(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Korona Kielce | 1 — 0 | Śląsk Wrocław | 27 WRZ | 20:30 | ||||
1 — 0 Korona: 88 |
II liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
GKS Katowice | 2 — 0 | Lech II Poznań | 28 WRZ | 18:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Znicz Pruszków | 2 — 2 | Stal Rzeszów | 29 WRZ | 13:05 | ||||
Robert Obst 14' 1 — 0 1 — 1 31' Tomasz Płonka Paweł Tarnowski 67' 2 — 1 2 — 2 90' Damian Sierant Kartki także: Adrian Rybak 64', Adrian Rybak 43', Bartłomiej Gradecki 71' — Sławomir Szeliga 88', Piotr Głowacki 59', Sławomir Szeliga 54', Damian Sierant 53'.
|
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 2 | GKS Nowiny | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 45' 0 — 2 71' Partyzant: 1 GKS Nowiny: 99
| ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 0 | ŁKS Probudex Łagów | 28 WRZ | 15:00 | ||||
Czarni: 1 ŁKS Łagów: 1
| ||||||||
Star Starachowice | 2 — 0 | Neptun Końskie | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Star: 1 Neptun: 1
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 28 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Pogoń: 1 Lubrzanka: 92
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 2 | TS 1946 Nida Pińczów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 65' GKS Rudki: 1 TS 1946 Nida: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 4 | Alit Ożarów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 39' 0 — 3 70' 0 — 4 90+2' Naprzód: 1 Alit: 1
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 1 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 72' 1 — 2 1 — 3 Orlicz: 1 Granat: 12
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 1 — 2 | Łysica Bodzentyn | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 73' MKS Zdrój: 12 Łysica: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 2 | Wierna Małogoszcz | 29 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 56' Spartakus: 12 Wierna: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 3 — 3 | Piaskowianka Piaski | 28 WRZ | 15:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 39' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90+2' Wicher: 73 Piaskowianka: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 1 | Świt Ćmielów | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 90' 4 — 1 Moravia: 1 Świt: 1
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 5 — 0 | Piast Stopnica | 29 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Hetman: 10 Piast: 1
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 0 | Kamienna Brody | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Klimontowianka: 12 Kamienna: 87
| ||||||||
Stal Kunów | 4 — 0 | Zenit Chmielnik | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Stal: 77 Zenit: 12
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 0 — 1 | Sparta Dwikozy | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 61' Zorza Tempo: 1 Sparta D.: 1
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 1 — 7 | OKS Opatów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 44' 0 — 3 47' 0 — 4 50' 0 — 5 52' 0 — 6 58' 0 — 7 61' 1 — 7 Victoria 2015: 1 OKS Opatów: 1
| ||||||||
Unia Sędziszów | 3 — 3 | Sparta Kazimierza Wielka | 29 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90' Unia: 47 Sparta K. W.: 16
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 28 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 3 — 3 50' 4 — 3 Orlęta: 12 Sokół: 27
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 1 — 2 | Granat Borki | 29 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 1 — 2 90' Tęcza: 1 Granat: 1
| ||||||||
Astra Piekoszów | 5 — 0 | Radiator$ Stąporków | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Astra: 1 Radiator$: 12
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 0 | MSS-Klonówka Masłów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Victoria: 81 MSS-Klonówka: 12
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 2 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Lechia: 1 Polonia Białogon: 12
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 1 | Polanie Pierzchnica | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 ŁKS Łopuszno: 12 Polanie: 12
| ||||||||
Samson Samsonów | 0 — 1 | Gród Ćmińsk | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 72' Samson: 69 Gród: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 3 — 1 | Zieleń Żelisławice | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Wierna II: 1 Zieleń: 12
| ||||||||
Nida Oksa | 0 — 6 | Start Słupia Jędrzejowska | 28 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 57' 0 — 6 63' Nida O.: 22 Start: 69
| ||||||||
Nida Sobków | 2 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 45' 1 — 1 1 — 2 78' 2 — 2 Nida S.: 1 Nidzica: 12
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 5 — 0 | Gród Wiślica | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Bucovia: 1 Gród: 1
| ||||||||
LKS Bolmin | 4 — 3 | Zryw Skroniów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 54' 3 — 1 3 — 2 70' 3 — 3 82' 4 — 3 LKS Bolmin: 94 Zryw: 91
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 1 — 4 | Dąb Nagłowice | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 0 — 3 47' 0 — 4 84' 1 — 4 Wisła: 12 Dąb: 99
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 7 | Góral Górno | 29 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 2' 0 — 2 15' 0 — 3 22' 0 — 4 66' 0 — 5 76' 0 — 6 77' 0 — 7 78' GKS Obrazów: 67 Góral: 1
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 5 | Agricola Łoniów | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 28' 1 — 2 65' 1 — 3 67' 1 — 4 75' 1 — 5 87' Baszta: 12 Agricola: 1
| ||||||||
Arka Pawłów | 4 — 0 | LZS Samborzec | 29 WRZ | 15:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Arka: 1 LZS Samborzec: 1
| ||||||||
FKS Łazy Starachowice | 0 — 2 | Zryw Zbigniewice | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 65' Łazy: 1 Zryw: 98
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 0 | UKS Baćkowice | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Nidzianka: 88 UKS Baćkowice: 1
| ||||||||
Piast Osiek | 3 — 1 | Strażak Bidziny | 29 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 Piast: 95 Strażak: 1
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
KS Kamienna Wola | 2 — 1 | Płomień Wólka Kłucka | 28 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 2 — 1 KS Kamienna W.: 1 Płomień: 1
| ||||||||
Granat II Skarżysko-Kamienna | 2 — 3 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 81' 2 — 3 87' Granat II: 12 Politechnika Św.: 23
| ||||||||
Futsal Nowiny | 6 — 1 | ULKS Łączna | 28 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Futsal: 12 ULKS Łączna: 72
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 0 | Skała Tumlin | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 Top-Spin: 12 Skała: 1
| ||||||||
GLKS Fałków | 0 — 2 | Sparta Strawczynek | 29 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 40' 0 — 2 GLKS Fałków: 1 Sparta: 1
| ||||||||
KS Smyków | 2 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 29 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 58' 2 — 1 KS Smyków: 1 Orlicz II: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 2 — 4 | GKS Imielno | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 65' 1 — 3 73' 2 — 3 2 — 4 85' GKS Kluczewsko: 1 GKS Imielno: 12
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 2 — 2 | Partyzant Wodzisław | 29 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 18' 1 — 2 2 — 2 Vitalpol: 1 Partyzant: 92
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 3 — 1 | MGTS Działoszyce | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Unia: 1 MGTS Działoszyce: 1
| ||||||||
LZS Czarnocin | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 29 WRZ | 15:00 | ||||
LZS Czarnocin: 27
| ||||||||
Goście nie dojechali na mecz. |
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 0 — 1 | Huragan Wilczyce | 28 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 33' Koprzywianka: 1 Huragan: 1
| ||||||||
KS Tarłów | 3 — 2 | Stal II Kunów | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 38' 3 — 1 3 — 2 58' KS Tarłów: 1 Stal II: 33
| ||||||||
Wodnik Styków | 9 — 3 | Cukrownik Włostów | 29 WRZ | 11:00 | ||||
Brody | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 34' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 7 — 2 52' 8 — 2 9 — 2 9 — 3 82' Wodnik: 1 Cukrownik: 1
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 5 — 1 | Marol Jacentów | 29 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 Ester: 85 Marol: 1
| ||||||||
GKS Iwaniska | 3 — 4 | GTS Raków | 29 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 49' 2 — 3 2 — 4 74' 3 — 4 GKS Iwaniska: 12 GTS Raków: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Hetmanki Włoszczowa | 1 — 4 | UKS Widok SP 51 Lublin | 29 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 0 — 3 47' 1 — 3 1 — 4 Hetmanki: 1 Widok: 12 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Lech Poznań | 0 — 2 | Pogoń Szczecin | 27 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 60' Lech: 1 Pogoń: 2 | ||||||||
Śląsk Wrocław | 1 — 3 | Górnik Zabrze | 28 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 32' 0 — 3 36' 1 — 3 Śląsk: 1 Górnik: 2 | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 1 — 1 | Cracovia Kraków | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90' Jagiellonia: 1 Cracovia: 22 | ||||||||
Legia Warszawa | 0 — 0 | Escola Varsovia Warszawa | 28 WRZ | 12:00 | ||||
Legia: 1 Escola Varsovia: 2 | ||||||||
Hutnik Nowa Huta Kraków | 0 — 2 | Arka Gdynia | 28 WRZ | 13:30 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 Hutnik: 1 Arka: 1 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 0 — 4 | UKS SMS Łódź | 28 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 14' 0 — 3 32' 0 — 4 50' Lechia: 1 UKS SMS Łódź: 1 | ||||||||
Wisła Kraków | 1 — 1 | Zagłębie Lubin | 28 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 42' 1 — 1 Wisła: 1 Zagłębie: 1 | ||||||||
Gwarek Zabrze | 0 — 3 | Korona Kielce SA | 29 WRZ | 12:30 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 85' 0 — 3 90+2' Gwarek: 1 Korona SA: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
BKS Lublin | 0 — 4 | TOP 54 Biała Podlaska | 28 WRZ | |||||
0 — 1 0 — 2 11' 0 — 3 30' 0 — 4 BKS Lublin: 1 TOP 54: 96 | ||||||||
Cracovia Kraków | 4 — 0 | Wisła Kraków | 28 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Cracovia: 2 Wisła: 1 | ||||||||
Karpaty Krosno | 5 — 2 | Korona Kielce SA | 28 WRZ | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 5 — 2 Karpaty: 1 Korona SA: 1 | ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 2 | Stal Mielec | 29 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 Podgórze: 1 Stal: 1 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 1 | Wisła Kraków | 28 WRZ | 12:00 | ||||
0 — 1 TOP 54: 12 Wisła: 1 | ||||||||
Stal Rzeszów | 0 — 2 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 28 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 50' 0 — 2 73' Stal: 1 AP 21: 1 | ||||||||
KKP Korona Kielce | 0 — 0 | Sandecja Nowy Sącz | 29 WRZ | 12:00 | ||||
KKP Korona: 1 Sandecja: 1 | ||||||||
Motor Lublin | 2 — 0 | Górnik Łęczna | 29 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Motor: 1 Górnik: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Korona SA II Kielce | 3 — 1 | Czarnovia Kielce | 28 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 2 — 1 3 — 1 Korona II: 12 Czarnovia: 1
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 2 | Orlęta Kielce | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 55' 2 — 2 Wisła Junior: 12 Orlęta: 27
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 9 | Juventa Starachowice | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 30' 0 — 3 40' 0 — 4 43' 0 — 5 48' 0 — 6 53' 0 — 7 65' 1 — 7 1 — 8 1 — 9 88' Hetman: 1 Juventa: 1
|
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 11 — 0 | Nida Oksa | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Lechia: 12 Nida: 1
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 2 | Deko Włoszczowa | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 88' Sokół: 1 Deko: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 2 — 2 | Zenit Chmielnik | 28 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 78' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 89' Partyzant: 2 Zenit: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 4 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 28 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Moravia: 12 Naprzód: 1
| ||||||||
Rodzina Kielce | 1 — 7 | Sparta Kazimierza Wielka | 28 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 46' 0 — 3 53' 0 — 4 55' 1 — 4 1 — 5 73' 1 — 6 1 — 7 85' Rodzina: 1 Sparta: 1
| ||||||||
Gród Ćmińsk | — | Skała Tumlin | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Gród: 94 Skała: 1
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 2 | Czarni Połaniec | 28 WRZ | 12:30 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 89' Piast: 12 Czarni: 1
| ||||||||
Stal Kunów | — | Łysica Bodzentyn | 28 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal: 12 Łysica: 1 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 0 | Orlicz Suchedniów | 28 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 5 Orlicz: 1
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 0 | Kamienna Brody | 29 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Koprzywianka: 1 Kamienna: 1 |
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 5 — 0 | KS Smyków | 28 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KP KSZO 1929: 96 KS Smyków: 12 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 4 | Juventa Starachowice | 28 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 20' 1 — 2 1 — 3 80' 1 — 4 82' Alit: 1 Juventa: 12
| ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 2 | MKS Zdrój Busko | 28 WRZ | 11:30 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 1 — 2 Orlęta: 31 MKS Zdrój: 1
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Arka Pawłów | 1 — 0 | Góral Górno | 27 WRZ | 16:30 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 Arka: 12 Góral: 1 | ||||||||
Rodzina Kielce | 11 — 0 | Czarnovia Kielce | 28 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 Rodzina: 1 Czarnovia: 12
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 3 — 0 | AP SKS Star Starachowice | 29 WRZ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Spartakus: 9 AP SKS Star: 1 |
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Bucovia Bukowa | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 78' Bucovia: 1 Wierna: 1
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 28 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 2 — 1 3 — 1 Top-Spin: 1 Wicher: 8
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 1 | Neptun Końskie | 28 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 69' Radiator$: 12 Neptun: 1 | ||||||||
GKS Nowiny | 8 — 1 | Victoria Mniów | 29 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 41' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 GKS Nowiny: 1 Victoria: 1
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 11 — 1 | Partyzant Wodzisław | 28 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 50' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 11 — 1 TS 1946 Nida: 12 Partyzant: 12
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 1 — 4 | MGTS Działoszyce | 28 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 66' 1 — 4 88' Strzelec: 1 MGTS Działoszyce: 12
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 6 — 0 | Sparta Kazimierza Wielka | 28 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Victoria 2015: 1 Sparta: 1
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|