Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Stal Mielec (trampkarz mł.)
I ligaKolejka 30SbLIP15:10
 
  1 — 1  Odra Opole
I ligaKolejka 31Pt10 LIP17:40
 
  1 — 2  Sandecja Nowy Sącz
I ligaKolejka 32Wt14 LIP20:40
 
  1 — 0  Chrobry Głogów
I ligaKolejka 33Pt17 LIP17:40
 
  3 — 0  Zagłębie Sosnowiec
I ligaKolejka 34Sb25 LIP17:40
 
  4 — 1  Chojniczanka Chojnice
SparingiSbSIE
 
   —    Korona Kielce
CLJ U-17, gr. DKolejka 1Sb15 SIE15:00
 
  0 — 2  Cracovia Kraków (Stadion AWF, Kraków)
Puchar PolskiRunda 2Sb15 SIE16:00
 
  2 — 0   Karpaty Krosno
CLJ U-17, gr. DKolejka 2Sb22 SIE12:00
 
  1 — 3  Korona Kielce SA
Paweł Lewandowski 3'
EkstraklasaKolejka 1Nd23 SIE12:30
 
  1 — 1  Wisła Płock
EkstraklasaKolejka 2Pt28 SIE20:30
 
  0 — 2  Górnik Zabrze
CLJ U-17, gr. DKolejka 3Sb29 SIE13:00
 
  0 — 5  Wisła Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 4SbWRZ12:00
 
  2 — 2  TOP 54 Biała Podlaska
Miłosz Koryciński 56' (sam.), Kacper Misiak 77'
CLJ U-17, gr. DKolejka 5Sb12 WRZ12:00
 
  3 — 1  Karpaty Krosno
Patryk Szczurek 16', 74', Jakub Wójcik 59'
EkstraklasaKolejka 3Sb12 WRZ15:00
 
  1 — 1  Cracovia Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 6Sb19 WRZ13:30
 
  2 — 2  Motor Lublin (Arena Lublin (boczne, naturalne))
Paweł Ofiara 11', Daniel Ryba 15'
EkstraklasaKolejka 4Sb19 WRZ15:00
 
  2 — 4  Lechia Gdańsk
CLJ U-17, gr. DKolejka 7Sb26 WRZ12:00
 
  2 — 1  Hutnik Nowa Huta Kraków
Konrad Strzałka 40' (sam.), Bartosz Bajorek 42'
EkstraklasaKolejka 5Pn28 WRZ18:00
 
  3 — 2  Piast Gliwice
CLJ U-17, gr. DKolejka 8SbPAŹ13:30
 
  0 — 3  Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 6SbPAŹ15:00
 
  0 — 1  Podbeskidzie Bielsko-Biała
CLJ U-17, gr. DKolejka 10Sb17 PAŹ13:30
 
  1 — 8  Wisła Kraków (Stadion MOSiR, Mielec (boczne))
Franciszek Jaskot 85'
EkstraklasaKolejka 7Nd18 PAŹ15:00
 
  0 — 6  Wisła Kraków
CLJ U-17, gr. DKolejka 11Sb24 PAŹ12:00
 
  2 — 4  TOP 54 Biała Podlaska
Paweł Ofiara 69', Hubert Osuch 90'
EkstraklasaKolejka 8Nd25 PAŹ15:00
 
  1 — 2  Raków Częstochowa
CLJ U-17, gr. DKolejka 9Śr28 PAŹ13:00
 
  1 — 4  Korona Kielce SA (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Franciszek Jaskot 34'
CLJ U-17, gr. DKolejka 12Sb31 PAŹ12:00
 
  3 — 2  Karpaty Krosno
Patryk Szczurek 39', Antoni Patla 50', Kacper Misiak 78'
Puchar PolskiRunda 3Sb31 PAŹ18:30
 
   —    Piast Gliwice
CLJ U-17, gr. DKolejka 13SbLIS12:00
 
  2 — 3  Motor Lublin
Patryk Szczurek 25', Paweł Ofiara 90'
EkstraklasaKolejka 9SbLIS15:00
 
  0 — 1  Warta Poznań
CLJ U-17, gr. DKolejka 14Sb14 LIS12:00
 
  6 — 0  Hutnik Nowa Huta Kraków
Paweł Ofiara 21', 45', Dawid Skupiński 54', 67', Kacper Misiak 59', Jakub Lorenc 64'
EkstraklasaKolejka 10Sb21 LIS17:30
 
  2 — 2  Zagłębie Lubin
EkstraklasaKolejka 11Sb28 LIS15:00
 
  3 — 1  Jagiellonia Białystok
EkstraklasaKolejka 12PnGRU18:00
 
  0 — 2  Pogoń Szczecin
EkstraklasaKolejka 13Nd13 GRU15:00
 
  1 — 1  Lech Poznań
EkstraklasaKolejka 14Pt18 GRU20:30
 
  3 — 2  Legia Warszawa
EkstraklasaKolejka 15PnLUT18:00
 
  0 — 0  Śląsk Wrocław
EkstraklasaKolejka 17Pn15 LUT20:30
 
  1 — 2  Górnik Zabrze
EkstraklasaKolejka 18Pt19 LUT18:00
 
  0 — 0  Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 19Sb27 LUT15:00
 
   —   Lechia Gdańsk
EkstraklasaKolejka 16CzMAR20:30
 
   —   Wisła Płock
EkstraklasaKolejka 20NdMAR12:30
 
   —   Piast Gliwice
EkstraklasaKolejka 21Pn15 MAR18:00
 
   —   Podbeskidzie Bielsko-Biała
EkstraklasaKolejka 22Sb20 MAR
 
   —   Wisła Kraków
EkstraklasaKolejka 23SbKWI
 
   —   Raków Częstochowa
EkstraklasaKolejka 24Sb10 KWI
 
   —   Warta Poznań
EkstraklasaKolejka 25Sb17 KWI
 
   —   Zagłębie Lubin
EkstraklasaKolejka 26Śr21 KWI
 
   —   Jagiellonia Białystok
EkstraklasaKolejka 27Sb24 KWI
 
   —   Pogoń Szczecin
EkstraklasaKolejka 28SbMAJ
 
   —   Lech Poznań
EkstraklasaKolejka 29SbMAJ
 
   —   Legia Warszawa
EkstraklasaKolejka 30Sb15 MAJ
 
   —   Śląsk Wrocław
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie