Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 51

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,317
· Najnowszy użytkownik: locks309ka
Statystyki
statystyka
 Heko Czermno
Historia
1999/002000/01
kl. okręg.
POZ: 2/16
20 – 3 – 7
2001/02
4 liga
POZ: 4/16
15 – 9 – 6
2002/03
4 liga
POZ: 1/18
28 – 4 – 2
2003/04
III liga
POZ: 3/16
15 – 7 – 5
2004/05
III liga
POZ: 1/16
18 – 8 – 4
2005/06
II liga
POZ: 12/18
10 – 13 – 11
2006/07
klasa A
POZ: 1/12
18 – 2 – 2
2007/08
kl. okręg.
POZ: 1/14
18 – 6 – 2
2008/09
4 liga
POZ: 6/16
13 – 7 – 10
2009/10
4 liga
POZ: 16/16
9 – 2 – 19
2010/11
klasa B
POZ: 5/11
10 – 4 – 6
2011/122012/13
2013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
IV ligaKolejka 1Nd12 SIE
 
  3 — 0  Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 2Śr15 SIE
 
  0 — 2  Nida Pińczów
IV ligaKolejka 3Nd19 SIE
 
  3 — 1  Alit Ożarów
IV ligaKolejka 4Nd26 SIE
 
  0 — 0  Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 5NdWRZ
 
  3 — 0  MKS Końskie
IV ligaKolejka 6NdWRZ
 
  2 — 1  Sparta Dwikozy
IV ligaKolejka 7Nd16 WRZ
 
  1 — 0  Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 8Nd23 WRZ
 
  3 — 0  Piast Chęciny
IV ligaKolejka 9Nd30 WRZ
 
  1 — 1  Wisła Sandomierz
IV ligaKolejka 10NdPAŹ
 
  1 — 2  GKS Nowiny
IV ligaKolejka 11Nd14 PAŹ
 
  0 — 0  Wierna Małogoszcz
IV ligaKolejka 12Nd21 PAŹ
 
  2 — 0  Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 13Nd28 PAŹ
 
  3 — 2  Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 14NdLIS
 
  1 — 2  Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 15Nd11 LIS
 
  0 — 0  Hetman Włoszczowa
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Nd18 LIS
 
  1 — 0   Wierna Małogoszcz
Puchar Polski, świętokrzyskie?wier?fina?Nd17 MAR
 
  1 — 0   Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 16Nd24 MAR
 
  1 — 0  Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 17PnKWI
 
  0 — 2  Nida Pińczów
IV ligaKolejka 18NdKWI
 
  3 — 1  Alit Ożarów
IV ligaKolejka 19Nd14 KWI
 
  2 — 2  Granat/Ruch Skarżysko-Kamienna
Puchar Polski, świętokrzyskiePó?fina?Śr17 KWI
 
  1 — 1  
k. 5–4
GKS Nowiny
IV ligaKolejka 20Nd21 KWI
 
  0 — 0  MKS Końskie
IV ligaKolejka 21Nd28 KWI
 
  7 — 0  Sparta Dwikozy
IV ligaKolejka 22ŚrMAJ
 
  0 — 0  Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 23NdMAJ
 
  2 — 0  Piast Chęciny
IV ligaKolejka 24Nd12 MAJ
 
  0 — 0  Wisła Sandomierz
IV ligaKolejka 25Nd19 MAJ
 
  0 — 2  GKS Nowiny
IV ligaKolejka 26Nd26 MAJ
 
  1 — 0  Wierna Małogoszcz
IV ligaKolejka 27Cz30 MAJ
 
  0 — 2  Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 28NdCZE
 
  3 — 2  Naprzód Jędrzejów
Puchar Polski, świętokrzyskie1. fina?ŚrCZE
 
  1 — 2   Alit Ożarów
IV ligaKolejka 29NdCZE
 
  3 — 1  Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 30Nd16 CZE
 
  1 — 1  Hetman Włoszczowa
Puchar Polski, świętokrzyskie2. fina?Śr19 CZE
 
  0 — 2   Alit Ożarów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie