W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 0 | Korona Kielce | 11 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 Korona: 1 |
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 4 | GKS Nowiny | 10 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 19' 0 — 3 22' 0 — 4 35' 1 — 4 Neptun: 1 GKS Nowiny: 95
| ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 0 | Wierna Małogoszcz | 10 SIE | 17:30 | ||||
Alit: 12 Wierna: 1
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 0 | Łysica Bodzentyn | 10 SIE | 17:30 | ||||
Star: 1 Łysica: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 11 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 TS 1946 Nida: 1 Granat: 12
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 2 | ŁKS Probudex Łagów | 11 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 40' Lubrzanka: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 1 — 1 | Partyzant Radoszyce | 11 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' Naprzód: 12 Partyzant: 12
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 2 | Czarni Połaniec | 11 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' 1 — 2 84' Spartakus: 1 Czarni: 97
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 11 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' GKS Rudki: 1 Pogoń: 1
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 2 | MKS Zdrój Busko | 11 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 90+4' Orlicz: 1 MKS Zdrój: 12
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | Górnik Zabrze | 9 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 2 — 1 Korona SA: 12 Górnik: 1
| ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 3 | Śląsk Wrocław | 10 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 Wisła: 1 Śląsk: 1 | ||||||||
Arka Gdynia | 2 — 1 | Pogoń Szczecin | 10 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 2 — 1 Arka: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 2 — 0 | Cracovia Kraków | 10 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zagłębie: 1 Cracovia: 22 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 1 — 3 | Escola Varsovia Warszawa | 10 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 1 — 2 86' 1 — 3 90+3' UKS SMS Łódź: 1 Escola Varsovia: 5 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 2 — 6 | Lech Poznań | 11 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 33' 1 — 2 1 — 3 50' 1 — 4 55' 1 — 5 66' 1 — 6 88' 2 — 6 Gwarek: 1 Lech: 1 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 0 — 5 | Legia Warszawa | 11 SIE | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 22' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 90' Hutnik: 12 Legia: 1 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 0 — 3 | Jagiellonia Białystok | 11 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 29' 0 — 3 Lechia: 1 Jagiellonia: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|