(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
II liga | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Garbarnia Kraków | 0 — 0 | Elana Toruń | 7 WRZ | 17:00 | ||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 3 | GKS Nowiny | 6 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 68' 1 — 2 1 — 3 80' 2 — 3 Wierna: 1 GKS Nowiny: 95
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 2 — 1 | Łysica Bodzentyn | 7 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Lubrzanka: 6 Łysica: 1
| ||||||||
Alit Ożarów | 5 — 3 | Orlicz Suchedniów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 34' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 4 — 3 5 — 3 Alit: 1 Orlicz: 1
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 — 0 | Partyzant Radoszyce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Granat: 12 Partyzant: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 2 — 1 | Spartakus Daleszyce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 2 — 1 TS 1946 Nida: 1 Spartakus: 12
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 3 | GKS Rudki | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 2 — 1 2 — 2 76' 2 — 3 82' Neptun: 1 GKS Rudki: 1 Kartki także: Dawid Rafalski 51'.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 2 — 0 | MKS Zdrój Busko | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Naprzód: 12 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Star Starachowice | 2 — 3 | Czarni Połaniec | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 6' 1 — 2 37' 1 — 3 81' 2 — 3 Star: 1 Czarni: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 8 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 ŁKS Łagów: 12 Pogoń: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 2 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 8 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Piaskowianka: 1 Klimontowianka: 12
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | Moravia Morawica | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 67' Piast: 1 Moravia: 1
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 2 | Kamienna Brody | 8 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 78' 0 — 2 85' Sparta D.: 1 Kamienna: 1
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 4 | Sparta Kazimierza Wielka | 8 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 0 — 3 61' 0 — 4 85' 1 — 4 Świt: 1 Sparta K. W.: 16
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 3 | Zorza Tempo Pacanów | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 1 — 2 54' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 86' Zenit: 12 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
OKS Opatów | 0 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 8 WRZ | 16:00 | ||||
OKS Opatów: 1 Wicher: 90
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 2 — 1 Hetman: 10 Unia: 47
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 2 | Stal Kunów | 8 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 82' Victoria 2015: 2 Stal: 33
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 3 | Orlęta Kielce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 30' 1 — 1 1 — 2 59' 1 — 3 90+3' Gród: 1 Orlęta: 12
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 0 | Victoria Mniów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Sokół: 1 Victoria: 81
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 1 — 1 | Samson Samsonów | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 38' Radiator$: 12 Samson: 69
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 1 | Astra Piekoszów | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 72' 1 — 1 Polonia Białogon: 12 Astra: 1
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | Tęcza Gowarczów | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 2 — 1 Lechia: 1 Tęcza: 1
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 4 — 2 | Polanie Pierzchnica | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 66' MSS-Klonówka: 1 Polanie: 12
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 4 | ŁKS Łopuszno | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 1 — 2 45' 1 — 3 55' 1 — 4 60' Granat: 1 ŁKS Łopuszno: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 5 — 5 | Wisła Nowy Korczyn | 6 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 19' 0 — 3 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 4 — 4 5 — 4 5 — 5 76' Start: 69 Wisła: 1
| ||||||||
Gród Wiślica | 3 — 0 | Nida Sobków | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Gród: 1 Nida S.: 73
| ||||||||
Nida Oksa | 4 — 2 | Wierna II Małogoszcz | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 69' 4 — 2 90+3' Nida O.: 1 Wierna II: 12
| ||||||||
Zryw Skroniów | 0 — 1 | Zieleń Żelisławice | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 Zryw: 91 Zieleń: 12
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 1 — 2 | Dąb Nagłowice | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' 1 — 2 66' Nidzica: 12 Dąb: 1
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 0 | Strażak Bidziny | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Agricola: 1 Strażak: 1
| ||||||||
GKS Obrazów | 3 — 2 | Piast Osiek | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 1 — 2 21' 2 — 2 3 — 2 GKS Obrazów: 12 Piast: 95
| ||||||||
Góral Górno | 2 — 2 | Arka Pawłów | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 55' 2 — 2 Góral: 1 Arka: 1
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 1 | LZS Samborzec | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 61' 1 — 1 UKS Baćkowice: 1 LZS Samborzec: 1
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 6 — 2 | Baszta Rytwiany | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 51' 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Łazy: 1 Baszta: 12
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 2 | Nidzianka Bieliny | 8 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 76' Zryw: 98 Nidzianka: 88
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Futsal Nowiny | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 7 WRZ | 15:00 | ||||
Futsal: 3 KS Kamienna W.: 12
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 3 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 0 — 3 78' 1 — 3 2 — 3 Top-Spin: 12 Granat II: 12
| ||||||||
ULKS Łączna | 5 — 1 | GLKS Fałków | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 ULKS Łączna: 1 GLKS Fałków: 1
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 6 — 2 | Sparta Strawczynek | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 41' 5 — 1 6 — 1 6 — 2 Orlicz II: 1 Sparta: 1
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 0 | Płomień Wólka Kłucka | 8 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Politechnika Św.: 23 Płomień: 1
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 0 | KS Smyków | 8 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Skała: 1 KS Smyków: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 1 — 0 | Unia Małogoszcz | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 GKS Kluczewsko: 1 Unia: 1
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 8 WRZ | 11:00 | ||||
MGTS Działoszyce: 1 Deko: 1
| ||||||||
Goście nie przyjechali na mecz. | ||||||||
GKS Imielno | 1 — 1 | LZS Czarnocin | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' GKS Imielno: 12 LZS Czarnocin: 1
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 0 | Vitalpol Solec-Zdrój | 8 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Strzelec: 12 Vitalpol: 1
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Marol Jacentów | 2 — 0 | KS Tarłów | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Marol: 1 KS Tarłów: 1
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 3 | Koprzywianka Koprzywnica | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 42' 0 — 3 47' Cukrownik: 1 Koprzywianka: 1
| ||||||||
Stal II Kunów | 1 — 1 | Huragan Wilczyce | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Stal II: 77 Huragan: 1
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 6 — 0 | GKS Iwaniska | 8 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Ester: 1 GKS Iwaniska: 12
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 0 — 4 | Gol Częstochowa | 8 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 30' 0 — 3 44' 0 — 4 62' Sparta: 12 Gol: 1 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 8 — 0 | Potok Sitno | 7 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Prądniczanka: 1 Potok: 1 | ||||||||
UKS Widok SP 51 Lublin | 7 — 0 | Starówka Nowy Sącz | 7 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Widok: 12 Starówka: 1 | ||||||||
Iskra Brzezinka | 1 — 1 | KKP Unia Lublin | 7 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' Iskra: 12 KKP Unia: 58 | ||||||||
UKS 3 Staszkówka Jelna | 9 — 0 | Izolator Boguchwała | 8 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 UKS 3 Staszkówka: 1 Izolator: 1 | ||||||||
KSP Kielce | 5 — 0 | Naprzód Sobolów | 8 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KSP Kielce: 21 Naprzód: 1 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Arka Gdynia | 3 — 1 | Gwarek Zabrze | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 3 — 1 Arka: 1 Gwarek: 1 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 1 — 0 | Jagiellonia Białystok | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 Zagłębie: 1 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 1 — 0 | Pogoń Szczecin | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 Górnik: 2 Pogoń: 2 | ||||||||
Cracovia Kraków | 3 — 2 | Escola Varsovia Warszawa | 7 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 Cracovia: 22 Escola Varsovia: 2 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 4 — 2 | Śląsk Wrocław | 7 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 UKS SMS Łódź: 1 Śląsk: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 2 | Legia Warszawa | 7 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 42' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 61' Korona SA: 12 Legia: 1 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 3 — 2 | Lech Poznań | 8 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 77' Lechia: 1 Lech: 1 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 0 — 5 | Wisła Kraków | 8 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 71' 0 — 3 79' 0 — 4 90' 0 — 5 90+1' Hutnik: 12 Wisła: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 4 — 0 | Podgórze Kraków | 7 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 TOP 54: 96 Podgórze: 1 | ||||||||
Stal Mielec | 0 — 1 | Wisła Kraków | 7 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 81' Stal: 12 Wisła: 1 | ||||||||
Karpaty Krosno | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 7 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 54' 1 — 1 1 — 2 90+3' Karpaty: 1 Cracovia: 2 | ||||||||
Korona Kielce SA | 6 — 0 | BKS Lublin | 7 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Korona SA: 88 BKS Lublin: 3 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wisła Kraków | 5 — 0 | Górnik Łęczna | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła: 1 Górnik: 1 | ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 3 | Motor Lublin | 7 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 53' 0 — 3 72' Stal: 1 Motor: 1 | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 0 — 2 | KKP Korona Kielce | 7 WRZ | 14:30 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 63' AP 21: 2 KKP Korona: 1 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 1 — 2 | TOP 54 Biała Podlaska | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Sandecja: 1 TOP 54: 12 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 0 — 5 | Korona SA II Kielce | 7 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 48' 0 — 3 57' 0 — 4 65' 0 — 5 ŁKS Łagów: 1 Korona II: 23
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 4 | Orlęta Kielce | 7 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 54' 0 — 4 1 — 4 Piaskowianka: 1 Orlęta: 1
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 3 | Czarnovia Kielce | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 29' 2 — 2 33' 2 — 3 37' Wisła Junior: 1 Czarnovia: 1
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Juventa Starachowice | 7 — 3 | GKS Nowiny | 8 WRZ | 09:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 52' 4 — 2 5 — 2 5 — 3 77' 6 — 3 7 — 3 Juventa: 1 GKS Nowiny: 99
|
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 3 — 3 | Gród Ćmińsk | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 57' 1 — 2 1 — 3 2 — 3 3 — 3 Lechia: 12 Gród: 16
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 5 — 3 | Partyzant Radoszyce | 7 WRZ | 11:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 55' 4 — 2 5 — 2 5 — 3 80' Naprzód: 1 Partyzant: 12
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 1 | Deko Włoszczowa | 7 WRZ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90' 4 — 1 Sparta: 1 Deko: 1
| ||||||||
Skała Tumlin | — | Moravia Morawica | 8 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 0 — 3 33' 0 — 4 35' 0 — 5 0 — 6 68' Skała: 1 Moravia: 12
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 5 | Rodzina Kielce | 8 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 14' 0 — 3 63' 0 — 4 0 — 5 Nida: 1 Rodzina: 1
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 0 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 9 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zenit: 1 Sokół: 1 |
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 2 | Piast Stopnica | 6 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 26' 1 — 1 1 — 2 51' Sparta: 1 Piast: 12 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 11 | Stal Kunów | 7 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 12' 0 — 4 1 — 4 1 — 5 1 — 6 62' 1 — 7 69' 2 — 7 2 — 8 2 — 9 75' 3 — 9 3 — 10 3 — 11 82' Koprzywianka: 12 Stal: 12
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 4 — 2 | Czarni Połaniec | 8 WRZ | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Orlicz: 1 Czarni: 12
|
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
KS Smyków | 1 — 1 | Orlęta Kielce | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90+2' KS Smyków: 12 Orlęta: 31
| ||||||||
Juventa Starachowice | 5 — 0 | MKS Zdrój Busko | 8 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Juventa: 12 MKS Zdrój: 1
| ||||||||
Futsal Nowiny | 4 — 0 | Alit Ożarów | 8 WRZ | 12:00 | ||||
Futsal: 1 Alit: 1 Kartki także: Oskar Szot 9', Bartłomiej Oleksiak 18'.
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Góral Górno | 1 — 6 | AP SKS Star Starachowice | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 1 — 3 59' 1 — 4 70' 1 — 5 90+1' 1 — 6 90+3' Góral: 12 AP SKS Star: 1
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 4 | Rodzina Kielce | 7 WRZ | 17:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
0 — 1 20' 0 — 2 31' 0 — 3 44' 0 — 4 59' Arka: 12 Rodzina: 1
|
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Góral Górno | 1 — 6 | AP SKS Star Starachowice | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 1 — 3 59' 1 — 4 70' 1 — 5 90+1' 1 — 6 90+3' Góral: 12 AP SKS Star: 1
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 4 | Rodzina Kielce | 7 WRZ | 17:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
0 — 1 20' 0 — 2 31' 0 — 3 44' 0 — 4 59' Arka: 12 Rodzina: 1
|
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 7 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 Wierna: 12 Hetman: 12
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Neptun Końskie | 11 — 0 | Top-Spin Promnik | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Neptun: 12 Top-Spin: 1
| ||||||||
Victoria Mniów | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 8 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 33' 3 — 1 Victoria: 12 Wicher: 2 |
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 0 | Victoria 2015 Skalbmierz | 7 WRZ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 TS 1946 Nida: 12 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 9 | MGTS Działoszyce | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 17' 0 — 3 0 — 4 0 — 5 1 — 5 1 — 6 66' 1 — 7 1 — 8 75' 1 — 9 90' Partyzant: 1 MGTS Działoszyce: 12
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 1 | Strzelec Chroberz | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Sparta: 12 Strzelec: 1 |
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 7 | OKS Opatów | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 14' 0 — 3 18' 0 — 4 23' 0 — 5 39' 0 — 6 40' 1 — 6 1 — 7 44' Zorza Tempo: 1 OKS Opatów: 1
|
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|