Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 3 — 2 | Stal Mielec | 8 MAJ | 12:30 | ||||
I liga | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Odra Opole | 3 — 1 | Korona Kielce | 6 MAJ | 20:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 84' Korona: 1 Trenerzy: Polak Andrzej — Ojrzyński Leszek.
| ||||||||
Zagłębie Sosnowiec | 3 — 3 | Sandecja Nowy Sącz | 9 MAJ | 18:00 | ||||
II liga | ||||||||
Kolejka 32 | ||||||||
Radunia Stężyca | 2 — 1 | Pogoń Siedlce | 8 MAJ | 15:00 | ||||
III liga, gr. I | ||||||||
Kolejka 30 | ||||||||
Pilica Białobrzegi | 1 — 0 | Unia Skierniewice | 7 MAJ | 17:00 | ||||
III liga, gr. III | ||||||||
Kolejka 28 | ||||||||
Polonia Bytom | 1 — 0 | Gwarek Tarnowskie Góry | 7 MAJ | 15:00 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
IV liga, małopolskie, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 27 | ||||||||
Wolski Lubań Maniowy | 4 — 0 | Tarnovia Tarnów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 24 | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 1 | Piast Stopnica | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 63' Wicher: 92 Piast: 1 Trenerzy: Chrzanowski Damian — Skiba Sławomir.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 2 — 1 | Sparta Dwikozy | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 Zenit: 1 Sparta: 1 Kartki także: Dawid Matałowski 88' — . Trenerzy: Rot Jerzy — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 49' 1 — 2 Hetman: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Wójcik Hubert — Rokicki Krystian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Krzysztof Kubicz – kliknij w ten link. | ||||||||
W 73. minucie Cezary Maruszewski (Hetman) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Majcherczyk obronił). | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 1 | Unia Sędziszów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 31' 1 — 1 2 — 1 Świt: 33 Unia: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Opara Grzegorz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 1 | Gród Ćmińsk | 8 MAJ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 66' Orlęta: 1 Gród: 87 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Wijas Paweł.
| ||||||||
WIDEO: bramka – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: Paulina Pietrzyk – kliknij w ten link. | ||||||||
Nida Oksa | 1 — 5 | Bucovia Bukowa | 8 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 44' 0 — 3 63' 0 — 4 65' 1 — 4 1 — 5 90+2' Nida: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Kruk Piotr.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 5 | Stal Kunów | 8 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 39' 1 — 3 67' 1 — 4 89' 1 — 5 90+3' Piaskowianka: 1 Stal: 1 Kartki także: Kamil Wielguszewski 83'. Trenerzy: Pełka Mikołaj — Dynarek Marcin.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
OKS Opatów | 2 — 2 | Góral Górno | 8 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 45+2' OKS Opatów: 1 Góral: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Piotrowicz Damian.
| ||||||||
WIDEO: kliknij w ten link. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 20 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 5 — 0 | Tęcza Gowarczów | 7 MAJ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Polonia Białogon: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Kasperek Piotr — Skowron Paweł.
| ||||||||
ULKS Łączna | 2 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 7 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 ULKS Łączna: 31 Orlicz II: 1 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Kabała Rajmund.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 0 | Skała Tumlin | 8 MAJ | 11:00 | ||||
Astra: 12 Skała: 1 Trenerzy: Sadko Tomasz — Górecki Dariusz.
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 8 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 13' 0 — 2 36' 0 — 3 60' 1 — 3 Samson: 69 Sokół: 12 Trenerzy: Pawlik Jacek — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 3 | MSS-Klonówka Masłów | 8 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 44' 1 — 1 1 — 2 76' 1 — 3 90+2' KS Smyków: 12 MSS-Klonówka: 12 Trenerzy: Mech Kamil — Janicki Karol.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 1 — 1 | Radiator$ Stąporków | 8 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' Lechia: 1 Radiator$: 12 Trenerzy: Łebek Daniel — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 4 | Partyzant Radoszyce | 8 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 47' 0 — 2 0 — 3 76' 0 — 4 90+1' Victoria: 31 Partyzant: 31 Trenerzy: Dejworek Piotr — Niemiec Marcin.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Wisła: 1 Start: 69 Trenerzy: Misiewicz Łukasz — Koprowski Adrian.
| ||||||||
GKS Imielno | 0 — 2 | Gród Wiślica | 7 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 58' 0 — 2 86' GKS Imielno: 27 Gród: 1 Trenerzy: Ciekalski Robert — Maj Kamil.
| ||||||||
RELACJA NA ŻYWO: RegioWyniki – kliknij w ten link. | ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 5 | Zorza Tempo Pacanów | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 16' 0 — 2 29' 1 — 2 1 — 3 50' 1 — 4 57' 1 — 5 60' Dąb: 99 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Szota Radosław — Konat Rafał.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 3 — 0 | Zieleń Żelisławice | 8 MAJ | 15:00 | ||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
GKS Kluczewsko | 0 — 4 | Partyzant Wodzisław | 8 MAJ | 15:00 | ||||
0 — 1 36' 0 — 2 0 — 3 0 — 4 90+1' GKS Kluczewsko: 12 Partyzant: 33 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Gardiew Tomasz.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 5 | LKS Bolmin | 8 MAJ | 16:00 | ||||
0 — 1 10' 0 — 2 36' 1 — 2 1 — 3 44' 1 — 4 55' 1 — 5 65' Zryw: 1 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: Łoboda Robert — Hańćko Tomasz.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 1 | Zryw Zbigniewice | 7 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 80' 2 — 1 LZS Samborzec: 99 Zryw: 66 Trenerzy: — Rączkowski Jacek.
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Arka Pawłów | 7 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 81' KS Tarłów: 1 Arka: 1 Trenerzy: Lipowski Jarosław — Kalista Mirosław.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Arki – kliknij w ten link. | ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 2 — 4 | GKS Obrazów | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 2 — 3 71' 2 — 4 79' Koprzywianka: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Gawroński Wojciech — Lipiec Damian.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 1 — 2 | UKS Baćkowice | 8 MAJ | 15:00 | ||||
Łagów | ||||||||
0 — 1 23' 1 — 1 1 — 2 85' Nidzianka: 88 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — Chruściel Grzegorz.
| ||||||||
Kamienna Brody | 5 — 0 | Piast Osiek | 8 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Kamienna: 1 Piast: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Kiciński Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Marcin Słoka – kliknij w ten link. | ||||||||
Baszta Rytwiany | 2 — 6 | GKS Świniary | 8 MAJ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 1 — 2 21' 2 — 2 2 — 3 51' 2 — 4 70' 2 — 5 76' 2 — 6 90' Baszta: 12 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Sitek Tomasz — Krawczyk Dariusz.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 17 | ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 1 — 2 | Moravia II Morawica | 7 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 40' Politechnika Św.: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Detka Damian.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Moravii – kliknij w ten link. | ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 0 — 8 | Sparta Strawczynek | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 14' 0 — 4 0 — 5 35' 0 — 6 56' 0 — 7 59' 0 — 8 63' Płomień: 22 Sparta: 1
| ||||||||
KS Kamienna Wola | 1 — 2 | Granat Borki | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 45' 1 — 2 KS Kamienna W.: 1 Granat: 17 Trenerzy: Boruń Zbigniew — Jas Krystian.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 1 | GLKS Fałków | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 29' 1 — 1 Polanie: 1 GLKS Fałków: 1 Trenerzy: Staszewski Michal — Jarząb Kamil.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 4 | Czarnovia Kielce | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 24' 0 — 3 27' 1 — 3 1 — 4 65' Top-Spin: 12 Czarnovia: 1 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Trela Mariusz.
| ||||||||
Zryw Łopuszno | 3 — 0 | OKS Instal Michałów Starachowice | 8 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zryw: 23 Instal: 1 Trenerzy: Zagurowski Bartosz — Koprowski Kamil.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 2 — 0 | Nida Sobków | 7 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Nidzica: 99 Nida: 12 Trenerzy: Czajka Paweł — Wróbel Adam.
| ||||||||
Nida nie wykorzystała rzutu karnego (bramkarz obronił). | ||||||||
MGTS Działoszyce | 2 — 8 | Strzelec Chroberz | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 0 — 2 0 — 3 16' 0 — 4 22' 0 — 5 30' 1 — 5 1 — 6 69' 1 — 7 71' 1 — 8 78' 2 — 8 MGTS Działoszyce: 99 Strzelec: 12 Trenerzy: Banaszek Robert — Czyszczoń Tomasz.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
WIDEO: kliknij w ten link. | ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 5 | Jawornik Gorzków | 8 MAJ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 26' 1 — 2 32' 1 — 3 35' 1 — 4 57' 1 — 5 60' LZS Czarnocin: 5 Jawornik: 1 Trenerzy: Jajeśniak Łukasz — Sender Andrzej.
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 3 | GKS Solec-Zdrój | 8 MAJ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' 1 — 2 77' 1 — 3 85' Unia: 1 GKS Solec-Zdrój: 1 Kartki także: Radosław Kardas 48'. Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Ból Augustyn.
|
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 14 | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 0 | GTS Raków | 8 MAJ | 11:00 | ||||
Cukrownik: 1 GTS Raków: 94 Trenerzy: Dywan Andrzej — Baran Janusz.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 1 | FKS Łazy Starachowice | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Agricola: 1 Łazy: 75 Trenerzy: Zaliński Maciej — Drabik Bartłomiej.
| ||||||||
TRANSMISJA WIDEO: kliknij w ten link. | ||||||||
ARTYKUŁ: starachowicki.eu – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: Łukasz Grudzień – kliknij w ten link. | ||||||||
Ester Wojciechowice | 3 — 1 | Marol Jacentów | 8 MAJ | 11:00 | ||||
0 — 1 14' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Ester: 12 Marol: 1 Trenerzy: — Koterbski Mateusz.
| ||||||||
Wodnik Styków | 1 — 5 | GKS Iwaniska | 8 MAJ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 38' 1 — 3 1 — 4 60' 1 — 5 90+1' Wodnik: 12 GKS Iwaniska: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Tomaszewski Konrad.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Marcin Słoka – kliknij w ten link. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
AZS UJ Kraków | 2 — 0 | Śląsk Wrocław | 7 MAJ | 13:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 — 6 | Bielawianka Bielawa | 7 MAJ | 12:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 1 — 2 1 — 3 50' 1 — 4 53' 1 — 5 1 — 6 61' Sokół: 1 Bielawianka: 3 Trenerzy: Grabiec Tomasz — Głogowski Sebastian. | ||||||||
KKP Unia Lublin | 1 — 1 | Prądniczanka Kraków | 7 MAJ | 15:30 | ||||
Arena Lublin | ||||||||
1 — 0 1 — 1 KKP Unia: 12 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Przewłoka Dominika — Sędor Piotr. | ||||||||
Respekt Myślenice | 3 — 0 | Podgórze Kraków | 8 MAJ | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Respekt: 96 Podgórze: 1 Trenerzy: Senderski Przemysław — Sołtysińska Katarzyna. | ||||||||
Śląsk II Wrocław | 1 — 1 | Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 8 MAJ | 13:00 | ||||
Stadion GEM, ul. Mianowskiego, Wrocław | ||||||||
0 — 1 22' 1 — 1 Śląsk II: 1 Pogoń-Ekolog: 5 Trenerzy: Koziarska Monika — Kochelak Krzysztof. | ||||||||
Wanda Kraków | 4 — 2 | KSP Kielce | 10 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Wanda: 36 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Tekiel Łukasz. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Granat Skarżysko-Kamienna Orlicz Suchedniów 2-1
Moravia Morawica Sparta Kazimierza Wielka 3-1
Star Starachowice Olimpia Pogoń Staszów 4-1
GKS Nowiny Spartakus Daleszyce 5-1
Klimontowianka PBI Klimontów Alit Ożarów 0-0
Neptun Końskie AKS 1947 Busko-Zdrój 1-0
TS 1946 Nida Pińczów Łysica Bodzentyn 2-0