(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 7 | ||||||||
Korona Kielce | 0 — 3 | Jagiellonia Białystok | 30 SIE | 20:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 81' Korona: 90 |
II liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Nadwiślan Góra | 3 — 1 | Wisła Puławy | 31 SIE | 17:00 | ||||
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Spartakus Daleszyce | 2 — 1 | ŁKS Georyt Łagów | 31 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Spartakus: 1 ŁKS Łagów: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej, Kozubek Dariusz — Janus Ryszard, Gołofit Rafał.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 2 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 37' 1 — 2 45+2' 2 — 2 Unia: 12 Pogoń: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz, Krupa Zbigniew — Trela Krzysztof.
| ||||||||
Skała Tumlin | 1 — 3 | TS 1946 Nida Pińczów | 31 SIE | 17:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
0 — 1 26' 0 — 2 48' 1 — 2 1 — 3 81' Skała: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz, Nowiński Rafał — Jagodziński Artur.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 2 — 2 | Naprzód Jędrzejów | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 73' 1 — 2 2 — 2 Hetman: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Lichosik Karol — Groszek Jarosław.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 4 | Alit Ożarów | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 9' 1 — 2 1 — 3 35' 1 — 4 45+1' 2 — 4 3 — 4 Orlicz: 1 Alit: 10 Trenerzy: Anduła Artur, Kabała Rajmund — Wróbel Marcin .
| ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 5 — 1 | GKS Rudki | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Sparta: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: OWCA STANISŁAW — ŚWIETLIK DARIUSZ.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 2 — 1 | MKS Zdrój Busko | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 62' Klimontowianka: 24 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Zawadziński Piotr.
| ||||||||
Lubrzanka Kajetanów | 0 — 1 | Neptun Końskie | 3 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 Lubrzanka: 18 Neptun: 12 Trenerzy: Stocki Krzysztof, Foks Bogdan — Dziubel Krzysztof.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Piast Stopnica | 1 — 2 | GKS Nowiny | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 17' 1 — 2 Piast: 27 GKS Nowiny: 1 Trenerzy: TOMECKI GRZEGORZ — CICHOŃ PRZEMYSŁAW.
| ||||||||
Stal Kunów | 0 — 3 | Kamienna Brody | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 32' 0 — 3 89' Stal: 1 Kamienna: 12 Trenerzy: SIECZEK TOMASZ — SOBCZYŃSKI ADRIAN .
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 3 — 1 | KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Zenit: 1 KSZO 1929 II: 1 Trenerzy: SROKOSZA SEBASTIAN — Marynowski Tomasz.
| ||||||||
Star Starachowice | 0 — 0 | Moravia Morawica | 30 SIE | 17:00 | ||||
Star: 1 Moravia: 22 Trenerzy: Spadło Zdzisław, Mikos Artur — Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 6 | LZS Samborzec | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 4' 0 — 2 0 — 3 15' 0 — 4 19' 1 — 4 1 — 5 80' 1 — 6 82' 2 — 6 Orlęta: 1 LZS Samborzec: 1 Trenerzy: Zychalski Marcin — Szkutnik Artur.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 0 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 31 SIE | 17:00 | ||||
Astra: 81 Koprzywianka: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin, Muszyński Grzegorz — Kuranty Jacek.
| ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 3 | Nidzianka Bieliny | 31 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 84' Sparta: 12 Nidzianka: 87 Trenerzy: Mazur Jerzy — Wiącek Andrzej, Wijaś Paweł.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 1 — 2 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 31 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 44' 1 — 2 87' Wicher: 1 Politechnika Św.: 27 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir, Bęben Bartłomiej — Obarzanek Artur.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Zieleń Żelisławice | 4 — 0 | Hetman II Włoszczowa | 31 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Zieleń: 26 Hetman II: 20 Trenerzy: Józefowski Karol — Szafrański Marcin, Wojtczyk Robert.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 4 — 2 | MSS-Klonówka Masłów | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 79' 4 — 2 90+3' Partyzant: 92 MSS-Klonówka: 1 Trenerzy: Ćwiertnia Rafał — Kwiatkowski Maciej.
| ||||||||
Samson Samsonów | 3 — 2 | Nida Sobków | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 75' 3 — 2 77' Samson: 1 Nida: 1 Trenerzy: Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof — Pańtak Hubert.
| ||||||||
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 2 — 1 | Piast Chęciny | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 33' 1 — 1 2 — 1 Sokół: 1 Piast: 1 Trenerzy: Haczkiewicz Marian — Wilk Piotr.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 10 — 1 | Victoria Górki Szczukowskie | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 43' 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 10 — 1 Zryw: 1 Victoria G. S.: 1 Trenerzy: Kośmider Mariusz, Koncewicz Jakub — Filipiak Mateusz.
| ||||||||
Piaskowianka Piaski | 1 — 1 | Gród Ćmińsk | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 45+1' Piaskowianka: 12 Gród: 1 Trenerzy: Opara Grzegorz, Pietraszewicz Mirosław — Arczewski Mariusz.
| ||||||||
Victoria Mniów | 0 — 2 | Lechia Strawczyn | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 70' Victoria M.: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr, Królik Łukasz — Zapała Kazimierz.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 4 — 0 | Zorza Tempo Pacanów | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Polanie: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Kwaśniewski Łukasz — Kopacki Tomasz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 1 — 3 | OKS Opatów | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 64' 1 — 2 1 — 3 Gród: 1 OKS Opatów: 1 Trenerzy: GRUCHAŁA PRZEMYSŁAW — KODYRA RAFAŁ.
| ||||||||
Zryw Zbigniewice | 2 — 1 | Nidzica Dobiesławice | 31 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 90+2' Zryw: 1 Nidzica: 22 Trenerzy: SZMUC TOMASZ — GRUCHAŁA STANISŁAW.
| ||||||||
Victoria 2009 Kurozwęki | 1 — 5 | Baszta Rytwiany | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 53' 0 — 2 58' 0 — 3 0 — 4 65' 1 — 4 1 — 5 79' Victoria 2009: 12 Baszta: 1 Trenerzy: SEKUŁA RADOSŁAW, KOZIOŁ KRZYSZTOF — MAJEWSKI JERZY.
| ||||||||
KS Tarłów | 0 — 5 | Agricola Łoniów | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 0 — 5 87' KS Tarłów: Agricola:
| ||||||||
Świt Ćmielów | 5 — 3 | GKS Górno | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 20' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 82' 5 — 3 Świt: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Waldon Mirosław.
| ||||||||
Spartakus II Daleszyce | 1 — 3 | Wisła Nowy Korczyn | 31 SIE | 17:15 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 1 — 2 62' 1 — 3 66' Spartakus II: 1 Wisła: 12 Trenerzy: Toboła Paweł — Francuz Wiesław, Boduszek Maciej.
|
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
GLKS Fałków | 2 — 0 | Radiator$ Stąporków | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 GLKS Fałków: 12 Radiator$: 1 Trenerzy: Baran Robert — Jedynak Sławomir.
| ||||||||
ULKS Łączna | 5 — 4 | Victoria II Mniów | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 51' 3 — 3 4 — 3 4 — 4 63' 5 — 4 ULKS Łączna: 1 Victoria II: 99 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Rusiński Karol, Dejworek Piotr.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 2 — 1 | Dolina Wilków | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 Tęcza: 1 Dolina: 1 Trenerzy: Skowron Paweł — Rubinkiewicz Mirosław.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 2 — 2 | Unia Małogoszcz | 31 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 43' 2 — 2 Płomień: 1 Unia: 1 Trenerzy: Kaniowski Mateusz, Jas Grzegorz — Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz.
| ||||||||
KS Smyków | 1 — 2 | KS Kamienna Wola | 31 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 1 — 2 74' KS Smyków: 1 KS Kamienna W.: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek — Jedynak Sławomir.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GKS Kluczewsko | 0 — 0 | Start Słupia Jędrzejowska | 30 SIE | 16:00 | ||||
GKS Kluczewsko: 1 Start: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Winiarski Łukasz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 1 | Wierna II Małogoszcz | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 40' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 Dąb: 1 Wierna II: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Kuterasiński Adam, Kuterasiński Błażej.
| ||||||||
LKS Bolmin | 0 — 2 | Nida Oksa | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 45' 0 — 2 85' LKS Bolmin: 88 Nida: 1 Trenerzy: Nowaczek Paweł, Krzyżyk Dawid — Fendrych Andrzej.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 1 — 4 | Bucovia Bukowa | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 5' 1 — 1 1 — 2 57' 1 — 3 64' 1 — 4 88' Top-Spin: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Brudziński Arkadiusz — Tatar Tomasz, Malaga Sławomir.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
GLKS Krasocin | 1 — 2 | ŁKS Łopuszno | 31 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 37' 0 — 2 49' 1 — 2 GLKS Krasocin: 1 ŁKS Łopuszno: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Soboń Karol.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GTS Raków | 0 — 3 | Piast Osiek | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 62' 0 — 2 79' 0 — 3 87' GTS Raków: 1 Piast: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej — RYŃSKI Robert.
| ||||||||
Zorza Czajków | 5 — 1 | GKS Świniary | 31 SIE | 11:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 Zorza: 1 GKS Świniary: 12 Trenerzy: Gil Michał — Frańczak Janusz.
| ||||||||
Arka Koprzywnica | 3 — 3 | Jawornik Gorzków | 31 SIE | 14:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 2 — 2 70' 3 — 2 3 — 3 82' Arka: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: Ciach Wojciech, Walczak Marek — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 1 — 3 | Victoria Skalbmierz | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 66' 0 — 2 73' 0 — 3 85' 1 — 3 LZS Czarnocin: 12 Victoria: 12 Trenerzy: pytel przemysław — michał borek, paweł zmarlak.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Alit II Ożarów | 2 — 1 | Strażak Bidziny | 30 SIE | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 55' Alit II: 12 Strażak: 1 Trenerzy: Ożóg Piotr — Witek Grzegorz, Kiliański Henryk.
| ||||||||
Arka Pawłów | 0 — 0 | Łysica II Bodzentyn | 31 SIE | 11:00 | ||||
Arka: 1 Łysica II: 1 Trenerzy: Kamil Koprowski — Jarosław Szczurek.
| ||||||||
Huragan Wilczyce | 3 — 1 | GKS Obrazów | 31 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 20' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Huragan: GKS Obrazów:
| ||||||||
ŁKS Georyt II Łagów | 2 — 1 | Kamienna II Brody | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 66' ŁKS II: 1 Kamienna II: 12 Trenerzy: Grzegorz Siwoń — Hubert Stachura.
| ||||||||
Ester Wojciechowice | 2 — 2 | Marol Jacentów | 31 SIE | 14:00 | ||||
0 — 1 28' 1 — 1 1 — 2 35' 2 — 2 Ester:
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Centrum Staszów | 1 — 7 | Bronowianka Kraków | 30 SIE | 16:00 | ||||
Patrycja Gawrońska 80' — brak danych 7 | ||||||||
Górnik II Łęczna | 7 — 1 | Rysy Bukowina Tatrzańska | 31 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 7 — 1 Górnik II: 1 Rysy: 1 Trenerzy: Mazurkiewicz Piotr — Podczerwiński Paweł.
| ||||||||
DAP Dębica | 1 — 4 | Moravia Morawica | 31 SIE | 16:00 | ||||
brak danych — Marlena Kasprzyk 10', 65', Justyna Olesińska 57', Adrianna Majecka 82' | ||||||||
Respekt Myślenice | 0 — 2 | Resovia Rzeszów | 31 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 63' Respekt: 99 Resovia: 1 Trenerzy: Szewczyk Jarosław, Dziadkowiec Jan — Wargacka Sabina.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Legia Warszawa | 4 — 0 | Motor Lublin | 30 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Legia: 1 Motor: 31 Trenerzy: Piotr Kobierecki, Kamil Socha, Mateusz Kamuda — Tomasz Złomańczuk, Jarosław Grajper .
| ||||||||
Stal Rzeszów | 3 — 0 | Olimpia Elbląg | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Stal R.: 1 Olimpia: 1 Trenerzy: Wołowiec Marcin, Kloc Paweł — Tyburski Dariusz.
| ||||||||
Wisła Kraków | 0 — 1 | Korona Kielce SA | 30 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 78' Wisła K.: 1 Korona SA: 12 Trenerzy: MARZEC DARIUSZ — Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek.
| ||||||||
Stomil Olsztyn | 6 — 1 | Łódzki KS | 30 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 Stomil: 82 Łódzki KS: 33 Trenerzy: Tomasz Aziewicz — Faryński Piotr.
| ||||||||
Stal Mielec | 3 — 2 | Polonia Warszawa | 31 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 3 — 1 3 — 2 Stal M.: 24 Polonia: 97 Trenerzy: Białek Janusz, Mazur Robert — CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID.
