Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 51

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 81,478
· Najnowszy użytkownik: Pawel1990
Statystyki
statystyka
 Agricola Łoniów
Historia
1998/991999/00
klasa B
POZ: 5/11
4 – 3 – 3
2000/01
klasa A
POZ: 8/11
6 – 3 – 11
2001/02
klasa A
POZ: 8/12
9 – 2 – 11
2002/03
klasa A
POZ: 1/13
19 – 3 – 2
2003/04
kl. okręg.
POZ: 15/16
6 – 2 – 22
2004/05
klasa A
POZ: 7/14
13 – 2 – 11
2005/06
klasa A
POZ: 7/12
8 – 4 – 10
2006/07
klasa A
POZ: 3/11
10 – 4 – 4
2007/08
klasa A
POZ: 8/14
6 – 5 – 11
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/13
13 – 5 – 6
2010/11
klasa A
POZ: 11/14
6 – 5 – 15
2011/12
klasa A
POZ: 10/14
8 – 6 – 12
2012/13
klasa A
POZ: 11/14
7 – 5 – 14
2013/14
klasa A
POZ: 7/14
9 – 8 – 9
2014/15
klasa A
POZ: 7/14
11 – 4 – 11
2015/16
klasa A
POZ: 7/14
8 – 7 – 11
2016/17
klasa A
POZ: 12/16
8 – 9 – 13
2017/18
klasa A
POZ: 10/12
8 – 0 – 14
2018/19
klasa A
POZ: 6/12
11 – 2 – 9
SparingiNd20 LIP18:00
 
  2 — 1   Zryw Zbigniewice
SparingiNd27 LIP11:00
 
  3 — 1   TransdĽwig Stale
SparingiŚrSIE
 
  5 — 1   Victoria 2009 Kurozwęki
Klasa A, gr. IIKolejka 1Pt15 SIE17:00
 
  0 — 1  Zryw Zbigniewice
Klasa A, gr. IIKolejka 2Sb23 SIE17:00
 
  3 — 2  Victoria 2009 Kurozwęki
Daniel Kuciński 60', Grzegorz Dzieciuch 61', Maciej Pru¶ 72'
Klasa A, gr. IIKolejka 3Nd31 SIE16:00
 
  5 — 0  KS Tarłów
Paweł Kaczmarczyk 8', Grzegorz Dzieciuch 39', 70', Arkadiusz Zbirada 62', Maciej Zaliński 87'
Klasa A, gr. IIKolejka 4NdWRZ16:00
 
  4 — 0  Spartakus II Daleszyce
Grzegorz Dzieciuch 46', Maciej Pru¶ 58', Arkadiusz Zbirada 67', Wojciech Pi±tek 71'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd14 WRZ15:00
 
  0 — 1  ¦wit Ćmielów
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd21 WRZ15:00
 
  3 — 0  GKS Górno
Daniel Kuciński 2', Grzegorz Dzieciuch 17', Piotr Dobrowolski 81'
Klasa A, gr. IIKolejka 7Sb27 WRZ16:00
 
  0 — 5  Wisła Nowy Korczyn
Klasa A, gr. IIKolejka 8NdPA¬15:00
 
  2 — 2  Zorza Tempo Pacanów
Piotr Dobrowolski 80', Michał Dybus 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd12 PA¬15:00
 
  3 — 3  Baszta Rytwiany
Maciej Pru¶ 18', Piotr Dobrowolski 40', Maciej Zaliński 84'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd19 PA¬14:00
 
  2 — 1  Nidzica Dobiesławice (Kazimierza Wielka)
Piotr Dobrowolski 6', Grzegorz Dzieciuch 63'
Klasa A, gr. IIKolejka 11Nd26 PA¬13:00
 
  0 — 0  OKS Opatów
Klasa A, gr. IIKolejka 12NdLIS13:00
 
  1 — 3  Polanie Pierzchnica
Maciej Pru¶ 24'
Klasa A, gr. IIKolejka 13SbLIS13:00
 
  2 — 4  Gród Wi¶lica
Daniel Kuciński 31', Maciej Pru¶ 56'
Klasa A, gr. IIKolejka 14Nd29 MAR15:00
 
  2 — 2  Zryw Zbigniewice
Arkadiusz Zbirada 59', Piotr Dobrowolski 75'
Klasa A, gr. IIKolejka 16Nd12 KWI15:00
 
  0 — 1  KS Tarłów
Klasa A, gr. IIKolejka 17Nd19 KWI16:15
 
  1 — 4  Spartakus II Daleszyce
Paweł Kaczmarczyk 14'
Klasa A, gr. IIKolejka 18Nd26 KWI15:00
 
  2 — 1  ¦wit Ćmielów
Maciej Pru¶ 59', Piotr Dobrowolski 77'
Klasa A, gr. IIKolejka 15
 
  3 — 0  Victoria 2009 Kurozwęki
Klasa A, gr. IIKolejka 19NdMAJ15:00
 
  0 — 1  GKS Górno
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd10 MAJ15:00
 
  2 — 1  Wisła Nowy Korczyn
Paweł Kaczmarczyk 2', Grzegorz Dzieciuch 90' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 21Nd17 MAJ15:00
 
  5 — 2  Zorza Tempo Pacanów
Daniel Kuciński 10', Paweł Kaczmarczyk 20', Piotr Gilewski 56', Michał Dybus 74', Piotr Dobrowolski 77' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 22Sb23 MAJ17:00
 
  1 — 3  Baszta Rytwiany
Tomasz Orłow 31'
Klasa A, gr. IIKolejka 23Nd31 MAJ15:00
 
  3 — 2  Nidzica Dobiesławice
Piotr Dobrowolski 30', Paweł Kaczmarczyk 49', 82'
Klasa A, gr. IIKolejka 24CzCZE15:00
 
  1 — 2  OKS Opatów
Marek Dzieciuch 59'
Klasa A, gr. IIKolejka 25NdCZE15:00
 
  5 — 2  Polanie Pierzchnica
Daniel Kuciński 9', Grzegorz Dzieciuch 27', 86', Arkadiusz Zbirada 40', Piotr Dobrowolski 90'
Klasa A, gr. IIKolejka 26Sb13 CZE16:00
 
  0 — 1  Gród Wi¶lica
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie