Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,665
· Najnowszy użytkownik: locks164bg
Statystyki
statystyka
 KS Tarłów (młodzik mł.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 1Nd25 SIE13:00
 
  4 — 5  Wodnik Styków
Grzegorz Dwojak 18', 42', 52', Mateusz Dziewirz 19'
Klasa B, gr. IIIKolejka 2NdWRZ11:00
 
  0 — 3  Ester Wojciechowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 3NdWRZ11:00
 
  0 — 2  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IIIKolejka 4Nd15 WRZ11:00
 
  1 — 1  Cukrownik Włostów
Adrian Kucharczyk 25'
Klasa B, gr. IIIKolejka 5Nd22 WRZ11:00
 
  2 — 4  GTS Raków
Mariusz Serafin 29', Adrian Kucharczyk 37'
Klasa B, gr. IIIKolejka 6Nd29 WRZ11:00
 
  3 — 2  Stal II Kunów
Grzegorz Dwojak 17', Mariusz Serafin 24', Adrian Kucharczyk 48'
Klasa B, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  2 — 4  Huragan Wilczyce
Grzegorz Dwojak 7', Mateusz Chuchała 47'
Klasa B, gr. IIIKolejka 9Nd20 PAŹ15:00
 
  1 — 3  Koprzywianka Arka Koprzywnica
Grzegorz Dwojak 37'
Klasa B, gr. IIIKolejka 11NdLIS10:30
 
  3 — 1  GKS Iwaniska
Grzegorz Dwojak 38', 66', Bartosz Kucharczyk 90'
Klasa B, gr. IIIKolejka 12Nd29 MAR11:00
 
   —   Wodnik Styków
Klasa B, gr. IIIKolejka 13NdKWI11:00
 
   —   Ester Wojciechowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 14Sb11 KWI11:00
 
   —   Marol Jacentów
Klasa B, gr. IIIKolejka 15Nd19 KWI11:00
 
   —   Cukrownik Włostów
Klasa B, gr. IIIKolejka 16Nd26 KWI11:00
 
   —   GTS Raków
Klasa B, gr. IIIKolejka 17NdMAJ11:00
 
   —   Stal II Kunów
Klasa B, gr. IIIKolejka 18Nd10 MAJ11:00
 
   —   Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IIIKolejka 20Nd24 MAJ11:00
 
   —   Koprzywianka Arka Koprzywnica
Klasa B, gr. IIIKolejka 21Nd31 MAJ11:00
 
   —   GKS Świniary
Klasa B, gr. IIIKolejka 10
 
   —   GKS Świniary
Klasa B, gr. IIIKolejka 22NdCZE11:00
 
   —   GKS Iwaniska
SparingiNdCZE15:00
 
  3 — 2   GKS Iwaniska
SparingiNd28 CZE
 
  7 — 1   Ester Wojciechowice
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie