Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,747
· Najnowszy użytkownik: deonb0a
Statystyki
statystyka
 AKS 1947 Busko-Zdrój (trampkarz st.)
SparingiSb27 LIP
 
  0 — 4   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
SparingiŚr31 LIP18:00
 
  2 — 2   Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 1Nd11 SIE17:30
 
  2 — 0  Orlicz Suchedniów
Łukasz Mika 35', Michał Zawadzki 90'
IV ligaKolejka 2Cz15 SIE17:00
 
  0 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 3Nd18 SIE17:00
 
  6 — 3  GKS Rudki
Adam Zawierucha 9', 50', Jan Kowalski 37', 52', Mateusz Janiec 66', Norbert Sinkiewicz 75'
IV ligaKolejka 4Nd25 SIE17:00
 
  3 — 2  Lubrzanka Kajetanów
Adam Zawierucha 43', 45', 73'
IV ligaKolejka 5Śr28 SIE17:00
 
  0 — 1  Czarni Połaniec
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 1Sb31 SIE09:00
 
  0 — 3  Orlęta Kielce
Michał Bogacki 3', Miłosz Jabłoński 9', 25', 37'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 1Sb31 SIE09:00
 
  1 — 2  Football Academy Pińczów
Antoni Fodymski 24'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 1Sb31 SIE11:00
 
  1 — 2  Orlęta Kielce
Nikodem Grudzień 14'
IV ligaKolejka 6NdWRZ17:00
 
  1 — 1  Wierna Małogoszcz
Łukasz Zawadzki 90'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 2WtWRZ17:00
 
  3 — 1  Nidzica Dobiesławice
Mikołaj Nieznalski 2', Maciej Paw 37', Antoni Fodymski 55'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 2WtWRZ17:30
 
  6 — 0  KS Smyków
Miłosz Jabłoński 10', 47', 60', 90', Miłosz Dudek 65', Kacper Załęcki 72'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 2ŚrWRZ16:00
 
  0 — 2  Orlęta Kielce
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 2ŚrWRZ17:00
 
  3 — 6  KKP Korona II Kielce
Nikodem Grudzień 11', Kamil Borek 14', 68'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 3SbWRZ11:00
 
  0 — 8  Granat Skarżysko-Kamienna
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 3NdWRZ10:00
 
  3 — 1  Victoria 2015 Skalbmierz
Szymon Szumilas 18', Mikołaj Nieznalski 24', Kacper Boroń 36'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 3NdWRZ11:30
 
  0 — 5  Juventa Starachowice
IV ligaKolejka 7NdWRZ16:00
 
  0 — 2  Naprzód Jędrzejów
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 4Wt10 WRZ17:30
 
  2 — 2  Juventa Starachowice
Nikodem Grudzień 30', 52'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 5Sb14 WRZ13:00
 
  3 — 5  Futsal Nowiny
Michał Bogacki 26', 65', Miłosz Jabłoński 85'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 5Nd15 WRZ09:00
 
  1 — 0  GKS Nowiny
Nikodem Grudzień 27'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 4Nd15 WRZ10:00
 
11 — 1  Wisła Nowy Korczyn
Mikołaj Nieznalski 1', 20', 36', 43', 56', Antoni Fodymski 6', 47', 48', Jakub Grudzień 11', Kacper Boroń 54', Szymon Szumilas 55'
IV ligaKolejka 8Nd15 WRZ16:00
 
  0 — 1  GKS Nowiny
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 4Pn16 WRZ17:00
 
  8 — 0  Jawornik Gorzków
Oliwier Prędki 14', 25', 35', Antoni Fodymski 38', 54', 56', Maciej Paw 46', Klaudiusz Majewski 48'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 14Wt17 WRZ17:00
 
  2 — 5  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Nikodem Grudzień 35', Tomasz Sekułowicz 80'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 1Śr18 WRZ16:30
 
  2 — 1  Czarni Połaniec
Marcel Błaszczyk 6', 18'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 6Sb21 WRZ10:00
 
  4 — 2  Alit Ożarów
Miłosz Dudek 18', Miłosz Jabłoński 32', Filip Woźniak 88', Kacper Załęcki 90'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 5Sb21 WRZ13:30
 
  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Antoni Fodymski 56'
IV ligaKolejka 9Sb21 WRZ15:00
 
  1 — 1  Star Starachowice
Łukasz Zawadzki 9'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 3Wt24 WRZ16:00
 
  7 — 0  Piast Stopnica
Antoni Fodymski 4', 6', 30', Oliwier Prędki 5', Maciej Paw 25', Mikołaj Davis 41', Szymon Bałaga 54'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 7Wt24 WRZ16:00
 
  1 — 8  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Mateusz Rodak 73'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 8Sb28 WRZ09:30
 
  1 — 9  Orlęta Kielce
Nikodem Grudzień 67'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 6Sb28 WRZ10:45
 
  2 — 1  Czarni Połaniec
Antoni Fodymski 37', Klaudiusz Majewski 59'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 8Sb28 WRZ11:30
 
  2 — 1  Orlęta Kielce
Michał Bogacki 10', Franciszek Jabłoński 42'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 6Nd29 WRZ10:00
 
  4 — 1  Football Academy Pińczów
Antoni Fodymski 8', 15', 43', Marcel Błaszczyk 59'
IV ligaKolejka 10Nd29 WRZ15:00
 
  1 — 2  Łysica Bodzentyn
Adam Zawierucha 6'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 7SbPAŹ09:00
 
  2 — 2  Nidzica Dobiesławice
Mikołaj Nieznalski 13', Maciej Paw 17'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 9SbPAŹ11:00
 
  4 — 2  KS Smyków
Michał Bogacki 22', Miłosz Dudek 39', 80', Miłosz Jabłoński 40'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 9SbPAŹ11:00
 
  1 — 5  KKP Korona II Kielce
Nikodem Grudzień 3'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ10:15
 
  0 — 3  Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 11NdPAŹ15:00
 
  3 — 3  Neptun Końskie
Mateusz Zawadzki 3', 90', Mateusz Janiec 90'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 8Sb12 PAŹ10:30
 
  0 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz
Sebastian Nowak 1', Szymon Szumilas 6', Mikołaj Nieznalski 33', Maciej Paw 37'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 10Sb12 PAŹ10:30
 
  0 — 4  Granat Skarżysko-Kamienna
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 10Sb12 PAŹ11:00
 
  5 — 2  Juventa Starachowice
Franciszek Jabłoński 3', Michał Bogacki 20', Miłosz Jabłoński 48', 52', Wiktor Zając 75'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 8Nd13 PAŹ10:00
 
  8 — 2  Piast Stopnica
Szymon Bałaga 9', Jakub Grudzień 12', 15', 19', Patrick Sztuk 26', Kacper Babiarz 29', Oliwier Prędki 41', Klaudiusz Majewski 52'
IV ligaKolejka 12Nd13 PAŹ15:00
 
  3 — 2  Partyzant Radoszyce
Adam Zawierucha 7', Łukasz Zawadzki 53', 90'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr16 PAŹ15:00
 
  1 — 2   Korona Kielce SA
Łukasz Mika 53'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 9Cz17 PAŹ16:30
 
  6 — 0  Wisła Nowy Korczyn
Maciej Paw 9', Mikołaj Nieznalski 18', Szymon Szumilas 19', 44', Dawid Frąk 55', Marcel Błaszczyk 60'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 9Pt18 PAŹ16:00
 
  7 — 0  Jawornik Gorzków
Oliwier Prędki 5', 9', Klaudiusz Majewski 7', Jakub Grudzień 11', Kacper Babiarz 37', Antoni Fodymski 45', Patrick Sztuk 58'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 11Sb19 PAŹ10:00
 
  3 — 5  Juventa Starachowice
Nikodem Grudzień 69', 74', Kamil Borek 79'
IV ligaKolejka 13Sb19 PAŹ14:00
 
  0 — 5  Alit Ożarów
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 12Sb26 PAŹ09:00
 
  1 — 2  Futsal Nowiny
Franciszek Jabłoński 10'
Młodzik starszy, gr. VIKolejka 10Sb26 PAŹ11:00
 
  2 — 0  Zorza Tempo Pacanów
Antoni Fodymski 39', Oliwier Majewski 56'
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 12Sb26 PAŹ13:00
 
  2 — 3  GKS Nowiny
Nikodem Grudzień 38', Mikołaj Gawroński 57'
IV ligaKolejka 14Nd27 PAŹ13:00
 
  1 — 1  Spartakus Daleszyce
Mateusz Zawadzki 65'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 13SbLIS10:00
 
  9 — 1  Alit Ożarów
Miłosz Dudek 7', 65', Miłosz Jabłoński 9', 13', 32', 83', 86', Emil Kopciara 20', Kacper Załęcki 85'
IV ligaKolejka 15NdLIS13:00
 
  0 — 2  ŁKS Probudex Łagów
Świętokrzyska Liga Trampkarzy StarszychKolejka 7ŚrLIS13:30
 
  2 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Kamil Borek 8', Nikodem Grudzień 11'
Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychKolejka 14SbLIS11:00
 
  5 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Michał Bogacki 17', Miłosz Jabłoński 25', 35', 43', 53'
IV ligaKolejka 16Nd10 LIS13:00
 
  3 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Mateusz Janiec 25', 55', Adam Zawierucha 50'
IV ligaKolejka 17Sb16 LIS13:00
 
  2 — 0  TS 1946 Nida Pińczów
Damian Pietras 29', Paweł Bandura 38'
SparingiSb25 STY13:00
 
  9 — 0   Zorza Tempo Pacanów (Staszów, Koszarowa)
SparingiSbLUT13:30
 
  3 — 4   Stal II Mielec
SparingiPtLUT
 
  5 — 3   Olimpia Pogoń Staszów
SparingiWt11 LUT
 
  5 — 0   TS 1946 Nida Pińczów
SparingiSb15 LUT11:00
 
  2 — 1   GKS Nowiny
SparingiSb22 LUT
 
  4 — 1   Moravia Morawica
SparingiSb29 LUT
 
  0 — 0   Wolania Wola Rzędzińska (Stopnica, ul. Kazimierza Wielkiego)
IV ligaKolejka 18NdMAR14:00
 
  2 — 0  Orlicz Suchedniów
Mateusz Janiec 14', Krystian Zaręba 24'
IV ligaKolejka 19Sb14 MAR14:00
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 20Nd22 MAR14:00
 
   —   GKS Rudki
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 1Sb28 MAR
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 21Nd29 MAR15:00
 
   —   Lubrzanka Kajetanów
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 2SbKWI
 
   —   Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 22NdKWI16:00
 
   —   Czarni Połaniec
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 3CzKWI
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
IV ligaKolejka 23Sb11 KWI11:00
 
   —   Wierna Małogoszcz
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 4Wt14 KWI
 
   —   Hetman Włoszczowa
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 5Sb18 KWI
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
IV ligaKolejka 24Nd19 KWI16:00
 
   —   Naprzód Jędrzejów
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 6Sb25 KWI
 
   —   Juventa Starachowice
IV ligaKolejka 25Nd26 KWI16:00
 
   —   GKS Nowiny
IV ligaKolejka 26PtMAJ13:00
 
   —   Star Starachowice
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 7SbMAJ
 
   —   Futsal Nowiny
IV ligaKolejka 27NdMAJ17:00
 
   —   Łysica Bodzentyn
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 8SbMAJ
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 28Nd10 MAJ17:00
 
   —   Neptun Końskie
IV ligaKolejka 29Śr13 MAJ17:30
 
   —   Partyzant Radoszyce
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 9Sb16 MAJ
 
   —   Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 30Nd17 MAJ17:00
 
   —   Alit Ożarów
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb23 MAJ
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
IV ligaKolejka 31Sb23 MAJ17:00
 
   —   Spartakus Daleszyce
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 11Wt26 MAJ
 
   —   Hetman Włoszczowa
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 12Sb30 MAJ
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
IV ligaKolejka 32Nd31 MAJ17:00
 
   —   ŁKS Probudex Łagów
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 13SbCZE
 
   —   Juventa Starachowice
IV ligaKolejka 33NdCZE17:00
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosnaKolejka 14Sb13 CZE
 
   —   Futsal Nowiny
IV ligaKolejka 34Sb13 CZE17:00
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie