Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Znicz Pruszków (trampkarz st.)
II ligaKolejka 29ŚrLIP17:00
 
  4 — 0  Legionovia Legionowo
II ligaKolejka 30NdLIP17:00
 
  0 — 1  Garbarnia Kraków
II ligaKolejka 31Sb11 LIP19:00
 
  1 — 2  Lech II Poznań
II ligaKolejka 32Śr15 LIP17:00
 
  2 — 1  KS Polkowice
II ligaKolejka 33Nd19 LIP19:00
 
  3 — 2  Elana Toruń
II ligaKolejka 34Sb25 LIP17:00
 
  1 — 0  Widzew Łódź
Puchar PolskiRunda 2Pt14 SIE16:00
 
  2 — 0   Ruch Wysokie Mazowieckie
CLJ U-15, gr. AKolejka 1Sb15 SIE17:30
 
  1 — 3  Escola Varsovia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 1Nd16 SIE17:45
 
  2 — 0  Escola Varsovia Warszawa
CLJ U-15, gr. AKolejka 2Sb22 SIE12:00
 
  2 — 3  Jagiellonia Białystok
CLJ U-17, gr. AKolejka 2Nd23 SIE15:45
 
  3 — 3  Ursus Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 3Sb29 SIE15:00
 
  0 — 3  AP Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 1Sb29 SIE19:50
 
  2 — 1  Motor Lublin
CLJ U-15, gr. AKolejka 3Nd30 SIE18:00
 
  2 — 2  Polonia Warszawa
II ligaKolejka 2PtWRZ18:00
 
  1 — 1  Bytovia Bytów
CLJ U-15, gr. AKolejka 4SbWRZ15:30
 
  4 — 1  Widzew Łódź
CLJ U-17, gr. AKolejka 4SbWRZ17:00
 
  0 — 4  Polonia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 5Sb12 WRZ12:30
 
  3 — 0  UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 3Sb12 WRZ17:00
 
  0 — 2  Chojniczanka Chojnice
CLJ U-15, gr. AKolejka 5Nd13 WRZ13:30
 
  6 — 1  Olimpia Elbląg
CLJ U-15, gr. AKolejka 6Sb19 WRZ12:30
 
  3 — 0  UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 4Sb19 WRZ15:30
 
  0 — 2  Stal Rzeszów
CLJ U-17, gr. AKolejka 6Nd20 WRZ19:00
 
  0 — 6  Legia Warszawa
II ligaKolejka 5Sb26 WRZ18:00
 
  0 — 2  Sokół Ostróda
CLJ U-17, gr. AKolejka 7Nd27 WRZ13:30
 
  1 — 1  GKS Bełchatów
CLJ U-15, gr. AKolejka 7Nd27 WRZ18:30
 
  2 — 3  Legia Warszawa
II ligaKolejka 6Wt29 WRZ19:00
 
  1 — 0  Hutnik Nowa Huta Kraków
CLJ U-15, gr. AKolejka 8SbPAŹ11:30
 
  2 — 4  Escola Varsovia Warszawa
II ligaKolejka 7SbPAŹ19:00
 
  1 — 1  GKS Katowice
CLJ U-17, gr. AKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  2 — 1  Escola Varsovia Warszawa
II ligaKolejka 8PtPAŹ19:00
 
  2 — 1  Lech II Poznań
CLJ U-17, gr. AKolejka 9Sb10 PAŹ12:00
 
  1 — 2  Ursus Warszawa
CLJ U-15, gr. AKolejka 10Sb17 PAŹ10:15
 
  0 — 3  Polonia Warszawa
II ligaKolejka 9Sb17 PAŹ16:00
 
  0 — 4  KS Polkowice
CLJ U-17, gr. AKolejka 10Nd18 PAŹ13:45
 
  0 — 2  AP Jagiellonia Białystok
CLJ U-15, gr. AKolejka 9Śr21 PAŹ15:00
 
  4 — 0  Jagiellonia Białystok
CLJ U-15, gr. AKolejka 11Sb24 PAŹ12:00
 
  5 — 1  Widzew Łódź
CLJ U-17, gr. AKolejka 11Sb24 PAŹ12:15
 
  1 — 7  Polonia Warszawa
II ligaKolejka 10Sb24 PAŹ18:00
 
  1 — 2  Pogoń Siedlce
CLJ U-17, gr. AKolejka 12Pt30 PAŹ14:00
 
  2 — 2  UKS SMS Łódź
CLJ U-15, gr. AKolejka 12Sb31 PAŹ12:00
 
  6 — 0  Olimpia Elbląg
Puchar PolskiRunda 3PnLIS20:00
 
   —    Lech Poznań
CLJ U-17, gr. AKolejka 13SbLIS11:00
 
  2 — 3  Legia Warszawa
CLJ U-15, gr. AKolejka 13NdLIS13:00
 
  3 — 0  UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 11Wt10 LIS18:00
 
  1 — 1  Olimpia Grudziądz
CLJ U-15, gr. AKolejka 14Sb14 LIS13:00
 
  1 — 3  Legia Warszawa
CLJ U-17, gr. AKolejka 14Sb14 LIS13:30
 
  3 — 2  GKS Bełchatów
II ligaKolejka 13Nd15 LIS12:00
 
  1 — 1  Olimpia Elbląg
II ligaKolejka 14Nd22 LIS13:00
 
  3 — 2  Błękitni Stargard
II ligaKolejka 15Pt27 LIS17:00
 
  0 — 5  Skra Częstochowa
II ligaKolejka 17SbGRU12:00
 
  1 — 3  Śląsk II Wrocław
II ligaKolejka 16ŚrGRU12:00
 
  1 — 2  Garbarnia Kraków
II ligaKolejka 18Nd13 GRU14:00
 
  0 — 1  KKS 1925 Kalisz
II ligaKolejka 19Sb27 LUT12:00
 
   —   Wigry Suwałki
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 1SbMAR12:00
 
   —   Kosa Konstancin-Jeziorna
II ligaKolejka 20SbMAR12:00
 
   —   Motor Lublin
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 1SbMAR15:00
 
   —   Legia Warszawa
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 2Sb13 MAR
 
   —   Ursus Warszawa
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 2Sb13 MAR
 
   —   Polonia Warszawa
II ligaKolejka 21Sb13 MAR16:00
 
   —   Bytovia Bytów
II ligaKolejka 22Śr17 MAR
 
   —   Chojniczanka Chojnice
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 3Sb20 MAR
 
   —   Stomil Olsztyn
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 3Sb20 MAR15:00
 
   —   Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 23Nd21 MAR13:00
 
   —   Stal Rzeszów
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 4Sb27 MAR
 
   —   AP Jagiellonia Białystok
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 4Sb27 MAR
 
   —   UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 24Sb27 MAR
 
   —   Sokół Ostróda
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 5SbKWI
 
   —   Legia Warszawa
II ligaKolejka 25SbKWI
 
   —   Hutnik Nowa Huta Kraków
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 5SbKWI12:00
 
   —   Ząbkovia Ząbki
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 6Sb10 KWI
 
   —   Polonia Warszawa
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 6Sb10 KWI
 
   —   Escola Varsovia Warszawa
II ligaKolejka 26Sb10 KWI
 
   —   GKS Katowice
II ligaKolejka 27Śr14 KWI
 
   —   Lech II Poznań
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 7Sb17 KWI
 
   —   AKS SMS Łódź
II ligaKolejka 28Sb17 KWI
 
   —   KS Polkowice
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 7Sb17 KWI15:00
 
   —   UKS SMS Łódź
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 8Sb24 KWI
 
   —   Legia Warszawa
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 8Sb24 KWI
 
   —   Kosa Konstancin-Jeziorna
II ligaKolejka 29Sb24 KWI17:00
 
   —   Pogoń Siedlce
II ligaKolejka 30Śr28 KWI
 
   —   Olimpia Grudziądz
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 9SbMAJ
 
   —   Polonia Warszawa
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 9SbMAJ12:30
 
   —   Ursus Warszawa
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 10SbMAJ
 
   —   Stomil Olsztyn
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 10SbMAJ
 
   —   Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 32SbMAJ
 
   —   Olimpia Elbląg
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 11Sb15 MAJ
 
   —   AP Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 33Sb15 MAJ
 
   —   Błękitni Stargard
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 11Sb15 MAJ12:30
 
   —   UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 34Śr19 MAJ16:00
 
   —   Skra Częstochowa
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 12Sb22 MAJ
 
   —   Ząbkovia Ząbki
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 12Sb22 MAJ
 
   —   Legia Warszawa
II ligaKolejka 35Sb22 MAJ
 
   —   Garbarnia Kraków
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 13Sb29 MAJ
 
   —   Polonia Warszawa
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 13Sb29 MAJ
 
   —   Escola Varsovia Warszawa
II ligaKolejka 36Sb29 MAJ17:00
 
   —   Śląsk II Wrocław
CLJ U-17, gr. A, wiosnaKolejka 14SbCZE
 
   —   UKS SMS Łódź
II ligaKolejka 37SbCZE
 
   —   KKS 1925 Kalisz
CLJ U-15, gr. A, wiosnaKolejka 14SbCZE12:30
 
   —   AKS SMS Łódź
II ligaKolejka 38Sb12 CZE
 
   —   Wigry Suwałki
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie