Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Futbolowe zaległości - wyniki
Polanie Pierzchnica
(fot. R. Piasecki)

Przed nami kolejne piłkarskie emocje. Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.

I liga
Kolejka 10
Korona Kielce  1 — 3  Stomil Olsztyn18 LIS17:00
W pierwotnym terminie 24 października, 12:40, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego.


III liga, gr. IV
Kolejka 16
Wisła Sandomierz  2 — 2  Podlasie Biała Podlaska18 LIS13:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
Trenerzy: Rafał Wójcik — Rafał Borysiuk.
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link.
W pierwotnym terminie 25 października, 14:00, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego.
Sokół Sieniawa  4 — 3  Orlęta Radzyń Podlaski18 LIS13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
Karol Rycaj (sam.) 78'
3 — 2
 
4 — 2
 
 
4 — 3
Trenerzy: Ryszard Kuźma — Jacek Fiedeń.
W pierwotnym terminie 25 października, 14:00, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego
Kolejka 20
Stal Kraśnik  1 — 1  Wólczanka Wólka Pełkińska17 LIS13:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Marcin Wróbel — Daniel Myśliwiec.
19 bramekAdrian Paluchowski (18 + 1 k.) (Wisła P.)
18 bramekMichał Fidziukiewicz (15 + 3 k.) (Stal S. W.)
13 bramekWojciech Białek (Avia), Kamil Kocoł (12 + 1 k.) (Podlasie)
12 bramekKrzysztof Pietluch (10 + 2 k.) (Wólczanka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

III liga, gr. IV
1.   Wisła Puławy 20 48 54–20 15 3 2
2.   Sokół Sieniawa 20 43 38–16 12 7 1
3.   Stal Stalowa Wola 20 38 40–23 12 2 6
4.   Wisła Sandomierz 20 37 36–24 10 7 3
5.   Avia Świdnik 20 36 46–20 10 6 4
6.   Wólczanka Wólka Pełkińska 20 36 43–26 11 3 6
7.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 20 32 34–23 10 2 8
8.   Siarka Tarnobrzeg 20 31 39–29 9 4 7
9.   Podhale Nowy Targ 20 31 32–28 9 4 7
10.   Wisłoka Dębica 20 28 26–21 7 7 6
11.   Chełmianka Chełm 20 28 33–30 8 4 8
12.   ŁKS Probudex Łagów 20 28 29–33 8 4 8
13.   Lewart Lubartów 20 26 26–23 6 8 6
14.   Korona II Kielce 20 23 37–45 7 2 11
15.   Stal Kraśnik 20 22 25–32 6 4 10
16.   KS Wiązownica 20 21 25–45 6 3 11
17.   Orlęta Radzyń Podlaski 20 19 21–42 5 4 11
18.   Cracovia II Kraków 20 18 22–29 5 3 12
19.   Podlasie Biała Podlaska 20 18 29–55 5 3 12
20.   Jutrzenka Giebułtów 20 16 25–54 4 4 12
21.   Hetman Zamość 20 7 18–60 1 4 15
 


IV liga
Kolejka 14
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 1  Naprzód Jędrzejów18 LIS13:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
Trenerzy: Krzysztof Baczewski — Janusz Cieślak.
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link.
W pierwotnym terminie 18 października, 14:00, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego.

17 bramekJakub Olearczyk (GKS Nowiny)
15 bramekKacper Piechniak (14 + 1 k.) (Alit)
13 bramekBartosz Papka (GKS Nowiny), Tomasz Bartosiak (11 + 2 k.) (Granat)
12 bramekMateusz Fryc (Wierna), Adrian Gębalski (11 + 1 k.) (Czarni)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

IV liga
1.   Czarni Połaniec 19 44 46–22 14 2 3
2.   GKS Nowiny 19 39 57–25 13 6
3.   Orlicz Suchedniów 19 39 48–26 12 3 4
4.   Spartakus Daleszyce 19 36 37–29 11 3 5
5.   Moravia Morawica 19 35 36–22 10 5 4
6.   Alit Ożarów 19 31 37–36 9 4 6
7.   Granat Skarżysko-Kamienna 19 30 38–27 9 3 7
8.   Olimpia Pogoń Staszów 19 29 38–36 9 2 8
9.   GKS Rudki 19 29 33–31 8 5 6
10.   Łysica Bodzentyn 19 27 31–27 8 3 8
11.   Wierna Małogoszcz 19 27 40–38 8 3 8
12.   Star Starachowice 19 27 38–37 8 3 8
13.   AKS 1947 Busko-Zdrój 19 26 35–38 8 2 9
14.   TS 1946 Nida Pińczów 19 25 25–29 7 4 8
15.   Neptun Końskie 19 21 32–35 6 3 10
16.   Hetman Włoszczowa 19 21 30–39 5 6 8
17.   OKS Opatów 19 16 28–47 4 4 11
18.   Lubrzanka Kajetanów 19 15 32–50 4 3 12
19.   Naprzód Jędrzejów 19 11 25–47 3 2 14
20.   Partyzant Radoszyce 19 11 18–63 3 2 14
 
Wg nowego regulaminu ŚZPN bezpośrednie spotkania uwzględniane są dopiero po rozegraniu ich wszystkich.

Puchar Polski kobiet
Runda 2
Medyk II Konin  2 — 2  
k. 4–3
KSP Kielce 18 LIS12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Robert Kraska — Łukasz Tekiel.
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link.


CLJ U-17, baraże
Finały (gr. A)
Jagiellonia Białystok  2 — 3  Stomil Olsztyn 18 LIS12:00
Ząbkovia Ząbki  2 — 1  Łódzki KS 18 LIS12:00
Finały (gr. B)
Jaguar Gdańsk  3 — 2  Błękitni Wronki 18 LIS12:00
Finały (gr. C)
GKS Tychy  2 — 0  FC Wrocław Academy 18 LIS13:30
Finały - rewanże (gr. C)
Lechia Zielona Góra10 — 0  Pomologia Prószków 18 LIS13:30


CLJ U-18
Kolejka 11
Lech Poznań  1 — 0  Legia Warszawa18 LIS11:15
Stadion Główny, Wronki 
1 — 0
 
Trenerzy: Hubert Wędzonka — Grzegorz Szoka.
W pierwotnym terminie 25 października, 12:00, spotkanie odwołane z powodu zagrożenia pandemicznego.
Arka Gdynia  3 — 1  Escola Varsovia Warszawa18 LIS14:00
Narodowy Stadion Rugby, Gdynia 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Szymon Hartman — Konrad Dousa.
Kolejka 13
Gwarek Zabrze  3 — 2  Cracovia Kraków18 LIS12:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
84' Kamil Bialik (sam.)
3 — 2
 
Trenerzy: Janusz Kowalski — Andrzej Paszkiewicz.
13 bramekWiktor Kamiński (Legia), Kacper Skóra (Arka)
11 bramekOliwier Sławiński (Zagłębie)
10 bramekKrystian Okoniewski (Lechia)
9 bramekAdrian Bielka (Escola Varsovia), Miłosz Strzeboński (Korona SA), Mateusz Trela (Arka), Radosław Zyśk (Jagiellonia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-18
1.   Wisła Kraków 17 34 37–24 11 1 5
2.   Pogoń Szczecin 17 32 45–31 10 2 5
3.   Górnik Zabrze 17 32 35–22 10 2 5
4.   Śląsk Wrocław 16 32 32–22 10 2 4
5.   Zagłębie Lubin 17 32 28–21 9 5 3
6.   Legia Warszawa 17 28 36–24 8 4 5
7.   Cracovia Kraków 17 28 30–24 8 4 5
8.   Lech Poznań 17 25 26–23 7 4 6
9.   Arka Gdynia 16 22 36–37 7 1 8
10.   Escola Varsovia Warszawa 17 21 28–28 6 3 8
11.   UKS SMS Łódź 17 20 28–32 6 2 9
12.   Jagiellonia Białystok 15 18 32–27 5 3 7
13.   Gwarek Zabrze 17 17 21–39 4 5 8
14.   Lechia Gdańsk 17 16 30–32 4 4 9
15.   Korona Kielce SA 17 15 25–41 4 3 10
16.   Hutnik Nowa Huta Kraków 17 7 13–55 2 1 14
 


Trampkarz młodszy, gr. I
Kolejka 4
Góral Górno11 — 2  Gród Ćmińsk18 LIS14:15
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 
 
11 — 2
Trenerzy: Bogusław Dąbrowski — Robert Zagdan.
Kolejka 11
Celsium Skarżysko-Kamienna  2 — 3  Wicher Miedziana Góra18 LIS14:15
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
 
2 — 3
Trenerzy: Dariusz Kasprzyk — Michał Sobczyk.


27 bramekOskar Karpisz (Góral)
23 bramekBartłomiej Szczygieł (Wicher)
20 bramekDawid Suliga (KKP Korona III)
19 bramekOskar Płatek (KKP Korona III)
16 bramekKacper Ręcica (KKP Korona III)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. I
1.   KKP Korona III Kielce 12 36 105–10 12
2.   Góral Górno 12 26 63–39 8 2 2
3.   Granat Skarżysko-Kamienna 12 21 62–47 6 3 3
4.   Wicher Miedziana Góra 12 15 46–57 4 3 5
5.   Sport CK Kielce 12 11 20–65 3 2 7
6.   Celsium Skarżysko-Kamienna 12 10 13–39 3 1 8
7.   Gród Ćmińsk 12 1 22–74 1 11
Komentarze
#1 | Naprzod dnia listopad 16 2020 22:31:20
Z Wrocławia majom przyjechać cała trójeczka a obserwatorem ma być fryzjer
#2 | Do top4liga dnia listopad 16 2020 23:00:16
Nikt się tam nie "wyruznia"Smile
#3 | W Jędrzejowie dwójka wejdzie dnia listopad 17 2020 10:10:19
Kolega mamy
#4 | Weee dnia listopad 17 2020 11:37:23
Ernest Rozmysłowski z Pogoni
#5 | Do11 dnia listopad 17 2020 19:08:42
Bez urazy ale kto to ten grzyb? Interesuje się kielecka piłka i nie kojarzę
#6 | do 15 dnia listopad 17 2020 20:15:07
junior z Wiernej
#7 | Ali dnia listopad 18 2020 13:40:58
Jak w Staszowie?
#8 | do 31 dnia listopad 18 2020 13:49:19
w staszowie 0:0
#9 | adas dnia listopad 18 2020 13:49:29
w Staszowie 0:0
#10 | a dnia listopad 18 2020 14:01:59
na profilu Pogoni na Facebooku leci mecz na żywo...
#11 | a dnia listopad 18 2020 14:24:28
Przerwa w Staszowie 1:1
#12 | Pogon dnia listopad 18 2020 14:59:41
Rzepa 2:1
#13 | ada dnia listopad 18 2020 15:22:31
czy juz koniec meczu w Staszowie?
#14 | adas dnia listopad 18 2020 15:52:44
Sokół Sieniawa 2:2
#15 | adas dnia listopad 18 2020 16:48:41
sorki źle spojrzałem na Sieniawe
#16 | anthonyterry8162 dnia styczeń 17 2021 19:53:30
brawo!
Dodaj komentarz
Nick:


Potwierdzam, że chcę™ zamieścić‡ powyższy komentarz.

Wiadomości
20 stycznia
12 stycznia
10 stycznia
9 stycznia
7 stycznia
6 stycznia
27 grudnia
23 grudnia
20 grudnia
14 grudnia
12 grudnia
5 grudnia
29 listopada
28 listopada
27 listopada
25 listopada
24 listopada
22 listopada
21 listopada
20 listopada
Dziś urodziny mają
Rafał Kasza (11 lat, KKP Korona)
Filip Satro (12 lat, Góral)
Gabriel Świątek (12 lat, DAP Kielce)
Piotr Robak (13 lat, Bucovia)
Bartosz Czapka (13 lat, Ester)
Oliwier Simlat (13 lat, Wierna)
Natan Wierzbicki (13 lat, DAP Kielce)
Jakub Stępień (13 lat, Neptun)
Bartosz Krzysztofik (13 lat, Naprzód)
Igor Początek (13 lat, Arka)
Wojciech Stępień (14 lat, Orlęta)
Patryk Drab (14 lat, GKS Obrazów)
Bartłomiej Makuch (15 lat, Sparta)
Filip Wróbel (15 lat, Sokół)
Artur Zych (15 lat, KKP Korona)
Dawid Lamczyk (15 lat, Gród)
Michał Bartnik (15 lat, Gród)
Karol Helm (15 lat, AKS 1947)
Kacper Makowski (16 lat, Łysica)
Mikołaj Michalski (16 lat, Spartakus)
Wiktor Paszkowski (17 lat, Czarnovia)
Jakub Malarczyk (18 lat, Rodzina)
Dominik Pożoga II (18 lat, Kamienna)
Karolina Nowak (18 lat, Wisła)
Grzegorz Lozia (18 lat, Strzelec)
Piotr Bąk (18 lat, Politechnika Św.)
Maksymilian Bąk (19 lat, Rodzina)
Michał Schab (19 lat, Piaskowianka)
Hubert Arendarski (19 lat, Pogoń)
Damian Marzec (20 lat, Nidzica)
Hakan Altun (20 lat, Alit)
Marcin Lewicki (20 lat, OKS Opatów)
Kacper Skórski (20 lat, Piast)
Dawid Łygoński (20 lat, Spartakus)
Mikołaj Nowakowski (20 lat, Klimontowianka)
Jakub Kazanowski (21 lat, GKS Nowiny)
Dawid Mikołajczyk (22 lata, Bucovia)
Przemysław Gryń (22 lata, Partyzant)
Szymon Łysek (22 lata, Hetman)
Wiktor Kurek (22 lata, Orlęta)
Hubert Lipiński (23 lata, Orlicz)
Paweł Michalski (23 lata, Wisła Junior)
Patryk Hendel (23 lata, Nida)
Bartłomiej Gwizdowski (23 lata, Wisła Junior)
Szymon Kobiec (24 lata, Astra)
Dariusz Karasiński (24 lata, KS Czermno)
Mateusz Drop (24 lata, TS 1946 Nida)
Łukasz Górski (24 lata, Dąb)
Szymon Kowalczyk (24 lata, Piaskowianka)
Szymon Musiał (24 lata, Polanie)
Konrad Kosakiewicz (25 lat, Spartakus II)
Dawid Grudniewski (25 lat, Wodnik)
Przemysław Bujalski (25 lat, Vitalpol)
Dominik Prucnal (25 lat, Zenit)
Łukasz Kowalczyk (26 lat, Piaskowianka)
Tomasz Maruszak (26 lat, KS Kamienna W.)
Konrad Zacharski (26 lat, KP KSZO 1929)
Michał Garbacz (26 lat, MKS Stąporków)
Bartosz Domagała (27 lat, Stal)
Grzegorz Margula (27 lat, Kamienna II)
Przemysław Stępień (27 lat, Unia)
Robert Sitarz (27 lat, Spartakus)
Piotr Piwowar (27 lat, Neptun)
Norbert Kuca (27 lat, Nidzica)
Dawid Mochocki (27 lat, Spartakus)
Damian Wojna (27 lat, MKS Stąporków)
Adam Arendarski (27 lat, Rodzina)
Patrycja Mrożek (27 lat, Moravia)
Mateusz Łataś (27 lat, Nida)
Przemysław Stępień (27 lat, Unia)
Jarosław Śliwiński (28 lat, Dąb)
Jakub Jeziorski (28 lat, GLKS Krasocin)
Damian Kucybała (28 lat, TS 1946 Nida)
Damian Hajduk (28 lat, LZS Samborzec)
Kamil Olejarz (29 lat, Olimp)
Mateusz Nowak (29 lat, GKS Świniary)
Tomasz Dziedzic (29 lat, GTS Raków)
Michał Pogorzelski (29 lat, Baszta II)
Piotr Musz (29 lat, Piast)
Sylwester Gorgoń (30 lat, Sparta)
Arkadiusz Czerwiński (32 lata, Sparta)
Robert Tomasik (32 lata, Unia)
Kamil Wójcicki (32 lata, Partyzant)
Przemysław Maciejski (33 lata, Astra)
Norbert Szmit (33 lata, Hetman)
Filip Kita (34 lata, Unia)
Grzegorz Grzesiak (35 lat, AKS 1947)
Łukasz Masłowski (35 lat, Vitalpol)
Adam Błaszkiewicz (35 lat, Zryw)
Jarosław Broda (35 lat, Czarnovia)
Marcin Wyrozumski (37 lat, Zryw)
Jakub Waga (38 lat, ŁKS Łagów)
Norbert Górlicki (41 lat, MKS Stąporków)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.

Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."