Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 48

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 80,684
· Najnowszy użytkownik: tkaninajersey40
Statystyki
statystyka
Rusza Morawicka LF
I Morawicka Liga Futsalu
Seria I
Tompawex Obice  2 — 2  
k. 2–3
Netbik Brzeziny23 LIS16:50
Damian Pietras, Paweł Latosiński — Mateusz Łabęcki, Emil Lurzyński
Netbik Brzeziny  5 — 1  Ceramik Murexin Bilcza23 LIS18:00
Karol Lurzyński 2, Mateusz Łabęcki, Piotr Pietrzyk, Mateusz Sołtys — Daniel Detka
Kartki także: Wiktor Prokopiuk , Szymon Ubożak .
Ceramik Murexin Bilcza  3 — 5  Albatrosi Morawica23 LIS19:15
Szymon Woźniczka, Szymon Ubożak, Dawid Kawiński — Arkadiusz Terech, Jakub Rabiej 2, Karol Miszczyk 2
FUH Pneumatyk  0 — 2  Albatrosi Morawica24 LIS16:50
Karol Miszczyk, Jakub Rabiej
Meditrans Bilcza  0 — 6  FUH Pneumatyk24 LIS18:00
Norbert Sennik 5, Marcin Karczewski
Kartki także: Piotr Kozalski .
Tompawex Obice  8 — 0  Meditrans Bilcza24 LIS19:15
Łukasz Zawadzki 2, Damian Pietras 4, Krzysztof Klimczak, Szymon Czekaj

21 bramekDaniel Detka (Ceramik Murexin)
16 bramekKarol Lurzyński (Netbik)
14 bramekMichał Zawadzki (Tompawex)
13 bramekWojciech Jagodziński (PAMAF), Łukasz Zawadzki (Tompawex)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

I Morawicka Liga Futsalu
1.   PAMAF 12 30 51–35 10 2
2.   Tompawex Obice 12 29 51–18 9 2 1
3.   Netbik Brzeziny 12 22 53–22 6 2 4
4.   Albatrosi Morawica 12 21 37–32 6 2 4
5.   Ceramik Murexin Bilcza 12 17 52–50 5 1 6
6.   FUH Pneumatyk 12 6 27–47 2 10
7.   Meditrans Bilcza 12 1 27–94 1 11

II Morawicka Liga Futsalu
Seria I
Tsunami Siekierno  9 — 2  Moravia Junior23 LIS16:15
Adrian Zdzymira, Mateusz Wiklina, Dominik Obara, Piotr Chrzanowski, Dominik Chrzanowski 5 — Paweł Bożek-Raćkos 2
Brzeziny Football Team  1 — 10Tsunami Siekierno23 LIS17:25
Patryk Gądek — Dominik Chrzanowski 3, Dominik Obara 2, Mateusz Wiklina, Dawid Ziomek, Przemysław Wojtyna, Przemysław Telka 2
Kartki także: Patryk Gądek .
Ceramik Murexin II Bilcza15 — 0  Brzeziny Football Team23 LIS18:40
Szymon Ubożak 3, Łukasz Ubożak 4, Adrian Ozimina 5, Aleksander Kozieł, Michał Cieślak 2
Orion Radomice  3 — 4  Ceramik Murexin II Bilcza23 LIS19:50
Szczepan Strójwąs 2, Michał Stodulski — Filip Robak, Adrian Ozimina 2, Michał Cieślak
Kartki także: Adam Stępniak , Łukasz Bedla , Daniel Bedla  — Aleksander Kozieł .
Orion Radomice  2 — 5  Soccer City Chmielowice24 LIS16:15
Łukasz Bedla 2 — Jakub Przygodzki, Dawid Pierzak, Konrad Orliński, Dawid Kramer 2
Soccer City Chmielowice  4 — 9  PHU Wojda Zeimmery24 LIS17:25
Grzegorz Sułek 2, Jakub Przygodzki, Dawid Kramer — Seweryn Sala 2, Szymon Kwiatek 3, Paweł Gawęcki, Wiktor Brożyna 3
Kartki także: Paweł Gawęcki .
PHU Wojda Zeimmery  4 — 3  Netbik II Brzeziny24 LIS18:40
Wiktor Brożyna 2, Seweryn Sala 2 — Mateusz Sołtys, Tomasz Klimczak, Kamil Kubicki
Kartki także: Damian Gawęcki I  — Bartłomiej Wysocki .
Netbik II Brzeziny  4 — 2  Moravia Junior24 LIS19:50
Kamil Kubicki, Mateusz Sołtys, Przemysław Strójwąs, Bartłomiej Wysocki — Paweł Bożek-Raćkos 2
Kartki także: Mateusz Sołtys  — Paweł Bożek-Raćkos , Michał Żołądek .

43 bramekMateusz Sołtys (Netbik II)
36 bramekWiktor Brożyna (PHU Wojda Zeimmery)
27 bramekSzymon Dudek (Ceramik Murexin II)
22 bramekŁukasz Bedla (Orion)
21 bramekDominik Chrzanowski (Tsunami)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

II Morawicka Liga Futsalu
1.   Netbik II Brzeziny 14 36 97–21 12 2
2.   PHU Wojda Zeimmery 14 36 107–40 12 2
3.   Ceramik Murexin II Bilcza 14 25 81–50 7 2 5
4.   Tsunami Siekierno 14 22 67–46 7 1 6
5.   Soccer City Chmielowice 14 21 54–50 6 2 6
6.   Orion Radomice 14 16 55–64 5 1 8
7.   Moravia Junior 14 9 37–68 3 11
8.   Brzeziny Football Team 14 3 19–178 1 13
 
Komentarze
#1 | Kelsnitty dnia styczeń 15 2020 20:29:12
Levitra E Alcool Buy Cialis Precio Levitra 10 Mg Comprar Levitra Con Seguridad
#2 | Lesusarly dnia styczeń 18 2020 04:33:32
Propecia For Sale Cheap buy generic accutane no prescription Cialis Nombre Generico Cialis Flagyl Amoxil Viagra Paiement Paypal
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Dziś urodziny mają
Mateusz Sidor (10 lat, Neptun)
Jakub Kin (12 lat, Korona II)
Kacper Nowakowski (12 lat, Klimontowianka)
Radosław Krzysztofik (12 lat, Naprzód)
Kacper Gil (13 lat, Gród)
Kamil Pełka (13 lat, Football Academy)
Bartosz Gaweł (13 lat, Kieł)
Jakub Blicharski (14 lat, Wierna)
Michał Jeżak (14 lat, Sparta)
Jakub Chałaciński (15 lat, Korona II)
Dawid Poński (16 lat, AP SKS Star)
Filip Kalina (16 lat, Baszta)
Jakub Wójcik (16 lat, Motor)
Adam Kapusta (16 lat, Wisła)
Kacper Gładysz (17 lat, Piaskowianka)
Dawid Juszczuński (17 lat, Tęcza)
Filip Kuc (17 lat, Spartakus)
Wiktoria Derylak (17 lat, Sokół)
Filip Ziółkowski (18 lat, Baszta)
Wiktoria Zabłocka (18 lat, Respekt)
Weronika Kot (18 lat, KSP Kielce)
Kacper Kania (18 lat, Orlęta)
Natalia Jedlińska (18 lat, Top-Spin)
Dawid Lisowski (19 lat, Korona II)
Piotr Lisowski (19 lat, Korona II)
Kacper Jakubiec (19 lat, Sokół)
Sonia Jurka (19 lat, Respekt)
Konrad Gruszkowski (19 lat, Motor)
Maciej Anusik (19 lat, Escola Varsovia)
Karol Dziopak (19 lat, Stal)
Marcin Kopacki (19 lat, Ceramika)
Krzysztof Grzegorz (19 lat, Piast)
Tomasz Skrzypek (19 lat, Śląsk)
Patryk Rudowski (19 lat, Arka)
Łukasz Zając (20 lat, Świt)
Michał Bujas (20 lat, Garbarnia)
Maciej Słoma (20 lat, Resovia)
Daniel Piątek (20 lat, ŁKS Łagów)
Stanisław Ptaszyński (20 lat, Escola Varsovia)
Dawid Markiewicz (20 lat, Arka)
Szczepan Popko (20 lat, Hetman)
Patryk Dulęba (21 lat, Łysica)
Dominika Górecka (21 lat, Sparta)
Jakub Weryński (21 lat, Stal)
Daniel Kozik (21 lat, Polonia)
Krystian Majka (21 lat, Wólczanka)
Radosław Białek (22 lata, Łysica)
Rafał Kurczyński (22 lata, Lechia)
Michał Strzelecki (22 lata, Juventa)
Michał Borek (22 lata, GKS Nowiny)
Mateusz Zdonek (22 lata, Świt)
Kamil Szyja (22 lata, Nidzica)
Michał Jakubiak (22 lata, Stomil)
Łukasz Sikora (22 lata, Wiślanie)
Patryk Mitura (22 lata, Podlasie)
Krzysztof Kaiser (22 lata, MKS Trzebinia)
Bartłomiej Seweryn (23 lata, Juventa)
Krystian Wcisło (23 lata, Zenit)
Rafał Kędzierski (23 lata, Górnik)
Przemysław Hryniewicki (23 lata, MKS Ełk)
Patryk Jarzębowski (23 lata, MKS Ełk)
Radosław Jabłoński (23 lata, MKS Ełk)
Magdalena Leszcz (23 lata, Hetmanki)
Anna Leszcz (23 lata, Hetmanki)
Sebastian Grabowski (24 lata, OKS Opatów)
Wojciech Gryzka (24 lata, Stal)
Emil Śliwa (24 lata, Juventa)
Marek Majchrzak (24 lata, Partyzant)
Marcin Słabisz (24 lata, GLKS Krasocin)
Karolina Chowaniec (24 lata, Rysy)
Edyta Balonek (24 lata, Iskra)
Michał Gałecki (24 lata, Motor)
Tomasz Brzyśkiewicz (25 lat, LKS Bolmin)
Tomasz Kuraś (25 lat, Baszta)
Dawid Balcerak (25 lat, Neptun)
Konrad Borycki (25 lat, Cukrownik)
Radosław Jabłoński (25 lat, Stal)
Grzegorz Magnes (25 lat, Sokół)
Piotr Wróbel (26 lat, Tęcza)
Mateusz Mazur II (26 lat, Partyzant)
Przemysław Ocios (26 lat, GKS Rudki)
Karol Sztabowski (26 lat, Granat)
Robert Smoliński (26 lat, Beskid)
Bartłomiej Szałowski (26 lat, Hetman)
Iwona Struszewska (26 lat, Majdan Sieniawski)
Paweł Firek (27 lat, Victoria II)
Edwin Iwan (28 lat, Nidzianka)
Szymon Gawior (29 lat, GKS Nowiny)
Tomasz Hołota (29 lat, Pogoń)
Krzysztof Hałgas (29 lat, Soła)
Kamil Mróz (30 lat, Zryw)
Rafał Plewniak (31 lat, MKS Stąporków)
Grzegorz Hart (31 lat, Zieleń)
Adrian Dudziak (31 lat, MSS-Klonówka)
Michał Misztal (31 lat, GKS Imielno)
Mateusz Milcarz (32 lata, Victoria)
Maciej Głowacki (33 lata, Baszta)
Piotr Ciba (34 lata, Strzelec)
Jakub Bonar (34 lata, Vitalpol)
Ryszard Gaweł (36 lat, OKS Opatów)
Marcin Durak (36 lat, Cukrownik)
Rafał Gołąbek (38 lat, Cukrownik)
Arkadiusz Mikulski (39 lat, Piast)
Grzegorz Chruściel (40 lat, UKS Baćkowice)
Paweł Nowak (41 lat, Lechia)
Paweł Nowak (41 lat, Poroniec)
Grzegorz Bajak (42 lata, Sokół)
Wiadomości
27 stycznia
25 stycznia
22 stycznia
21 stycznia
18 stycznia
17 stycznia
15 stycznia
12 stycznia
11 stycznia
9 stycznia
8 stycznia
31 grudnia
17 grudnia
15 grudnia
14 grudnia
13 grudnia
8 grudnia
6 grudnia
4 grudnia
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."