Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 68

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,025
· Najnowszy użytkownik: czarn_yy
Statystyki
statystyka
 Polonia Bytom
Historia
1999/002000/01
II liga
POZ: 17/20
11 – 10 – 17
2001/022002/032003/042004/052005/06
II liga
POZ: 15/18
9 – 8 – 17
2006/07
2 liga
POZ: 3/18
19 – 6 – 9
2007/08
Ekstraklasa
POZ: 13/16
7 – 7 – 16
2008/09
Ekstraklasa
POZ: 7/16
10 – 5 – 15
2009/10
Ekstraklasa
POZ: 7/16
9 – 10 – 11
2010/11
Ekstraklasa
POZ: 16/16
6 – 9 – 15
2011/12
I liga
POZ: 15/18
9 – 9 – 16
2012/13
I liga
POZ: 17/18
5 – 7 – 22
2013/14
II liga
POZ: 9/18
14 – 9 – 11
2014/15
sparing
POZ: /
– –
2015/16
II liga
POZ: 11/18
13 – 6 – 15
2016/17
II liga
POZ: 18/19
8 – 6 – 20
2017/182018/192019/20
II ligaKolejka 2SbSIE17:00
 
  0 — 1  Zawisza Bydgoszcz
II ligaKolejka 3Nd13 SIE14:40
 
  3 — 3  Kmita Zabierzów
II ligaKolejka 4Sb19 SIE17:00
 
  0 — 0  Ruch Chorzów
II ligaKolejka 5Sb26 SIE17:00
 
  5 — 0  Stal Stalowa Wola
II ligaKolejka 6Śr30 SIE17:00
 
  3 — 1  Unia Janikowo
II ligaKolejka 7SbWRZ14:00
 
  1 — 1  Lechia Gdańsk
II ligaKolejka 8SbWRZ17:00
 
  1 — 0  Podbeskidzie Bielsko-Biała
II ligaKolejka 9Pt15 WRZ19:00
 
  1 — 2  Górnik Polkowice
II ligaKolejka 10Sb23 WRZ16:30
 
  1 — 1  Polonia Warszawa
II ligaKolejka 11Sb30 WRZ18:00
 
  3 — 0  Odra Opole
II ligaKolejka 12NdPAŹ14:40
 
  2 — 2  Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 13Sb14 PAŹ15:00
 
  1 — 0  Śląsk Wrocław
II ligaKolejka 1Śr18 PAŹ15:00
 
  3 — 1  ŁKS Łomża
II ligaKolejka 14Nd22 PAŹ14:30
 
  1 — 0  Zagłębie Sosnowiec
II ligaKolejka 15Nd29 PAŹ12:00
 
  2 — 1  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
II ligaKolejka 16PtLIS17:00
 
  1 — 2  Piast Gliwice
II ligaKolejka 17Nd19 LIS12:00
 
  3 — 1  Miedź Legnica
II ligaKolejka 18Sb10 MAR14:00
 
  2 — 3  ŁKS Łomża
II ligaKolejka 19Nd18 MAR
 
  3 — 0  Zawisza Bydgoszcz
II ligaKolejka 20Sb24 MAR14:30
 
  2 — 0  Kmita Zabierzów
II ligaKolejka 21Pt30 MAR19:00
 
  0 — 1  Ruch Chorzów
II ligaKolejka 22SbKWI15:30
 
  2 — 2  Stal Stalowa Wola
II ligaKolejka 23Sb14 KWI16:00
 
  0 — 1  Unia Janikowo
II ligaKolejka 24Śr18 KWI16:00
 
  1 — 0  Lechia Gdańsk
II ligaKolejka 25Nd22 KWI11:00
 
  3 — 1  Podbeskidzie Bielsko-Biała
II ligaKolejka 26Sb28 KWI16:00
 
  2 — 1  Górnik Polkowice
II ligaKolejka 27SbMAJ19:00
 
  0 — 1  Polonia Warszawa
II ligaKolejka 28ŚrMAJ17:00
 
  3 — 1  Odra Opole
II ligaKolejka 29Nd13 MAJ14:40
 
  1 — 3  Jagiellonia Białystok
II ligaKolejka 30Sb19 MAJ18:30
 
  0 — 2  Śląsk Wrocław
II ligaKolejka 31Śr23 MAJ18:00
 
  1 — 0  Zagłębie Sosnowiec
II ligaKolejka 32Sb26 MAJ19:00
 
  2 — 0  KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
II ligaKolejka 33NdCZE17:00
 
  3 — 2  Piast Gliwice
II ligaKolejka 34SbCZE17:00
 
  4 — 0  Miedź Legnica
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie