(fot. G. Sojka)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Łódzki KS | 4 — 1 | Korona Kielce | 6 PAŹ | 12:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 43' 3 — 1 4 — 1 Korona: 88 |
II liga | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Górnik Łęczna | 1 — 0 | Błękitni Stargard | 6 PAŹ | 13:05 | ||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 4 — 0 | GKS Rudki | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Granat: 12 GKS Rudki: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 2 — 0 | Orlicz Suchedniów | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Lubrzanka: 92 Orlicz: 1
| ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 3 | Star Starachowice | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 60' 1 — 3 2 — 3 Alit: 1 Star: 1
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 4 | Olimpia Pogoń Staszów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 0 — 2 51' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 88' Wierna: 1 Pogoń: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 3 — 1 | Partyzant Radoszyce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 3 — 1 Łysica: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
GKS Nowiny | 2 — 2 | Spartakus Daleszyce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 50' 1 — 2 2 — 2 GKS Nowiny: 95 Spartakus: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 3 — 3 | MKS Zdrój Busko | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+1' 3 — 3 90+3' Neptun: 1 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 6 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 ŁKS Łagów: 1 Naprzód: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 0 — 1 | Czarni Połaniec | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 38' TS 1946 Nida: 1 Czarni: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 3 | Zorza Tempo Pacanów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 47' 2 — 2 2 — 3 68' Kamienna: 87 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 0 — 0 | Stal Kunów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
Piaskowianka: 1 Stal: 9
| ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 1 | Victoria 2015 Skalbmierz | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 52' Piast: 1 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 0 — 0 | Moravia Morawica | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
Sparta D.: 1 Moravia: 1
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 2 — 1 | Klimontowianka Klimontów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 2 — 1 Sparta K. W.: 16 Klimontowianka: 12
| ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 5 | Wicher Miedziana Góra | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 40' 0 — 3 49' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 66' 2 — 5 71' Świt: 1 Wicher: 73
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 2 | Hetman Włoszczowa | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 26' 0 — 2 37' Zenit: 1 Hetman: 10
| ||||||||
OKS Opatów | 2 — 0 | Unia Sędziszów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 OKS Opatów: 1 Unia: 47
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 4 — 0 | Lechia Strawczyn | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Sokół: 1 Lechia: 1
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 0 — 5 | Tęcza Gowarczów | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 48' 0 — 4 55' 0 — 5 82' Radiator$: 12 Tęcza: 1
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 2 — 1 Gród: 1 Polonia Białogon: 12
| ||||||||
Granat Borki | 0 — 5 | Orlęta Kielce | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 18' 0 — 3 32' 0 — 4 43' 0 — 5 62' Granat: 1 Orlęta: 12
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 0 | ŁKS Łopuszno | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Samson: 1 ŁKS Łopuszno: 12
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 0 — 1 | Victoria Mniów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 Polanie: 1 Victoria: 1
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 1 | Astra Piekoszów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 2 — 1 3 — 1 MSS-Klonówka: 77 Astra: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 4 | Wisła Nowy Korczyn | 5 PAŹ | 10:30 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 28' 0 — 3 0 — 4 1 — 4 2 — 4 Zieleń: 12 Wisła: 12
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 1 | Nida Sobków | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 11' 1 — 1 Dąb: 99 Nida S.: 1
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 3 | Bucovia Bukowa | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 67' 1 — 3 Start: 69 Bucovia: 1
| ||||||||
Gród Wiślica | 2 — 6 | Wierna II Małogoszcz | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 70' 2 — 3 2 — 4 2 — 5 90+3' 2 — 6 90+4' Gród: 1 Wierna II: 12
| ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 2 | Nida Oksa | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 1 — 2 56' 2 — 2 Zryw: 1 Nida O.: 22
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 1 — 1 | LKS Bolmin | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 Nidzica: 12 LKS Bolmin: 94
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 3 — 2 | Piast Osiek | 6 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 33' 2 — 2 3 — 2 Zryw: 98 Piast: 95
| ||||||||
Strażak Bidziny | 0 — 2 | Arka Pawłów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 87' 0 — 2 90+1' Strażak: 1 Arka: 1
| ||||||||
LZS Samborzec | 3 — 0 | Nidzianka Bieliny | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 LZS Samborzec: 1 Nidzianka: 88
| ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 3 | Baszta Rytwiany | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 69' 2 — 2 3 — 2 3 — 3 90+2' UKS Baćkowice: 1 Baszta: 12
| ||||||||
Agricola Łoniów | 5 — 0 | GKS Obrazów | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Agricola: 1 GKS Obrazów: 1
| ||||||||
Góral Górno | 6 — 0 | FKS Łazy Starachowice | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Góral: 1 Łazy: 1
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 1 | GLKS Fałków | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 71' Płomień: 1 GLKS Fałków: 1
| ||||||||
ULKS Łączna | 3 — 1 | Top-Spin Promnik | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 ULKS Łączna: 72 Top-Spin: 12
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 2 | Futsal Nowiny | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 Politechnika Św.: 23 Futsal: 21
| ||||||||
Skała Tumlin | 3 — 0 | KS Kamienna Wola | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Skała: 4 KS Kamienna W.: 1
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 1 — 1 | KS Smyków | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' Sparta: 1 KS Smyków: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 3 — 1 | LZS Czarnocin | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 29' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Vitalpol: 12 LZS Czarnocin: 1
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 3 | Unia Małogoszcz | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 41' 0 — 2 57' 0 — 3 84' Deko: 12 Unia: 1
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 1 | GKS Imielno | 6 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 Partyzant: 92 GKS Imielno: 12
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 2 — 2 | GKS Kluczewsko | 6 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 1 — 2 67' 2 — 2 Strzelec: 12 GKS Kluczewsko: 1
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 7 — 3 | Ester Wojciechowice | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 18' 1 — 3 19' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 5 — 3 6 — 3 7 — 3 Cukrownik: 1 Ester: 85
| ||||||||
Stal II Kunów | 4 — 2 | GKS Iwaniska | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 14' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90' Stal II: 1 GKS Iwaniska: 1
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 4 — 2 | KS Tarłów | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 47' 3 — 2 4 — 2 Huragan: 1 KS Tarłów: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
UKS 3 Staszkówka Jelna | 4 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 6 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 UKS 3 Staszkówka: 1 Hetmanki: 12 |
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 4 — 2 | Legia Warszawa | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Pogoń: 2 Legia: 1 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 3 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 88' 3 — 1 UKS SMS Łódź: 1 Hutnik: 1 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 2 — 1 | Lechia Gdańsk | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 82' Zagłębie: 1 Lechia: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 2 | Wisła Kraków | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 1 — 2 87' 2 — 2 Korona SA: 12 Wisła: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 1 — 1 | Śląsk Wrocław | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 39' 1 — 1 Cracovia: 22 Śląsk: 1 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 1 — 1 | Jagiellonia Białystok | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 72' 1 — 1 Escola Varsovia: 3 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 3 — 1 | Gwarek Zabrze | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 21' 2 — 1 3 — 1 Górnik: 2 Gwarek: 12 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 2 | Korona Kielce SA | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 71' 0 — 2 90+2' TOP 54: 96 Korona SA: 1 | ||||||||
Karpaty Krosno | 1 — 2 | Stal Mielec | 5 PAŹ | 12:30 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 1 — 2 83' Karpaty: 1 Stal: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 4 — 1 | BKS Lublin | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Cracovia: 2 BKS Lublin: 4 | ||||||||
Podgórze Kraków | 0 — 3 | Wisła Kraków | 6 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 26' 0 — 3 41' Podgórze: 12 Wisła: 1 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 1 — 0 | Akademia Piłkarska 21 Kraków | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 Sandecja: 1 AP 21: 1 | ||||||||
Motor Lublin | 4 — 1 | KKP Korona Kielce | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 58' 4 — 1 Motor: 1 KKP Korona: 12 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 1 — 2 | Górnik Łęczna | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 54' 1 — 1 1 — 2 76' TOP 54: 12 Górnik: 1 | ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 8 | Wisła Kraków | 6 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 19' 1 — 2 1 — 3 30' 1 — 4 36' 1 — 5 50' 1 — 6 1 — 7 77' 1 — 8 80+3' Stal: 1 Wisła: 1 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 7 — 1 | Wisła Junior Sandomierz | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Czarnovia: 1 Wisła Junior: 12
| ||||||||
Orlęta Kielce | 3 — 0 | Piaskowianka Piaski | 5 PAŹ | 14:30 | ||||
Orlęta: 6
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 2 | Juventa Starachowice | 5 PAŹ | 11:30 | ||||
0 — 1 75' 0 — 2 81' GKS Nowiny: 99 Juventa: 22
|
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 42' 2 — 2 50' 3 — 2 Moravia: 12 Sokół: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 11 — 1 | Nida Oksa | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 53' 8 — 1 9 — 1 10 — 1 11 — 1 Naprzód: 1 Nida: 12
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 0 | Lechia Strawczyn | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Zenit: 1 Lechia: 12
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 5 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 Sparta: 1 Gród: 94
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 2 | Rodzina Kielce | 5 PAŹ | 15:30 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 78' Deko: 1 Rodzina: 1
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 5 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 5 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Orlicz: 1 Koprzywianka: 1
| ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 2 | Piast Stopnica | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 82' 3 — 2 84' Kamienna: 1 Piast: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 6 — 3 | Stal Kunów | 5 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 49' 5 — 1 5 — 2 5 — 3 6 — 3 GKS Rudki: 1 Stal: 12
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | — | Sparta Dwikozy | 6 PAŹ | 10:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 32' Łysica: 1 Sparta: 99 |
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
KS Smyków | 2 — 4 | MKS Zdrój Busko | 5 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 39' 0 — 3 40' 1 — 3 2 — 3 2 — 4 80' KS Smyków: 1 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Futsal Nowiny | 4 — 2 | Orlęta Kielce | 6 PAŹ | 09:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 35' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 Futsal: 1 Orlęta: 29
| ||||||||
Juventa Starachowice | 7 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 6 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Juventa: 12 KP KSZO 1929: 9
|
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 4 | AP SKS Star Starachowice | 4 PAŹ | 16:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 48' 1 — 3 50' 1 — 4 71' 2 — 4 Arka: 12 AP SKS Star: 1
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 2 | Rodzina Kielce | 5 PAŹ | 09:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 68' 1 — 2 78' Spartakus: 17 Rodzina: 1
| ||||||||
Czarnovia Kielce | 3 — 0 | Góral Górno | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Hetman Włoszczowa | 7 — 2 | Bucovia Bukowa | 5 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 6 — 2 86' 7 — 2 Hetman: 1 Bucovia: 12
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 2 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 6 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 12' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 82' 2 — 3 90+2' Wierna: 1 Naprzód: 1 Kartki także: Konrad Kuliński 26'.
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Top-Spin Promnik | 2 — 5 | Radiator$ Stąporków | 5 PAŹ | 12:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 60' 2 — 4 2 — 5 90' Top-Spin: 1 Radiator$: 12
| ||||||||
Neptun Końskie | 4 — 1 | Victoria Mniów | 5 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 62' 4 — 1 Neptun: 1 Victoria: 1
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 7 — 1 | MGTS Działoszyce | 5 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 6 — 1 7 — 1 TS 1946 Nida: 12 MGTS Działoszyce: 12
| ||||||||
Strzelec Chroberz | 0 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 5 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 27' 0 — 2 68' Strzelec: 12 Victoria 2015: 1
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
OKS Opatów | 5 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 5 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 OKS Opatów: 1 Zorza Tempo: 1 |
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|