(fot. D. Wiśniewski/Echo Dnia)
Puchar Polski | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. | 1 — 2 | GKS Tychy | 28 WRZ | 19:29 | ||||
1 — 0 1 — 1 45' 1 — 2 48' KP KSZO 1929: 1 Trenerzy: Wójcik Rafał — Derbin Artur.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: Onet – kliknij w ten link. | ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: Polsat Sport – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS Bełchatów | 0 — 5 | Arka Gdynia | 29 WRZ | 15:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 0 — 2 | Gród Ćmińsk | 29 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 67' 0 — 2 71' Zenit: 12 Gród: 1 Trenerzy: Rot Jerzy — Wijas Paweł. | ||||||||
W pierwotnym terminie 19 września, 16:00, spotkanie odwołane z powodu stanu boiska po opadach. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 1 | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 5 | Korona Kielce SA | 29 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 63' 1 — 3 74' 1 — 4 1 — 5 Orlęta: 37 Korona SA: 1 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Mądzik Krzysztof. |
13 bramek | Kacper Śliwa (Korona SA) |
12 bramek | Adam Hamera (AP Star/Juventa) |
9 bramek | Konrad Głowacki (Korona SA), Jacek Karpacz (Orlęta) |
8 bramek | Miłosz Jabłoński (AKS 1947), Piotr Wójcik (Korona SA) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Arka Pawłów | 3 — 2 | Baszta Rytwiany | 29 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Arka: 1 Baszta: 8 Trenerzy: Kalista Mirosław — Jaguś Mariusz. |
11 bramek | Sebastian Mrozek (OKS Opatów) |
9 bramek | Łukasz Zapała (Arka) |
7 bramek | Daniel Latała (Arka), Mateusz Matyka (Ester), Maksym Matysek (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
GKS Nowiny | 3 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | 29 WRZ | 17:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 8' 2 — 1 3 — 1 GKS Nowiny: 1 Granat: 1 Trenerzy: Góral Łukasz — Dejworek Piotr. |
19 bramek | Igor Błaszczyk (Korona II) |
18 bramek | Szymon Matysek (GKS Nowiny) |
14 bramek | Jakub Gluza (Granat) |
11 bramek | Jakub Hajdo (Korona II), Edgar Pieńkus (Korona II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 2 — 2 | Victoria Mniów | 28 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 Polonia Białogon: 1 Victoria: 12 Trenerzy: Mech Paweł — Rusiński Karol.
|
18 bramek | Ksawery Kulasek (Piaskowianka) |
16 bramek | Adrian Łata (Naprzód) |
8 bramek | Paweł Kocel (MGTS Działoszyce) |
7 bramek | Jakub Czaj (Unia S.), Norbert Synal (Unia S.), Mateusz Waligóra (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Unia Małogoszcz | 0 — 4 | MGTS Działoszyce | 29 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 24' 0 — 2 30' 0 — 3 72' 0 — 4 81' Unia M.: 1 MGTS Działoszyce: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin — Banaszek Robert.
|
18 bramek | Ksawery Kulasek (Piaskowianka) |
16 bramek | Adrian Łata (Naprzód) |
8 bramek | Paweł Kocel (MGTS Działoszyce) |
7 bramek | Jakub Czaj (Unia S.), Norbert Synal (Unia S.), Mateusz Waligóra (MGTS Działoszyce) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 28 WRZ | 16:15 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Zenit: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Ozóg Radosław — Biały Łukasz. |
11 bramek | Wiktor Wilk (Zenit) |
5 bramek | Marcin Niedziela (Polanie), Kuba Wójcik (TS 1946 Nida) |
4 bramki | Kacper Dąbski (TS 1946 Nida), Kamil Toboła (TS 1946 Nida) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 11 | Alit Ożarów | 28 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 1 — 3 18' 2 — 3 2 — 4 29' 2 — 5 39' 2 — 6 44' 2 — 7 52' 2 — 8 56' 2 — 9 2 — 10 2 — 11 3 — 11 Marol: 1 Alit: 12 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Witek Grzegorz. | ||||||||
Kolejka 11 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 15 — 0 | GKS Obrazów | 29 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 15 — 0 Sparta: 12 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Siudak Marcin — Mazur Łukasz. |
20 bramek | Filip Kusik (Klimontowianka) |
15 bramek | Arkadiusz Skubida (Sparta), Mateusz Szafraniec (Alit) |
13 bramek | Paweł Dragan (Sparta) |
12 bramek | Krystian Góraś (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 2 | AP Star/Juventa Starachowice | 28 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 Orlęta: 12 AP Star/Juventa: 12 Trenerzy: Grzelka Daniel — Mikos Artur. | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 1 — 4 | Astra Piekoszów | 29 WRZ | 18:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 26' 1 — 2 1 — 3 1 — 4 55' Pogoń: 1 Astra: 1 Trenerzy: Krakowiak Damian — Sadko Tomasz. |
13 bramek | Dawid Romański (KP KSZO 1929) |
11 bramek | Wiktor Dychała (AP Star/Juventa) |
9 bramek | Hubert Gaweł (KKP Korona IV), Antoni Zarychta (Astra) |
7 bramek | Łukasz Grzegorski (Astra), Dominik Sendrowicz (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Trampkarz starszy, gr. III | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Dąb Nagłowice | 0 — 4 | Naprzód Jędrzejów | 29 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 26' 0 — 3 34' 0 — 4 63' Dąb: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Seweryn Bogusław — Putowski Jerzy. |
24 bramek | Kacper Klimczak (Moravia) |
13 bramek | Mateusz Woźniak (Moravia) |
11 bramek | Krystian Kałka (Naprzód) |
10 bramek | Mateusz Małogoski (Nida) |
9 bramek | Szymon Bukłat (Dąb) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 0 | Baszta Rytwiany | 29 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła Junior: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Pierzchała Wojciech — Walczyk Michał. |
32 bramek | Marcin Welenc (AP Star/Juventa) |
18 bramek | Karol Osuch (KP KSZO 1929) |
17 bramek | Mikołaj Wolski (Neptun) |
11 bramek | Adam Hańćko (KKP Korona) |
10 bramek | Michał Bak (Pogoń), Patryk Bojek (KKP Korona), Piotr Pajdo (AP Star/Juventa), Krystian Stefański (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Korona Kielce | 4 — 0 | DAP Kielce | 29 WRZ | 16:30 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Korona: 1 DAP Kielce: 22 Trenerzy: Kozior Marcin — Leszczyński Adrian. |
13 bramek | Bartosz Kośmider (Korona), Bartosz Krzysztofik (Korona), Bartosz Szymański (Korona) |
10 bramek | Patryk Plisak (Korona) |
9 bramek | Jakub Kamizela (Korona), Tymoteusz Lechowski (Korona), Mateusz Rajek (Hetman), Adrian Socha (Korona), Radosław Woch (Wicher) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Trampkarz młodszy, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 4 | MSS-Klonówka Masłów | 28 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 27' 0 — 3 46' 0 — 4 60' Lechia: 1 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Janicki Karol. | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
KSP Kielce | 1 — 2 | GKS Nowiny | 28 WRZ | 19:00 | ||||
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego | ||||||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 KSP Kielce: 2 GKS Nowiny: 6 Trenerzy: Czerwiak Monika — Papka Bartosz. |
17 bramek | Sebastian Sterna (GKS Nowiny), Krzysztof Wojciechowski (GKS Nowiny) |
10 bramek | Piotr Misztal (Granat), Oliwier Nogalski (MSS-Klonówka) |
9 bramek | Kacper Grabka (GKS Nowiny) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Trampkarz młodszy, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Gród Wiślica | 4 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 28 WRZ | 16:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 74' Gród: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Osiński Cezary.
|
10 bramek | Szymon Makuch (Football Academy) |
9 bramek | Dawid Juzwik (Naprzód), Kacper Sobiegraj (Gród) |
8 bramek | Igor Ból (Gród) |
7 bramek | Jakub Stanek (Football Academy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Trampkarz młodszy, gr. III | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
Alit Ożarów | 2 — 3 | ŁKS Probudex Łagów | 28 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 49' 2 — 3 74' Alit: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — .
|
18 bramek | Adrian Tyrała (ŁKS Łagów) |
17 bramek | Paweł Masternak (GKS Rudki), Krystian Nowak (Zorza Tempo) |
10 bramek | Miłosz Przekota (Czarni) |
9 bramek | Piotr Kucharczyk (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
UKS Baćkowice | 3 — 0 | GKS Ekom Invex Remedies Nowiny | 28 WRZ | 17:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 UKS Baćkowice: 1 Ekom Nowiny: 1 Trenerzy: Łata Damian — Strzębski Bartłomiej. |
14 bramek | Jakub Kobierski (KKP Korona II) |
11 bramek | Wiktor Prusik (UKS Baćkowice) |
10 bramek | Dominik Malinowski (KKP Korona II) |
9 bramek | Gabriel Łabędzki (Juventa II) |
8 bramek | Alan Dąbrowski (UKS Baćkowice), Filip Karwat (Spartakus), Nikodem Kozub (Spartakus), Wiktor Pakuła (Spartakus) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Młodzik starszy, gr. III | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
GKS Obrazów | 0 — 7 | KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 29 WRZ | 15:45 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 17' 0 — 3 0 — 4 27' 0 — 5 0 — 6 49' 0 — 7 GKS Obrazów: 1 KP KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: Marzec Robert — sobolewski marcin. |
10 bramek | Wojciech Kudas (Marol), Adam Mysłek (Piast) |
8 bramek | Bartosz Woźniak (KP KSZO 1929 II) |
7 bramek | Kacper Kwaśniak (KP KSZO 1929 II) |
5 bramek | Kamil Drab (GKS Obrazów), Mikołaj Kanios (Huragan), Jakub Pronobis (KP KSZO 1929 II), Hubert Wisowski (KP KSZO 1929 II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|