Derby Doliny Kamiennej (fot. K. Gorzkowski)
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numer 791888818, 662411936, 501172483, 508674491 lub 785172067 oraz kontaktować się przez GG z numerami 5297266, 855865, 7528346 oraz 9837749.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Lechia Gdańsk | 1 WRZ | 13:30 | ||||
0 — 1 9' Korona: 24 Kartki także: Marcin Pietrowski 26'. |
Młoda Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Lechia Gdańsk | 3 — 1 | Korona Kielce (ME) | 2 WRZ | 11:00 | ||||
brak danych 3 — Łukasz Jamróz 14' |
19 bramek | Wojciech Dziadzio (16 + 3 k.) (Limanovia) |
17 bramek | Sławomir Zubel (15 + 2 k.) (BKS Bochnia) |
16 bramek | Przemysław Knapik (12 + 4 k.) (Beskid) |
15 bramek | Krzysztof Świątek (14 + 1 k.) (Hutnik) |
14 bramek | Piotr Kamiński (11 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
24 bramek | Hubert Drej (21 + 3 k.) (Partyzant) |
22 bramek | Michał Bracha (17 + 5 k.) (Lubrzanka) |
17 bramek | Krystian Zaręba (16 + 1 k.) (TS 1946 Nida) |
15 bramek | Wojciech Zapalski (Unia) |
14 bramek | Łukasz Piotrowski (Lubrzanka), Łukasz Piwowarczyk (Hetman) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Kamienna Brody | 3 — 2 | Neptun Końskie | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 43' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 Kamienna: Neptun:
| ||||||||
GKS Rudki | 0 — 0 | GKS Nowiny | 2 WRZ | 17:00 | ||||
GKS Rudki: GKS Nowiny:
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | Nidzianka Bieliny | 2 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 41' 2 — 1 Klimontowianka: Nidzianka:
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 3 — 3 | Skała Tumlin | 2 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 52' 2 — 2 2 — 3 71' 3 — 3 Piaskowianka: Skała:
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania tutaj. | ||||||||
Zryw Skroniów | 2 — 3 | LZS Samborzec | 2 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 2 — 1 2 — 2 2 — 3 70' Zryw: LZS Samborzec:
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 1 | Piast Stopnica | 2 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 66' Wicher: Piast:
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 1 | Sparta Dwikozy | 2 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 Moravia: Sparta:
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 1 | Zenit Chmielnik | 2 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Samson: Zenit:
|
20 bramek | Karol Wójciak (Klimontowianka) |
18 bramek | Mateusz Kokosza (Skała), Karol Piwowarczyk (Samson) |
15 bramek | Piotr Pierzak (GKS Nowiny) |
14 bramek | Tomasz Staszewski (Skała) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 5 — 1 | GKS Górno | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 63' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Victoria G. S.: GKS Górno:
| ||||||||
GLKS Krasocin | 0 — 3 | Polanie Pierzchnica | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 51' GLKS Krasocin: Polanie:
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 4 — 0 | Lechia Strawczyn | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Politechnika Św.:
| ||||||||
Astra Suchedniów | 0 — 2 | Granat II Skarżysko-Kamienna | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 57' Astra S.: Granat II:
| ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 1 | Victoria Mniów | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 55' Piast: Victoria M.:
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 2 | Zieleń Żelisławice | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 68' Gród: Zieleń:
| ||||||||
Astra Piekoszów | 2 — 0 | Czarnovia Kielce | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Astra P.: Czarnovia:
|
25 bramek | Albert Zajęcki (Lechia) |
20 bramek | Jakub Majewski (Polanie), Mateusz Milcarz (16 + 4 k.) (Victoria M.) |
19 bramek | Marcin Zychalski (18 + 1 k.) (Astra P.) |
15 bramek | Piotr Grudniewski (Astra S.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Świt Ćmielów | 2 — 1 | Agricola Łoniów | 1 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 Świt: Agricola:
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 0 | OKS Opatów | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Gród:
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 1 | Baszta Rytwiany | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 73' Zryw: Baszta:
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 0 | Stal Kunów | 2 WRZ | 16:00 | ||||
Star:
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Victoria Skalbmierz | 4 — 4 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 42' 3 — 3 4 — 3 4 — 4 80' Victoria: KSZO 1929 II:
| ||||||||
Piast Osiek | 5 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 23' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Piast: Wisła:
|
24 bramek | Mateusz Witkowski (23 + 1 k.) (Star) |
23 bramek | Piotr Mazepa (19 + 4 k.) (Świt, Stal) |
17 bramek | Patryk Klepacz (Gród) |
16 bramek | Krzysztof Witek (Wisła) |
15 bramek | Mateusz Kądzielski (Gród) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 2 — 2 | ŁKS Georyt II Łagów | 1 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 25' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 90' Spartakus II: ŁKS II:
| ||||||||
Klonówka Masłów | 1 — 9 | Orlicz II Suchedniów | 2 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 1 — 1 1 — 2 27' 1 — 3 28' 1 — 4 29' 1 — 5 38' 1 — 6 40' 1 — 7 73' 1 — 8 1 — 9 84' Klonówka: Orlicz II:
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 0 | KS Kamienna Wola | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Tęcza: KS Kamienna W.:
| ||||||||
Olimp Serbinów | 2 — 2 | Płomień Wólka Kłucka | 2 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 Olimp:
| ||||||||
Lubrzanka II Kajetanów | 1 — 3 | MSS Masłów | 2 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 52' 0 — 2 62' 0 — 3 70' 1 — 3 Lubrzanka II: MSS Masłów:
|
22 bramek | Cezary Zarzycki (MSS Masłów) |
18 bramek | Michał Pawlikowski (17 + 1 k.) (Płomień) |
11 bramek | Michał Piwowar (Orlicz II), Dawid Widuliński (8 + 3 k.) (Tęcza) |
9 bramek | Mariusz Piwowarczyk (Lubrzanka II), Mirosław Podgórski (Lubrzanka II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Hetman II Włoszczowa | 5 — 1 | Partyzant Wodzisław | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 81' 5 — 1 Hetman II:
| ||||||||
Nida Sobków | 7 — 0 | Wierna II Małogoszcz | 2 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Nida: Wierna II:
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 3 — 3 | GKS Kluczewsko | 2 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 3 — 2 3 — 3 81' Start:
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 2 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 74' 4 — 1 Dąb: Polonia Białogon:
|
12 bramek | Przemysław Objosło (Partyzant), Adrian Koprowski (11 + 1 k.) (Start) |
9 bramek | Rafał Woliński (Nida) |
7 bramek | Paweł Nowak (Dąb), Piotr Pasteczka (Partyzant) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 4 — 2 | Źródło Solec-Zdrój | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' 3 — 1 3 — 2 89' 4 — 2 Nidzica: Źródło:
| ||||||||
Piast II Stopnica | 1 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 85' Piast II: Zorza Tempo:
| ||||||||
MKS Zdrój II Busko | — | Jawornik Gorzków | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 18' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 MKS Zdrój II:
| ||||||||
(fot.zdrojbusko.futbolowo.pl) Drużyna Jawornika całe spotkanie rozegrała w dziesięcioosobowym składzie. | ||||||||
GKS Szydłów | 2 — 2 | GTS Raków | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 2 — 2 GKS Szydłów:
|
31 bramek | Tomasz Kopacki (30 + 1 k.) (Zorza Tempo) |
13 bramek | Sławomir Skiba (Piast II), Przemysław Nowak (11 + 2 k.) (Nidzica) |
8 bramek | Bartosz Jesionka (Nidzica), Andrzej Segda (Piast II), Szymon Walkiewicz (7 + 1 k.) (GTS Raków), Bartosz Czech (6 + 2 k.) (GTS Raków) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Sokół Jachimowice | 3 — 0 | Alit II Ożarów | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Sokół: Alit II:
| ||||||||
GKS Świniary | 4 — 1 | GKS Obrazów | 2 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 GKS Świniary: GKS Obrazów:
| ||||||||
LZS II Samborzec | 5 — 1 | Ester Wojciechowice | 2 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 78' LZS II Samborzec: Ester:
| ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 2 | Arka Pawłów | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 70' 1 — 2 Strażak:
| ||||||||
KS Tarłów | 1 — 1 | Zorza Czajków | 2 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 50' 1 — 1 KS Tarłów:
|
19 bramek | Piotr Kubacki (Strażak) |
13 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (Alit II) |
12 bramek | Dawid Banik (GKS Świniary) |
11 bramek | Hubert Kuźdub (Arka), Damian Lipiec (Sokół), Tomasz Wąsik (Ester), Marcin Stan (10 + 1 k.) (Ester) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Pelikan Łowicz | 3 — 0 | Moravia Morawica | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Moravia: 1 | ||||||||
Naprzód Sobolów | 9 — 0 | Szreniawa Nowy Wiśnicz | 1 WRZ | 14:00 | ||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 5 | UKS SMS Łódź | 2 WRZ | 14:00 | ||||
Wisła: 1
| ||||||||
Zielonka Wrząsowice | 1 — 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 WRZ | 17:00 |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Grupa I · Kolejka 2 | ||||||||
TS 1946 Nida Pińczów | 3 — 0 | Orlęta Kielce | 1 WRZ | 13:00 | ||||
TS 1946 Nida: Orlęta:
| ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 0 | Naprzód Jędrzejów | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Goście nie stawili się na spotkanie. | ||||||||
Neptun Końskie | 5 — 0 | Rodzina Kielce | 1 WRZ | 16:00 | ||||
Norbert Dymiński 2, Krystian Jaworski, Damian Jurek, Michał Pilarski Neptun: Rodzina:
| ||||||||
Grupa II · Kolejka 2 | ||||||||
GKS Rudki | 0 — 5 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 1 WRZ | 13:00 | ||||
GKS Rudki: KSZO-Junior:
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 4 | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Stal:
| ||||||||
Juventa Starachowice | 6 — 2 | Partyzant Radoszyce | 1 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 6 — 2 Juventa:
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 2 | ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 1 — 0 | Victoria Skalbmierz | 1 WRZ | 11:00 | ||||
KSZO-Junior: Victoria:
| ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 4 | Korona Kielce SA | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Orlęta: Korona SA:
| ||||||||
Trójka Sandomierz | 2 — 2 | Juventa Starachowice | 1 WRZ | 13:30 | ||||
Trójka: Juventa:
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Zagnańsk | 3 — 2 | Czarnovia Kielce | 31 SIE | 16:00 | ||||
Sparta: Czarnovia:
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 5 — 0 | Samson Samsonów | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Victoria G. S.: Samson:
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 1 — 3 | GKS Górno | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Polanie: GKS Górno:
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 3 | Gród Ćmińsk | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Orlicz:
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 2 | Victoria Mniów | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Nidzianka: Victoria M.:
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 2 — 8 | GLKS Krasocin | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Zieleń: GLKS Krasocin:
| ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 1 | LKS Bolmin | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Marcin Lis Deko: LKS Bolmin:
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 1 | Hetman Włoszczowa | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Bucovia:
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Moravia Morawica | 5 — 3 | Unia Sędziszów | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Moravia: Unia:
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 6 — 0 | Nida Oksa | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Sparta:
| ||||||||
Zryw Skroniów | 1 — 4 | Piaskowianka Piaski | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Zryw: Piaskowianka:
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Czarni Połaniec | 2 — 1 | Sparta Dwikozy | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Czarni:
| ||||||||
Arka Pawłów | 3 — 0 | Baszta Rytwiany | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Kamienna Brody | 6 — 1 | Star Starachowice | 1 WRZ | 14:00 | ||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 1 — 4 | Granat Skarżysko-Kamienna | 31 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 16' 0 — 3 26' brak danych 85' 1 — 3 1 — 4 Wierna: Granat:
| ||||||||
Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany w sobotę 1 września w Skarżysku-Kamienna, a został dzień wcześniej w Małogoszczy | ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 0 — 2 | Spartakus Daleszyce | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Wicher: Spartakus:
| ||||||||
Piast Chęciny | 0 — 7 | Lechia Strawczyn | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Piast:
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | — | Jawornik Gorzków | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Partyzant:
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | — | Zenit Chmielnik | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Zorza Tempo:
| ||||||||
MKS Zdrój Busko | 5 — 1 | Wisła Nowy Korczyn | 1 WRZ | 13:00 | ||||
Konrad Grosicki, Jakub Dytkowski 2, Jakub Mączyński 2, Patryk Czekaj MKS Zdrój:
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | Zryw Zbigniewice | 1 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 Klimontowianka:
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 4 — 3 | Piast Osiek | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Czarni Połaniec | 2 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 6 — 1 | Łysica Akamit Bodzentyn | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Sebastian Wąs, Damian Łata 2, Rafał Kukiełka, Patryk Kowalik, Daniel Duda — brak danych | ||||||||
OKS Opatów | 1 — 3 | Alit Ożarów | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Powiśle Zawichost | 3 — 1 | Ester Wojciechowice | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Damian Rzepka, Karol Taraszkiewicz, Marcin Taraszkiewicz — brak danych | ||||||||
KS Tarłów | 1 — 6 | Kamienna Brody | 1 WRZ | 11:00 | ||||
Sokół Starachowice | 2 — 1 | Cukrownik Włostów | 1 WRZ | 11:30 | ||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|