Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 51

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 69,236
· Najnowszy użytkownik: Abruzzoes9n
Statystyki
statystyka
 Trampkarz starszy, gr. III, 2014/15
Ostatnie spotkania
Trampkarz starszy, gr. III
Start  0 — 9  NaprzódSOB11:00
Piaskowianka  0 — 2  HetmanSOB11:15
Tabela rozgrywek
Trampkarz starszy, gr. III
1.   Hetman Włoszczowa 8 18 28–  8 6 2 4 6 14–  5 2 2 4 12 14–  3 4
2.   Naprzód Jędrzejów 8 17 27–  6 5 2 1 4 7 13–  4 2 1 1 4 10 14–  2 3 1
3.   Piaskowianka Piaski 8 17 44–  8 5 2 1 4 7 19–  6 2 1 1 4 10 25–  2 3 1
4.   D±b Nagłowice 8 6 20–31 2 6 4 3   9–16 1 3 4 3 11–15 1 3
5.   Start Słupia Jędrzejowska 8 0   3–69 8 4 0   3–33 4 4 0   0–36 4
 

Najlepsi strzelcy
12 bramekSebastian Baran (11 + 1 k.) (Piaskowianka)
11 bramekMichał Ciosk (Piaskowianka)
9 bramekDawid Krzysztofik (Piaskowianka)
8 bramekBartłomiej Równicki (Naprzód)
7 bramekRadosław Tkaczyk (D±b), Bartłomiej Wójcik (Hetman)
4 bramkiJakub Foremnik (Naprzód), Mateusz Wargacki (Hetman), Damian Łata (Hetman)
3 bramkiMateusz Chatys (Piaskowianka), Paweł Grzesik (Hetman), Paweł Kaczmarek (D±b), Norbert Krupa (Naprzód), Jakub Sornat (Hetman), Szczepan Wrona (Hetman)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 5  Hetman WłoszczowaSb30 SIE 11:00 
D±b Nagłowice  0 — 2  Naprzód JędrzejówSb30 SIE 11:00 
Kolejka 2
Hetman Włoszczowa  4 — 1  D±b NagłowiceWtWRZ 17:00 
Piaskowianka Piaski11 — 0  Start Słupia JędrzejowskaWtWRZ 17:00 
Kolejka 3
D±b Nagłowice  0 — 10Piaskowianka PiaskiSbWRZ 11:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 3  Hetman WłoszczowaSbWRZ 11:00 
Kolejka 4
Piaskowianka Piaski  2 — 2  Naprzód JędrzejówSb13 WRZ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 8  D±b NagłowiceSb13 WRZ 11:00 
Kolejka 5
Hetman Włoszczowa  0 — 3  Piaskowianka PiaskiPt19 WRZ 17:00 
Naprzód Jędrzejów  7 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb20 WRZ 11:00 
Kolejka 6
Hetman Włoszczowa10 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb27 WRZ 09:30 
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  D±b NagłowiceSb27 WRZ 11:00 
Kolejka 7
D±b Nagłowice  1 — 4  Hetman WłoszczowaSbPA¬ 11:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 11Piaskowianka PiaskiSbPA¬ 11:00 
Kolejka 8
Piaskowianka Piaski  6 — 2  D±b NagłowiceSb11 PA¬ 11:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 1  Naprzód JędrzejówSb11 PA¬ 11:00 
Kolejka 9
Naprzód Jędrzejów  1 — 1  Piaskowianka PiaskiSb18 PA¬ 11:00 
D±b Nagłowice  8 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb18 PA¬ 11:00 
Kolejka 10
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 9  Naprzód JędrzejówSb25 PA¬ 11:00 
Piaskowianka Piaski  0 — 2  Hetman WłoszczowaSb25 PA¬ 11:15