Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 86,050
· Najnowszy użytkownik: paullunder1
Statystyki
statystyka
Ligi młodzieżowe - wyniki
Juniorzy
(fot. R. Piasecki)

CLJ U-18
Kolejka 3
Escola Varsovia Warszawa  1 — 3  Górnik Zabrze29 SIE12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Konrad Dousa — Radosław Osadnik.
Śląsk Wrocław  3 — 0  Arka Gdynia29 SIE12:00
Stadion Oporowska, Wrocław 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Krzysztof Wołczek — Szymon Hartman.
Jagiellonia Białystok  2 — 4  Korona Kielce SA29 SIE12:15
Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: Krzysztof Zalewski — Paweł Czaja.
UKS SMS Łódź  7 — 0  Hutnik Nowa Huta Kraków29 SIE16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Marcin Perliński — Grzegorz Staszewski.
Gwarek Zabrze  1 — 2  Lech Poznań30 SIE12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Janusz Kowalski — Hubert Wędzonka.
Lechia Gdańsk  0 — 3  Wisła Kraków30 SIE12:00
Stadion Miejski Ogniwo, Sopot 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
Trenerzy: Paweł Pęczak — Adrian Filipek.

8 bramekWiktor Kamiński (Legia), Oliwier Sławiński (Zagłębie)
7 bramekHubert Konstanty (Śląsk), Kacper Skóra (Arka), Jakub Myszor (5 + 2 k.) (Cracovia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-18
1.   Śląsk Wrocław 12 27 29–17 9 3
2.   Pogoń Szczecin 11 22 25–18 7 1 3
3.   Wisła Kraków 10 21 26–16 7 3
4.   Zagłębie Lubin 10 20 18–12 6 2 2
5.   Górnik Zabrze 11 19 17–13 6 1 4
6.   Cracovia Kraków 11 18 21–17 5 3 3
7.   Legia Warszawa 9 16 20–13 5 1 3
8.   Lechia Gdańsk 12 13 25–24 4 1 7
9.   UKS SMS Łódź 11 13 19–21 4 1 6
10.   Lech Poznań 9 12 11–16 3 3 3
11.   Gwarek Zabrze 12 12 13–26 3 3 6
12.   Jagiellonia Białystok 10 11 25–22 3 2 5
13.   Korona Kielce SA 11 11 19–20 3 2 6
14.   Arka Gdynia 9 9 18–23 3 6
15.   Escola Varsovia Warszawa 10 9 10–17 2 3 5
16.   Hutnik Nowa Huta Kraków 10 7   9–30 2 1 7
 


CLJ U-17, gr. D
Kolejka 3
Korona Kielce SA  1 — 3  Karpaty Krosno29 SIE12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
90+1' Michał Sobieniak (sam.)
Hutnik Nowa Huta Kraków  2 — 2  TOP 54 Biała Podlaska29 SIE12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Wisła Kraków  5 — 0  Stal Mielec29 SIE13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Cracovia Kraków  5 — 0  Motor Lublin29 SIE15:00
Stadion AWF, Kraków 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 

10 bramekKarol Tokarczyk (Wisła)
8 bramekBartosz Kralka (Korona SA)
6 bramekBartosz Seweryn (Wisła), Mateusz Stanek (Wisła)
5 bramekWiktor Kowalski (Hutnik), Adrian Obrzud (Hutnik), Michał Pokora (Korona SA), Dominik Sarga (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-17, gr. D
1.   Wisła Kraków 10 25 38–  8 8 1 1
2.   Korona Kielce SA 11 19 25–18 6 1 4
3.   Cracovia Kraków 11 18 22–11 6 5
4.   TOP 54 Biała Podlaska 11 16 17–18 4 4 3
5.   Motor Lublin 11 16 17–27 5 1 5
6.   Hutnik Nowa Huta Kraków 11 14 21–26 4 2 5
7.   Stal Mielec 11 8 14–35 2 2 7
8.   Karpaty Krosno 10 7 14–25 2 1 7
 


Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
Kolejka 2
Star/Juventa Starachowice  1 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.29 SIE12:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Hetman Włoszczowa  2 — 2  GKS Nowiny29 SIE14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Korona SA II Kielce  9 — 0  AKS 1947 Busko-Zdrój30 SIE17:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 

13 bramekFilip Kaczmarski (Orlęta), Jacek Karpacz (Orlęta)
9 bramekAdrian Materek (Orlęta), Kacper Śliwa (Korona II)
7 bramekFilip Anduła (Star/Juventa), Adam Hamera (Star/Juventa)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych
1.   Korona SA II Kielce 12 34 65–13 11 1
2.   Orlęta Kielce 11 28 50–14 9 1 1
3.   Star/Juventa Starachowice 12 21 25–16 6 3 3
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 12 19 24–19 6 1 5
5.   Futsal Nowiny 12 18 18–22 6 6
6.   GKS Nowiny 11 10 21–36 3 1 7
7.   AKS 1947 Busko-Zdrój 12 6 17–51 2 10
8.   Hetman Włoszczowa 12 1   6–55 1 11


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 1
Neptun Końskie  9 — 2  Top-Spin Promnik29 SIE10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
8 — 2
 
9 — 2
 
Lechia Strawczyn  2 — 2  Partyzant Radoszyce29 SIE11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
 
2 — 2
Czarnovia Kielce  4 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn29 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
17 bramekWiktor Wnuk (LKS Bolmin)
11 bramekBartłomiej Błoński (Czarnovia)
10 bramekFilip Piotrowski (Neptun)
9 bramekKacper Sasal (Neptun)
7 bramekKonrad Musielewicz (Neptun)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 1
TS 1946 Nida Pińczów  4 — 0  Nida Oksa29 SIE10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Naprzód Jędrzejów  7 — 0  Partyzant Wodzisław29 SIE11:15
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Piast Stopnica  3 — 3  Victoria 2015 Skalbmierz29 SIE14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
 
3 — 2
 
3 — 3
13 bramekJakub Cios (TS 1946 Nida)
11 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
10 bramekAleksander Maludziński (Naprzód)
6 bramekMateusz Sorkowicz (Victoria 2015)
5 bramekWiktor Blicharski (Naprzód), Kacper Judasz (Piast), Maciej Parlicki (TS 1946 Nida)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 1
Rodzina Kielce  0 — 0  GKS Rudki29 SIE14:00
Spartakus Daleszyce  4 — 1  Wicher Miedziana Góra30 SIE11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
4 — 1
 
Orlicz Suchedniów   4 — 0  ŁKS Probudex Łagów30 SIE14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
Patryk Gierczak (sam.) 52'
3 — 0
 
4 — 0
 
9 bramekPatryk Hernik (Spartakus)
7 bramekBartłomiej Soczomski (Spartakus)
6 bramekAdrian Kruk (Spartakus)
5 bramekKacper Czajkowski (ŁKS Łagów)
4 bramkiTomasz Krasoń (ŁKS Łagów), Ksawery Miernik (Orlicz), Karol Niedbała (ŁKS Łagów)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IV
Kolejka 1
Arka Pawłów  0 — 10Alit Ożarów29 SIE10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
 
0 — 9
 
0 — 10
Czarni Połaniec  8 — 3  Klimontowianka PBI Klimontów29 SIE11:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
6 — 1
 
 
6 — 2
7 — 2
 
 
7 — 3
8 — 3
 
Sparta Dwikozy  4 — 4  Stal Kunów29 SIE11:30
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
3 — 3
 
4 — 3
 
 
4 — 4
Kamienna Brody  2 — 0  Olimpia Pogoń Staszów29 SIE15:00
1 — 0
 
2 — 0
 

16 bramekOskar Łąk (Czarni)
11 bramekJakub Kosowicz (Czarni), Mariusz Plichta (Alit)
9 bramekAdam Sobczyk (Alit)
8 bramekBartłomiej Markiewicz (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. I
1.   Neptun 12 31 62–22
2.   Partyzant 11 27 38–10
3.   LKS Bolmin 12 23 52–29
4.   Lechia 11 17 26–34
5.   Radiator$ 11 13 20–37
6.   Czarnovia 13 9 20–41
7.   Top-Spin 12 8 22–47
8.   Sokół 10 4 18–38

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. III
1.   Spartakus 7 21 35–13
2.   Orlicz 7 16 23–  9
3.   ŁKS Łagów 8 15 29–12
4.   GKS Rudki 8 7 15–18
5.   Rodzina 9 5   8–30
6.   Wicher 9 5 13–41
7.   Polanie 0   – 
  Zenit 0   – 
 
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   TS 1946 Nida 10 24 34–11
2.   Naprzód 9 21 48–12
3.   Partyzant 9 15 17–17
4.   Victoria 2015 8 10 15–21
5.   Piast 10 9 15–37
6.   Strzelec 7 7   7–15
7.   Nida O. 9 4 11–34
8.   Sparta 0   – 

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. IV
1.   Czarni 11 31 45–10
2.   Alit 11 30 50–  6
3.   Kamienna 12 15 19–21
4.   Pogoń 11 13 20–24
5.   Sparta 11 13 18–25
6.   Stal 12 13 23–33
7.   Klimontowianka 12 10 14–40
8.   Arka 10 7 14–44
 

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 2
Orlęta Kielce  8 — 0  Spartakus Daleszyce29 SIE11:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  2 — 5  Star/Juventa Starachowice29 SIE12:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (naturalne) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
1 — 4
 
 
1 — 5
2 — 5
 
Granat Skarżysko-Kamienna  2 — 1  KKP Korona Kielce29 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 

13 bramekSebastian Czechowski (Orlęta), Jacek Safian (Star/Juventa)
9 bramekIgor Jas (KP KSZO 1929)
7 bramekIgor Młodawski (Star/Juventa)
6 bramekWiktor Miernik (Star/Juventa), Franciszek Słoń (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych
1.   Star/Juventa Starachowice 11 27 52–13 9 2
2.   Orlęta Kielce 9 22 28–  7 7 1 1
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 9 14 14–18 4 2 3
4.   KKP Korona Kielce 11 14 22–38 4 2 5
5.   AP SKS Star Starachowice 9 13 14–20 4 1 4
6.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 10 5 14–21 1 2 7
7.   Spartakus Daleszyce 9 2 12–39 2 7
 


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I
Kolejka 1
Piaskowianka Piaski  2 — 4  Unia Sędziszów29 SIE09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
2 — 3
 
 
2 — 4
GKS Nowiny  4 — 1  Naprzód Jędrzejów29 SIE09:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
Arka KluczewskoCzarnovia Kielce30 SIE14:00
15 bramekKsawery Kulasek (Piaskowianka)
13 bramekSzymon Kot (Naprzód), Szymon Matysek (GKS Nowiny)
7 bramekJakub Malmur (Unia), Dominik Pasternak (Polanie), Oskar Przeworski (GKS Nowiny), Jakub Walasek (Arka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II
Kolejka 1
Sparta Kazimierza Wielka  1 — 1  Zorza Tempo Pacanów29 SIE11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Ester Wojciechowice  1 — 4  OKS Opatów30 SIE12:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
14 bramekKamil Borek (AKS 1947), Kacper Kulczuga (OKS Opatów)
11 bramekIgor Kadela (OKS Opatów)
6 bramekEmil Czaja (OKS Opatów), Wojciech Kowalski (Baszta), Mateusz Szcześniak (AKS 1947)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. I
1.   GKS Nowiny 8 21 46–  8
2.   Naprzód 8 16 30–17
3.   Unia 8 12 21–27
4.   Piaskowianka 10 12 28–38
5.   Arka 8 10 21–16
6.   Polanie 8 9 20–30
7.   Czarnovia 4 0   5–35
 

Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. II
1.   OKS Opatów 9 23 56–13
2.   AKS 1947 10 20 42–15
3.   Ester 9 12 21–32
4.   Baszta 8 9 16–19
5.   Sparta 8 8 13–24
6.   Zorza Tempo 8 1   6–51


CLJ U-15, gr. D
Kolejka 3
Sandecja Nowy Sącz  3 — 1  Cracovia Kraków29 SIE12:00
Stadion Zawady, Nowy Sącz 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
KKP Korona Kielce  6 — 0  Motor Lublin29 SIE16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
TOP 54 Biała Podlaska  2 — 1  Górnik Łęczna30 SIE12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
8 bramekIgor Maślanka (Sandecja)
7 bramekFilip Kowalski (Wisła), Marcel Łukawski (KKP Korona), Kacper Żabiński (BKS Lublin)
6 bramekSebastian Cebula (BKS Lublin), Tomasz Stanaszek (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 1
Hetman Włoszczowa  1 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna29 SIE10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
KKP Korona II Kielce  2 — 2  Orlęta Kielce29 SIE14:00
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
GKS Nowiny  1 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.30 SIE09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
8 bramekMikołaj Nowiński (Korona II)
7 bramekMaksymilian Krawiec (KP KSZO 1929)
6 bramekAleksander Cerek (Korona II)
5 bramekDominik Kobiec (Orlęta), Nikodem Kuzera (Korona II), Igor Taborek (GKS Nowiny)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

CLJ U-15, gr. D
1.   Wisła 10 28 30–  8
2.   KKP Korona 11 26 26–11
3.   Sandecja 11 20 24–14
4.   BKS Lublin 11 20 20–15
5.   Motor 11 10 12–30
6.   Cracovia 11 9 21–28
7.   TOP 54 10 8 11–22
8.   Górnik 11 2 10–26
 

Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Orlęta 9 20 24–11
2.   Korona II 8 17 35–12
3.   KP KSZO 1929 8 15 16–  9
4.   GKS Nowiny 8 9 22–18
5.   Granat 9 8   8–20
6.   Hetman 8 1   5–40


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 1
Wierna Małogoszcz  0 — 2  Olimpia Pogoń Staszów29 SIE09:30
 
0 — 1
 
0 — 2
KKP Korona Kielce  7 — 2  AP SKS Star Starachowice29 SIE12:00
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
 
3 — 2
4 — 2
 
5 — 2
 
6 — 2
 
7 — 2
 
Wisła Junior SandomierzŁKS Łopuszno29 SIE12:00
Astra Piekoszów  4 — 0  DAP Kielce30 SIE17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
14 bramekBartosz Szymański (KKP Korona)
11 bramekOliwier Stefański (ŁKS Łopuszno)
10 bramekWiktor Kubus (Wierna)
8 bramekMaciej Palmąka (Pogoń)
7 bramekPrzemysław Galera (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 1
Orlęta Kielce  1 — 3  KKP Korona II Kielce29 SIE09:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
1 — 3
 
Juventa Starachowice  6 — 3  AKS 1947 Busko-Zdrój29 SIE11:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
5 — 3
 
6 — 3
 
10 bramekSzymon Gębski (Korona II)
7 bramekFilip Rożek (Juventa)
6 bramekKonrad Nowocień (KP KSZO 1929), Marcin Welenc (Juventa)
5 bramekWojciech Domaradzki (Orlęta), Dominik Wójtowicz (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Świętokrzyska I Liga Trampk. Młodszych
1.   Wierna 10 23 26–10
2.   KKP Korona 9 22 44–  9
3.   Pogoń 10 18 20–13
4.   Astra 11 16 19–15
5.   Wisła Junior 8 13 16–11
6.   ŁKS Łopuszno 10 10 18–35
7.   AP SKS Star 10 9 14–34
8.   DAP Kielce 10 3   9–39

Świętokrzyska II Liga Trampk. Młodszych
1.   Korona II 7 19 36–12
2.   Juventa 8 12 28–19
3.   KP KSZO 1929 7 11 30–13
4.   Orlęta 7 10 22–22
5.   AKS 1947 7 0 13–63
6.   Football Academy 0   – 

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Wiadomości
28 października
23 października
20 października
16 października
13 października
11 października
10 października
7 października
5 października
3 października
1 października
30 września
29 września
25 września
24 września
22 września
18 września
17 września
16 września
13 września
11 września
9 września
5 września
4 września
1 września
Dziś urodziny mają
Karol Adamek (10 lat, Czarni)
Błażej Lubański (10 lat, AKS 1947)
Kacper Chojnacki (11 lat, Sparta)
Jakub Nogaj (12 lat, Partyzant)
Piotr Synowiec (12 lat, Gród)
Błażej Kasprowicz (13 lat, KP KSZO 1929)
Wiktor Bielecki (13 lat, Alit)
Kacper Bernat (13 lat, Galacticos)
Bartosz Wójtowicz (14 lat, Marol)
Jerzy Pasternak (15 lat, Polanie)
Dawid Marzec (15 lat, Victoria)
Jakub Dobrowolski (17 lat, Tęcza)
Mateusz Nowak (17 lat, Star)
Szymon Kuchta (17 lat, Wierna)
Przemysław Pokrzywka (17 lat, Arka)
Jan Bełczowski (18 lat, OKS Opatów)
Aleksandra Książek (18 lat, Wisła)
Dawid Raj (18 lat, Baszta)
Dawid Tokarczyk (18 lat, Orlicz)
Adam Kaczmarek (19 lat, GLKS Fałków)
Kornel Zbroński (19 lat, Unia)
Jakub Baran (19 lat, Wierna)
Wiktor Milewski (19 lat, Granat II)
Bartłomiej Maciejewski (19 lat, Spartakus)
Jakub Pajączkowski (19 lat, Gród)
Paweł Gawroński (19 lat, LZS Samborzec)
Bartosz Prucnal (20 lat, TS 1946 Nida)
Jakub Stępień (21 lat, KS Kamienna W.)
Kamil Karasiński (22 lata, Moravia)
Miłosz Trytek (22 lata, Czarni)
Kamil Cieszkowski (22 lata, Jawornik)
Adrian Radecki (22 lata, Koprzywianka)
Jakub Skrzyniarz (23 lata, Korona SA)
Kamil Kaczmarczyk (24 lata, Star/Juventa II)
Krystian Bado (24 lata, Arka)
Dawid Jarząbek (24 lata, Piast)
Szymon Łodej (24 lata, Bucovia)
Mateusz Ciepły (25 lat, Jawornik)
Przemysław Staniek (25 lat, OKS Opatów)
Marek Szkotak (25 lat, Gród)
Marek Chowaniec (25 lat, Wierna II)
Jacek Sajecki (27 lat, Góral)
Tomasz Wiśniewski (27 lat, Łysica II)
Patryk Pryciak (28 lat, Arka)
Mateusz Bujak (28 lat, KS Smyków)
Konrad Cieśla (29 lat, Polonia Białogon)
Wiesław Janik (30 lat, Skała)
Hubert Zatorski (30 lat, Polanie)
Mateusz Opara (33 lata, Victoria)
Karol Lachowski (34 lata, Partyzant)
Przemysław Gołuchowski (34 lata, Lechia)
Tomasz Nowak (35 lat, Korona)
Marek Szyndrowski (40 lat, Korona)
Krystian Kanarski (43 lata, Oldboys KSZO)
Artur Waszczyk (52 lata, OKS Opatów)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."