Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 51

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 85,949
· Najnowszy użytkownik: pozyczkawmko
Statystyki
statystyka
 Marol Jacentów
Historia
1999/00
kl. okręg.
POZ: 16/16
0 – 0 – 0
2000/01
klasa A
POZ: 3/11
11 – 2 – 5
2001/02
klasa A
POZ: 3/11
14 – 2 – 4
2002/03
klasa A
POZ: 12/13
7 – 2 – 15
2003/04
klasa A
POZ: 7/14
13 – 1 – 12
2004/05
klasa A
POZ: 2/14
20 – 1 – 5
2005/06
kl. okręg.
POZ: 10/12
5 – 2 – 15
2006/07
kl. okręg.
POZ: 11/13
4 – 4 – 16
2007/08
kl. okręg.
POZ: 14/14
1 – 1 – 24
2008/09
klasa A
POZ: 12/14
4 – 3 – 19
2009/10
klasa B
POZ: 9/13
10 – 3 – 11
2010/11
klasa B
POZ: 6/11
9 – 2 – 9
2011/12
klasa B
POZ: 5/14
10 – 4 – 8
2012/13
klasa B
POZ: 10/11
5 – 3 – 12
2013/14
klasa B
POZ: 9/11
5 – 2 – 13
2014/15
klasa B
POZ: 7/12
7 – 5 – 10
2015/16
klasa B
POZ: 3/13
17 – 2 – 5
2016/17
klasa B
POZ: 6/14
10 – 6 – 8
2017/18
klasa B
POZ: 7/12
8 – 3 – 11
2018/19
klasa B
POZ: 4/12
11 – 3 – 8
2019/20
klasa B
POZ: 6/12
4 – 0 – 5
Klasa B, gr. IIIKolejka 1Nd23 SIE11:00
 
  0 — 3  Cukrownik Włostów
Klasa B, gr. IIIKolejka 2Nd30 SIE11:00
 
  1 — 3  KS Tarłów
Klasa B, gr. IIIKolejka 3NdWRZ11:00
 
  3 — 1  Baszta II Rytwiany
Klasa B, gr. IIIKolejka 4Nd13 WRZ11:00
 
  6 — 2  GKS Szydłów
Mateusz Koterbski ?', ?', Tomasz Polak ?', ?', ?', Tomasz Wielgus ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 6Nd27 WRZ11:00
 
  4 — 4  Sokół Jachimowice
Mateusz Koterbski ?', Tomasz Polak ?', ?', Karol Wilczak ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  3 — 4  Zorza Czajków
Klasa B, gr. IIIKolejka 8Nd11 PAŹ11:00
 
  0 — 2  GKS Iwaniska
Klasa B, gr. IIIKolejka 10Nd25 PAŹ13:00
 
  2 — 1  Victoria Bizon Kurozwęki
Tomasz Polak 46', Daniel Maruszewski 57'
Klasa B, gr. IIIKolejka 11Sb31 PAŹ11:00
 
  3 — 2  Agricola Łoniów
Karol Wilczak 1', Tomasz Polak 49', Daniel Maruszewski 89'
Klasa B, gr. IIIKolejka 12NdLIS11:00
 
  2 — 1  Huragan Wilczyce
Karol Wilczak ?', ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 13Śr11 LIS11:00
 
  2 — 2  Ester Wojciechowice
Tomasz Polak 37', Daniel Maruszewski 63'
Klasa B, gr. IIIKolejka 9Nd15 LIS11:00
 
  3 — 0  Alit II Ożarów
Karol Wilczak 61'
SparingiNd14 MAR
 
  0 — 2   GKS Iwaniska
Klasa B, gr. IIIKolejka 14SbKWI11:00
 
  3 — 1  Cukrownik Włostów
Jakub Kamiński ?', Karol Wilczak ?', Mateusz Koterbski ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 15Wt20 KWI17:00
 
  1 — 2  KS Tarłów
Klasa B, gr. IIIKolejka 17Nd25 KWI16:00
 
  1 — 4  GKS Szydłów
Klasa B, gr. IIIKolejka 16ŚrMAJ17:30
 
  1 — 0  Baszta II Rytwiany
Jakub Kamiński 90'
Klasa B, gr. IIIKolejka 19NdMAJ16:00
 
  2 — 3  Sokół Jachimowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 21Nd23 MAJ16:00
 
  2 — 0  GKS Iwaniska
Jakub Kamiński ?', Krzysztof Kozieł ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 22Sb29 MAJ15:00
 
  1 — 2  Alit II Ożarów
Mateusz Koterbski ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 23CzCZE16:00
 
  4 — 0  Victoria Bizon Kurozwęki
Krzysztof Kozieł ?', Daniel Maruszewski ?', Tomasz Wielgus ?', Karol Wilczak ?'
Klasa B, gr. IIIKolejka 24NdCZE11:00
 
  0 — 3  Agricola Łoniów
Klasa B, gr. IIIKolejka 20Nd13 CZE11:00
 
  1 — 3  Zorza Czajków
Tomasz Polak 40'
Klasa B, gr. IIIKolejka 25Nd20 CZE11:00
 
  1 — 1  Huragan Wilczyce
Patryk Żelazowski 20'
Klasa B, gr. IIIKolejka 26Nd27 CZE11:00
 
  1 — 2  Ester Wojciechowice
Karol Wilczak 46'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie