Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 30

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 86,062
· Najnowszy użytkownik: miikeunder6
Statystyki
statystyka
 Hetman Włoszczowa (junior st.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/08
kl. okręg.
POZ: 2/12
15 – 4 – 3
2008/09
¦LJS
POZ: 6/12
8 – 4 – 10
2009/10
¦LJS
POZ: 7/14
9 – 1 – 14
2010/11
¦LJS
POZ: 10/12
6 – 3 – 13
2011/122012/13
kl. okręg.
POZ: 6/6
5 – 1 – 14
2013/142014/152015/16
kl. okręg.
POZ: 10/13
8 – 3 – 11
2016/17
kl. okręg.
POZ: 3/11
15 – 0 – 5
2017/18
¦LJS
POZ: 8/10
4 – 1 – 13
2018/19
¦LJS2
POZ: 4/5
2 – 2 – 4
2019/20
¦LJS
POZ: 7/8
0 – 0 – 0
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 1Sb27 SIE13:00
 
  3 — 1  Wierna Małogoszcz
Tomasz Lichosik 17', Piotr Kępiński 24', Grzegorz Czajkowski 63'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 2SbWRZ13:00
 
  0 — 1  Lechia Strawczyn
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 3Sb10 WRZ16:00
 
  5 — 2  Rodzina Kielce
Szymon G±sior 13', Piotr Kępiński 39', Radosław Ptak 51', Jakub Pacanowski 81', 85'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 4Sb17 WRZ16:00
 
  4 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Tomasz Lichosik 15', 20', Piotr Kępiński 38', 59'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 5Nd25 WRZ11:00
 
  2 — 1  Gród Ćmińsk
Szymon G±sior 83', Mateusz Wargacki 85'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 7SbPA¬13:00
 
  4 — 2  Nida Oksa
Mateusz Wargacki 22', Tomasz Lichosik 39', 53', Piotr Kępiński 43'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 8Sb15 PA¬13:00
 
  1 — 5  GKS Nowiny
Marcin Nowak 79'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 10Sb29 PA¬13:00
 
  2 — 3  Orlicz Suchedniów
Damian Łata 24', Piotr Kępiński 90'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 11NdLIS10:00
 
  1 — 2  Zryw Skroniów
Szymon G±sior 89'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. ITermin 9Sb12 LIS13:00
 
  5 — 0  Czarnovia Kielce
Piotr Kępiński 43', 52', 76', 82', Szymon G±sior 90'
SparingiNdMAR
 
  1 — 5   D±b Nagłowice
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 12SbKWI13:00
 
  4 — 2  Wierna Małogoszcz
Piotr Kępiński 4', Marcin G±sior 6', Patryk Krzysztofik 22', Mateusz Wargacki 63' (k.)
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 13SbKWI13:00
 
  2 — 1  Lechia Strawczyn
Piotr Kępiński 8', Damian Łata 34'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 15Sb22 KWI13:00
 
  3 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Tomasz Lichosik 68', Szymon G±sior 73' (k.), Grzegorz Czajkowski 88'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 18Nd14 MAJ13:00
 
  3 — 0  Nida Oksa
Marcin G±sior 20', Damian Łata 44', 71'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 14Wt16 MAJ18:00
 
  5 — 0  Rodzina Kielce
Szymon G±sior 24', 72', 86', Piotr Kępiński 26', Radosław Ptak 84'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 19Sb20 MAJ13:00
 
  3 — 0  GKS Nowiny
Damian Łata 21', Marcin G±sior 68', Tomasz Lichosik 71'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 21SbCZE12:30
 
  2 — 3  Orlicz Suchedniów
Paweł Grzesik 12', Krzysztof Teklak 77'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 20ŚrCZE17:00
 
  2 — 0  Czarnovia Kielce
Piotr Kępiński 47', Damian Łata 58' (k.)
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 22Sb10 CZE13:00
 
  2 — 1  Zryw Skroniów
Marcin G±sior 20' (k.), Marcin Nowak 84'
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IKolejka 16Śr14 CZE18:00
 
  3 — 0  Gród Ćmińsk
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie