Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 59,900
· Najnowszy użytkownik: Tibbittsse7
Statystyki
statystyka
PP: Wisła Sandomierz 0-1 Odra Opole

Puchar Polski
1/8 finału
Puszcza Niepołomice  3 — 1  Wisła Płock GRU13:30
Śląsk Wrocław  0 — 1  Miedź Legnica GRU17:00
Arka Gdynia  0 — 2  Jagiellonia Białystok GRU20:30
Wisła Sandomierz  0 — 1  Odra Opole GRU12:15
Bruk-Bet Termalica Nieciecza  1 — 3  Lechia Gdańsk GRU17:00
Chrobry Głogów  0 — 3  Legia Warszawa GRU20:30
Rozwój Katowice  1 — 4  Górnik Zabrze GRU12:15
Wigry Suwałki  0 — 3  Raków Częstochowa GRU20:30
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Dziś urodziny mają
Błażej Górski (11 lat, KS Tarłów)
Igor Lesiak (11 lat, Wicher)
Jakub Bogdański (11 lat, Klimontowianka)
Oskar Surdel (12 lat, Unia)
Kacper Pięta (12 lat, Świt)
Dawid Gawlik (13 lat, Marol)
Jakub Krzepkowski (13 lat, Piaskowianka)
Oskar Szczygieł (13 lat, Czarni)
Kacper Adamczyk (13 lat, Juventa)
Filip Gliwiński (14 lat, Unia)
Oskar Grad (14 lat, Zryw)
Maciej Czerepak (15 lat, LZS Samborzec)
Mateusz Śliwa (15 lat, Polonia Białogon)
Mikołaj Marynowski (16 lat, KP KSZO 1929)
Anna Kowalczyk (16 lat, Naprzód)
Karol Fietz (16 lat, Lech)
Dominik Michałowski (16 lat, Tęcza)
Marcel Tecław (16 lat, Warta)
Michał Nowak (16 lat, MGTS Działoszyce)
Patryk Zieliński (17 lat, Partyzant)
Maksymilian Chmiel (17 lat, Sparta)
Jakub Lasak (17 lat, Gród)
Jakub Lewalski (17 lat, Czarni)
Łukasz Chatys (17 lat, Orlęta)
Gabriela Fluder (17 lat, Resovia II)
Alicja Bijak (17 lat, KKP Unia)
Dominik Winkel (17 lat, Warta)
Wiktor Mikołajczyk (18 lat, Deko)
Jakub Wolak (18 lat, Rodzina)
Natalia Cieluba (18 lat, Majdan Sieniawski)
Oskar Majda (18 lat, Sokół)
Szymon Stępień (18 lat, TS 1946 Nida)
Bartosz Zdanowski (18 lat, Gród)
Ewelina Roszyk (18 lat, Polonia)
Mikołaj Sypek (18 lat, Resovia)
Bartłomiej Piech (19 lat, Widok)
Adrian Beta (19 lat, Escola Varsovia)
Krystian Stachula (19 lat, KP KSZO 1929)
Kacper Jarmużek (19 lat, Dąb)
Arkadiusz Wilczyński (20 lat, Naprzód)
Piotr Kępiński (20 lat, GKS Kluczewsko)
Paweł Kupisz (20 lat, Łysica)
Katarzyna Starba (20 lat, UKS Iwaniska)
Tomasz Kamiński (20 lat, Dąb)
Kamil Garbacz (21 lat, MKS Stąporków)
Filip Tutaj (21 lat, Orlęta)
Mariusz Stańczyk (21 lat, Deko)
Michał Dymek (21 lat, GKS Bełchatów)
Dawid Tyrka (21 lat, Wiślanie)
Alicja Sobierajska (21 lat, Prądniczanka)
Bartłomiej Binkiewicz (22 lata, KS Tarłów)
Mateusz Mazur (22 lata, Bucovia)
Łukasz Drab (22 lata, Zorza Tempo)
Wiktor Kopacz (22 lata, Nidzianka)
Bartosz Skolimowski (22 lata, Olimpia)
Karina Białobłocka (23 lata, Moravia)
Jakub Baran (23 lata, Alit)
Wiktor Miśkiewicz (23 lata, Astra)
Wojciech Wydrzyński (23 lata, Granat)
Krystian Koziara (23 lata, Partyzant)
Klaudiusz Baran (23 lata, Strażak)
Bartosz Białobłocki (23 lata, Nidzianka)
Dawid Krzepkowski (24 lata, GKS Imielno)
Adrian Żaba (24 lata, Piast)
Bartosz Kliminowski (25 lat, Deko)
Adrian Myl (25 lat, Victoria 2009)
Radosław Zwierzyński (25 lat, Spartakus)
Hubert Chała (26 lat, Huragan)
Jarosław Dziarmaga (26 lat, ŁKS II Łagów)
Bartłomiej Chała (26 lat, Huragan)
Hubert Głowala (27 lat, ŁKS Łopuszno)
Dominik Sobczyk (27 lat, TS 1946 Nida)
Kamil Pater (28 lat, Cukrownik)
Szymon Nowicki (28 lat, Beskid)
Monika Klimczak (28 lat, Loczki Wyszków)
Kamil Herbuś (29 lat, Nidzianka)
Marcin Dymarski (29 lat, Ester)
Krzysztof Pietluch (29 lat, Wólczanka)
Dawid Truty (29 lat, Podhale)
Mateusz Pytel (29 lat, Łysica II)
Natasza Górnicka (30 lat, Górnik II)
Paweł Suliga (31 lat, GKS Kluczewsko)
Kamil Sylwestrzak (31 lat, Wisła)
Damian Falisiewicz (32 lata, Motor)
Maciej Chorab (32 lata, Sokół)
Michał Nowak (32 lata, Dalin)
Grzegorz Markowski (35 lat, Polonia Białogon)
Mariusz Arczewski (38 lat, Nidzianka)
Krzysztof Wasilewski (39 lat, LZS Samborzec)
Jacek Gembski (47 lat, ULKS Łączna)
Wiadomości
15 lipca
12 lipca
11 lipca
10 lipca
5 lipca
3 lipca
25 czerwca
20 czerwca
15 czerwca
8 czerwca
6 czerwca
5 czerwca
1 czerwca
29 maja
25 maja
22 maja
21 maja
19 maja
18 maja
14 maja
12 maja
11 maja
8 maja
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."