Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 41

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,997
· Najnowszy użytkownik: emeplu464eu
Statystyki
statystyka
 GTS Raków
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/102010/11
klasa B
POZ: 7/11
6 – 1 – 11
2011/12
klasa B
POZ: 10/12
5 – 2 – 13
2012/13
klasa B
POZ: 6/10
4 – 2 – 8
2013/14
klasa B
POZ: 6/9
5 – 5 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 9/10
5 – 1 – 12
2015/16
klasa B
POZ: 8/12
8 – 2 – 12
2016/17
klasa B
POZ: 4/14
12 – 5 – 7
2017/18
klasa B
POZ: 11/12
4 – 3 – 15
2018/19
klasa B
POZ: 6/12
9 – 3 – 10
SparingiSb19 LIP17:00
 
  0 — 10 Gród Wi¶lica
Puchar Polski, ¶więtokrzyskieRunda 1Śr20 SIE17:15
 
  1 — 2   Wisła Nowy Korczyn
Grzegorz Żelazowski 40'
Klasa B, gr. IIIKolejka 1Nd31 SIE11:00
 
  0 — 3  Piast Osiek
Klasa B, gr. IIIKolejka 2NdWRZ16:00
 
  0 — 3  LZS Czarnocin
Klasa B, gr. IIIKolejka 3Nd14 WRZ11:00
 
  2 — 5  Victoria Skalbmierz
Robert Pytowski 24', Janusz Baran 45'
Klasa B, gr. IIIKolejka 4Nd21 WRZ11:00
 
  5 — 1  GKS ¦winiary
Robert Pytowski 18', 56', 61' (k.), Piotr Krakówka 23', Bartosz Czech 71' (k.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 5Nd28 WRZ11:00
 
  4 — 3  ¬ródło Solec-Zdrój
Robert Pytowski 30', 58', 60', 72'
Klasa B, gr. IIIKolejka 6NdPA¬11:00
 
  0 — 1  Arka Koprzywnica
Klasa B, gr. IIIKolejka 7Nd12 PA¬15:00
 
  1 — 6  Jawornik Gorzków
Szymon Walkiewicz 81'
Klasa B, gr. IIIKolejka 8Nd19 PA¬11:00
 
  3 — 3  Strzelec Chroberz
Rafał Dziedzic 57', Robert Pytowski 74', Michał Siuta 81'
Klasa B, gr. IIIKolejka 9Nd26 PA¬11:00
 
  4 — 3  Zorza Czajków (Staszów, ul. Koszarowa (boczne))
Robert Pytowski 12', 53', 70', Grzegorz Żelazowski 36'
SparingiNdLUT
 
  2 — 4   Astra Piekoszów
Klasa B, gr. IIIKolejka 10Nd19 KWI16:15
 
  1 — 3  Piast Osiek
Szymon Walkiewicz 65'
Klasa B, gr. IIIKolejka 11Nd26 KWI15:00
 
  2 — 7  LZS Czarnocin
Piotr Krakówka 32', Piotr Grudzień 60'
Klasa B, gr. IIIKolejka 12NdMAJ11:00
 
  2 — 4  Victoria Skalbmierz
Piotr Krakówka 31', Piotr Grudzień 40'
Klasa B, gr. IIIKolejka 13Nd10 MAJ15:00
 
  1 — 4  GKS ¦winiary
Mateusz Sudół 31' (sam.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 14
 
  3 — 0  ¬ródło Solec-Zdrój
Klasa B, gr. IIIKolejka 15Nd24 MAJ14:00
 
  1 — 14Arka Koprzywnica
Bartosz Czech 80' (k.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 16Nd31 MAJ11:00
 
  2 — 6  Jawornik Gorzków
Piotr Krakówka 63', Artur Kowalski 82'
Klasa B, gr. IIIKolejka 17NdCZE17:00
 
  1 — 3  Strzelec Chroberz
Robert Pytowski 80'
Klasa B, gr. IIIKolejka 18Nd14 CZE11:00
 
  6 — 0  Zorza Czajków
Bartosz Czech 1', Robert Pytowski 12', 16', Janusz Baran 35', 42', Szymon Walkiewicz 37' (k.)
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie