Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Gród Ćmińsk
Historia
2001/022002/032003/042004/05
klasa A
POZ: 11/13
5 – 5 – 14
2005/06
klasa A
POZ: 8/12
8 – 5 – 9
2006/07
klasa A
POZ: 9/12
7 – 4 – 11
2007/08
klasa A
POZ: 8/13
7 – 5 – 8
2008/09
klasa B
POZ: 2/9
10 – 3 – 3
2009/10
klasa A
POZ: 9/14
9 – 6 – 11
2010/11
klasa A
POZ: 4/14
12 – 6 – 8
2011/12
klasa A
POZ: 5/14
12 – 3 – 9
2012/13
klasa A
POZ: 2/14
16 – 4 – 6
2013/14
kl. okręg.
POZ: 14/16
8 – 5 – 17
2014/15
klasa A
POZ: 1/14
17 – 6 – 3
2015/16
kl. okręg.
POZ: 7/16
14 – 5 – 11
2016/17
kl. okręg.
POZ: 12/16
5 – 9 – 16
2017/18
kl. okręg.
POZ: 14/16
6 – 6 – 18
2018/19
klasa A
POZ: 10/14
10 – 2 – 14
2019/20
klasa A
POZ: 3/14
8 – 2 – 3
2020/21
klasa A
POZ: 1/14
19 – 2 – 5
2021/22
kl. okręg.
POZ: 4/16
17 – 5 – 8
SparingiŚr21 LIP18:00
 
  0 — 3   Neptun Końskie
SparingiSb24 LIP
 
  4 — 1   Orlicz II Suchedniów
SparingiŚr28 LIP18:30
 
  2 — 1   Wicher Miedziana Góra
SparingiNdSIE11:00
 
  1 — 1   Astra Piekoszów
SparingiŚrSIE
 
  0 — 3   Moravia Morawica
SparingiSbSIE
 
  1 — 5   Lubrzanka Kajetanów
Klasa A, gr. IKolejka 1Sb21 SIE15:00
 
  2 — 3  Krasocin/Bucovia
Marcin Stęplewski 44', Tomasz Frączyk 85' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd29 SIE15:00
 
  1 — 0  LKS Bolmin
Dariusz Górecki 43'
Klasa A, gr. IKolejka 3NdWRZ15:00
 
  2 — 0  Samson Samsonów
Mariusz Galus ?', ?'
Klasa A, gr. IKolejka 4Sb11 WRZ16:00
 
  1 — 0  Piast Chęciny
Paweł Jarząb 25'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2Śr15 WRZ16:00
 
  0 — 3   Granat Skarżysko-Kamienna
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd19 WRZ15:00
 
  0 — 2  Polanie Pierzchnica
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd26 WRZ11:00
 
  2 — 2  Łysica II Bodzentyn
Kamil Frączyk ?', Damian Snochowski ?'
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  3 — 0  Jawornik Gorzków
Klasa A, gr. IKolejka 8Nd10 PAŹ14:00
 
  1 — 3  Zieleń Żelisławice
Kamil Frączyk 39'
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd17 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 10Sb23 PAŹ14:00
 
  1 — 3  Astra Suchedniów
Tomasz Frączyk 80'
Klasa A, gr. IKolejka 11Sb30 PAŹ13:00
 
  2 — 0  Moravia II Morawica
Rafał Głuszek 43', Sebastian Adach 80'
Klasa A, gr. IKolejka 12NdLIS12:00
 
  3 — 0  Dąb Nagłowice
Dawid Jurek 45', Artur Kuliński 85', 90'
Klasa A, gr. IKolejka 13Nd14 LIS12:00
 
  1 — 1  Sparta Zagnańsk
Mariusz Galus 43'
SparingiNdLUT11:00
 
  4 — 2   Neptun Końskie
SparingiSb19 LUT11:00
 
  7 — 0   Orlicz II Suchedniów
SparingiNd27 LUT12:30
 
  1 — 1   Politechnika Świętokrzyska Kielce
SparingiNdMAR11:30
 
  2 — 0   Czarnovia Kielce
SparingiŚrMAR
 
  1 — 4   GKS Nowiny
SparingiNd13 MAR
 
  1 — 4   Partyzant Radoszyce
SparingiŚr16 MAR
 
  2 — 1   Lubrzanka II Kajetanów
SparingiNd20 MAR13:00
 
  0 — 1   Victoria Mniów
SparingiNd27 MAR10:00
 
  0 — 1   Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 14NdKWI15:00
 
  3 — 0  Krasocin/Bucovia
Michał Koza 3', Mariusz Galus 49', Dawid Jurek 51'
Klasa A, gr. IKolejka 15Nd10 KWI15:00
 
  2 — 0  LKS Bolmin
Kamil Frączyk 9', Sebastian Adach 83' (k.)
Klasa A, gr. IKolejka 16Nd17 KWI15:00
 
  1 — 4  Samson Samsonów
Paweł Jarząb 3'
Klasa A, gr. IKolejka 17Sb23 KWI11:00
 
  1 — 1  Piast Chęciny
Michał Koza 2'
Klasa A, gr. IKolejka 18NdMAJ15:00
 
  2 — 2  Polanie Pierzchnica
Michał Koza 35', Kamil Frączyk 60'
Klasa A, gr. IKolejka 19NdMAJ15:00
 
  3 — 0  Łysica II Bodzentyn
Mariusz Galus 30', Dawid Jurek 79', Kamil Frączyk 82'
Klasa A, gr. IKolejka 20Nd15 MAJ15:00
 
  3 — 0  Jawornik Gorzków
Tomasz Frączyk 34', 52', Michał Koza 42'
Klasa A, gr. IKolejka 21Nd22 MAJ15:00
 
  3 — 0  Zieleń Żelisławice
Tomasz Frączyk 33', 41', Paweł Jarząb 36'
Klasa A, gr. IKolejka 22Nd29 MAJ15:00
 
  0 — 0  Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 23NdCZE15:00
 
  0 — 0  Astra Suchedniów
Klasa A, gr. IKolejka 24Nd12 CZE15:00
 
  3 — 2  Moravia II Morawica
Dawid Jurek 71', Dariusz Górecki 77', Mariusz Galus 85'
Klasa A, gr. IKolejka 25Nd19 CZE15:00
 
  2 — 4  Dąb Nagłowice
Dariusz Górecki 60', Kamil Frączyk 68'
Klasa A, gr. IKolejka 26Cz23 CZE15:00
 
  1 — 5  Sparta Zagnańsk
Kamil Frączyk 65'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie