W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 12 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Wisła Płock | 19 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 22' Korona: 88 |
II liga | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Stal Rzeszów | 3 — 1 | Błękitni Stargard | 19 PAŹ | 15:00 | ||||
16 bramek | Rafał Król (Motor, Stal), Krzysztof Ropski (15 + 1 k.) (Siarka) |
12 bramek | Wojciech Białek (9 + 3 k.) (Avia) |
9 bramek | Michał Paluch (Motor) |
8 bramek | Paweł Myśliwiecki (Hetman), Krzysztof Pietluch (7 + 1 k.) (Wólczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 13 | ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 Granat: 12 Naprzód: 1
| ||||||||
Alit Ożarów | 5 — 0 | MKS Zdrój Busko | 19 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Alit: 12 MKS Zdrój: 12
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 3 — 0 | GKS Rudki | 19 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Wierna: 12 GKS Rudki: 1
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 1 — 3 | Olimpia Pogoń Staszów | 19 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 Łysica: 1 Pogoń: 1
| ||||||||
GKS Nowiny | 0 — 0 | Orlicz Suchedniów | 19 PAŹ | 14:00 | ||||
GKS Nowiny: 99 Orlicz: 1
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 0 | Czarni Połaniec | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
Lubrzanka: 92 Czarni: 1
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 6 — 2 | Spartakus Daleszyce | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 Partyzant: 12 Spartakus: 1
| ||||||||
ŁKS Probudex Łagów | 3 — 2 | Neptun Końskie | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+1' ŁKS Łagów: 1 Neptun: 1
| ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 1 — 2 | Star Starachowice | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 87' 1 — 2 TS 1946 Nida: 1 Star: 1
|
16 bramek | Jakub Olearczyk (15 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
13 bramek | Kacper Piechniak (Alit), Mirosław Kalista (12 + 1 k.) (Łysica) |
11 bramek | Mateusz Rejowski (Wierna) |
9 bramek | Ernest Rozmysłowski (Pogoń), Bartosz Sot (Star), Patryk Kukiełka (8 + 1 k.) (Pogoń), Mariusz Maciejski (7 + 2 k.) (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 1 | Moravia Morawica | 19 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Sparta K. W.: 16 Moravia: 1
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 19 PAŹ | 15:00 | ||||
0 — 1 57' 1 — 1 Klimontowianka: 12 Zorza Tempo: 1
| ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 88' 2 — 2 90' Kamienna: 1 Wicher: 73
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 3 | Victoria 2015 Skalbmierz | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 43' 0 — 3 75' 1 — 3 Piaskowianka: 1 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 1 | Unia Sędziszów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 56' 1 — 1 Piast: 1 Unia: 47 Kartki także: Karol Żebrowski 58'.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 2 — 0 | Stal Kunów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Sparta D.: 33 Stal: 21
| ||||||||
Świt Ćmielów | 1 — 4 | Hetman Włoszczowa | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 45+1' 0 — 3 75' 1 — 3 1 — 4 90+1' Świt: 4 Hetman: 33
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 1 — 2 | OKS Opatów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 48' 1 — 2 52' Zenit: 1 OKS Opatów: 1
|
13 bramek | Marcin Dynarek (Kamienna) |
11 bramek | Kamil Dziadowicz (Klimontowianka), Piotr Frańczak (OKS Opatów), Rafał Krzysztofik (Piaskowianka), Mateusz Wołowski (Sparta K. W.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 2 — 3 | Tęcza Gowarczów | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 48' 0 — 3 55' 1 — 3 2 — 3 Polanie: 7 Tęcza: 1
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 19 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 44' 1 — 3 Gród: 1 Sokół: 1
| ||||||||
Granat Borki | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Granat: 1 Polonia Białogon: 12
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 2 — 0 | Victoria Mniów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 ŁKS Łopuszno: 12 Victoria: 1
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 2 | Astra Piekoszów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 43' 1 — 1 1 — 2 62' 2 — 2 3 — 2 Samson: 69 Astra: 1
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 2 | Orlęta Kielce | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 83' MSS-Klonówka: 12 Orlęta: 12 Kartki także: Patryk Kumor 35' — .
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 4 | Lechia Strawczyn | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 2 — 4 Radiator$: 1 Lechia: 1
|
14 bramek | Krystian Moskal (Orlęta) |
13 bramek | Grzegorz Gałązka (Tęcza) |
11 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon) |
10 bramek | Daniel Gładysz (Orlęta), Mariusz Piwowarczyk (Samson) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 0 — 4 | Bucovia Bukowa | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 77' 0 — 3 80' 0 — 4 90+1' Nidzica: 22 Bucovia: 1
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 7 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 19 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 31' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 Start: 1 Wierna II: 1
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 2 | LKS Bolmin | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 10' 3 — 1 3 — 2 37' Zieleń: 12 LKS Bolmin: 94
| ||||||||
Zryw Skroniów | 5 — 1 | Gród Wiślica | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Zryw: 91 Gród: 12
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 0 | Nida Oksa | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 Dąb: 1 Nida O.: 22
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 3 | Nida Sobków | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 82' 2 — 3 90+1' Wisła: 1 Nida S.: 1
|
18 bramek | Łukasz Bąk (Bucovia) |
15 bramek | Adrian Koprowski (13 + 2 k.) (Start) |
10 bramek | Patryk Gnidziński (Start), Przemysław Nowak (Nidzica) |
9 bramek | Michał Krzemiński (7 + 2 k.) (Wisła) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Góral Górno | 8 — 2 | Piast Osiek | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 10' 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 7 — 2 54' 8 — 2 Góral: 1 Piast: 95
| ||||||||
Agricola Łoniów | 0 — 2 | Zryw Zbigniewice | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 90+2' Agricola: 88 Zryw: 98
| ||||||||
UKS Baćkowice | 5 — 1 | FKS Łazy Starachowice | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 54' 5 — 1 UKS Baćkowice: 1 Łazy: 1
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 1 | GKS Obrazów | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 LZS Samborzec: 12 GKS Obrazów: 67 Kartki także: Rafał Kaśniewski 85'.
| ||||||||
Strażak Bidziny | 2 — 1 | Baszta Rytwiany | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 Strażak: 1 Baszta: 12
| ||||||||
Arka Pawłów | 1 — 1 | Nidzianka Bieliny | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 Arka: 1 Nidzianka: 88
|
13 bramek | Jarosław Kończak (Arka), Robert Radek (Góral) |
12 bramek | Patryk Papaj (UKS Baćkowice) |
8 bramek | Emil Madejski (Łazy) |
7 bramek | Adrian Krawczyk (Góral), Mateusz Pindral (Nidzianka), Kamil Polek (Agricola) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 2 — 3 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 86' Płomień: 14 Granat II: 12
| ||||||||
ULKS Łączna | 6 — 1 | KS Kamienna Wola | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 22' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 ULKS Łączna: 12 KS Kamienna W.: 1
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 2 — 1 | Skała Tumlin | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Politechnika Św.: 1 Skała: 1
| ||||||||
GLKS Fałków | 3 — 2 | KS Smyków | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 10' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 71' GLKS Fałków: 1 KS Smyków: 1
| ||||||||
Sparta Strawczynek | 1 — 1 | Futsal Nowiny | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Sparta: 1 Futsal: 12
| ||||||||
Orlicz II Suchedniów | 4 — 0 | Top-Spin Promnik | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Orlicz II: 1 Top-Spin: 1
|
13 bramek | Patryk Janus (KS Smyków) |
12 bramek | Kacper Ostrowski (GLKS Fałków) |
10 bramek | Sebastian Adach (KS Smyków), Michał Zegadło (ULKS Łączna) |
9 bramek | Jakub Karpiński (ULKS Łączna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
MGTS Działoszyce | 0 — 4 | GKS Imielno | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 45' 0 — 2 72' 0 — 3 77' 0 — 4 90+1' MGTS Działoszyce: 12 GKS Imielno: 1
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 3 — 2 | GKS Kluczewsko | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' 1 — 2 63' 2 — 2 3 — 2 Deko: 1 GKS Kluczewsko: 1
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 3 | Strzelec Chroberz | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 1 — 2 1 — 3 Partyzant: 92 Strzelec: 12
| ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 2 | Unia Małogoszcz | 20 PAŹ | 14:00 | ||||
0 — 1 36' 1 — 1 1 — 2 LZS Czarnocin: 20 Unia: 1
|
13 bramek | Piotr Kępiński (GKS Kluczewsko) |
11 bramek | Kamil Woliński (GKS Imielno) |
8 bramek | Karol Słonina (Partyzant) |
6 bramek | Dawid Giereś (Strzelec), Mateusz Modrzewiecki (Strzelec), Mateusz Sygut (GKS Imielno) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
GTS Raków | 1 — 8 | Marol Jacentów | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 1 — 4 1 — 5 67' 1 — 6 1 — 7 1 — 8 GTS Raków: 12 Marol: 1
| ||||||||
Stal II Kunów | 0 — 1 | Ester Wojciechowice | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 81' Stal II: 1 Ester: 85
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 1 | Wodnik Styków | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 51' 2 — 1 3 — 1 Huragan: 1 Wodnik: 1
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 3 — 1 | KS Tarłów | 20 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 3 — 1 Koprzywianka: 1 KS Tarłów: 1
|
11 bramek | Rafał Zwolski (Koprzywianka) |
10 bramek | Przemysław Sokołowski (Marol) |
8 bramek | Mateusz Duda (Wodnik), Grzegorz Dwojak (KS Tarłów), Paweł Hammer (Huragan), Dariusz Pawlik (Koprzywianka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
I liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 1 — 2 | Respekt Myślenice | 20 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 87' Sparta: 12 Respekt: 66 |
14 bramek | Klaudia Maciążka (Rysy) |
11 bramek | Karolina Bednarz (Resovia) |
9 bramek | Katarzyna Białoszewska (Tarnovia) |
8 bramek | Agnieszka Franaszek (Rekord) |
7 bramek | Karolina Czyż (Rekord), Federica Dall'Ara (Sparta), Agnieszka Gałuszka (SWD), Gabriela Kaput (Resovia), Brygida Solawa (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
KSP Kielce | 3 — 0 | Hetmanki Włoszczowa | 20 PAŹ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 KSP Kielce: 99 Hetmanki: 12
|
17 bramek | Paulina Tomasiak (UKS 3 Staszkówka) |
14 bramek | Magdalena Lisowska (KSP Kielce) |
12 bramek | Maja Oleszczuk (Widok) |
11 bramek | Adrianna Sobolewska (Prądniczanka) |
9 bramek | Aleksandra Cygan (UKS 3 Staszkówka), Katarzyna Kuciel (Prądniczanka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Victoria Pińczów | 3 — 0 | Bucovia Bukowa | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 30' 0 — 3 49' 0 — 4 52' Victoria: 1 Bucovia: 12
|
16 bramek | Kinga Bajak (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Weronika Walęciak (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Martyna Ciołak (Top-Spin) |
5 bramek | Wiktoria Latała (KP KSZO 1929), Julia Sasal (eSKa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Pogoń Szczecin | 1 — 3 | Śląsk Wrocław | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 Pogoń: 2 Śląsk: 1 | ||||||||
UKS SMS Łódź | 3 — 2 | Lech Poznań | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 53' 2 — 2 62' 3 — 2 UKS SMS Łódź: 12 Lech: 1 | ||||||||
Zagłębie Lubin | 3 — 1 | Arka Gdynia | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 68' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zagłębie: 1 Arka: 1 | ||||||||
Korona Kielce SA | 2 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Korona SA: 12 Hutnik: 12 | ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 0 | Jagiellonia Białystok | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Legia: 1 Jagiellonia: 1 | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 3 | Wisła Kraków | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 90+1' Cracovia: 22 Wisła: 1 | ||||||||
Górnik Zabrze | 2 — 1 | Lechia Gdańsk | 20 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 90' 2 — 1 Górnik: 2 Lechia: 1 | ||||||||
Escola Varsovia Warszawa | 0 — 4 | Gwarek Zabrze | 20 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 60' 0 — 3 62' 0 — 4 71' Escola Varsovia: 1 Gwarek: 1 |
19 bramek | Kacper Głowieńkowski (Śląsk) |
11 bramek | Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech) |
10 bramek | Kamil Lukoszek (Górnik), Kacper Sezonienko (Lechia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-17, gr. D | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Korona Kielce SA | 8 — 1 | Wisła Kraków | 18 PAŹ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Korona SA: 1 Wisła: 1 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 3 — 1 | Stal Mielec | 19 PAŹ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 68' TOP 54: 96 Stal: 1 | ||||||||
Karpaty Krosno | 3 — 0 | BKS Lublin | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Karpaty: 1 BKS Lublin: 4 | ||||||||
Podgórze Kraków | 1 — 6 | Cracovia Kraków | 20 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 36' 1 — 3 42' 1 — 4 54' 1 — 5 67' 1 — 6 87' Podgórze: 1 Cracovia: 2 |
12 bramek | Dominik Kulon (Karpaty), Wiktor Majewski (Karpaty) |
11 bramek | Miłosz Strzeboński (Korona SA), Kacper Śliwa (Korona SA) |
10 bramek | Jakub Gut (Cracovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
CLJ U-15, gr. D | ||||||||
Kolejka 10 | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 0 — 2 | Wisła Kraków | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 70' Sandecja: 1 Wisła: 1 | ||||||||
TOP 54 Biała Podlaska | 0 — 3 | Motor Lublin | 19 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 60' 0 — 3 TOP 54: 12 Motor: 2 | ||||||||
Akademia Piłkarska 21 Kraków | 0 — 5 | Górnik Łęczna | 20 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 39' 0 — 3 56' 0 — 4 70' 0 — 5 80+2' AP 21: 1 Górnik: 1 | ||||||||
Stal Rzeszów | 1 — 2 | KKP Korona Kielce | 20 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 62' 1 — 2 65' Stal: 1 KKP Korona: 12 |
21 bramek | Mateusz Stanek (Wisła) |
13 bramek | Filip Wolski (KKP Korona) |
11 bramek | Kacper Tracz (Motor) |
10 bramek | Jakub Łukasiewicz (TOP 54) |
7 bramek | Bartłomiej Donda (Motor) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 4 — 2 | Orlęta Kielce | 19 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 68' 3 — 1 4 — 1 4 — 2 90' Czarnovia: 1 Orlęta: 1
| ||||||||
Korona SA II Kielce | 8 — 0 | Piaskowianka Piaski | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Korona II: 23 Piaskowianka: 1
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 0 — 4 | ŁKS Probudex Łagów | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 16' 0 — 4 Wisła Junior: 1 ŁKS Łagów: 1
|
10 bramek | Sebastian Miter (Czarnovia) |
9 bramek | Klaudiusz Marzec (Korona II) |
8 bramek | Bartłomiej Błoński (Czarnovia), Filip Powroźnik (Czarnovia) |
7 bramek | Cezary Charszla (Wisła Junior) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 9 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 4 — 1 | GKS Nowiny | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 47' 4 — 1 KP KSZO 1929: 12 GKS Nowiny: 1
|
9 bramek | Kacper Zapała (Juventa) |
6 bramek | Piotr Kutera (KP KSZO 1929) |
5 bramek | Hubert Białczak (Juventa), Jakub Kosiński (GKS Nowiny) |
4 bramki | Adam Hamera (Juventa) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 1 — 1 | Rodzina Kielce | 19 PAŹ | 10:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 36' Sokół: 1 Rodzina: 1
| ||||||||
Skała Tumlin | — | Nida Oksa | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 1 — 2 25' 1 — 3 55' 2 — 3 2 — 4 73' 2 — 5 79' Skała: 1 Nida: 1
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 3 | Partyzant Radoszyce | 19 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 43' 0 — 3 86' Deko: 1 Partyzant: 1
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 5 — 0 | Zenit Chmielnik | 20 PAŹ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Naprzód: 12 Zenit: 1
| ||||||||
Moravia Morawica | 2 — 1 | Gród Ćmińsk | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 76' Moravia: 12 Gród: 4
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 3 | Lechia Strawczyn | 20 PAŹ | 13:30 | ||||
0 — 1 50' 1 — 1 1 — 2 58' 1 — 3 85' Sparta: 1 Lechia: 12
|
14 bramek | Mateusz Strzeszkowski (Naprzód) |
11 bramek | Jakub Durlik (Moravia), Bartosz Zdanowski (Gród) |
10 bramek | Dawid Śliwa (Lechia) |
9 bramek | Kacper Ślusarczyk (Gród), Dawid Ślusarski (Zenit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Piast Stopnica | 0 — 5 | Orlicz Suchedniów | 19 PAŹ | 12:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 49' 0 — 3 55' 0 — 4 57' 0 — 5 75' Piast: 12 Orlicz: 1
| ||||||||
GKS Rudki | 6 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 19 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 GKS Rudki: 1 Koprzywianka: 20
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | — | Kamienna Brody | 20 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 63' 0 — 3 68' 0 — 4 72' 0 — 5 Łysica: 1 Kamienna: 7
|
7 bramek | Dawid Góra (GKS Rudki), Kacper Tumulec (Orlicz), Oskar Łąk (Czarni) |
6 bramek | Bartosz Śledź (Czarni) |
5 bramek | Daniel Wojciechowski (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Alit Ożarów | 1 — 5 | Orlęta Kielce | 19 PAŹ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 18' 0 — 3 28' 0 — 4 0 — 5 64' 1 — 5 Alit: 1 Orlęta: 14
| ||||||||
Juventa Starachowice | 3 — 0 | KS Smyków | 20 PAŹ | 10:45 | ||||
21 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947) |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Wiktor Miernik (Juventa), Igor Podsiadły (Futsal), Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 2 | Spartakus Daleszyce | 19 PAŹ | 10:30 | ||||
Starachowice, boczne (Sahara) | ||||||||
0 — 1 50' 0 — 2 86' Arka: 12 Spartakus: 9
| ||||||||
Góral Górno | 0 — 3 | Rodzina Kielce | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
Czarnovia Kielce | 0 — 9 | AP SKS Star Starachowice | 19 PAŹ | 13:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 13' 0 — 3 25' 1 — 3 1 — 4 48' 1 — 5 57' 1 — 6 60' 1 — 7 69' 1 — 8 1 — 9 85' Czarnovia: 2 AP SKS Star: 1
|
16 bramek | Maksym Petelicki (Rodzina) |
12 bramek | Patryk Hernik (Spartakus) |
11 bramek | Adrian Kruk (Spartakus) |
9 bramek | Patryk Zieja (AP SKS Star) |
7 bramek | Kacper Iwan (Rodzina) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 14 — 4 | LKS Bolmin | 20 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 18' 3 — 2 29' 4 — 2 5 — 2 6 — 2 7 — 2 8 — 2 9 — 2 10 — 2 11 — 2 12 — 2 12 — 3 13 — 3 13 — 4 14 — 4 Wierna: 1 LKS Bolmin: 2
|
7 bramek | Mateusz Domagała (Naprzód), Patryk Smorąg (Naprzód), Mikołaj Śmigielski (Bucovia) |
6 bramek | Łukasz Jędrzejczyk (Wierna), Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 0 | Victoria Mniów | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Radiator$: 1 Victoria: 1
| ||||||||
GKS Nowiny | 5 — 5 | Top-Spin Promnik | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 28' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 70' 4 — 3 4 — 4 78' 5 — 4 5 — 5 GKS Nowiny: 12 Top-Spin: 1
| ||||||||
Neptun Końskie | 5 — 2 | Wicher Miedziana Góra | 19 PAŹ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 47' 5 — 2 67' Neptun: 1 Wicher: 3
|
13 bramek | Jakub Majchrzyk (Top-Spin) |
12 bramek | Filip Piotrowski (Neptun), Bartosz Smyk (Neptun) |
8 bramek | Mateusz Płatek (Wicher) |
7 bramek | Mateusz Kawecki (GKS Nowiny), Hubert Kwaśniewski (Radiator$) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 8 — 2 | Strzelec Chroberz | 19 PAŹ | 10:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 31' 2 — 2 33' 3 — 2 4 — 2 5 — 2 6 — 2 7 — 2 8 — 2 TS 1946 Nida: 12 Strzelec: 1
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 0 — 2 | Victoria 2015 Skalbmierz | 19 PAŹ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 Partyzant: 1 Victoria 2015: 1
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 3 | MGTS Działoszyce | 20 PAŹ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 4 — 3 90+1' Sparta: 1 MGTS Działoszyce: 12
|
23 bramek | Wiktor Banasik (TS 1946 Nida) |
14 bramek | Bartosz Dobrzański (MGTS Działoszyce) |
12 bramek | Wiktor Stanek (TS 1946 Nida) |
9 bramek | Jakub Cios (TS 1946 Nida) |
8 bramek | Wiktor Biały (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 0 | OKS Opatów | 19 PAŹ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Pogoń: 12 OKS Opatów: 1
|
17 bramek | Kacper Barański (Pogoń) |
7 bramek | Igor Kadela (OKS Opatów), Maciej Kapciak (Zorza Tempo) |
6 bramek | Emil Czaja (OKS Opatów), Bartosz Falasa (Pogoń) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|