(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
III liga, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Avia Świdnik | 3 — 1 | Stal Rzeszów | 5 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' 3 — 1 Avia: 22 Stal R.: 25 Trenerzy: Bednarczyk Dominik, Bednaruk Tomasz, Żukowski Krzysztof — Niedźwiedź Janusz, Szweda Karol, Hołubiec Radosław, Dąbek Zbigniew, Lewandowski Miłosz.
|
20 bramek | Tomasz Płonka (19 + 1 k.) (Stal R.) |
19 bramek | Artur Pląskowski (Podhale) |
16 bramek | Rafał Król (12 + 4 k.) (Stal K.) |
15 bramek | Michał Grunt (14 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
14 bramek | Krzysztof Szewczyk (12 + 2 k.) (Wiślanie), Adrian Wójcik (12 + 2 k.) (Soła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 2 | Łysica Bodzentyn | 5 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 31' TS 1946 Nida: 1 Łysica: 1 Trenerzy: Rak Waldemar — .
| ||||||||
W pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00) spotkanie odwołane z powodu obfitych opadów deszczu. |
28 bramek | Mirosław Kalista (26 + 2 k.) (Łysica) |
22 bramek | Błażej Miller (Granat), Adam Zawierucha (MKS Zdrój) |
19 bramek | Jakub Jaśkiewicz (16 + 3 k.) (MKS Zdrój) |
17 bramek | Mateusz Fryc (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 3 — 0 | Zryw Zbigniewice | 5 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zorza Tempo: 1 Zryw: 44 Trenerzy: Malczewski Lech — Rączkowski Jacek.
|
29 bramek | Tomasz Kopacki (26 + 3 k.) (Zorza Tempo) |
20 bramek | Robert Radek (18 + 2 k.) (GKS Górno) |
15 bramek | Piotr Dobrowolski (Agricola) |
14 bramek | Albert Lasia (Zorza Tempo), Przemysław Michalski (12 + 2 k.) (Wisła II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 8 — 0 | Jawornik Gorzków | 5 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Start: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Winiarski Łukasz — Radziszewski Paweł.
|
36 bramek | Adrian Koprowski (35 + 1 k.) (Start) |
20 bramek | Patryk Gnidziński (Start) |
15 bramek | Marcin Kilian (Zryw) |
11 bramek | Michał Kukla (Strzelec) |
9 bramek | Kamil Woliński (8 + 1 k.) (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
10 bramek | Erwin Skowron (GKS Nowiny) |
6 bramek | Patryk Mańturz (Star/Juventa), Cezary Nawrot (Czarnovia) |
4 bramki | Sebastian Miter (Rodzina), Bartosz Szydłowski (Star/Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
12 bramek | Konrad Smolec (11 + 1 k.) (Neptun) |
9 bramek | Bartłomiej Kołomański (Orlęta) |
7 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
6 bramek | Aleksander Pilarski (Neptun) |
5 bramek | Aleksander Nowak (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Juventa Starachowice | 0 — 2 | Wisła Kraków | 5 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 62' Juventa: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Wójcik Mariusz, MIKOS ARTUR — Pluta Marcin, Dyduła Dominik, Bubetty Jakub.
|
9 bramek | Sebastian Usarz (7 + 2 k.) (Resovia) |
7 bramek | Rafał Szady (BKS Lublin) |
6 bramek | Szymon Dziadosz (Karpaty) |
5 bramek | Aleksander Buksa (Wisła), Piotr Mikos (4 + 1 k.) (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
12 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Filip Kaczmarski (Orlęta), Adrian Żyła (Czarni) |
11 bramek | Łukasz Dziewięcki (Orlęta) |
10 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta), Oskar Łąk (Czarni), Piotr Kutera (9 + 1 k.) (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
11 bramek | Kacper Tumulec (8 + 3 k.) (Orlicz) |
10 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
8 bramek | Kacper Sikora (Orlicz) |
7 bramek | Tomasz Pawlak (Lechia) |
6 bramek | Piotr Białek (5 + 1 k.) (Gród), Mikołaj Ciszek (5 + 1 k.) (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
15 bramek | Konrad Chrabąszcz (Wierna) |
13 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna) |
9 bramek | Filip Stańczyk (Wierna) |
8 bramek | Jakub Zdeb (7 + 1 k.) (Wierna) |
5 bramek | Mateusz Kmiecik (Sokół), Dawid Skuza (Bucovia), Mikołaj Śmigielski (Bucovia), Jakub Ogonowski (4 + 1 k.) (Astra) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
16 bramek | Patryk Podhordecki (KS Smyków) |
11 bramek | Krystian Karolewski (9 + 2 k.) (Hetman) |
9 bramek | Daniel Kabała (8 + 1 k.) (Partyzant) |
8 bramek | Mateusz Tomaszewski (KS Smyków) |
7 bramek | Adam Kubicz (6 + 1 k.) (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
11 bramek | Dominik Bonia (10 + 1 k.) (Arka) |
7 bramek | Piotr Błażejewski (OKS Opatów), Adam Hamera (Juventa, Star/Juventa II), Filip Stępień (Alit), Sebastian Żelaszczyk (OKS Opatów), Wiktor Jedynak (6 + 1 k.) (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
7 bramek | Kamil Zimoląg (Zryw) |
6 bramek | Kacper Barański (5 + 1 k.) (Pogoń) |
5 bramek | Tomasz Pietrzykowski (Koprzywianka), Dawid Pluciński (Pogoń), Wojciech Wyrazik (3 + 2 k.) (Baszta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|