Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,465
· Najnowszy użytkownik: europebus
Statystyki
statystyka
 Oldboys Rytwiany
SparingiSb30 LIP18:00
 
  6 — 3   Victoria Bizon Kurozwęki
SparingiNd31 LIP14:00
 
  0 — 7   Zryw Zbigniewice
SparingiNdSIE
 
  5 — 4   Agricola Łoniów
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd21 SIE15:00
 
  1 — 5  Zryw Zbigniewice
Mariusz Koronkiewicz 67'
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 1Sb27 SIE09:00
 
  5 — 2  Huragan Wilczyce
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 1Sb27 SIE11:00
 
  0 — 4  Alit Ożarów
Klasa A, gr. IIKolejka 2Sb27 SIE17:00
 
  1 — 1  Kamienna Brody
Dariusz Gardyński 38'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 2Wt30 SIE17:00
 
  1 — 4  Huragan Wilczyce
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 1SbWRZ10:00
 
  1 — 2  Kamienna Brody
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 2SbWRZ11:00
 
  0 — 2  Wisła Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 3SbWRZ11:00
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Klasa A, gr. IIKolejka 3SbWRZ17:00
 
  3 — 4  Stal Kunów
Dariusz Gardyński 68', Paweł Kwiecień 80', Mariusz Jaguś 82'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ17:00
 
  2 — 10 MKS Zdrój Busko
Patryk Buczek ?', Dawid Łukaszek ?'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 2Sb10 WRZ09:00
 
  7 — 0  OKS Opatów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 4Sb10 WRZ11:00
 
  3 — 0  Cukrownik Włostów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 3Sb10 WRZ13:30
 
  0 — 1  Piast Osiek
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd11 WRZ16:00
 
  2 — 2  Świt Ćmielów
Daniel Kopeć 51', Dawid Łukaszek 75'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 5Sb17 WRZ11:00
 
  5 — 0  Zryw Zbigniewice
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 3Sb17 WRZ12:30
 
  1 — 9  Juventa Starachowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej INd18 WRZ10:30
 
  1 — 3  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Orlik młodszy, gr. IVTurniej INd18 WRZ11:10
 
  0 — 7  Juventa Starachowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej INd18 WRZ12:50
 
  4 — 0  Wisła Sandomierz
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd18 WRZ16:00
 
  0 — 3  Piast Osiek
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IISb24 WRZ10:00
 
  7 — 2  Wisła Sandomierz
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 4Sb24 WRZ10:00
 
  6 — 2  Klimontowianka Klimontów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 5Sb24 WRZ11:00
 
  6 — 2  Czarni Połaniec
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 6Sb24 WRZ11:00
 
  2 — 0  Powiśle Zawichost
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IISb24 WRZ11:40
 
  3 — 4  Juventa Starachowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IISb24 WRZ12:50
 
  3 — 3  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd25 WRZ16:00
 
  6 — 0  Klonówka Masłów
Dariusz Gardyński 43', 48', 55', Wojciech Pentek 60', Kamil Witek 65', Dawid Łukaszek 80'
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 4Wt27 WRZ16:30
 
  1 — 0  Sparta Dwikozy
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 5SbPAŹ09:00
 
  5 — 1  Świt Ćmielów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 7SbPAŹ11:00
 
12 — 2  KS Tarłów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 6SbPAŹ13:30
 
  2 — 3  ŁKS Georyt Łagów
Klasa A, gr. IIKolejka 7SbPAŹ16:00
 
  2 — 0  Wisła Nowy Korczyn (Stopnica, ul. Kazimierza Wielkiego)
Tomasz Pentek 73' (k.), Kamil Witek 82'
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IIINdPAŹ10:00
 
  0 — 6  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IIINdPAŹ11:10
 
  1 — 6  Juventa Starachowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IIINdPAŹ12:20
 
  5 — 2  Wisła Sandomierz
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 6SbPAŹ10:00
 
  0 — 3  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ11:00
 
  2 — 6  Star Starachowice
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 8SbPAŹ11:00
 
  5 — 0  Ester Wojciechowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IVNdPAŹ10:30
 
  4 — 2  Wisła Sandomierz
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IVNdPAŹ11:40
 
  0 — 4  Juventa Starachowice
Orlik młodszy, gr. IVTurniej IVNdPAŹ12:20
 
  4 — 2  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa A, gr. IIKolejka 8NdPAŹ15:00
 
  1 — 1  Agricola Łoniów
Kamil Żal 70'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 7Sb15 PAŹ09:00
 
  2 — 7  Wisła Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 9Sb15 PAŹ11:00
 
25 — 0  Marol Jacentów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 8Sb15 PAŹ13:30
 
  1 — 13Łysica Akamit Bodzentyn
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd16 PAŹ14:00
 
  1 — 4  Star Starachowice
Tomasz Pentek 65' (k.)
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 9Sb22 PAŹ10:00
 
  0 — 6  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 10Sb22 PAŹ11:00
 
  7 — 1  Koprzywianka Koprzywnica
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd23 PAŹ14:00
 
  0 — 6  Klimontowianka Klimontów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 11Cz27 PAŹ15:00
 
  3 — 1  Czarni Połaniec
Klasa A, gr. IIKolejka 11Nd30 PAŹ13:00
 
  1 — 4  OKS Opatów
Tomasz Sitek 75'
Klasa A, gr. IIKolejka 12NdLIS12:00
 
  1 — 2  Zorza Tempo Pacanów
Kamil Witek 62'
Klasa A, gr. IIKolejka 13Sb12 LIS13:00
 
  5 — 0  GOKiS Masłów
Kamil Witek 25', 60', 80', Tomasz Sitek 70', 82'
SparingiNd19 LUT
 
  4 — 10 Koprzywianka Koprzywnica
SparingiNd26 LUT12:00
 
  1 — 2   Piast Osiek
SparingiSbMAR
 
  1 — 3   Czarni Połaniec
SparingiNd11 MAR
 
  4 — 0   Agricola Łoniów
Klasa A, gr. IIKolejka 14Nd25 MAR14:00
 
  2 — 1  Zryw Zbigniewice
Mariusz Jaguś 55', Dariusz Gardyński 65'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 12Sb31 MAR10:00
 
  5 — 3  Alit Ożarów
Klasa A, gr. IIKolejka 15NdKWI15:00
 
  0 — 0  Kamienna Brody
Klasa A, gr. IIKolejka 16SbKWI11:00
 
  0 — 2  Stal Kunów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 10Sb14 KWI13:00
 
  3 — 3  Huragan Wilczyce
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 13Sb14 KWI14:30
 
  3 — 1  Huragan Wilczyce
Klasa A, gr. IIKolejka 17Nd15 KWI15:00
 
  0 — 2  Świt Ćmielów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 11Sb21 KWI10:00
 
  5 — 4  Wisła Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 14Sb21 KWI11:30
 
  9 — 1  Sparta Dwikozy
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 8Sb21 KWI15:00
 
  3 — 0  Kamienna Brody
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd22 KWI15:00
 
  0 — 0  Piast Osiek
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 12Sb28 KWI10:00
 
  2 — 0  Piast Osiek
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 9Sb28 KWI12:00
 
  1 — 6  OKS Opatów
Klasa A, gr. IIKolejka 19Nd29 KWI15:00
 
  6 — 2  Klonówka Masłów
Daniel Nawrot 14', Piotr Jawor 33', Tomasz Sitek 65', 70', 80', Paweł Kwiecień 72'
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 13WtMAJ10:00
 
  5 — 0  Sparta Dwikozy
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 16WtMAJ11:30
 
12 — 0  Zryw Zbigniewice
Klasa A, gr. IIKolejka 20CzMAJ15:00
 
  1 — 1  Wisła Nowy Korczyn
Daniel Nawrot 17'
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 14SbMAJ10:00
 
  2 — 2  Czarni Połaniec
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 17SbMAJ11:30
 
18 — 2  Powiśle Zawichost
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 10SbMAJ15:00
 
  1 — 8  Juventa Starachowice
Klasa A, gr. IIKolejka 21NdMAJ15:00
 
  1 — 1  Agricola Łoniów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 18Sb12 MAJ09:00
 
  3 — 1  KS Tarłów
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 11Sb12 MAJ13:00
 
  1 — 2  Klimontowianka Klimontów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 15Sb12 MAJ15:00
 
  3 — 2  ŁKS Georyt Łagów
Klasa A, gr. IIKolejka 22Sb12 MAJ17:00
 
  1 — 1  Star Starachowice
Tomasz Sitek 72'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 15Śr16 MAJ17:00
 
19 — 1  Cukrownik Włostów
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 16Sb19 MAJ10:00
 
  0 — 5  Star Starachowice
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 19Sb19 MAJ11:30
 
  3 — 0  Ester Wojciechowice
Klasa A, gr. IIKolejka 23Nd20 MAJ15:00
 
  2 — 4  Klimontowianka Klimontów
Grzegorz Gawryś 17' (sam.), Michał Bąk 28'
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 17Sb26 MAJ10:00
 
  1 — 3  Łysica Akamit Bodzentyn
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 20Sb26 MAJ11:30
 
  6 — 0  Marol Jacentów
Klasa A, gr. IIKolejka 24Sb26 MAJ15:00
 
  3 — 1  OKS Opatów
Daniel Nawrot 45' (k.), Dariusz Gardyński 58', Mariusz Jaguś 75'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 13Nd27 MAJ10:00
 
  0 — 15MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 14Śr30 MAJ17:00
 
  1 — 5  Wisła Sandomierz
Trampkarz młodszy, gr. IIIKolejka 18SbCZE10:00
 
  1 — 8  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 21SbCZE11:30
 
13 — 0  Koprzywianka Koprzywnica
Klasa A, gr. IIKolejka 25NdCZE15:00
 
  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Dariusz Gardyński 62'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 12ŚrCZE17:00
 
  0 — 1  Świt Ćmielów
Klasa A, gr. IIKolejka 26CzCZE15:00
 
  1 — 1  MSS Masłów
Michał Bąk 73'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 22Pn11 CZE17:00
 
  2 — 2  Czarni Połaniec
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie