Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Zorza Czajków
Klasa B, gr. IVKolejka 11Nd19 SIE11:00
 
  0 — 2  Strażak Bidziny
Klasa B, gr. IVKolejka 1Nd26 SIE11:00
 
  0 — 1  Sokół Jachimowice
Klasa B, gr. IVKolejka 2NdWRZ16:00
 
  1 — 1  KS Tarłów
Zbigniew Tomczyk 50'
Klasa B, gr. IVKolejka 3NdWRZ11:00
 
  3 — 1  GKS ¦winiary
Piotr Małek 52', 89' (k.), Mariusz Mi¶kiewicz 82'
Klasa B, gr. IVKolejka 4Nd16 WRZ11:00
 
  4 — 2  LZS II Samborzec
Piotr Małek 15', 35', Krzysztof Waliszczak 39'
Klasa B, gr. IVKolejka 5Nd23 WRZ11:00
 
  4 — 3  Ester Wojciechowice
Stanisław Błasiak 14', Michał Gil 25', Grzegorz Orkisz 75', Tomasz Dębski 80'
Klasa B, gr. IVKolejka 6Nd30 WRZ11:00
 
  2 — 4  GKS Obrazów
Zbigniew Tomczyk 42', Dawid Wieczorek 72'
Klasa B, gr. IVKolejka 8Nd14 PA¬11:00
 
  0 — 5  Alit II Ożarów
Klasa B, gr. IVKolejka 9Nd21 PA¬15:00
 
  1 — 7  Arka Pawłów
Grzegorz Orkisz 2'
Klasa B, gr. IVKolejka 10NdLIS11:00
 
  3 — 1  Marol Jacentów
Stanisław Błasiak 56', Mariusz Mi¶kiewicz 65', Robert Szcze¶niewski 80'
SparingiNdMAR
 
  4 — 1   Piast Osiek
Klasa B, gr. IVKolejka 13Nd14 KWI11:00
 
  0 — 1  KS Tarłów
Klasa B, gr. IVKolejka 14Sb20 KWI11:00
 
  1 — 4  GKS ¦winiary (Koprzywnica, ul. Sportowa)
Łukasz Łucarz 27'
Klasa B, gr. IVKolejka 15Nd28 KWI11:00
 
  5 — 1  LZS II Samborzec
Piotr Małek 20', 75', Rafał ¦ledĽ 65', Łukasz Małek 70', Dawid Wieczorek 85'
Klasa B, gr. IVKolejka 16ŚrMAJ13:00
 
  2 — 1  Ester Wojciechowice
Mariusz Mi¶kiewicz 17', Tomasz Jędryka 30'
Klasa B, gr. IVKolejka 17NdMAJ11:00
 
  0 — 3  GKS Obrazów
Klasa B, gr. IVKolejka 19Sb18 MAJ17:00
 
  0 — 3  Alit II Ożarów
Stanisław Błasiak 7', Damian Brzyszcz 48', Łukasz Małek 87'
Klasa B, gr. IVKolejka 20Nd26 MAJ11:00
 
  1 — 2  Arka Pawłów
Stanisław Błasiak 21'
Klasa B, gr. IVKolejka 21NdCZE16:00
 
  0 — 3  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IVKolejka 12NdCZE11:00
 
  1 — 5  Sokół Jachimowice
Daniel Gil 87'
Klasa B, gr. IVKolejka 22Nd16 CZE11:00
 
  7 — 1  Strażak Bidziny
Stanisław Błasiak 30', 75', Dawid Wieczorek 50', Łukasz Łucarz 60', Łukasz Małek 70', 80'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie