Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,861
· Najnowszy użytkownik: Bultr77583
Terminarz III ligi
III liga, gr. IV
1.   Avia Świdnik 0   – 
  Chełmianka Chełm 0   – 
  Czarni Połaniec 0   – 
  Garbarnia Kraków 0   – 
  Korona II Kielce 0   – 
  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 0   – 
  KS Wiązownica 0   – 
  Lewart Lubartów 0   – 
  Świdniczanka Świdnik 0   – 
  Podhale Nowy Targ 0   – 
  Podlasie Biała Podlaska 0   – 
  Pogoń-Sokół Lubaczów 0   – 
  Sandecja Nowy Sącz 0   – 
  Siarka Tarnobrzeg 0   – 
  Star Starachowice 0   – 
  Wiślanie Skawina 0   – 
  Wisła II Kraków 0   – 
  Wisłoka Dębica 0   – 


Kolejka 1
Czarni Połaniec   —   Siarka TarnobrzegSbSIE 12:00 
Avia Świdnik   —   Korona II KielceSbSIE 12:00 
Wisła II Kraków   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.SbSIE 12:00 
Lewart Lubartów   —   KS WiązownicaSbSIE 17:00 
Star Starachowice   —   Chełmianka ChełmSbSIE 17:00 
Wisłoka Dębica   —   Sandecja Nowy SączSbSIE 17:30 
Wiślanie Skawina   —   Garbarnia KrakówSbSIE 17:30 
Podlasie Biała Podlaska   —   Świdniczanka ŚwidnikSbSIE 19:57 
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Podhale Nowy TargNdSIE 17:00 
Kolejka 2
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Wiślanie SkawinaSb10 SIE 
Świdniczanka Świdnik   —   Wisła II KrakówSb10 SIE 
Garbarnia Kraków   —   Star StarachowiceSb10 SIE 
Siarka Tarnobrzeg   —   Lewart LubartówSb10 SIE 
Korona II Kielce   —   Wisłoka DębicaSb10 SIE 
Chełmianka Chełm   —   Avia ŚwidnikSb10 SIE 
Podhale Nowy Targ   —   KS WiązownicaSb10 SIE 
Sandecja Nowy Sącz   —   Podlasie Biała PodlaskaSb10 SIE 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Czarni PołaniecSb10 SIE 17:00 
Kolejka 3
Czarni Połaniec   —   Świdniczanka ŚwidnikSb17 SIE 
Podlasie Biała Podlaska   —   Korona II KielceSb17 SIE 
Star Starachowice   —   Pogoń-Sokół LubaczówSb17 SIE 
Avia Świdnik   —   Garbarnia KrakówSb17 SIE 12:00 
Wisła II Kraków   —   Sandecja Nowy SączSb17 SIE 12:00 
Lewart Lubartów   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb17 SIE 16:00 
Wisłoka Dębica   —   Chełmianka ChełmSb17 SIE 17:00 
Wiślanie Skawina   —   Podhale Nowy TargSb17 SIE 17:00 
KS Wiązownica   —   Siarka TarnobrzegSb17 SIE 20:00 
Kolejka 4
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Avia ŚwidnikŚr21 SIE 
Świdniczanka Świdnik   —   Lewart LubartówŚr21 SIE 
Garbarnia Kraków   —   Wisłoka DębicaŚr21 SIE 
Korona II Kielce   —   Wisła II KrakówŚr21 SIE 
Chełmianka Chełm   —   Podlasie Biała PodlaskaŚr21 SIE 
Podhale Nowy Targ   —   Siarka TarnobrzegŚr21 SIE 
Sandecja Nowy Sącz   —   Czarni PołaniecŚr21 SIE 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   KS WiązownicaŚr21 SIE 17:00 
Wiślanie Skawina   —   Star StarachowiceŚr21 SIE 17:00 
Kolejka 5
Czarni Połaniec   —   Korona II KielceSb24 SIE 
Podlasie Biała Podlaska   —   Garbarnia KrakówSb24 SIE 
Star Starachowice   —   Podhale Nowy TargSb24 SIE 
Siarka Tarnobrzeg   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb24 SIE 
Avia Świdnik   —   Wiślanie SkawinaSb24 SIE 12:00 
Wisła II Kraków   —   Chełmianka ChełmSb24 SIE 12:00 
Lewart Lubartów   —   Sandecja Nowy SączSb24 SIE 16:00 
Wisłoka Dębica   —   Pogoń-Sokół LubaczówSb24 SIE 17:00 
KS Wiązownica   —   Świdniczanka ŚwidnikSb24 SIE 19:00 
Kolejka 6
Wiślanie Skawina   —   Wisłoka DębicaPt30 SIE 17:00 
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Podlasie Biała PodlaskaSb31 SIE 
Świdniczanka Świdnik   —   Siarka TarnobrzegSb31 SIE 
Garbarnia Kraków   —   Wisła II KrakówSb31 SIE 
Star Starachowice   —   Avia ŚwidnikSb31 SIE 
Korona II Kielce   —   Lewart LubartówSb31 SIE 
Chełmianka Chełm   —   Czarni PołaniecSb31 SIE 
Podhale Nowy Targ   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb31 SIE 
Sandecja Nowy Sącz   —   KS WiązownicaSb31 SIE 
Kolejka 7
KS Wiązownica   —   Korona II KielcePtWRZ 19:00 
Czarni Połaniec   —   Garbarnia KrakówSbWRZ 
Podlasie Biała Podlaska   —   Wiślanie SkawinaSbWRZ 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Świdniczanka ŚwidnikSbWRZ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Sandecja Nowy SączSbWRZ 
Avia Świdnik   —   Podhale Nowy TargSbWRZ 12:00 
Wisła II Kraków   —   Pogoń-Sokół LubaczówSbWRZ 12:00 
Lewart Lubartów   —   Chełmianka ChełmSbWRZ 16:00 
Wisłoka Dębica   —   Star StarachowiceSbWRZ 16:30 
Kolejka 8
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Czarni PołaniecSb14 WRZ 
Garbarnia Kraków   —   Lewart LubartówSb14 WRZ 
Star Starachowice   —   Podlasie Biała PodlaskaSb14 WRZ 
Korona II Kielce   —   Siarka TarnobrzegSb14 WRZ 
Chełmianka Chełm   —   KS WiązownicaSb14 WRZ 
Wiślanie Skawina   —   Wisła II KrakówSb14 WRZ 
Podhale Nowy Targ   —   Świdniczanka ŚwidnikSb14 WRZ 
Sandecja Nowy Sącz   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb14 WRZ 
Avia Świdnik   —   Wisłoka DębicaSb14 WRZ 12:00 
Kolejka 9
KS Wiązownica   —   Garbarnia KrakówPt20 WRZ 19:00 
Czarni Połaniec   —   Wiślanie SkawinaSb21 WRZ 
Podlasie Biała Podlaska   —   Avia ŚwidnikSb21 WRZ 
Lewart Lubartów   —   Pogoń-Sokół LubaczówSb21 WRZ 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Korona II KielceSb21 WRZ 
Świdniczanka Świdnik   —   Sandecja Nowy SączSb21 WRZ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Chełmianka ChełmSb21 WRZ 
Wisła II Kraków   —   Star StarachowiceSb21 WRZ 12:00 
Wisłoka Dębica   —   Podhale Nowy TargSb21 WRZ 16:00 
Kolejka 10
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   KS WiązownicaSb28 WRZ 
Garbarnia Kraków   —   Siarka TarnobrzegSb28 WRZ 
Star Starachowice   —   Czarni PołaniecSb28 WRZ 
Korona II Kielce   —   Świdniczanka ŚwidnikSb28 WRZ 
Chełmianka Chełm   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb28 WRZ 
Wiślanie Skawina   —   Lewart LubartówSb28 WRZ 
Podhale Nowy Targ   —   Sandecja Nowy SączSb28 WRZ 
Avia Świdnik   —   Wisła II KrakówSb28 WRZ 12:00 
Wisłoka Dębica   —   Podlasie Biała PodlaskaSb28 WRZ 16:00 
Kolejka 11
KS Wiązownica   —   Wiślanie SkawinaPtPAŹ 18:00 
Czarni Połaniec   —   Avia ŚwidnikSbPAŹ 
Podlasie Biała Podlaska   —   Podhale Nowy TargSbPAŹ 
Lewart Lubartów   —   Star StarachowiceSbPAŹ 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Garbarnia KrakówSbPAŹ 
Świdniczanka Świdnik   —   Chełmianka ChełmSbPAŹ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Pogoń-Sokół LubaczówSbPAŹ 
Sandecja Nowy Sącz   —   Korona II KielceSbPAŹ 
Wisła II Kraków   —   Wisłoka DębicaSbPAŹ 12:00 
Kolejka 12
Podlasie Biała Podlaska   —   Wisła II KrakówSb12 PAŹ 
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb12 PAŹ 
Garbarnia Kraków   —   Świdniczanka ŚwidnikSb12 PAŹ 
Star Starachowice   —   KS WiązownicaSb12 PAŹ 
Chełmianka Chełm   —   Sandecja Nowy SączSb12 PAŹ 
Wiślanie Skawina   —   Siarka TarnobrzegSb12 PAŹ 
Podhale Nowy Targ   —   Korona II KielceSb12 PAŹ 
Avia Świdnik   —   Lewart LubartówSb12 PAŹ 12:00 
Wisłoka Dębica   —   Czarni PołaniecSb12 PAŹ 15:30 
Kolejka 13
KS Wiązownica   —   Avia ŚwidnikPt18 PAŹ 18:00 
Czarni Połaniec   —   Podlasie Biała PodlaskaSb19 PAŹ 
Lewart Lubartów   —   Wisłoka DębicaSb19 PAŹ 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Wiślanie SkawinaSb19 PAŹ 
Świdniczanka Świdnik   —   Pogoń-Sokół LubaczówSb19 PAŹ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Star StarachowiceSb19 PAŹ 
Korona II Kielce   —   Chełmianka ChełmSb19 PAŹ 
Sandecja Nowy Sącz   —   Garbarnia KrakówSb19 PAŹ 
Wisła II Kraków   —   Podhale Nowy TargSb19 PAŹ 12:00 
Kolejka 14
Podlasie Biała Podlaska   —   Lewart LubartówSb26 PAŹ 
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Sandecja Nowy SączSb26 PAŹ 
Garbarnia Kraków   —   Korona II KielceSb26 PAŹ 
Star Starachowice   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb26 PAŹ 
Wiślanie Skawina   —   Świdniczanka ŚwidnikSb26 PAŹ 
Podhale Nowy Targ   —   Chełmianka ChełmSb26 PAŹ 
Avia Świdnik   —   Siarka TarnobrzegSb26 PAŹ 12:00 
Wisła II Kraków   —   Czarni PołaniecSb26 PAŹ 12:00 
Wisłoka Dębica   —   KS WiązownicaSb26 PAŹ 15:00 
Kolejka 15
Czarni Połaniec   —   Podhale Nowy TargSbLIS 
Lewart Lubartów   —   Wisła II KrakówSbLIS 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Avia ŚwidnikSbLIS 
Świdniczanka Świdnik   —   Star StarachowiceSbLIS 
Siarka Tarnobrzeg   —   Wisłoka DębicaSbLIS 
Korona II Kielce   —   Pogoń-Sokół LubaczówSbLIS 
Chełmianka Chełm   —   Garbarnia KrakówSbLIS 
Sandecja Nowy Sącz   —   Wiślanie SkawinaSbLIS 
KS Wiązownica   —   Podlasie Biała PodlaskaSbLIS 17:00 
Kolejka 16
Czarni Połaniec   —   Lewart LubartówSbLIS 
Podlasie Biała Podlaska   —   Siarka TarnobrzegSbLIS 
Pogoń-Sokół Lubaczów   —   Chełmianka ChełmSbLIS 
Star Starachowice   —   Sandecja Nowy SączSbLIS 
Wiślanie Skawina   —   Korona II KielceSbLIS 
Podhale Nowy Targ   —   Garbarnia KrakówSbLIS 
Avia Świdnik   —   Świdniczanka ŚwidnikSbLIS 12:00 
Wisła II Kraków   —   KS WiązownicaSbLIS 12:00 
Wisłoka Dębica   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.SbLIS 14:00 
Kolejka 17
KS Wiązownica   —   Czarni PołaniecPt15 LIS 17:00 
Lewart Lubartów   —   Podhale Nowy TargSb16 LIS 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Podlasie Biała PodlaskaSb16 LIS 
Świdniczanka Świdnik   —   Wisłoka DębicaSb16 LIS 
Garbarnia Kraków   —   Pogoń-Sokół LubaczówSb16 LIS 
Siarka Tarnobrzeg   —   Wisła II KrakówSb16 LIS 
Korona II Kielce   —   Star StarachowiceSb16 LIS 
Chełmianka Chełm   —   Wiślanie SkawinaSb16 LIS 
Sandecja Nowy Sącz   —   Avia ŚwidnikSb16 LIS 
Komentarze
#1 | Człowiek na skuterku dnia lipca 04 2024 18:15:05
KSZO pewne 3 punkty w 14 kolejce.
#2 | do 1 dnia lipca 04 2024 18:42:27
pamięć złotej rybki? które miejsce zajeliście śmierdziele w poprzednim sezonie?
#3 | #3 dnia lipca 04 2024 18:54:13
Kiedy terminarz 4 ligi
#4 | #3 dnia lipca 04 2024 18:54:18
Kiedy terminarz 4 ligi
#5 | Abc dnia lipca 04 2024 19:36:58
Kandydaci do awansu i do spadku? Poproszę o opinie.
#6 | Kiedy ? dnia lipca 04 2024 19:40:49
KSZO jak nie teraz to kiedy ?!
#7 | Obserwator do Abc dnia lipca 04 2024 20:19:20
Do awansu stawiałbym : Siarke, Avie i Star
#8 | Do 7 dnia lipca 04 2024 22:02:36
Star awans do 4 ligi. Pewne
#9 | Piknik dnia lipca 04 2024 22:52:03
Avia nie chce awansować już któryś rok z rzędu i teraz będzie to samo . Może Sandecja ? Siarka tez zawsze mocna
#10 | Kibic świętokrzyski dnia lipca 05 2024 12:50:03
KORONA II - WISŁA II powinno być na stadionie głównym. Powinna być transmisja z tego meczu a także KSZO - KORONA II. Od tego jest telewizja regionalna TVP 3 Kielce.
#11 | Sochaux do 10 dnia lipca 06 2024 14:23:27
Po co marnować pieniądze TVP na takie gówno, lepiej jakby zrobili transmisję ze Star KSZO.
#12 | Pokemon dnia lipca 06 2024 20:15:07
To jest bez sensu. Gra o nic. Żadnego z naszych zespołów nie stać piłkarsko być liderem III ligi.
#13 | do 11 dnia lipca 07 2024 16:38:38
Ostrowiec powinien być w lubelskim bo kompletnie nie pasuje w niczym do naszego województwa.
#14 | gość dnia lipca 08 2024 14:05:23
Do 13. Ostrowiec Świętokrzyski powinien być- problematycznie/położenie/ w województwie mazowieckim. Jest szansa że ta drużyna grałaby w 4 lidze tego województwa.
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Neptun – Korona II
SKRÓT MECZU: Neptun
Czarni – Star
TRANSMISJA WIDEO: ŚZPN
Star – Wieczysta
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Wieczysta
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Wieczysta
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Lechia – KS Smyków
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Wierna – Spartakus
SKRÓT MECZU: Wierna Małogoszcz
GKS Rudki – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
Start – Strzelec
WIDEO
Wisłoka – Star
ZDJĘCIA: BAZA Foto Sport
GKS Nowiny – Spartakus
SKRÓT MECZU: GKSNowinyTV
ULKS Łączna – Płomień
SKRÓT MECZU: PłomieńTV


Dziś urodziny mają
Bartłomiej Salwa (11 lat, MSS-Klonówka)
Artiom Smakow (11 lat, Naprzód)
Nikodem Chrabąszcz (11 lat, PAS)
Alan Krupa (12 lat, Nida)
Marcin Gajewski (12 lat, AP Champions)
Maciej Lisek (12 lat, Hetman II)
Andrzej Mazur (13 lat, Sparta)
Jakub Brzozowski (13 lat, Cukrownik)
Szymon Solecki (13 lat, Arka)
Jakub Żyła (14 lat, Czarni)
Borys Bujak (14 lat, Orlęta)
Julian Bednarek (14 lat, Piaskowianka)
Szymon Szymanski (14 lat, AKS 1947)
Michał Cholerzyński (15 lat, Deko)
Piotr Skuta (15 lat, Naprzód)
Michał Falkiewicz (15 lat, Alit)
Kamil Gałka (15 lat, Polanie)
Szymon Otto (16 lat, Arka)
Karol Majcherczyk (16 lat, MSS-Klonówka)
Franciszek Kawalec (16 lat, Korona SA)
Mateusz Fiuk (16 lat, Piaskowianka)
Natanel Jaros (16 lat, KKP Korona II)
Dawid Dziopa (17 lat, Bucovia)
Jakub Łączek (17 lat, OKS Opatów)
Albert Kowalewski (17 lat, Pogoń)
Bartłomiej Karwacki (18 lat, GKS Obrazów)
Michał Rej (18 lat, Sparta)
Sebastian Skowronek (18 lat, Piaskowianka)
Igor Kierys (18 lat, Czarni)
Jakub Rak (18 lat, Zryw)
Oliwier Królicki (18 lat, Deko)
Filip Sala (19 lat, GKS Rudki)
Łukasz Dziopa (19 lat, Zryw)
Kamil Piwowarczyk (19 lat, Juventa)
Oliwier Niewiadomski (19 lat, Czarni)
Jakub Ogrodnik (20 lat, Wisła Junior)
Bartłomiej Zielonka (20 lat, Skała)
Marcin Cecota (20 lat, Arka)
Mateusz Matyka (20 lat, Ester)
Kacper Jedliński (20 lat, Top-Spin)
Bartłomiej Ogonowski (20 lat, Granat)
Jakub Wódz (20 lat, Alit)
Mateusz Kruzel (21 lat, GKS SMS)
Cyprian Wilk (21 lat, GLKS Krasocin)
Krzysztof Czeczot (21 lat, KS Smyków)
Marcel Czaja (21 lat, OKS Opatów)
Dominik Orliński (21 lat, GKS SMS)
Martyna Chojnacka (21 lat, KP KSZO 1929)
Paweł Kryczka (21 lat, Deko)
Hubert Krala (21 lat, Klimontowianka)
Kacper Stefański (21 lat, Zryw 2021)
Aleksandra Miernik (21 lat, Dziki)
Patryk Stefański (21 lat, Piast)
Maciej Żołądek (22 lata, Koprzywianka)
Jan Suwała (22 lata, Gród)
Wiktoria Cygan (22 lata, KSP Kielce)
Kamil Gumulski (22 lata, Radiator$)
Igor Puchała (22 lata, Arka)
Kamil Staniek (22 lata, Klimontowianka)
Riccardo Pisula (23 lata, Zenit)
Wiktor Kuraś (23 lata, GKS Świniary)
Bartłomiej Kieparda (24 lata, Alit)
Tomasz Krypel (24 lata, Nidzica)
Emilia Kwiecień (24 lata, Victoria 2015)
Mateusz Daniel (24 lata, Bucovia)
Szymon Rutkowski (24 lata, GKS SMS)
Robert Sztankowski (24 lata, Kamienna)
Jakub Guza (24 lata, TS 1946 Nida)
Paweł Dyk (25 lat, Łysica)
Gracjan Idzik (25 lat, Orlęta)
Olaf Łutczyk (25 lat, Orlicz)
Wojciech Jędo (25 lat, Piast)
Kamil Bełchowski (25 lat, Baszta)
Damian Zając (25 lat, Cukrownik)
Jakub Makówczyński (25 lat, Stal)
Patryk Krzysztofik (26 lat, Naprzód)
Adrian Marzec (27 lat, UKS Iwaniska)
Michał Sadłocha (27 lat, GTS Raków)
Kamil Bartyzel (28 lat, Pogoń)
Michał Misztal (28 lat, AKS 1947)
Wiktoria Pytel (28 lat, KSP Kielce)
Mateusz Wąsala (29 lat, Zorza Tempo)
Mateusz Imos (29 lat, Pogoń)
Marcin Pietrzyk (29 lat, Polanie)
Daniel Deroń (29 lat, KP KSZO 1929)
Artur Majsak (29 lat, UKS Iwaniska)
Marcin Szczygieł (29 lat, Płomień)
Rafał Puszka (29 lat, Neptun)
Damian Rozpendek (29 lat, Hetman)
Piotr Durlej (30 lat, OKS Opatów)
Konrad Gębski II (30 lat, Samson)
Michał Minda (30 lat, Granat II)
Piotr Makuch (30 lat, Nidzica)
Paweł Makuch (30 lat, Nidzica)
Radosław Sadowski (30 lat, Nida)
Piotr Jankowski (31 lat, Victoria)
Patryk Kwiecień (31 lat, Stal)
Sebastian Baran (31 lat, Naprzód)
Daniel Baranowski (31 lat, Góral)
Mateusz Rutkowski (32 lata, Gród)
Bartłomiej Grzelka (32 lata, KS Tarłów)
Łukasz Misiak (32 lata, Start)
Piotr Sarota (32 lata, Naprzód)
Adrian Komendołowicz (33 lata, Baszta)
Adrian Morsztyn (33 lata, Sparta)
Krzysztof Kozieł (33 lata, Wisła)
Karol Stępnik (34 lata, Granat)
Kamil Strycharski (35 lat, Łazy)
Daniel Chorab (35 lat, Alit)
Wojciech Dziadzio (36 lat, Wisła)
Kamil Kulpa (36 lat, Spartakus II)
Damian Lipiec (37 lat, Huragan)
Tomasz Kunat (38 lat, KP KSZO 1929)
Krzysztof Nidziński (40 lat, Deko)
Ernest Nowaczyński (44 lata, LKS Bolmin)
Sławomir Wojtasiński (62 lata, Wicher)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."