Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Unia Sędziszów
Historia
2000/01
kl. okręg.
POZ: 14/16
7 – 6 – 17
2001/02
klasa A
POZ: 1/11
14 – 3 – 3
2002/03
kl. okręg.
POZ: 11/16
11 – 6 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 2/13
19 – 3 – 2
2004/05
klasa A
POZ: 2/14
16 – 4 – 4
2005/06
kl. okręg.
POZ: 8/12
8 – 4 – 10
2006/07
kl. okręg.
POZ: 5/13
12 – 1 – 11
2007/08
kl. okręg.
POZ: 7/14
13 – 4 – 9
2008/09
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 9 – 9
2009/10
kl. okręg.
POZ: 4/17
18 – 7 – 7
2010/11
kl. okręg.
POZ: 1/16
15 – 11 – 4
2011/12
4 liga
POZ: 8/16
12 – 6 – 12
2012/13
4 liga
POZ: 7/16
11 – 13 – 6
2013/14
4 liga
POZ: 3/16
15 – 7 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 10/16
10 – 9 – 11
2015/16
4 liga
POZ: 6/16
13 – 4 – 13
2016/17
4 liga
POZ: 17/18
7 – 8 – 19
2017/18
4 liga
POZ: 15/18
9 – 7 – 18
2018/19
4 liga
POZ: 17/18
6 – 7 – 21
2019/20
kl. okręg.
POZ: 10/16
5 – 2 – 8
2020/21
kl. okręg.
POZ: 3/16
20 – 2 – 8
Klasa okręgowaKolejka 1Nd10 SIE17:00
 
  2 — 0  ŁKS Łagów
Klasa okręgowaKolejka 2Nd17 SIE17:00
 
  2 — 2  Moravia Morawica
Klasa okręgowaKolejka 3Nd24 SIE17:00
 
  4 — 3  Victoria Skalbmierz
Klasa okręgowaKolejka 4Nd31 SIE17:00
 
  1 — 2  Zieleń Żelisławice
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ16:30
 
  2 — 1   Zryw Skroniów
Klasa okręgowaKolejka 5NdWRZ16:00
 
  3 — 0  Świt Ćmielów
Klasa okręgowaKolejka 6Nd14 WRZ16:00
 
  2 — 2  Piast Chęciny
Klasa okręgowaKolejka 7Nd21 WRZ16:00
 
  0 — 4  MKS Stąporków
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr24 WRZ15:30
 
  5 — 2   Rafis Kazimierza Wielka (Kazimierza Wielka)
Klasa okręgowaKolejka 8Nd28 WRZ15:00
 
  1 — 2  Skała Tumlin
Klasa okręgowaKolejka 9NdPAŹ15:00
 
  1 — 1  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowaKolejka 10Nd12 PAŹ14:00
 
  4 — 1  Gród Wiślica
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr15 PAŹ14:30
 
  2 — 1   Hetman Włoszczowa
Klasa okręgowaKolejka 11Nd19 PAŹ14:00
 
  0 — 2  Klimontowianka Klimontów
Klasa okręgowaKolejka 12Nd26 PAŹ13:00
 
  2 — 1  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 13NdLIS13:00
 
  2 — 4  Lechia Strawczyn
Klasa okręgowaKolejka 14SbLIS12:00
 
  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Klasa okręgowaKolejka 15Wt11 LIS12:00
 
  1 — 1  Nidzianka Bieliny
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 5Nd16 LIS12:00
 
  3 — 2   GKS Nowiny
Klasa okręgowaKolejka 17Nd22 MAR14:00
 
  2 — 1  Moravia Morawica
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 6ŚrKWI15:30
 
  1 — 6   Korona II Kielce
Klasa okręgowaKolejka 19NdKWI16:00
 
  0 — 0  Zieleń Żelisławice
Klasa okręgowaKolejka 20Sb11 KWI13:00
 
  1 — 1  Świt Ćmielów
Klasa okręgowaKolejka 21Nd19 KWI16:00
 
  5 — 2  Piast Chęciny
Klasa okręgowaKolejka 22Nd26 KWI16:00
 
  0 — 1  MKS Stąporków
Klasa okręgowaKolejka 16Cz30 KWI17:00
 
  0 — 3  ŁKS Łagów
Klasa okręgowaKolejka 23NdMAJ17:00
 
  1 — 0  Skała Tumlin
Klasa okręgowaKolejka 24Nd10 MAJ17:00
 
  1 — 3  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowaKolejka 18Śr13 MAJ17:30
 
  2 — 2  Victoria Skalbmierz
Klasa okręgowaKolejka 25Nd17 MAJ10:30
 
  3 — 0  Gród Wiślica
Klasa okręgowaKolejka 26Nd24 MAJ17:00
 
  2 — 0  Klimontowianka Klimontów
Klasa okręgowaKolejka 27Nd31 MAJ17:00
 
  1 — 1  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 28NdCZE17:00
 
  3 — 0  Lechia Strawczyn
Klasa okręgowaKolejka 29Cz11 CZE17:30
 
  2 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Klasa okręgowaKolejka 30Nd14 CZE17:00
 
  2 — 3  Nidzianka Bieliny
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie