita Zabierzów  0 — 0  Warta PoznańSb13 WRZ 16:00 
Motor Lublin  1 — 1  Odra OpoleSb13 WRZ 16:00 
Flota Świnoujście  2 — 0  GKS KatowiceSb13 WRZ 16:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  1 — 0  GKS Jastrzębie ZdrójSb13 WRZ 16:00 
Korona Kielce  2 — 0  Wisła PłockSb13 WRZ 19:00 
Dolcan Ząbki  0 — 0  Tur TurekNd14 WRZ 14:00 
Widzew Łódź  2 — 1  Stal Stalowa WolaNd14 WRZ 14:40 
Górnik Łęczna  3 — 2  Podbeskidzie Bielsko-BiałaPn15 WRZ 18:30 
Kolejka 11
Stal Stalowa Wola  0 — 0  Kmita ZabierzówSb20 WRZ 16:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  0 — 1  Widzew ŁódźSb20 WRZ 16:00 
Tur Turek  0 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSb20 WRZ 16:00 
GKS Katowice  3 — 0  Dolcan ZąbkiSb20 WRZ 16:00 
Warta Poznań  0 — 1  Motor LublinSb20 WRZ 16:00 
Wisła Płock  1 — 0  Zagłębie LubinSb20 WRZ 18:00 
Odra Opole  2 — 0  Korona KielceSb20 WRZ 18:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 2  Górnik ŁęcznaSb20 WRZ 19:00 
Znicz Pruszków  4 — 1  Flota ŚwinoujścieNd21 WRZ 12:00 
Kolejka 12
Kmita Zabierzów  0 — 1  Motor LublinSb27 WRZ 16:00 
Flota Świnoujście  4 — 1  Wisła PłockSb27 WRZ 16:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  2 — 0  GKS KatowiceSb27 WRZ 16:00 
Górnik Łęczna  1 — 2  Tur TurekSb27 WRZ 16:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 2  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb27 WRZ 16:00 
Zagłębie Lubin  3 — 0  Odra OpoleSb27 WRZ 18:00 
Korona Kielce  3 — 0  Warta PoznańSb27 WRZ 19:00 
Widzew Łódź  0 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójSb27 WRZ 19:10 
Dolcan Ząbki  2 — 0  Znicz PruszkówNd28 WRZ 14:40 
Kolejka 13
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 0  Kmita ZabierzówNdPAŹ 
Tur Turek  0 — 0  Widzew ŁódźSbPAŹ 15:00 
Znicz Pruszków  4 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSbPAŹ 15:00 
Warta Poznań  0 — 3  Zagłębie LubinSbPAŹ 15:00 
Motor Lublin  1 — 2  Korona KielceSbPAŹ 15:30 
GKS Katowice  2 — 3  Górnik ŁęcznaSbPAŹ 16:00 
Odra Opole  0 — 2  Flota ŚwinoujścieSbPAŹ 17:00 
Wisła Płock  0 — 1  Dolcan ZąbkiSbPAŹ 18:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 0  Stal Stalowa WolaSbPAŹ 20:00 
Kolejka 14
Kmita Zabierzów  1 — 1  Korona KielceŚrPAŹ 15:00 
Flota Świnoujście  4 — 0  Warta PoznańŚrPAŹ 15:00 
Dolcan Ząbki  0 — 0  Odra OpoleŚrPAŹ 15:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 5  Wisła PłockŚrPAŹ 15:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  4 — 0  GKS Jastrzębie ZdrójŚrPAŹ 15:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 1  Tur TurekŚrPAŹ 15:30 
Górnik Łęczna  2 — 3  Znicz PruszkówŚrPAŹ 16:00 
Zagłębie Lubin  2 — 0  Motor LublinŚrPAŹ 19:00 
Widzew Łódź  1 — 0  GKS KatowiceŚrPAŹ 19:10 
