Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Tsunami Siekierno ()
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
II Morawicka Liga FutsaluSeria ISb23 LIS16:15
 
  9 — 2  Moravia Junior
II Morawicka Liga FutsaluSeria ISb23 LIS17:25
 
10 — 1  Brzeziny Football Team
II Morawicka Liga FutsaluSeria IINdGRU18:10
 
  2 — 6  PHU Wojda Zeimmery
II Morawicka Liga FutsaluSeria IINdGRU19:20
 
  1 — 9  Ceramik Murexin II Bilcza
II Morawicka Liga FutsaluSeria VSb21 GRU18:55
 
  4 — 4  
k. 3–4
Soccer City Chmielowice
II Morawicka Liga FutsaluSeria VSb21 GRU20:05
 
  2 — 4  Netbik II Brzeziny
II Morawicka Liga FutsaluSeria VISb28 GRU16:40
 
  7 — 2  Orion Radomice
Puchar Morawickiej Ligi Futsalu1/8 FinaluSb28 GRU17:55
 
  2 — 10 PAMAF
II Morawicka Liga FutsaluSeria VIISbSTY20:45
 
  5 — 2  Soccer City Chmielowice
II Morawicka Liga FutsaluSeria VIISbSTY21:55
 
  6 — 2  Orion Radomice
II Morawicka Liga FutsaluSeria VIIISb11 STY16:15
 
15 — 1  Brzeziny Football Team
II Morawicka Liga FutsaluSeria VIIISb11 STY17:25
 
  1 — 3  Ceramik Murexin II Bilcza
II Morawicka Liga FutsaluSeria IXNd12 STY11:10
 
  3 — 1  Moravia Junior
II Morawicka Liga FutsaluSeria IXNd12 STY13:00
 
  1 — 6  Netbik II Brzeziny
II Morawicka Liga FutsaluSeria XIISb25 STY18:05
 
  1 — 3  PHU Wojda Zeimmery
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie