(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 2 — 0 | Korona Kielce | 21 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona: 88 |
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 3 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów | 21 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Granat: 12 Pogoń: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 1 — 3 | Spartakus Daleszyce | 21 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 1' 1 — 1 1 — 2 54' 1 — 3 Lubrzanka: 1 Spartakus: 12
| ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 3 | Czarni Połaniec | 21 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 45+2' 0 — 3 61' 1 — 3 Alit: 1 Czarni: 1
| ||||||||
Star Starachowice | 1 — 1 | MKS Zdrój Busko | 21 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Star: 1 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 2 | Partyzant Radoszyce | 21 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 43' 2 — 1 2 — 2 76' Wierna: 12 Partyzant: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Neptun: 1 Naprzód: 1
| ||||||||
GKS Nowiny | 4 — 1 | Łysica Bodzentyn | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Nowiny: 95 Łysica: 12
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 3 | Orlicz Suchedniów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 43' 1 — 2 1 — 3 2 — 3 3 — 3 TS 1946 Nida: 1 Orlicz: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 5 — 0 | GKS Rudki | 22 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 ŁKS Łagów: 12 GKS Rudki: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 1 | Stal Kunów | 21 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' Piast: 1 Stal: 77
| ||||||||
Kamienna Brody | 1 — 3 | Sparta Kazimierza Wielka | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 50' 0 — 3 71' 1 — 3 Kamienna: 1 Sparta K. W.: 16
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 0 — 1 | Moravia Morawica | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 Piaskowianka: 1 Moravia: 1
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' Sparta D.: 33 Klimontowianka: 12 Kartki także: Dariusz Krawczyk 72'.
| ||||||||
Świt Ćmielów | 0 — 4 | Zorza Tempo Pacanów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 26' 0 — 3 54' 0 — 4 56' Świt: 1 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 78' 1 — 2 Zenit: 1 Wicher: 73
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 0 | Hetman Włoszczowa | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 OKS Opatów: 1 Hetman: 33
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 0 — 3 | Unia Sędziszów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 45' 0 — 3 87' Victoria 2015: 1 Unia: 47
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 2 | Tęcza Gowarczów | 21 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 25' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 65' Sokół: 1 Tęcza: 1
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 0 | Lechia Strawczyn | 21 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Gród: 12 Lechia: 1
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 2 | Victoria Mniów | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 64' Radiator$: 1 Victoria: 81
| ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 1 — 3 | Orlęta Kielce | 22 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 28' 0 — 2 57' 0 — 3 75' 1 — 3 Polonia Białogon: 1 Orlęta: 99 Kartki także: Artur Siuda 49'.
| ||||||||
Granat Borki | 5 — 2 | Astra Piekoszów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 1 — 2 19' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Granat: 1 Astra: 12
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 2 | ŁKS Łopuszno | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 50' 1 — 2 59' 2 — 2 3 — 2 MSS-Klonówka: 77 ŁKS Łopuszno: 12
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 4 | Samson Samsonów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 87' 2 — 4 90' Polanie: 12 Samson: 69 Kartki także: Tomasz Kołodziej 74'.
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 4 | Nida Oksa | 21 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 45' 0 — 3 60' 0 — 4 Gród: 1 Nida O.: 22
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 7 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 21 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Nidzica: 12 Wisła: 1
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 3 — 3 | Zieleń Żelisławice | 21 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 55' 1 — 3 73' 2 — 3 3 — 3 Dąb: 12 Zieleń: 12
| ||||||||
LKS Bolmin | 1 — 3 | Start Słupia Jędrzejowska | 21 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 44' 1 — 3 LKS Bolmin: 94 Start: 69
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 73' 2 — 1 Bucovia: 1 Wierna II: 12
| ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 3 | Nida Sobków | 22 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 58' 2 — 2 80' 2 — 3 90' Zryw: 91 Nida S.: 1
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Agricola Łoniów | 3 — 2 | Nidzianka Bieliny | 22 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 85' 3 — 2 Agricola: 93 Nidzianka: 88
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 1 — 0 | GKS Obrazów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Zryw: 44 GKS Obrazów: 67
| ||||||||
Góral Górno | 1 — 4 | Baszta Rytwiany | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' 1 — 2 48' 1 — 3 66' 1 — 4 Góral: 1 Baszta: 12
| ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 2 | Arka Pawłów | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 1 — 2 32' 2 — 2 3 — 2 UKS Baćkowice: 1 Arka: 1
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 2 — 2 | Piast Osiek | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 83' 2 — 2 90+5' Łazy: 1 Piast: 95
| ||||||||
LZS Samborzec | 0 — 0 | Strażak Bidziny | 22 WRZ | 15:30 | ||||
LZS Samborzec: 1 Strażak: 99
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 2 — 3 | GLKS Fałków | 21 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 2 — 2 59' 2 — 3 Orlicz II: 1 GLKS Fałków: 1
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 21 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Top-Spin: 1 KS Kamienna W.: 12
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 2 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 52' 1 — 2 2 — 2 ULKS Łączna: 72 Granat II: 1
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0 — 3 | KS Smyków | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 58' 0 — 2 68' 0 — 3 90' Politechnika Św.: 23 KS Smyków: 1
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 1 | Futsal Nowiny | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90+1' Skała: 88 Futsal: 12
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 0 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 75' Sparta: 1 Płomień: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 5 — 1 | Vitalpol Solec-Zdrój | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Deko: 1 Vitalpol: 1
| ||||||||
MGTS Działoszyce | 0 — 1 | LZS Czarnocin | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 66' MGTS Działoszyce: 1 LZS Czarnocin: 12
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 5 — 3 | GKS Kluczewsko | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 54' 1 — 2 60' 1 — 3 66' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 5 — 3 Partyzant: 92 GKS Kluczewsko: 1
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 4 — 0 | Unia Małogoszcz | 22 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Strzelec: 12 Unia: 1
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
GTS Raków | 4 — 2 | KS Tarłów | 22 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 GTS Raków: 1 KS Tarłów: 1
| ||||||||
Marol Jacentów | 0 — 2 | Wodnik Styków | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 0 — 2 41' Marol: 1 Wodnik: 1
| ||||||||
Cukrownik Włostów | 1 — 1 | GKS Iwaniska | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Cukrownik: 1 GKS Iwaniska: 21
| ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 1 | Koprzywianka Koprzywnica | 22 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 86' Stal II: 33 Koprzywianka: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
SWD Wodzisław Śląski | 8 — 2 | Sparta Daleszyce | 22 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 66' 5 — 2 6 — 2 7 — 2 8 — 2 SWD: 95 Sparta: 1 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Prądniczanka Kraków | 6 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 22 WRZ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Prądniczanka: 1 Hetmanki: 2 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 3 — 2 | Wisła Kraków | 21 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 87' 3 — 2 90+2' UKS SMS Łódź: 1 Wisła: 1 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 0 — 2 | Pogoń Szczecin | 21 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 37' Escola Varsovia: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 1 — 2 | Gwarek Zabrze | 21 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 Zagłębie: 1 Gwarek: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 1 | Śląsk Wrocław | 21 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 60' 2 — 1 Korona SA: 12 Śląsk: 12 | ||||||||
Cracovia Kraków | 0 — 1 | Legia Warszawa | 21 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 Cracovia: 22 Legia: 1 | ||||||||
Arka Gdynia | 0 — 1 | Lechia Gdańsk | 22 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 Arka: 1 Lechia: 1 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 1 — 3 | Lech Poznań | 22 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 34' 0 — 3 57' 1 — 3 Hutnik: 1 Lech: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 1 — 0 | Jagiellonia Białystok | 22 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Górnik: 33 Jagiellonia: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 2 — 0 | Karpaty Krosno | 21 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 TOP 54: 96 Karpaty: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 1 | BKS Lublin | 21 WRZ | 13:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 Wisła: 1 BKS Lublin: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 5 — 2 | Podgórze Kraków | 21 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 45+1' 3 — 1 3 — 2 71' 4 — 2 5 — 2 Korona SA: 1 Podgórze: 1 | ||||||||
Stal Mielec | 1 — 2 | Cracovia Kraków | 22 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 37' 1 — 1 1 — 2 54' Stal: 1 Cracovia: 3 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Górnik Łęczna | 0 — 2 | KKP Korona Kielce | 20 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 60' 0 — 2 75' Górnik: 1 KKP Korona: 1 | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 2 — 2 | TOP 54 Biała Podlaska | 21 WRZ | 14:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 AP 21: 1 TOP 54: 12 | ||||||||
Wisła Kraków | 2 — 3 | Motor Lublin | 21 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 21' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 52' 2 — 3 Wisła: 1 Motor: 1 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 2 — 1 | Stal Rzeszów | 22 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 2 — 1 Sandecja: 1 Stal: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 2 — 0 | ŁKS Probudex Łagów | 21 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Czarnovia: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 5 — 0 | Piaskowianka Piaski | 22 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Wisła Junior: 12 Piaskowianka: 1
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 3 — 0 | Hetman Włoszczowa | 21 WRZ | 12:00 | ||||
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 1 | Gród Ćmińsk | 21 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 Zenit: 1 Gród: 94
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 8 | Partyzant Radoszyce | 21 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 12' 0 — 3 63' 0 — 4 65' 0 — 5 76' 0 — 6 77' 0 — 7 81' 0 — 8 83' Nida: 12 Partyzant: 23
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 1 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 21 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 67' Sparta: 1 Sokół: 1
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 0 | Moravia Morawica | 21 WRZ | 14:00 | ||||
Deko: 8 Moravia: 12
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 0 — 0 | Stal Kunów | 21 WRZ | 12:00 | ||||
Orlicz: 44 Stal: 12
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 2 | Sparta Dwikozy | 21 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90' 3 — 2 90+3' Kamienna: 12 Sparta: 4
|
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
MKS Zdrój Busko | 4 — 2 | Alit Ożarów | 21 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 47' 2 — 2 81' 3 — 2 4 — 2 MKS Zdrój: 1 Alit: 1
| ||||||||
KS Smyków | 0 — 3 | Futsal Nowiny | 21 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 75' 0 — 3 90+1' KS Smyków: 12 Futsal: 1
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 21 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 86' Orlęta: 29 KP KSZO 1929: 96
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
AP SKS Star Starachowice | 4 — 3 | Rodzina Kielce | 21 WRZ | 09:30 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 62' 3 — 2 3 — 3 87' 4 — 3 AP SKS Star: 1 Rodzina: 1
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 13 | Spartakus Daleszyce | 21 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 20' 0 — 3 22' 0 — 4 26' 0 — 5 36' 0 — 6 0 — 7 49' 0 — 8 53' 0 — 9 56' 0 — 10 62' 0 — 11 63' 0 — 12 73' 0 — 13 76' Góral: 1 Spartakus: 9
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 3 — 5 | Arka Pawłów | 21 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 1 — 3 54' 2 — 3 2 — 4 69' 3 — 4 3 — 5 84' Czarnovia: 2 Arka: 12
|
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 3 — 4 | Hetman Włoszczowa | 21 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 56' 3 — 4 75' Naprzód: 1 Hetman: 1 Kartki także: Mikołaj Ptak 80' — .
| ||||||||
LKS Bolmin | 2 — 3 | Bucovia Bukowa | 21 WRZ | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 2 — 3 LKS Bolmin: 11 Bucovia: 1
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Victoria Mniów | 6 — 1 | Top-Spin Promnik | 21 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 67' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Victoria: 1 Top-Spin: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 7 — 1 | GKS Nowiny | 21 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 48' 6 — 1 7 — 1 Neptun: 1 GKS Nowiny: 12
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 15 | TS 1946 Nida Pińczów | 21 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 24' 0 — 3 25' 0 — 4 36' 0 — 5 40' 0 — 6 47' 0 — 7 49' 0 — 8 53' 0 — 9 55' 0 — 10 64' 0 — 11 67' 0 — 12 71' 0 — 13 72' 0 — 14 74' 0 — 15 90' Sparta: 12 TS 1946 Nida: 12
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 6 — 2 | Strzelec Chroberz | 21 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 Partyzant: 1 Strzelec: 29
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 6 | OKS Opatów | 21 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 27' 0 — 3 30' 0 — 4 44' 0 — 5 51' 0 — 6 72' Agricola: 1 OKS Opatów: 1
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 2 — 12 | Olimpia Pogoń Staszów | 21 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 19' 1 — 2 1 — 3 27' 1 — 4 32' 1 — 5 1 — 6 1 — 7 58' 1 — 8 60' 1 — 9 1 — 10 2 — 10 2 — 11 80' 2 — 12 85' Zorza Tempo: 12 Pogoń: 8
|
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|