Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,648
· Najnowszy użytkownik: emeplu170sq
Statystyki
statystyka
 Neptun Końskie (orlik st.)
SparingiŚr17 LIP
 
  2 — 5   Pilica Przedbórz
SparingiSb20 LIP
 
  0 — 2   Szydłowianka Szydłowiec
SparingiŚr24 LIP
 
  5 — 4   Ceramika Opoczno
SparingiSb27 LIP
 
  2 — 8   KS Paradyż
SparingiSbSIE
 
  2 — 4   Gerlach Drzewica
IV ligaKolejka 1Sb10 SIE11:00
 
  1 — 4  GKS Nowiny
Patryk Kwiecień 53'
IV ligaKolejka 2Cz15 SIE13:00
 
  0 — 0  Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 3Nd18 SIE15:00
 
  1 — 0  Partyzant Radoszyce
Karol Armata 71'
IV ligaKolejka 4Nd25 SIE17:00
 
  0 — 0  Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 5Śr28 SIE17:00
 
  3 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Patryk Kwiecień 71', Karol Stępnik 79', Krzysztof Pach 85'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 1Sb31 SIE09:00
 
10 — 0  Polonia Białogon Kielce
Karol Wieczorkiewicz 5', Adam Kowalczyk 7', 12', 21', 52', 54', Antoni Balcerak 27', 30', Patryk Wielechowski 75', 76'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 1Sb31 SIE10:00
 
  6 — 1  Partyzant Radoszyce
Kacper Kaczmarek 10', 41', 55', Arkadiusz Sidor 37', 57', Patryk Wołczyński 60'
IV ligaKolejka 6NdWRZ17:00
 
  2 — 2  Orlicz Suchedniów
Jakub Dajer 48', Karol Armata 61'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 2WtWRZ17:00
 
  6 — 1  Orlicz Suchedniów
Szymon Włodarczyk 10', Patryk Wielechowski 19', 41', 56', Stanisław Laurman 73', Karol Wieczorkiewicz 78'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 2SbWRZ09:00
 
  4 — 1  Piast Chęciny
Franciszek Pabjan 32' (sam.), Mateusz Sidor 36', Kacper Kaczmarek 43', Piotr Wójcik 50'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 2SbWRZ11:00
 
11 — 0  Top-Spin Promnik
Filip Piotrowski 6', 53', 63', Kacper Sasal 34', 46', 77', Bartosz Smyk 42', 47', Filip Lis 60' (sam.), Mateusz Szabat 68', Konrad Musielewicz 82'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 3SbWRZ13:00
 
  2 — 10Hetman Włoszczowa
Karol Wieczorkiewicz 9', 25'
IV ligaKolejka 7NdWRZ16:00
 
  2 — 3  GKS Rudki
Karol Stępnik 6', 52' (k.)
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 4Wt10 WRZ15:30
 
15 — 3  FC Łączna
Patryk Wielechowski 5', 34', 35', 40', 72', 76', Adam Kowalczyk 10', 36', Mikołaj Grabarczyk 26', 70', 77', Karol Wieczorkiewicz 55', 60', Stanisław Laurman 58', Kamil Osiak 67'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 3Wt10 WRZ17:00
 
  0 — 1  KSP Kielce
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 4Sb14 WRZ09:00
 
10 — 1  Sparing Partner Nowiny
Kinga Partyka 10', 35', Mikołaj Wolski 12', 20', 44', 48', 49', Patryk Wołczyński 14', Piotr Wójcik 36', Szymon Pisarski 42'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 5Sb14 WRZ10:30
 
  9 — 1  Tęcza Gowarczów
Karol Wieczorkiewicz 7', 48', 51', Adam Kowalczyk 29', 54', Mateusz Ruzik 45', Stanisław Kołodziejczyk 47', Patryk Wielechowski 52', Adam Grzybowski 70'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 3Sb14 WRZ13:00
 
  2 — 3  Wicher Miedziana Góra
Filip Piotrowski 43', 70'
IV ligaKolejka 8Sb14 WRZ16:00
 
  0 — 3  Czarni Połaniec
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 1Śr18 WRZ17:00
 
  3 — 2  Victoria Mniów
Konrad Musielewicz 21', Igor Wasik 28', Bartosz Smyk 90'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 6Sb21 WRZ09:00
 
   —   Victoria Mniów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 4Sb21 WRZ11:00
 
  7 — 1  GKS Nowiny
Konrad Musielewicz 10', Bartosz Smyk 19', 40', Kacper Sasal 24', Filip Piotrowski 31', 63', 65'
IV ligaKolejka 9Nd22 WRZ15:00
 
  2 — 1  Naprzód Jędrzejów
Krzysztof Pach 30', Mateusz Zacharski 57'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 7Śr25 WRZ16:00
 
12 — 0  UKS Chęciny
Patryk Wielechowski 5', 37', 39', 77', Antoni Balcerak 23', Jan Wiaderny 33', Mikołaj Grabarczyk 40', 68', Antoni Skuza 48', Adam Kowalczyk 59', Mateusz Ruzik 61', Adam Grzybowski 73'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 5Śr25 WRZ17:00
 
  4 — 3  Akademia Piłkarska Końskie
Mikołaj Wolski 14', Arkadiusz Sidor 18', Kacper Kaczmarek 41', Patryk Wołczyński 57'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 6Sb28 WRZ09:00
 
  4 — 0  Partyzant Radoszyce
Mikołaj Wolski 16', 44', Jan Wychowaniec 26', Jakub Stępień 29'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 5Sb28 WRZ11:00
 
  1 — 0  Radiator$ Stąporków
Kacper Sasal 69'
IV ligaKolejka 10Sb28 WRZ15:00
 
  0 — 2  Star Starachowice
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 8Nd29 WRZ10:30
 
  1 — 3  Polonia Białogon Kielce
Aleksander Nowak 46'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 9SbPAŹ10:00
 
  4 — 1  Orlicz Suchedniów
Patryk Wielechowski 4', 7', Szymon Włodarczyk 60', 67'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 7SbPAŹ12:30
 
11 — 0  Piast Chęciny
Arkadiusz Sidor 5', 47', Kacper Kaczmarek 9', 43', Mikołaj Wolski 15', 56', Jakub Stępień 25', 33', 39', Szymon Pisarski 35', Brandon Łyżwa 50'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 6SbPAŹ14:00
 
  4 — 1  Victoria Mniów
Bartosz Smyk 32', Filip Piotrowski 48', Konrad Musielewicz 60', 89'
IV ligaKolejka 11NdPAŹ15:00
 
  3 — 3  MKS Zdrój Busko
Karol Armata 60', 75', Patryk Kwiecień 85'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4ŚrPAŹ15:00
 
  4 — 1   Moravia Morawica
Adrian Maciejewski 2', Łukasz Szymoniak 18', Karol Stępnik 28', Karol Armata 73'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 10Sb12 PAŹ09:00
 
  0 — 7  Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 7Sb12 PAŹ11:00
 
  5 — 3  Top-Spin Promnik
Igor Wasik 14', 54', Mateusz Szabat 51', Filip Piotrowski 61', 64'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 8Sb12 PAŹ12:00
 
  5 — 0  KSP Kielce
Kinga Partyka 2', 27', 32', Patryk Wołczyński 38', Szymon Pisarski 60'
IV ligaKolejka 12Sb12 PAŹ14:00
 
  3 — 1  Alit Ożarów
Bartosz Malinowski 26', Mateusz Zacharski 30', Mateusz Płyta 79'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 9Sb19 PAŹ09:30
 
13 — 3  Sparing Partner Nowiny
Arkadiusz Sidor 3', 5', 7', 12', 16', 36', Patryk Wołczyński 14', Jan Wychowaniec 27', 29', Maciej Ciszek 31', Szymon Pisarski 41', Mikołaj Wolski 51', 53'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 11Sb19 PAŹ10:00
 
  1 — 3  FC Łączna
Mikołaj Grabarczyk 12'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 8Sb19 PAŹ13:00
 
  5 — 2  Wicher Miedziana Góra
Bartosz Smyk 9', 10', Kacper Sasal 13', Filip Piotrowski 35', Igor Wasik 37'
IV ligaKolejka 13Nd20 PAŹ14:00
 
  2 — 3  ŁKS Probudex Łagów
Karol Stępnik 47', Łukasz Szymoniak 90'
Młodzik młodszy, gr. IIKolejka 10Pt25 PAŹ15:30
 
  1 — 1  Akademia Piłkarska Końskie
Arkadiusz Sidor 33'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 12Sb26 PAŹ10:30
 
13 — 1  Tęcza Gowarczów
Patryk Wielechowski 13', 33', 44', 63', Kamil Osiak 40', Stanisław Kołodziejczyk 41', 46', Adam Kowalczyk 49', 79', Jan Kijewski 56', 71', Antoni Skuza 61', Stanisław Laurman 77'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 9Sb26 PAŹ11:00
 
  4 — 2  GKS Nowiny
Bartosz Smyk 2', 17', 69', 90'
IV ligaKolejka 14Nd27 PAŹ13:00
 
  1 — 0  TS 1946 Nida Pińczów
Karol Stępnik 17' (k.)
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 10SbLIS11:00
 
  0 — 3  Radiator$ Stąporków
IV ligaKolejka 15SbLIS13:00
 
  1 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Krzysztof Pach 62'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 13SbLIS13:30
 
  5 — 5  Victoria Mniów
Szymon Włodarczyk 7', 73', Paweł Laurman 50', Antoni Skuza 58', Kamil Osiak 77'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 14SbLIS09:00
 
13 — 1  UKS Chęciny
Szymon Włodarczyk 1', 5', 11', Kamil Osiak 21', Jan Kijewski 30', 45', 48', 51', 58', Adam Kowalczyk 65', Mikołaj Grabarczyk 68', Patryk Wielechowski 70', Aleksander Nowak 72'
IV ligaKolejka 16SbLIS13:00
 
  3 — 1  Lubrzanka Kajetanów
Karol Stępnik 76', Karol Armata 85', Jan Sroka 90'
Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychFinałyPn11 LIS13:00
 
  2 — 4   Spartakus Daleszyce
Bartosz Smyk 15', 90'
IV ligaKolejka 17Sb16 LIS11:00
 
  1 — 5  Wierna Małogoszcz
Adam Sierszyński 16'
Baraże, Świętokrzyska Liga Juniorów MłodszychFinały - rewanżeNd17 LIS10:00
 
  1 — 3   Spartakus Daleszyce
Bartosz Smyk 68'
SparingiŚr29 STY17:30
 
  8 — 1   Victoria Mniów
SparingiPtLUT18:30
 
  2 — 1   Pilica Przedbórz
SparingiSb22 LUT
 
  1 — 1   Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 18SbMAR14:00
 
  0 — 2  GKS Nowiny
IV ligaKolejka 19Nd15 MAR14:00
 
   —   Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 20Nd22 MAR14:00
 
   —   Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 21Nd29 MAR15:00
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 22NdKWI16:00
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
IV ligaKolejka 23Sb11 KWI16:00
 
   —   Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 24Nd19 KWI16:00
 
   —   GKS Rudki
IV ligaKolejka 25Nd26 KWI16:00
 
   —   Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 26PtMAJ13:00
 
   —   Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 27NdMAJ17:00
 
   —   Star Starachowice
IV ligaKolejka 28Nd10 MAJ17:00
 
   —   AKS 1947 Busko-Zdrój
IV ligaKolejka 29Śr13 MAJ17:30
 
   —   Alit Ożarów
IV ligaKolejka 30Nd17 MAJ17:00
 
   —   ŁKS Probudex Łagów
IV ligaKolejka 31Nd24 MAJ17:00
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
IV ligaKolejka 32Nd31 MAJ17:00
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 33NdCZE17:00
 
   —   Lubrzanka Kajetanów
SparingiSb13 CZE15:00
 
  0 — 3   KS Paradyż
IV ligaKolejka 34Sb13 CZE17:00
 
   —   Wierna Małogoszcz
SparingiCz18 CZE18:00
 
  5 — 4   RKS Radomsko
SparingiSb20 CZE15:00
 
  4 — 4   Gerlach Drzewica
SparingiŚr24 CZE17:00
 
  2 — 1   Ceramika Opoczno
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 5Sb27 CZE15:00
 
  2 — 0   Lubrzanka Kajetanów
Karol Armata 45', Krzysztof Pach 75'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie