W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 2 — 3 | GKS Rudki | 14 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' 1 — 2 43' 1 — 3 51' 2 — 3 Orlicz: 1 GKS Rudki: 1
| ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 1 | Alit Ożarów | 14 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 27' 2 — 1 GKS Nowiny: 95 Alit: 12
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 0 | ŁKS Probudex Łagów | 14 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wierna: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 0 — 0 | Neptun Końskie | 15 SIE | 13:00 | ||||
Łysica: 1 Neptun: 1
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 0 — 1 | Czarni Połaniec | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 22' Pogoń: 1 Czarni: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 85' Spartakus: 1 Naprzód: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 1 — 4 | Star Starachowice | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 1 — 2 80' 1 — 3 82' 1 — 4 87' Partyzant: 1 Star: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 15 SIE | 17:00 | ||||
Lubrzanka: 1 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 0 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 30' 0 — 2 90' MKS Zdrój: 12 Granat: 12
| ||||||||
Fotorelacja z meczu autorstwa Mateusza Kalety dostępna tutaj. |
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 1 | Unia Sędziszów | 14 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wicher: 90 Unia: 47
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 0 | Sparta Dwikozy | 14 SIE | 17:30 | ||||
1 — 0 Zenit: 12 Sparta D.: 1
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 1 | Sparta Kazimierza Wielka | 14 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 73' OKS Opatów: 1 Sparta K. W.: 25
| ||||||||
Piast Stopnica | 2 — 0 | Kamienna Brody | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piast: 12 Kamienna: 1
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 7 — 1 | Świt Ćmielów | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 88' Piaskowianka: 1 Świt: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 2 | Zorza Tempo Pacanów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90+5' Hetman: 33 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 0 | Moravia Morawica | 15 SIE | 17:00 | ||||
Stal: 33 Moravia: 80
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 3 | Klimontowianka Klimontów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 82' 0 — 2 86' 0 — 3 90+2' Victoria 2015: 1 Klimontowianka: 12
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|