Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 44

· Użytkowników online: 1
Ryba

· Ł±cznie użytkowników: 84,317
· Najnowszy użytkownik: locks309ka
Statystyki
statystyka
 GKS Imielno
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/162016/17
klasa B
POZ: 3/11
10 – 6 – 4
2017/18
klasa B
POZ: 5/11
12 – 4 – 4
2018/19
klasa B
POZ: 3/9
12 – 1 – 3
2019/20
klasa B
POZ: 1/10
6 – 2 – 0
SparingiSbLIP
 
  2 — 3   Sparta Strawczynek
Klasa A, gr. IIKolejka 1SbSIE17:00
 
  2 — 1  Nida Sobków
Dawid Dostał 27', Kamil Woliński 55'
Klasa A, gr. IIKolejka 2NdSIE15:00
 
   —   Gród Wi¶lica
Klasa A, gr. IIKolejka 3Sb15 SIE17:00
 
   —   LKS Bolmin
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd23 SIE15:00
 
   —   Zieleń Żelisławice
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd30 SIE15:00
 
   —   Wierna II Małogoszcz
Klasa A, gr. IIKolejka 6NdWRZ15:00
 
   —   D±b Nagłowice
Klasa A, gr. IIKolejka 7Nd13 WRZ15:00
 
   —   Unia Małogoszcz
Klasa A, gr. IIKolejka 8Nd20 WRZ15:00
 
   —   Wisła Nowy Korczyn
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd27 WRZ15:00
 
   —   Start Słupia Jędrzejowska
Klasa A, gr. IIKolejka 10NdPA¬15:00
 
   —   Nidzica Dobiesławice (Kazimierza Wielka)
Klasa A, gr. IIKolejka 11Nd11 PA¬14:00
 
   —   Zryw Skroniów
Klasa A, gr. IIKolejka 12Nd18 PA¬14:00
 
   —   Nida Oksa
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie