Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.).

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,217
· Najnowszy użytkownik: blocks589bg
Statystyki
statystyka
Terminy dokończenia okręgowego PP

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach po konsultacjach z zainteresowanymi klubami informuje, że dokończenie rozgrywek Totolotek Puchar Polski na szczeblu ŚZPN w sezonie 2019/2020 nastąpi w niżej podanych terminach:

- 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN - 27 czerwca 2020 roku (sobota), godz. 17:00

Puchar Polski, świętokrzyskie
Runda 5
Lubrzanka Kajetanów  0 — 2  Neptun Końskie 27 CZE15:00
 
0 — 1
 
0 — 2
W pierwotnym terminie (1 marca, 13:00) odwołany ze względu na stan murawy.
W drugim terminie (1 kwietnia, 16:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
Samson Samsonów  0 — 0  
k. 4–5
GKS Rudki 27 CZE17:00
W pierwotnym terminie (1 marca, 13:00) odwołany ze względu na stan murawy.
W drugim terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 2  Korona II Kielce 27 CZE17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
W pierwotnym terminie (1 marca, 13:00) odwołany ze względu na stan murawy.
W drugim terminie (1 kwietnia, 16:15) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.

- 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN - 4/5 lipca 2020 roku (sobota/niedziela), godz. 17:00 (zestaw par ćwierćfinałowych zgodnie z rozlosowaną drabinką Pucharu Polski ŚZPN i wynikami meczów 1/8);

Puchar Polski, świętokrzyskie
Ćwierćfinały
Neptun Końskie  3 — 0  Korona Kielce SA LIP11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
GKS Nowiny  0 — 2  Wisła Sandomierz LIP17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. LIP17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
 
3 — 3
 
3 — 4

- 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN - 11/12 lipca 2020 roku (sobota/niedziela), godz. 17:00 (zestaw par półfinałowych zgodnie z rozlosowaną drabinką Pucharu Polski ŚZPN i wynikami meczów 1/4);

Finał Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN zostanie zaplanowany i rozegrany w terminie zależnym od klasy rozgrywek drużyn klubów, które do finału awansowały:

- w przypadku, gdy finalistami będą zespoły tylko z III Ligi (lub zespół z Klasy A) - mecz finałowy może odbyć się w dniu 18/19 lipca 2020 r. (sobota/niedziela)

- w przypadku, gdy jednym z finalistów będzie zespół z IV ligi - mecz finałowy może odbyć się w terminie 22 lub 29 lipca 2020 r. (środa).
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.



Wiadomości
3 sierpnia
2 sierpnia
1 sierpnia
30 lipca
28 lipca
27 lipca
25 lipca
24 lipca
23 lipca
19 lipca
18 lipca
15 lipca
14 lipca
12 lipca
11 lipca
10 lipca
9 lipca
7 lipca
6 lipca
3 lipca
2 lipca
30 czerwca
27 czerwca
26 czerwca
24 czerwca
23 czerwca
19 czerwca
Dziś urodziny mają
Franciszek Pindral (11 lat, DAP Kielce)
Bartłomiej Kasza (11 lat, Zryw)
Artur Basiak (12 lat, KS Smyków)
Piotr Kurtek (13 lat, GKS Nowiny)
Piotr Szwagierczak (13 lat, Strażak)
Piotr Tomaszewski (13 lat, SOAP Kadet)
Bartosz Gruszka (13 lat, DAP Kielce)
Dominik Znojek (14 lat, GKS Nowiny)
Bartosz Piątkowski (14 lat, Klimontowianka)
Igor Skrzyniarz (14 lat, Korona II)
Daniel Dybiński (15 lat, Moravia)
Patryk Lamentowicz (15 lat, Partyzant)
Maciej Sodo (15 lat, AKS 1947)
Łukasz Cioroch (16 lat, Kamienna)
Jakub Jończyk (16 lat, TS 1946 Nida)
Adam Kaleta (16 lat, Neptun)
Konrad Lis (16 lat, Gród)
Jakub Czaja (16 lat, AP SKS Star)
Kinga Tomana (17 lat, Victoria 2015)
Michał Bednarek (17 lat, Tęcza)
Nikodem Detka (18 lat, Czarnovia)
Oskar Olszewski (18 lat, GKS Nowiny)
Dawid Kolasiński (18 lat, LZS Samborzec)
Adrian Cholerzyński (18 lat, Hetman)
Konrad Angelo (18 lat, Granat)
Olaf Kowalik (18 lat, Stal)
Cezary Przypkowski (18 lat, Wisła II)
Piotr Lichota (18 lat, Vitalpol)
Jakub Romanek (19 lat, Gród)
Oskar Gosek (19 lat, Orlęta)
Aleksander Nowak (19 lat, Orlęta)
Michał Pierzchnica (20 lat, Deko)
Jakub Mucha (20 lat, Wisła Junior)
Norbert Kobiałka (20 lat, Baszta)
Patryk Pasternak (21 lat, Polanie)
Przemysław Kowalski (21 lat, Baszta)
Damian Urban (22 lata, Piaskowianka)
Rafał Brzeziński (23 lata, Start)
Mateusz Rejowski (23 lata, Wierna)
Patryk Lech (23 lata, Orlęta)
Michał Adach (23 lata, Polanie)
Mateusz Brzdąk (24 lata, Gród)
Łukasz Murdza (24 lata, GKS Iwaniska)
Dawid Bąba (24 lata, Hetman)
Dominik Wikło (24 lata, Łysica)
Dawid Nowak (24 lata, Victoria 2015)
Damian Świercz (24 lata, Victoria)
Erwin Pastuszka (25 lat, Ester)
Piotr Dudzik (25 lat, Klonówka)
Michał Hajdenrajch (26 lat, Łysica)
Sebastian Frej (26 lat, Dąb)
Adam Sikora (26 lat, GTS Raków)
Szymon Omasta (26 lat, GLKS Krasocin)
Tomasz Sowa (26 lat, Piast)
Michał Bąk I (27 lat, Bucovia)
Adrian Ciesielski (27 lat, GKS Kluczewsko)
Michał Bąk (93) (27 lat, Bucovia)
Marcin Pindral (28 lat, Nidzianka)
Dawid Stachera (28 lat, GKS Iwaniska)
Paweł Kamiński (29 lat, TS 1946 Nida)
Damian Kopeć (30 lat, Nida)
Dominik Wiśniewski (30 lat, Skała)
Mateusz Dostał (30 lat, Nida)
Karol Janicki (31 lat, MSS-Klonówka)
Michał Sołtysik (32 lata, Nida)
Dariusz Górski (33 lata, Ester)
Dominik Grzyb (33 lata, LKS Bolmin)
Paweł Spiecha (33 lata, Zenit)
Emil Naszydłowski (36 lat, Orlicz II)
Dariusz Maruszewski (37 lat, Pogoń)
Paweł Minda (38 lat, Polonia Białogon)
Paweł Pruś (41 lat, Agricola)
Mariusz Podgórski (42 lata, Olimp)
Jacek Czarnecki (42 lata, Skała)
Paweł Dygas (48 lat, ULKS Łączna)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."