Kolejka 15
Warta Poznań  1 — 2  Dolcan ZąbkiSb11 PAŹ 15:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 2  Kmita ZabierzówSb11 PAŹ 17:00 
Odra Opole  1 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSb11 PAŹ 17:00 
GKS Katowice  1 — 0  Stal Stalowa WolaNd12 PAŹ 11:30 
Tur Turek  2 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaNd12 PAŹ 15:00 
Motor Lublin  1 — 1  Flota ŚwinoujścieNd12 PAŹ 15:00 
Wisła Płock  1 — 0  Górnik ŁęcznaNd12 PAŹ 17:00 
Korona Kielce  2 — 2  Zagłębie LubinNd12 PAŹ 17:00 
Znicz Pruszków  0 — 0  Widzew ŁódźNd12 PAŹ 18:30 
Kolejka 16
Flota Świnoujście  0 — 2  Korona KielceSb18 PAŹ 13:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 2  Warta PoznańSb18 PAŹ 14:30 
Kmita Zabierzów  0 — 0  Zagłębie LubinSb18 PAŹ 15:00 
Dolcan Ząbki  0 — 0  Motor LublinSb18 PAŹ 15:00 
Górnik Łęczna  2 — 1  Odra OpoleSb18 PAŹ 15:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 1  Znicz PruszkówSb18 PAŹ 15:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  1 — 0  GKS KatowiceSb18 PAŹ 15:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 3  Tur TurekSb18 PAŹ 16:30 
Widzew Łódź  2 — 2  Wisła PłockNd19 PAŹ 14:40 
Kolejka 17
Odra Opole  0 — 1  Widzew ŁódźPt24 PAŹ 17:00 
Motor Lublin  0 — 2  GKP Gorzów WielkopolskiSb25 PAŹ 14:00 
Tur Turek  1 — 1  Kmita ZabierzówSb25 PAŹ 14:30 
Wisła Płock  2 — 2  Stal Stalowa WolaSb25 PAŹ 17:00 
Znicz Pruszków  2 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb25 PAŹ 18:00 
Korona Kielce  1 — 0  Dolcan ZąbkiSb25 PAŹ 18:00 
GKS Katowice  0 — 3  GKS Jastrzębie ZdrójNd26 PAŹ 11:30 
Warta Poznań  1 — 2  Górnik ŁęcznaNd26 PAŹ 12:00 
Zagłębie Lubin  0 — 1  Flota ŚwinoujścieNd26 PAŹ 14:40 
Kolejka 18
Zagłębie Lubin  1 — 0  Dolcan ZąbkiPtLIS 18:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 2  Korona KielceSbLIS 12:00 
Warta Poznań  3 — 1  Widzew ŁódźSbLIS 13:00 
Flota Świnoujście  1 — 1  Kmita ZabierzówSbLIS 13:00 
GKS Katowice  1 — 4  Tur TurekSbLIS 14:00 
Odra Opole  3 — 0  Stal Stalowa WolaSbLIS 16:00 
Znicz Pruszków  1 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójSbLIS 17:00 
Motor Lublin  0 — 0  Górnik ŁęcznaNdLIS 12:00 
Wisła Płock  0 — 3  Podbeskidzie Bielsko-BiałaNdLIS 14:40 
Kolejka 19
Górnik Łęczna  2 — 2  Korona KielcePt14 LIS 17:10 
Widzew Łódź  1 — 0  Motor LublinPt14 LIS 19:10 
GKP Gorzów Wielkopolski  2 — 2  Zagłębie LubinSb15 LIS 12:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  2 — 0  Odra OpoleSb15 LIS 13:00 
GKS Katowice  2 — 2  Kmita ZabierzówSb15 LIS 13:00 
Dolcan Ząbki  2 — 0  Flota ŚwinoujścieSb15 LIS 13:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 0  Warta PoznańSb15 LIS 13:30 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 2  Wisła PłockSb15 LIS 16:00 
Znicz Pruszków  2 — 0  Tur TurekSb15 LIS 17:00 
Kolejka 20
Kmita Zabierzów  0 — 3  Dolcan ZąbkiNd15 MAR 
Flota Świnoujście  2 — 0  GKP Gorzów WielkopolskiSb14 MAR 15:00 
Warta Poznań  2 — 1  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb14 MAR 15:00 
Wisła Płock  2 — 0  Tur TurekSb14 MAR 16:00 
Odra Opole  0 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójSb14 MAR 17:00 
Korona Kielce  2 — 2  Widzew ŁódźSb14 MAR 18:15 
Zagłębie Lubin  3 — 0  Górnik ŁęcznaSb14 MAR 19:46 
Znicz Pruszków  1 — 1  GKS KatowiceNd15 MAR 17:30 
Motor Lublin  1 — 1  Stal Stalowa WolaŚr29 KWI 16:30 
Kolejka 21
Znicz Pruszków  3 — 0  Kmita ZabierzówNd22 MAR 
GKS Katowice  1 — 1  Wisła PłockSb21 MAR 12:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  0 — 0  Motor LublinSb21 MAR 14:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  1 — 2  Dolcan ZąbkiSb21 MAR 15:00 
Stal Stalowa Wola  3 — 0  Korona KielceSb21 MAR 15:00 
Flota Świnoujście  0 — 2  Górnik ŁęcznaSb21 MAR 15:30 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 1  Warta PoznańSb21 MAR 16:00 
Tur Turek  1 — 1  Odra OpoleNd22 MAR 11:00 
Widzew Łódź  1 — 0  Zagłębie LubinNd22 MAR 18:30 
Kolejka 22
Kmita Zabierzów  0 — 3  GKP Gorzów WielkopolskiNd29 MAR 
Korona Kielce  2 — 2  Podbeskidzie Bielsko-BiałaPt27 MAR 17:30 
Zagłębie Lubin  0 — 0  Stal Stalowa WolaPt27 MAR 19:00 
Dolcan Ząbki  2 — 0  Górnik ŁęcznaSb28 MAR 15:00 
Motor Lublin  1 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójSb28 MAR 15:00 
Warta Poznań  4 — 1  Tur TurekSb28 MAR 15:00 
Flota Świnoujście  0 — 0  Widzew ŁódźSb28 MAR 15:30 
Odra Opole  1 — 2  GKS KatowiceNd29 MAR 17:00 
Znicz Pruszków  2 — 1  Wisła PłockNd29 MAR 18:00 
Kolejka 23
Wisła Płock  3 — 0  Kmita ZabierzówNdKWI 
GKS Katowice  1 — 0  Warta PoznańSbKWI 12:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 0  Zagłębie LubinSbKWI 14:00 
Tur Turek  0 — 0  Motor LublinSbKWI 16:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 0  Flota ŚwinoujścieSbKWI 16:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 0  Korona KielceSbKWI 18:00 
Górnik Łęczna  1 — 1  GKP Gorzów WielkopolskiSbKWI 19:00 
Znicz Pruszków  2 — 0  Odra OpoleNdKWI 18:00 
Widzew Łódź  2 — 1  Dolcan ZąbkiPnKWI 19:10 
Kolejka 24
Kmita Zabierzów  0 — 3  Górnik ŁęcznaSb11 KWI 
Flota Świnoujście  2 — 0  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb11 KWI 13:00 
Motor Lublin  0 — 0  GKS KatowiceSb11 KWI 14:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  1 — 1  Widzew ŁódźSb11 KWI 15:00 
Odra Opole  0 — 1  Wisła PłockSb11 KWI 15:00 
Dolcan Ząbki  2 — 0  Stal Stalowa WolaSb11 KWI 15:30 
Korona Kielce  1 — 0  Tur TurekSb11 KWI 16:00 
Warta Poznań  0 — 2  Znicz PruszkówSb11 KWI 16:00 
Zagłębie Lubin  1 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójSb11 KWI 19:00 
Kolejka 25
Odra Opole  3 — 0  Kmita ZabierzówNd19 KWI 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 1  Dolcan ZąbkiSb18 KWI 15:00 
GKS Katowice  0 — 2  Korona KielceSb18 KWI 16:00 
Tur Turek  0 — 2  Zagłębie LubinSb18 KWI 16:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 1  GKP Gorzów WielkopolskiSb18 KWI 16:00 
Wisła Płock  0 — 1  Warta PoznańSb18 KWI 17:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  1 — 3  Flota ŚwinoujścieSb18 KWI 17:00 
Widzew Łódź  2 — 1  Górnik ŁęcznaSb18 KWI 18:15 
Znicz Pruszków  0 — 0  Motor LublinSb18 KWI 19:00 
Kolejka 26
Kmita Zabierzów  0 — 3  Widzew ŁódźŚr22 KWI 
Korona Kielce  1 — 2  Znicz PruszkówWt21 KWI 20:00 
Dolcan Ząbki  1 — 1  GKS Jastrzębie ZdrójŚr22 KWI 16:00 
Flota Świnoujście  0 — 0  Tur TurekŚr22 KWI 16:00 
Górnik Łęczna  0 — 0  Stal Stalowa WolaŚr22 KWI 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 3  Podbeskidzie Bielsko-BiałaŚr22 KWI 17:00 
Motor Lublin  2 — 1  Wisła PłockŚr22 KWI 17:00 
Warta Poznań  1 — 0  Odra OpoleŚr22 KWI 17:00 
Zagłębie Lubin  1 — 0  GKS KatowiceŚr22 KWI 19:00 
Kolejka 27
Warta Poznań  3 — 0  Kmita ZabierzówNd26 KWI 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  2 — 2  Górnik ŁęcznaSb25 KWI 16:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 0  Widzew ŁódźSb25 KWI 16:00 
Odra Opole  1 — 0  Motor LublinSb25 KWI 18:00 
Wisła Płock  2 — 1  Korona KielceNd26 KWI 15:30 
GKS Katowice  1 — 0  Flota ŚwinoujścieNd26 KWI 16:00 
Tur Turek  0 — 2  Dolcan ZąbkiNd26 KWI 16:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  2 — 1  GKP Gorzów WielkopolskiNd26 KWI 17:00 
Znicz Pruszków  1 — 2  Zagłębie LubinNd26 KWI 20:15 
Kolejka 28
Kmita Zabierzów  0 — 3  Stal Stalowa WolaNdMAJ 
Widzew Łódź  3 — 0  Podbeskidzie Bielsko-BiałaPtMAJ 19:10 
Górnik Łęczna  2 — 0  GKS Jastrzębie ZdrójSbMAJ 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  2 — 2  Tur TurekSbMAJ 17:00 
Dolcan Ząbki  0 — 1  GKS KatowiceSbMAJ 17:00 
Flota Świnoujście  1 — 0  Znicz PruszkówSbMAJ 17:00 
Zagłębie Lubin  1 — 0  Wisła PłockSbMAJ 18:15 
Motor Lublin  1 — 1  Warta PoznańNdMAJ 17:00 
Korona Kielce  2 — 0  Odra OpoleNdMAJ 18:00 
Kolejka 29
Motor Lublin  3 — 0  Kmita ZabierzówNd10 MAJ 
GKS Katowice  1 — 1  GKP Gorzów WielkopolskiSbMAJ 17:00 
Tur Turek  1 — 2  Górnik ŁęcznaSbMAJ 17:00 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  3 — 0  Stal Stalowa WolaSbMAJ 17:00 
Warta Poznań  3 — 0  Korona KielceSbMAJ 18:00 
Odra Opole  0 — 3  Zagłębie LubinSbMAJ 19:00 
Znicz Pruszków  1 — 3  Dolcan ZąbkiSbMAJ 19:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 3  Widzew ŁódźSbMAJ 19:00 
Wisła Płock  1 — 2  Flota ŚwinoujścieNd10 MAJ 19:47 
Kolejka 30
Kmita Zabierzów  0 — 0  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSbPAŹ 15:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 0  GKS Jastrzębie ZdrójŚr13 MAJ 17:00 
Górnik Łęczna  1 — 1  GKS KatowiceŚr13 MAJ 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  0 — 0  Znicz PruszkówŚr13 MAJ 17:00 
Dolcan Ząbki  1 — 0  Wisła PłockŚr13 MAJ 17:00 
Flota Świnoujście  2 — 0  Odra OpoleŚr13 MAJ 17:00 
Korona Kielce  3 — 0  Motor LublinŚr13 MAJ 18:00 
Zagłębie Lubin  1 — 2  Warta PoznańŚr13 MAJ 19:00 
Widzew Łódź  2 — 0  Tur TurekŚr13 MAJ 19:10 
Kolejka 31
Korona Kielce  3 — 0  Kmita ZabierzówNd17 MAJ 
GKS Katowice  3 — 2  Widzew ŁódźSb16 MAJ 16:00 
Motor Lublin  1 — 2  Zagłębie LubinSb16 MAJ 17:00 
Warta Poznań  3 — 1  Flota ŚwinoujścieSb16 MAJ 17:00 
Tur Turek  1 — 2  Stal Stalowa WolaSb16 MAJ 17:00 
Odra Opole  0 — 0  Dolcan ZąbkiSb16 MAJ 19:00 
GKS Jastrzębie Zdrój  2 — 2  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb16 MAJ 19:00 
Wisła Płock  3 — 2  GKP Gorzów WielkopolskiNd17 MAJ 12:00 
Znicz Pruszków  0 — 2  Górnik ŁęcznaNd17 MAJ 19:30 
Kolejka 32
Kmita Zabierzów  0 — 3  GKS Jastrzębie ZdrójNd24 MAJ 
Zagłębie Lubin  4 — 0  Korona KielcePt22 MAJ 20:15 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  9 — 0  Tur TurekSb23 MAJ 17:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 0  GKS KatowiceSb23 MAJ 17:00 
Górnik Łęczna  1 — 1  Wisła PłockSb23 MAJ 17:00 
Dolcan Ząbki  1 — 0  Warta PoznańSb23 MAJ 17:00 
Flota Świnoujście  1 — 1  Motor LublinSb23 MAJ 17:00 
GKP Gorzów Wielkopolski  2 — 1  Odra OpoleSb23 MAJ 18:00 
Widzew Łódź  2 — 0  Znicz PruszkówNd24 MAJ 20:35 
Kolejka 33
Zagłębie Lubin  3 — 0  Kmita ZabierzówSb30 MAJ 
Korona Kielce  2 — 1  Flota ŚwinoujścieSb30 MAJ 17:00 
Motor Lublin  0 — 2  Dolcan ZąbkiSb30 MAJ 17:00 
Warta Poznań  1 — 2  GKP Gorzów WielkopolskiSb30 MAJ 17:00 
Odra Opole  0 — 3  Górnik ŁęcznaSb30 MAJ 17:00 
Wisła Płock  1 — 2  Widzew ŁódźSb30 MAJ 17:00 
Znicz Pruszków  1 — 0  Stal Stalowa WolaSb30 MAJ 17:00 
GKS Katowice  1 — 0  Podbeskidzie Bielsko-BiałaSb30 MAJ 17:00 
Tur Turek  0 — 3  GKS Jastrzębie ZdrójSb30 MAJ 17:00 
Kolejka 34
Kmita Zabierzów  0 — 3  Tur TurekPtCZE 
GKS Jastrzębie Zdrój  0 — 1  GKS KatowicePtCZE 17:30 
Podbeskidzie Bielsko-Biała  0 — 0  Znicz PruszkówPtCZE 17:30 
Stal Stalowa Wola  0 — 0  Wisła PłockPtCZE 17:30 
Widzew Łódź  3 — 0  Odra OpolePtCZE 17:30 
Górnik Łęczna  2 — 0  Warta PoznańPtCZE 17:30 
GKP Gorzów Wielkopolski  6 — 1  Motor LublinPtCZE 17:30 
Dolcan Ząbki  0 — 1  Korona KielcePtCZE 17:30 
Flota Świnoujście  2 — 3  Zagłębie LubinPtCZE 17:30