Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Zorza Czajków
SparingiNd16 LIP11:00
 
  3 — 2   Cukrownik Włostów
Klasa B, gr. IIIKolejka 2Nd27 SIE11:00
 
  1 — 0  Cukrownik Włostów
Filip Mwendela 87'
Klasa B, gr. IIIKolejka 1Śr30 SIE17:00
 
  4 — 1  GKS Świniary
Filip Mwendela 29', 30', 59', Mariusz Miśkiewicz 78'
Klasa B, gr. IIIKolejka 3NdWRZ11:00
 
  2 — 1  Wisła II Sandomierz
Filip Mwendela 67', Krzysztof Skowron 68'
Klasa B, gr. IIIKolejka 4Nd10 WRZ11:00
 
  2 — 0  UKS Iwaniska
Mariusz Miśkiewicz 60', Filip Mwendela 89'
Klasa B, gr. IIIKolejka 5Nd17 WRZ13:00
 
  0 — 3  Arka Pawłów (Starachowice, boczne (Sahara))
Klasa B, gr. IIIKolejka 6Nd24 WRZ11:00
 
  0 — 0  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  0 — 0  Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IIIKolejka 8NdPAŹ11:00
 
  3 — 0  Olimpia Pogoń II Staszów (Staszów, Koszarowa)
Klasa B, gr. IIIKolejka 9Nd15 PAŹ15:00
 
  0 — 4  KS Tarłów
Klasa B, gr. IIIKolejka 10Nd22 PAŹ11:00
 
  5 — 1  GTS Raków
Mateusz Mazgaj 10', 69', Robert Szcześniewski 49', 68', Łukasz Łucarz 71' (k.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 11NdLIS11:00
 
  0 — 1  Ester Wojciechowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 12Sb31 MAR11:00
 
  4 — 5  GKS Świniary
Mariusz Miśkiewicz 28', Przemysław Kot 53', 67' (k.), Robert Szcześniewski 80'
Klasa B, gr. IIIKolejka 13NdKWI11:00
 
  0 — 2  Cukrownik Włostów (Staszów, Koszarowa)
Klasa B, gr. IIIKolejka 14Nd15 KWI13:00
 
  1 — 3  Wisła II Sandomierz
Sławomir Lesiak 12'
Klasa B, gr. IIIKolejka 15Nd22 KWI15:00
 
  7 — 2  UKS Iwaniska
Grzegorz Pargieła 8', 56', Rafał Sierant 14', Robert Szcześniewski 18', 60', Tomasz Jędryka 66', Zbigniew Tomczyk 72'
Klasa B, gr. IIIKolejka 16Nd29 KWI11:00
 
  3 — 0  Arka Pawłów
Robert Szcześniewski 90'
Klasa B, gr. IIIKolejka 17NdMAJ11:00
 
  0 — 2  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IIIKolejka 19Nd20 MAJ11:00
 
  2 — 0  Olimpia Pogoń II Staszów
Przemysław Kot 5', Mateusz Mazgaj 31'
Klasa B, gr. IIIKolejka 20Nd27 MAJ11:00
 
  2 — 2  KS Tarłów
Zbigniew Tomczyk 60', Grzegorz Pargieła 62'
Klasa B, gr. IIIKolejka 18Cz31 MAJ13:00
 
  6 — 2  Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IIIKolejka 21NdCZE11:00
 
  3 — 1  GTS Raków
Sławomir Lesiak 31' (k.), Robert Szcześniewski 59', Mateusz Mazgaj 63'
Klasa B, gr. IIIKolejka 22Nd10 CZE11:00
 
  1 — 0  Ester Wojciechowice
Mateusz Mazgaj 87'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie