Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 53,634
· Najnowszy użytkownik: Marrinanaq2
Statystyki
statystyka
Morawicka LF - Tompawex bez porażki
I Dafi Morawicka Liga Futsalu
Termin VIII
Tompawex Obice10 — 2  Hardes Bilcza22 GRU15:05
Michał Zawadzki 4, Mateusz Zawadzki 2, Łukasz Zawadzki, Damian Pietras, Robert Kotwica sam., Jacek Cieślik sam. — Krzysztof Polak, Jacek Cieślik
Albatrosi Morawica  0 — 3  Tompawex Obice22 GRU16:15
Michał Zawadzki, Mateusz Zawadzki, Robert Sitarz
Kartki także: Arkadiusz Terech , Dawid Stępień  — Dawid Wójcik .
Albatrosi Morawica  3 — 5  Cezar Morawica22 GRU17:30
Maciej Piecyk, Jakub Nowak 2 — Kamil Kubicki 2, Szymon Chrabąszcz 2, Daniel Koncewicz
Kartki także: Michał Pawłowski .
Cezar Morawica  3 — 6  Netbik Brzeziny22 GRU18:45
Szymon Chrabąszcz, Karol Gilewski, Kamil Kubicki — Tomasz Klimczak, Piotr Pietrzyk 3, Marcin Piotrowski, Michał Rajek
Kartki także: Daniel Koncewicz  — Damian Detka , Piotr Pietrzyk .
Ceramik Murexin  4 — 6  Netbik Brzeziny22 GRU19:55
Daniel Detka, Krzysztof Wiśniewski, Patryk Zając 2 — Damian Detka, Tomasz Klimczak, Marcin Piotrowski 4
Kartki także: Damian Detka .

22 bramekKrzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin), Michał Zawadzki (Tompawex)
16 bramekMateusz Zawadzki (Tompawex)
15 bramekPiotr Pietrzyk (Netbik), Marcin Piotrowski (Netbik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II Dafi Morawicka Liga Futsalu
Termin VIII
DT Bilcza  5 — 1  WM Team22 GRU15:40
Mateusz Śnioch, Ernest Nowak 2, Artur Januszek 2 — Artur Chlebowski
Kartki także: Adrian Bentkowski , Kuba Bedla .
Destrukt Bilcza  5 — 3  DT Bilcza22 GRU16:55
Waldemar Kusztal 2, Bartosz Podlewski, Karol Zawadzki 2 — Tomasz Brzoza, Artur Januszek, Ernest Nowak
Destrukt Bilcza  0 — 5  PAMAF22 GRU18:05
Michał Niebudek 2, Jakub Rybus, Michał Rybus 2
PAMAF  3 — 1  Meditrans Bilcza22 GRU19:20
Wojciech Jagodziński, Michał Niebudek, Michał Rybus — Kamil Kowalski
Kartki także: Michał Niebudek .
Laser Bilcza  0 — 4  Soccer City Chmielowice22 GRU20:35
Adam Kaczor, Sebastian Krzemiński, Jakub Przygodzki, Grzegorz Sułek

22 bramekDawid Nowak (Meditrans)
20 bramekNorbert Sennik (Meditrans)
19 bramekKamil Kowalski (Meditrans)
13 bramekArtur Januszek (DT Bilcza)
11 bramekMateusz Maniara (Destrukt)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

I Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   Tompawex 12 34 75–21
2.   Netbik 12 23 57–39
3.   Albatrosi 12 21 32–27
4.   Cezar 12 18 39–39
5.   Ceramik Murexin 12 16 49–44
6.   Hardes 12 14 36–50
7.   Orion 12 0 17–85
II Dafi Morawicka Liga Futsalu
1.   PAMAF 12 31 51–26
2.   Meditrans 12 29 76–34
3.   Destrukt 12 22 44–37
4.   Soccer City 12 17 35–45
5.   DT Bilcza 12 14 38–32
6.   Laser 12 7 21–48
7.   WM Team 12 6 21–64

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Nikodem Dziopa (10 lat, Bucovia)
Oskar Baran (12 lat, Nida)
Dominik Sokół (12 lat, SOAP Kadet)
Adam Fabiszewski (13 lat, Tęcza)
Kamil Lubera (13 lat, Sparta)
Oliwier Jakubczyk (13 lat, UKS Chęciny)
Radosław Kaczmarczyk (14 lat, ŁKS Łopuszno)
Maciej Szcześniak (14 lat, Granat)
Wiktor Nowak (14 lat, KP KSZO 1929)
Kasandra Schmidt (15 lat, Resovia II)
Jakub Mąka (15 lat, Neptun)
Julia Komisarska (15 lat, Partyzant)
Gabriela Zwierzchowska (15 lat, KSP Kielce)
Krystian Ślifierz (15 lat, Juventa)
Adam Piotrowicz (15 lat, Gród)
Kacper Działak (15 lat, Celsium)
Piotr Bednarczyk (16 lat, Podgórze)
Tomasz Materak (16 lat, Moravia)
Karol Salwa (16 lat, Skała)
Mateusz Ludynia (16 lat, Bucovia)
Konrad Chmiel (16 lat, Rodzina)
Gabriela Stępień (16 lat, KP KSZO 1929)
Kacper Zając (17 lat, Lechia)
Piotr Kłąb (17 lat, Cracovia)
Krystian Wieczorek (17 lat, Baszta)
Krystian Kawalec (17 lat, Resovia)
Jakub Różalski (17 lat, ŁKS Łagów)
Damian Raźniak (17 lat, Wisła Junior)
Jakub Buczak (18 lat, TS 1946 Nida)
Krystian Basznianin (18 lat, Resovia)
Wiktor Perlejewski (18 lat, Olimpia)
Piotr Kurecki (18 lat, KP Starogard Gdański)
Igor Strzelecki (18 lat, Baszta)
Grzegorz Bzymek (18 lat, Kamienna)
Michał Gąsior (18 lat, Zenit)
Mateusz Cebula (19 lat, Klimontowianka)
Dominik Budzeń (19 lat, KS Tarłów)
Paulina Twardy (19 lat, Victoria)
Łukasz Norkowski (19 lat, Lech)
Sebastian Kozub (19 lat, Skała)
Joanna Kubisz (19 lat, UKS 3 Staszkówka)
Mateusz Działowski (19 lat, Huragan)
Sylwia Buniowska (19 lat, Majdan Sieniawski)
Michał Sowa (19 lat, Karpaty)
Dominika Sajkiewicz (19 lat, Orlicz)
Marcel Wilczyński (20 lat, Wisła)
Daniel Czuba (20 lat, Świt)
Adrian Grzybek (20 lat, Wisła)
Maciej Guz (20 lat, Huragan)
Kamil Mordka (20 lat, Koprzywianka Arka)
Kacper Olczyk (20 lat, GKS Kluczewsko)
Maciej Łyżwa (20 lat, Granat)
Paweł Ksel (21 lat, Orlęta)
Kornelia Neumann (21 lat, Resovia II)
Mateusz Mróz (21 lat, Top-Spin)
Maciej Kowalski (21 lat, Koprzywianka Arka)
Paulina Szyszka (21 lat, LKS Wierzchowiska)
Kacper Czernicki (21 lat, Stal)
Wojciech Sztandera (22 lata, LKS Bolmin)
Maciej Sztandera (22 lata, LKS Bolmin)
Kamil Buganik (22 lata, Wisła II)
Michał Przygodzki (22 lata, Nida)
Kamil Bednarek (22 lata, Czarni)
Mateusz Obłąk (22 lata, Dąb)
Szymon Bieniek (23 lata, Piaskowianka)
Paulina Bartela (23 lata, Kobiecy KP)
Dawid Lajs (23 lata, Victoria)
Daniel Muszyński (23 lata, MKS Zdrój)
Adrian Gierbuszewski (23 lata, Deko)
Przemysław Struż (24 lata, Polanie)
Szymon Majkowski (24 lata, Zenit)
Dawid Dróżyński (24 lata, Piaskowianka)
Jakub Socha (24 lata, Wicher)
Maciej Zajder (24 lata, Sparta)
Adrian Kaca (24 lata, KP KSZO 1929)
Michał Dudek (25 lat, Karpaty)
Patryk Komendołowicz (25 lat, Baszta)
Patryk Fido (25 lat, Zorza Tempo)
Jakub Łabuda (25 lat, Zryw)
Radek Lipka (25 lat, UKS Baćkowice)
Mateusz Dunaj (25 lat, Górnik)
Justyna Milewska (26 lat, SMS Łódź)
Adrian Kępa (26 lat, Arka)
Tomasz Mendak (26 lat, ULKS Łączna)
Grzegorz Kurek (27 lat, Jawornik)
Mateusz Sornat (28 lat, Bucovia)
Tomasz Ryczek (28 lat, Orlęta)
Michał Brzeszcz (28 lat, Orlęta)
Dawid Cempa (29 lat, Karpaty)
Michał Ziółkowski (29 lat, Samson)
Szymon Grudzki (29 lat, Ester)
Tichomir Czeneszkow (29 lat, Lubrzanka)
Mateusz Chlebowski (30 lat, Moravia)
Michał Piwowar (30 lat, Top-Spin)
Filip Błasiak (30 lat, GKS Świniary)
Filip Błasiak (30 lat, GKS Świniary)
Marko Jovanovic (31 lat, Wisła II)
Paweł Zaława (34 lata, Astra)
Łukasz Zagdański (35 lat, Politechnika Św.)
Paweł Janus (36 lat, Radiator$)
Krzysztof Wojciechowski (39 lat, UKS Iwaniska)
Paweł Siwonia (39 lat, GKS Iwaniska)
Grzegorz Zegadło (40 lat, Moravia)
Robert Ciekalski (41 lat, Wisła)
Zbigniew Stefański (41 lat, Skała)
Wiadomości
25 marca
23 marca
22 marca
21 marca
19 marca
16 marca
15 marca
14 marca
12 marca
9 marca
7 marca
2 marca
1 marca
28 lutego
27 lutego
16 lutego
12 lutego
9 lutego
8 lutego
5 lutego
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."