Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 49

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,850
· Najnowszy użytkownik: Damiano
Statystyki
statystyka
 Trampkarz starszy, gr. III, 2012/13
Ostatnie spotkania
Trampkarz starszy, gr. III
Gród  2 — 2  UniaWTO17:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz starszy, gr. III
1.   Moravia Morawica 18 45 79–17 15 3 9 24 48–  7 8 1 9 21 31–10 7 2
2.   TS 1946 Nida Pińczów 18 42 56–19 14 4 9 24 30–  9 8 1 9 18 26–10 6 3
3.   Naprzód Jędrzejów 18 39 71–25 12 3 3 9 20 42–10 6 2 1 9 19 29–15 6 1 2
4.   AKS 1947 Busko-Zdrój 18 36 58–18 12 6 9 18 35–  9 6 3 9 18 23–  9 6 3
5.   Sparta Kazimierza Wielka 18 29 58–39 9 2 7 9 10 26–24 3 1 5 9 19 32–15 6 1 2
6.   Zenit Chmielnik 18 24 42–58 8 10 9 15 29–21 5 4 9 9 13–37 3 6
7.   Gród Wi¶lica 18 17 39–51 5 2 11 9 8 16–22 2 2 5 9 9 23–29 3 6
8.   Unia Sędziszów 18 17 25–49 5 2 11 9 9 12–21 3 6 9 8 13–28 2 2 5
9.   Piaskowianka Piaski 18 15 38–51 4 3 11 9 7 22–24 2 1 6 9 8 16–27 2 2 5
10.   MGTS Działoszyce 18 0   5–144 18 9 0   5–59 9 9 0   0–85 9
 

Terminarz
Kolejka 1
Gród Wi¶lica  1 — 2  Zenit ChmielnikSbWRZ 11:00 
Moravia Morawica  6 — 0  Unia SędziszówSbWRZ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 4  Sparta Kazimierza WielkaSbWRZ 11:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 2  Naprzód JędrzejówSbWRZ 11:00 
Piaskowianka Piaski  9 — 0  MGTS DziałoszyceSbLIS 10:00 
Kolejka 2
MGTS Działoszyce  0 — 7  MKS Zdrój BuskoSbWRZ 11:00 
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 1  Piaskowianka PiaskiSbWRZ 11:00 
Unia Sędziszów  0 — 4  TS 1946 Nida PińczówSbWRZ 11:00 
Gród Wi¶lica  0 — 6  Moravia MorawicaSbWRZ 11:00 
Zenit Chmielnik  0 — 3  Naprzód JędrzejówSbWRZ 13:00 
Kolejka 3
Moravia Morawica10 — 0  Zenit ChmielnikSb15 WRZ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  4 — 1  Gród Wi¶licaSb15 WRZ 11:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 2  Unia SędziszówSb15 WRZ 11:30 
MKS Zdrój Busko  1 — 2  Sparta Kazimierza WielkaSb15 WRZ 11:30 
Naprzód Jędrzejów20 — 0  MGTS DziałoszyceSb15 WRZ 11:30 
Kolejka 4
Zenit Chmielnik13 — 0  MGTS DziałoszyceSb22 WRZ 11:00 
Sparta Kazimierza Wielka  3 — 4  Naprzód JędrzejówSb22 WRZ 11:00 
Unia Sędziszów  0 — 2  MKS Zdrój BuskoSb22 WRZ 11:00 
Gród Wi¶lica  2 — 3  Piaskowianka PiaskiSb22 WRZ 12:00 
Moravia Morawica  4 — 3  TS 1946 Nida PińczówSb22 WRZ 12:00 
Kolejka 5
TS 1946 Nida Pińczów  9 — 0  Zenit ChmielnikSb29 WRZ 11:00 
MKS Zdrój Busko  8 — 1  Gród Wi¶licaSb29 WRZ 11:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 5  Moravia MorawicaSb29 WRZ 11:30 
Naprzód Jędrzejów  6 — 0  Unia SędziszówSb29 WRZ 11:30 
MGTS Działoszyce  2 — 6  Sparta Kazimierza WielkaŚr10 PA¬ 16:00 
Kolejka 6
Unia Sędziszów  6 — 0  MGTS DziałoszyceSbPA¬ 11:00 
Gród Wi¶lica  2 — 2  Naprzód JędrzejówSbPA¬ 11:00 
Moravia Morawica  4 — 1  MKS Zdrój BuskoSbPA¬ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  6 — 2  Piaskowianka PiaskiSbPA¬ 11:00 
Zenit Chmielnik  2 — 6  Sparta Kazimierza WielkaSbPA¬ 13:00 
Kolejka 7
MKS Zdrój Busko  1 — 0  TS 1946 Nida PińczówŚr10 PA¬ 15:30 
MGTS Działoszyce  1 — 11Gród Wi¶licaSb13 PA¬ 11:00 
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 3  Unia SędziszówSb13 PA¬ 11:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 2  Zenit ChmielnikSb13 PA¬ 11:30 
Naprzód Jędrzejów  2 — 0  Moravia MorawicaSb13 PA¬ 11:30 
Kolejka 8
Zenit Chmielnik  4 — 3  Unia SędziszówSb20 PA¬ 11:00 
Gród Wi¶lica  3 — 1  Sparta Kazimierza WielkaSb20 PA¬ 11:00 
Moravia Morawica11 — 0  MGTS DziałoszyceSb20 PA¬ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 0  Naprzód JędrzejówSb20 PA¬ 11:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 3  MKS Zdrój BuskoSb20 PA¬ 11:30 
Kolejka 9
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 5  Moravia MorawicaSb27 PA¬ 11:00 
MKS Zdrój Busko  5 — 1  Zenit ChmielnikSb10 LIS 10:00 
MGTS Działoszyce  0 — 8  TS 1946 Nida PińczówSb10 LIS 11:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 2  Piaskowianka PiaskiSb10 LIS 11:30 
Unia Sędziszów  1 — 2  Gród Wi¶licaSbKWI 15:00 
Kolejka 10
Zenit Chmielnik  2 — 1  Gród Wi¶licaSb13 KWI 11:00 
Unia Sędziszów  0 — 3  Moravia MorawicaSb13 KWI 15:00 
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 3  TS 1946 Nida PińczówPt14 CZE 17:00 
Naprzód Jędrzejów  1 — 0  MKS Zdrój BuskoSb15 CZE 10:45 
MGTS Działoszyce  1 — 4  Piaskowianka PiaskiSb15 CZE 11:00 
Kolejka 11
Naprzód Jędrzejów  3 — 1  Zenit ChmielnikSb20 KWI 11:00 
MKS Zdrój Busko  6 — 0  MGTS DziałoszyceSb20 KWI 11:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 1  Sparta Kazimierza WielkaSb20 KWI 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 0  Unia SędziszówSb20 KWI 11:00 
Moravia Morawica  5 — 1  Gród Wi¶licaSb20 KWI 11:00 
Kolejka 12
Gród Wi¶lica  1 — 2  TS 1946 Nida PińczówCz25 KWI 17:00 
Sparta Kazimierza Wielka  0 — 3  MKS Zdrój BuskoSb27 KWI 11:00 
MGTS Działoszyce  0 — 11Naprzód JędrzejówSb27 KWI 11:00 
Zenit Chmielnik  1 — 3  Moravia MorawicaSb27 KWI 13:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  Piaskowianka PiaskiSb27 KWI 15:00 
Kolejka 13
MGTS Działoszyce  0 — 4  Zenit ChmielnikSbMAJ 11:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 3  Sparta Kazimierza WielkaSbMAJ 11:00 
MKS Zdrój Busko  6 — 0  Unia SędziszówSbMAJ 11:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 3  Gród Wi¶licaSbMAJ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 1  Moravia MorawicaSbMAJ 11:00 
Kolejka 14
Zenit Chmielnik  2 — 0  TS 1946 Nida PińczówSb11 MAJ 11:00 
Moravia Morawica  4 — 0  Piaskowianka PiaskiSb11 MAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  0 — 4  MKS Zdrój BuskoSb11 MAJ 11:00 
Sparta Kazimierza Wielka12 — 0  MGTS DziałoszyceSb11 MAJ 11:00 
Unia Sędziszów  1 — 2  Naprzód JędrzejówSb11 MAJ 15:00 
Kolejka 15
MKS Zdrój Busko  2 — 3  Moravia MorawicaSb18 MAJ 09:00 
MGTS Działoszyce  0 — 3  Unia SędziszówSb18 MAJ 11:00 
Piaskowianka Piaski  0 — 3  TS 1946 Nida PińczówSb18 MAJ 11:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 1  Gród Wi¶licaNd19 MAJ 11:00 
Sparta Kazimierza Wielka  6 — 3  Zenit ChmielnikPn17 CZE 17:00 
Kolejka 16
Zenit Chmielnik  4 — 3  Piaskowianka PiaskiSb25 MAJ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 1  MKS Zdrój BuskoSb25 MAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  5 — 0  MGTS DziałoszyceSb25 MAJ 11:00 
Unia Sędziszów  0 — 7  Sparta Kazimierza WielkaSb25 MAJ 11:00 
Moravia Morawica  3 — 0  Naprzód JędrzejówSb25 MAJ 17:00 
Kolejka 17
Sparta Kazimierza Wielka  3 — 2  Gród Wi¶licaSbCZE 11:00 
MGTS Działoszyce  1 — 5  Moravia MorawicaSbCZE 11:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 3  TS 1946 Nida PińczówSbCZE 11:00 
MKS Zdrój Busko  5 — 0  Piaskowianka PiaskiSbCZE 11:00 
Unia Sędziszów  2 — 0  Zenit ChmielnikSbCZE 13:00 
Kolejka 18
Piaskowianka Piaski  3 — 5  Naprzód JędrzejówSbCZE 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  3 — 0  MGTS DziałoszyceSbCZE 11:00 
Moravia Morawica  1 — 2  Sparta Kazimierza WielkaSbCZE 11:00 
Zenit Chmielnik  1 — 2  MKS Zdrój BuskoSbCZE 13:00 
Gród Wi¶lica  2 — 2  Unia SędziszówWt25 CZE 17:00