Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 48

· Użytkowników online: 1
krzemins

· Ł±cznie użytkowników: 72,286
· Najnowszy użytkownik: 4oliviac92100ge1
Statystyki
statystyka
 Bucovia Bukowa
Historia
1997/981998/99
kl. okręg.
POZ: 8/17
13 – 6 – 13
1999/00
kl. okręg.
POZ: 12/16
8 – 11 – 11
2000/01
kl. okręg.
POZ: 6/16
13 – 6 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 9/15
10 – 8 – 10
2002/03
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2003/04
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2004/05
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 9 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 7/12
7 – 7 – 8
2006/07
kl. okręg.
POZ: 1/13
20 – 3 – 1
2007/08
4 liga
POZ: 16/16
5 – 7 – 18
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/10
11 – 3 – 4
2010/11
klasa A
POZ: 13/14
4 – 4 – 18
2011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 5/9
9 – 1 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 2/10
14 – 2 – 2
2015/16
klasa A
POZ: 5/16
13 – 11 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 1/17
21 – 4 – 5
2017/18
kl. okręg.
POZ: 11/16
10 – 2 – 18
Klasa B, gr. IIKolejka 2Sb31 SIE11:00
 
  2 — 1  GKS Kluczewsko
Łukasz B±k 31', 90'
Klasa B, gr. IIKolejka 3NdWRZ11:00
 
  1 — 2  Partyzant Wodzisław
Łukasz B±k 36'
Klasa B, gr. IIKolejka 4Nd15 WRZ14:00
 
  3 — 4  ŁKS Łopuszno
Łukasz B±k 32', Piotr Sójka 60', Michał B±k I 70'
Klasa B, gr. IIKolejka 5Nd22 WRZ15:00
 
  5 — 3  LKS Bolmin
Łukasz B±k 18', Michał Jamrozik 26', Patryk Bodzioch 36', Marcin Ptak 53', Michał B±k I 78'
Klasa B, gr. IIKolejka 6Nd29 WRZ11:00
 
  1 — 2  Hetman II Włoszczowa
Piotr Sójka 1'
Klasa B, gr. IIKolejka 7NdPA¬11:00
 
  4 — 4  D±b Nagłowice
Piotr Sójka 43', Łukasz B±k 80', 90' (k.), Przemysław Jaskulski 84'
Klasa B, gr. IIKolejka 8Nd13 PA¬11:00
 
  2 — 5  Nida Oksa
Piotr Sójka 21', Łukasz B±k 72'
Klasa B, gr. IIKolejka 9Nd20 PA¬15:00
 
  0 — 3  Start Słupia Jędrzejowska
SparingiSb22 LUT
 
  5 — 2   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
SparingiNdMAR
 
  2 — 5   Piaskowianka Piaski
SparingiSb22 MAR
 
  1 — 5   Piast Chęciny
SparingiNdKWI
 
  2 — 7   LKS Bolmin
Klasa B, gr. IIKolejka 11Sb19 KWI11:00
 
  4 — 1  GKS Kluczewsko
Michał B±k I 14', Łukasz B±k 17', 26', Marcin Ptak 40'
Klasa B, gr. IIKolejka 12Sb26 KWI17:00
 
  3 — 1  Partyzant Wodzisław
Łukasz B±k 15', 35', 66'
Klasa B, gr. IIKolejka 13NdMAJ15:00
 
  2 — 4  ŁKS Łopuszno
Michał B±k I 48', Jakub B±k 54'
Klasa B, gr. IIKolejka 14Nd11 MAJ15:00
 
  3 — 0  LKS Bolmin
Konrad Stefańczyk 60', Łukasz B±k 80', Michał B±k I 90'
Klasa B, gr. IIKolejka 15Nd18 MAJ15:00
 
  2 — 1  Hetman II Włoszczowa
Łukasz B±k 51' (k.), 88'
Klasa B, gr. IIKolejka 16Nd25 MAJ11:00
 
  3 — 2  D±b Nagłowice
Michał B±k I 39', 44', 54'
Klasa B, gr. IIKolejka 17NdCZE15:00
 
  5 — 0  Nida Oksa
Łukasz B±k 3' (k.), 40', 70' (k.), 72', Michał B±k I 30'
Klasa B, gr. IIKolejka 18NdCZE11:00
 
  8 — 2  Start Słupia Jędrzejowska
Piotr Sójka 2', Michał B±k I 14', Łukasz B±k 60', 63' (k.), 64', 68', 80' (k.), 85'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie