(fot. G. Sojka)
Puchar Polski kobiet | ||||||||
Półfinały | ||||||||
Czarni Sosnowiec | 3 — 0 | Medyk Konin | 11 MAJ | 16:00 | ||||
7 bramek | Miłosz Dudek (6 + 1 k.) (Vitalpol) |
6 bramek | Łukasz Niemstak (Dąb) |
5 bramek | Grzegorz Grzegorski (Polonia Białogon), Konrad Głowacki (Korona SA), Adam Hamera (AP Star/Juventa), Michał Hołody (Klimontowianka), Hubert Podolak (Klimontowianka), Michał Pokora (Korona SA), Michał Rybus (Moravia), Kamil Wijas (Zryw .) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 23 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 0 — 3 | Korona II Kielce | 11 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 Klimontowianka: 1 Korona II: 12 Trenerzy: Szymański Łukasz — Mierzwa Marek.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 16 kwietnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy po opadach. |
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 15 | ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 0 | Polonia Białogon Kielce | 11 MAJ | 17:45 | ||||
Stadion Wichra, Kostomłoty II | ||||||||
Astra: 12 Polonia Białogon: 1 Trenerzy: Sadko Tomasz — Kasperek Piotr.
| ||||||||
W pierwotnym terminie 3 kwietnia, 15:00, spotkanie odwołane z powodu złego stanu boiska. |
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 19 | ||||||||
Wanda Kraków | 4 — 2 | KSP Kielce | 10 MAJ | 18:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Wanda: 36 KSP Kielce: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Tekiel Łukasz. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych, gr. 2, wiosna | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 11 MAJ | 17:30 |
11 bramek | Jacek Karpacz (Orlęta) |
9 bramek | Jakub Pawlik (KP KSZO 1929) |
8 bramek | Mikołaj Toboła (KP KSZO 1929) |
7 bramek | Mateusz Misztal (Orlęta), Jakub Niedziałek (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych, wiosna | ||||||||
Kolejka 8 | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 3 | KKP Korona Kielce | 10 MAJ | 19:00 | ||||
Nowiny (boczne) | ||||||||
0 — 1 0 — 2 23' 1 — 2 1 — 3 GKS Nowiny: 46 KKP Korona: 12 Trenerzy: Góral Łukasz — Stachura Michał. |
23 bramek | Szymon Matysek (GKS Nowiny) |
20 bramek | Igor Błaszczyk (Korona II) |
19 bramek | Jan Szczęsny (KP KSZO 1929) |
17 bramek | Marcel Łukawski (Korona II) |
14 bramek | Maksymilian Krawiec (KP KSZO 1929) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
19 bramek | Jakub Kamiński (ŁKS Łagów) |
11 bramek | Dominik Stępień (Orlęta) |
8 bramek | Piotr Chowaniec (Unia), Mateusz Misztal (ŁKS Łagów), Mikołaj Piwowarczyk (Orlęta) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. VII | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Marol Jacentów | 0 — 4 | Zryw Zbigniewice | 11 MAJ | 17:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 55' 0 — 3 71' 0 — 4 88' Marol: 1 Zryw: 12 Trenerzy: Koterbski Mateusz — Ciach Wojciech. |
24 bramek | Łukasz Bona (Sparta) |
16 bramek | Marcel Maziarz (Cukrownik) |
10 bramek | Jan Janik (Łysica) |
9 bramek | Dominik Rewera (Sparta) |
8 bramek | Michał Paterek (Alit) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|