Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ŚLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Ceramik Murexin Bilcza | 1 — 3 | Cupra Autorud Moto-Truck Brzeziny | 21 STY | 17:05 |
Daniel Detka — Mateusz Łabęcki, Karol Lurzyński, Emil LurzyńskiKartki także: Huber Czechowski , Jakub Chrzanowski — Marcin Karczewski .
|
Ceramik Murexin Bilcza | 7 — 0 | Soccer City Chmielowice | 21 STY | 18:15 |
Albert Bińkowski 3, Daniel Detka 2, Marek Kozubek, Iwo Sochacki
|
JK Pneumatyk | 1 — 4 | CK Team | 21 STY | 18:55 |
Norbert Sennik — Piotr Kowalczyk, Adam Stępniak, Tomasz Wilk 2Kartki także: Jakub Jamrożek — Piotr Kowalczyk .
|
Soccer City Chmielowice | 2 — 6 | UKS Autocity | 21 STY | 19:30 |
Adam Kaczor, Maciej Rączka — Marcin Dziubek, Tomasz Gaj, Łukasz Górski 2, Stanislav Mokrosnop, Maciej ŻądłoKartki także: Grzegorz Sułek .
|
Tompawex Obice | 10 — 0 | CK Team | 21 STY | 20:05 |
Jakub Rabiej 3, Łukasz Zawadzki 4, Mateusz Zawadzki 2, Michał Zawadzki
|
25 bramek | Łukasz Zawadzki (Tompawex) | 18 bramek | Dominik Pasternak (Hercu Radomice) | 16 bramek | Mateusz Zawadzki (Tompawex) | 15 bramek | Emil Lurzyński (Cupra A. M.-T.) | 14 bramek | Daniel Detka (Ceramik Murexin), Stanislav Mokrosnop (Autocity) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
DT Bilcza | 8 — 3 | FC Straż | 21 STY | 15:15 |
Tomasz Brzoza, Artur Januszek 3, Paweł Musiał 4 — Mikołaj Dybka, Wojciech Łuszcz, Paweł Sobczyk
|
White Label Pawlik Remonty | 3 — 2 | LZS Błyskawica Chałupki | 21 STY | 15:50 |
Jan Bąk, Karol Pawlik, Bartosz Siemoński — Michał Pietras, Jacek PolewczakKartki także: Michał Smorenda .
|
FC Galactik | 4 — 11 | DT Bilcza | 21 STY | 16:25 |
Wiktor Biały, Michał Machulski, Adrian Pietrzyk 2 — Artur Januszek 2, Michał Jaskulski 4, Paweł Musiał 3, Dominik Susło, Tomasz Gil sam.
|
Nebulones | 5 — 0 | Young Sharks | 21 STY | 17:40 |
|
15 bramek | Arkadiusz Terech (Cupra A. M.-T. II) | 14 bramek | Michał Jaskulski (DT Bilcza), Filip Kubicki (Mexicana Ecowise), Tomasz Paniec (Nebulones) | 13 bramek | Paweł Musiał (DT Bilcza) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Tutlo FC | 1 — 3 | Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce | 22 STY | 16:15 |
Maciej Połetek — Karol Lurzyński, Norbert Sennik, Wojciech Surdyk |
AZS Politechnika Świętokrzyska | 1 — 12 | AKS Wzdół KrisMar | 22 STY | 17:00 |
Kacper Grzela — Dominik Chrzanowski 5, Łukasz Górski 3, Artem Kozaczok, Mikołaj Tyranek 2, Igor Suchno |
PŚK Fabet Konstrukcje | 3 — 2 | Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce | 22 STY | 17:40 |
Damian Pater, Jakub Bartyzel 2 — Emil Lurzyński, samobójcza |
Tutlo FC | 3 — 6 | Biernat Dachy | 22 STY | 18:20 |
Patryk Koczanowski, Mateusz Równicki 2 — Marcin Czerwiński 3, Mateusz Misztal 2, Grzegorz Pyrek |
viGO! Quickpack Polska | 5 — 1 | IBEXX | 22 STY | 19:00 |
Albin Jaworski, Kamil Łokieć, Łukasz Mika, Krystian Sornat, Paweł Wijas — Marek Łapaciński |
Sport CK | 7 — 4 | Stawecki Holding | 22 STY | 19:20 |
Wojciech Niebudek, Jan Kowalski 2, Dorian Buczek 4 — Mateusz Zacharski, Piotr Markowicz, Piotr Gardynik 2 |
23 bramek | Dorian Buczek (Sport CK), Dominik Chrzanowski (AKS Wzdół KrisMar) | 10 bramek | Dominik Pasternak (IBEXX), Kacper Rogoziński (Sport CK) | 9 bramek | Tomasz Gaj (Biernat Dachy), Bartosz Papros (Biernat Dachy) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Górnik Wikwolt Team | 7 — 4 | Suazo Team | 22 STY | 13:00 |
Paweł Głuch 2, Paweł Witkowski 2, Albert Szymkiewicz 2, Konrad Piotrowski — Daniel Cyranowski, Szymon Dudek 3 |
Raj Kielce | 7 — 3 | Suazo Team | 22 STY | 14:10 |
Maciej Kobyłecki 2, Mirosław Maciejewski, Cezary Nawrot 4 — Szymon Dudek 3 |
Sparta Strawczynek | 2 — 3 | Górnik Wikwolt Team | 22 STY | 14:45 |
Dominik Kasprzyk, Patryk Pietronik — Kamil Domagała, Daniel Szymkiewicz, Paweł WitkowskiKartki także: Łukasz Jakubowski . |
Grinch Team | 1 — 3 | Raj Kielce | 22 STY | 15:55 |
Daniel Bednarski — Antoni Boksiński, Cezary Nawrot, Mateusz Stępień |
Delta Force Team | 3 — 10 | Sparta Strawczynek | 22 STY | 16:30 |
Patryk Papis, Filip Siepracki, Hubert Ziach — Marcin Dulęba, Dominik Kasprzyk, Patryk Pietronik 5, Hubert Ściegienny 2, Mateusz Tkaczyk |
Grinch Team | 4 — 5 | Delta Force Team | 22 STY | 17:40 |
Daniel Bednarski 2, Adrian Bębenista 2 — Remigiusz Bąk, Maksym Niezgoda, Patryk Papis, Hubert Ziach 2Kartki także: Maksym Niezgoda . |
24 bramek | Filip Jarosiński (FC Gniewce) | 23 bramek | Mateusz Tkaczyk (Sparta) | 19 bramek | Tomasz Adamczyk (Piekarnia) | 17 bramek | Jarosław Zawadzki (ZIO-MAX) | 14 bramek | Karol Pawlik (Grupa Kameleon) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Ultra Violet | 8 — 4 | Absolutus | 22 STY | 10:30 |
Michał Cedro, Damian Kopyciński 4, Adrian Olekszyk, Dawid Surowiec, Patryk Zawierucha — Adam Bandrowski, Oskar Koruch 2, Adrian Krawczyk |
Granat Ir-Bud Borki | 1 — 4 | OpTeam | 22 STY | 11:05 |
Krystian Jas — Oskar Gwóźdź, Jakub Hińcza 2, Kamil Mróz |
Absolutus | 2 — 10 | Paintball Oblęgorek | 22 STY | 11:40 |
Oskar Koruch, Paweł Sucheński — Kamil Frączyk 2, Krzysztof Kita 2, Karol Opara 2, Patryk Pietronik, Cezary Trojan 2, Mateusz BrzdąkKartki także: Adrian Krawczyk . |
OpTeam | 0 — 1 | Ultra Violet | 22 STY | 12:15 |
Patryk Zawierucha |
Granat Ir-Bud Borki | 3 — 5 | Procarte | 22 STY | 12:50 |
Dominik Gorzelak 3 — Przemysław Kozieł, Rafał Kurczyński 2, Karol Sikora, Hubert PrzeździkKartki także: Karol Sikora . |
Paintball Oblęgorek | 7 — 4 | CK Team | 22 STY | 13:25 |
Wiktor Gola 2, Karol Opara 3, Robert Zagdan 2 — Dariusz Gajda 2, Volodymyr Kozlyk, Michał Perszke |
Renesans | 10 — 2 | FC Samsonów | 22 STY | 14:00 |
Piotr Sidło 3, Mykhailo Lychak 3, Karol Kołda 2, Hubert Janyst, Adrian Bandura — Konrad Pańszczyk, Bartosz Martys |
Instal-Luk | 3 — 2 | Procarte | 22 STY | 14:35 |
Michał Dąbrowski, Andrzej Grudzień, Kamil Piwowarczyk — Rafał Kurczyński 2 |
CK Team | 1 — 2 | Renesans | 22 STY | 15:10 |
Dariusz Gajda — Karol Kołda, Mykhailo Lychak |
FC Samsonów | 0 — 19 | Instal-Luk | 22 STY | 15:45 |
Dominik Chaba, Michał Dąbrowski 4, Andrzej Grudzień 4, Krystian Pedryc 2, Damian Piwowarczyk, Kamil Piwowarczyk 2, Jakub Wójcik 4, samobójcza |
29 bramek | Dominik Gorzelak (Granat Ir-Bud) | 28 bramek | Damian Kopyciński (Ultra Violet) | 27 bramek | Rafał Kurczyński (Procarte) | 17 bramek | Karol Opara (Paintball) | 16 bramek | Krystian Jas (Granat Ir-Bud) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Bucovia Bukowa | 5 — 6 | Randomiak | 22 STY | 15:00 |
Radosław Bała 2, Michał Bąk, Kacper Cygan, Jakub Krzysztofik — Bartosz Gierbuszewski, Mateusz Wargacki 5 |
Los Blancos | 3 — 2 | Calvin Kaiquin | 22 STY | 16:00 |
Dariusz Gruzło, Mateusz Skupin, Przemysław Winckowicz — Tomasz Mazur, Patryk Sztandera |
Smakołysze | 3 — 5 | Team Kurzelów | 22 STY | 17:00 |
Konrad Klapiński, Mikołaj Majchrzak 2 — Damian Dyras, Cezary Matuszewski, Krzysztof Minor 2, samobójcza |
ZPUE Włoszczowa | 0 — 4 | Żuczek Dobromierz | 22 STY | 18:00 |
Igor Łysakowski 2, Sebastian Wicik, Kacper ZapalskiKartki także: Kacper Zapalski . |
Inst-Bud/air Roxy | 11 — 0 | Płomień Oleszno | 22 STY | 19:00 |
Jan Luzar 2, Marcin Michałek, Mateusz Piekacz 6, Hubert Wójcik, Przemysław Fidera |
The Naturat | 5 — 2 | Formoza Gmina Żytno | 22 STY | 20:00 |
Damian Bugno, Damian Poddębniak, Wiktor Soboń, Kamil Wijas 2 — Damian Rozpendek , Robert Stala |
30 bramek | Przemysław Winckowicz (Los Blancos) | 28 bramek | Krzysztof Minor (Team Kurzelów) | 19 bramek | Kacper Zapalski (Żuczek Dobromierz), Igor Łysakowski (Żuczek Dobromierz) | 17 bramek | Mateusz Piekacz (Inst-Bud/air Roxy) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Komentarze |
#1 |
dnia styczeń 22 2023 08:29:28
#2 |
dnia styczeń 22 2023 09:24:03
#3 |
dnia styczeń 22 2023 17:37:13
#4 |
dnia styczeń 22 2023 17:50:35
#5 |
dnia styczeń 22 2023 21:45:30
#6 |
dnia styczeń 23 2023 17:13:38
#7 |
dnia styczeń 23 2023 19:48:46
#8 |
dnia styczeń 23 2023 20:45:23
|
|
Wiadomości
26 marca 21 marca 15 marca 14 marca 13 marca 8 marca 2 marca 29 lutego 28 lutego 26 lutego 25 lutego 24 lutego 22 lutego 21 lutego 18 lutego 17 lutego 15 lutego 14 lutego 12 lutego 11 lutego
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."
|