| ||||||||
Wisła Puławy | 2 — 1 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 31 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 35' 1 — 1 2 — 1 Wisła P.: 1 KSZO-Junior: 1 Trenerzy: Mariusz Abramczyk, Michał Majewski — Domagała Waldemar.
| ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 1 | Cracovia Kraków | 31 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 88' GKS Bełchatów: 52 Cracovia: 23 Trenerzy: ZADWORNY TOMASZ, ŁUSZCZ ZYGMUNT — Zegarek Paweł. | ||||||||
Jagiellonia Białystok | 3 — 0 | ŁKS 1926 Łomża | 1 WRZ | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Jagiellonia: 1 ŁKS 1926 Łomża: 1 Trenerzy: TOMAR SAMUEL, AMBROŻEJ ANDRZEJ — Obrycki Arkadiusz, Szuba Adam. |
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 2 | Orlęta Kielce | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' 1 — 2 75' Juventa: 12 Orlęta: 1 Trenerzy: Wójtowicz Tomasz — Janicki Karol.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 9 — 0 | Neptun Końskie | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 Granat: 1 Neptun: 22 Trenerzy: Kotwica Jarosław, Snopek Arkadiusz — Kluska Tomasz.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 1 — 2 | ŁKS Georyt Łagów | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 71' 1 — 2 Klimontowianka: 1 ŁKS Łagów: 12 Trenerzy: Szymański Łukasz — Bochniak Szymon.
| ||||||||
Wisła Junior Sandomierz | 2 — 1 | TS 1946 Nida Pińczów | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 89' Wisła Junior: 33 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Dzieciuch Tomasz, Jarosz Wojciech — Maj Zdzisław.
| ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 3 — 2 | Czarni Połaniec | 30 SIE | 13:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 55' 2 — 1 2 — 2 88' 3 — 2 Łysica: 97 Czarni: 12 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Reczek Marcin.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 2 | ||||||||
Korona Kielce SA | 3 — 0 | KKP Korona Kielce | 30 SIE | 10:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Korona SA: 12 KKP Korona: 12 Trenerzy: Gębura Michał — Pełka Mikołaj.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 5 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 KSZO-Junior: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Kuza Jarosław.
| ||||||||
Juventa Starachowice | 1 — 1 | Polonia Białogon Kielce | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 78' Juventa: 1 Polonia Białogon: 25 Kartki także: Filip Postawa 74'. Trenerzy: Zdzisław Spadło — Kostucha Michał.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Czarnovia Kielce | 7 — 0 | Piaskowianka Piaski | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 Czarnovia: 1 Piaskowianka: 12 Trenerzy: WĄCHAŁA JAN — FLORKIEWICZ WŁODZIMIERZ.
| ||||||||
Unia Sędziszów | 5 — 4 | Wicher Miedziana Góra | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 35' 3 — 2 3 — 3 55' 3 — 4 73' 4 — 4 5 — 4 Unia: 1 Wicher: 77 Trenerzy: Rokicki Krystian — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 7 — 4 | Nidzianka Bieliny | 30 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 10' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 4 — 3 51' 4 — 4 67' 5 — 4 6 — 4 7 — 4 Naprzód: 99 Nidzianka: 1 Trenerzy: Magiera Stanisław — Iwan Hubert.
| ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 0 | Deko Włoszczowa | 1 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Orlicz: 1 Deko: 1 Trenerzy: Kowalik Dariusz — Kosowski Włodzimierz.
| ||||||||
GKS Górno | 0 — 3 | Wierna Małogoszcz | 1 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 68' 0 — 2 76' 0 — 3 89' GKS Górno: 1 Wierna: 1 Trenerzy: Kobus Kamil — Bień Paweł.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 4 — 5 | Nidzica Dobiesławice | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 20' 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 69' 3 — 4 71' 4 — 4 4 — 5 83' Sparta: 12 Nidzica: 7 Trenerzy: Łakota Łukasz — Gruchała Stanisław , Tredowski Stanisław .
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 6 | Moravia Morawica | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 0 — 4 70' 0 — 5 75' 0 — 6 86' Gród: 1 Moravia: 1 Trenerzy: Gruchała Przemysław — Osman Mateusz.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 10 — 0 | UKS Iwaniska | 30 SIE | 13:00 | ||||
Mateusz Majewski I 2, Jakub Tracz, Rafał Laur 2, Marcin Cecuła, Dawid Kiliański 4 Sparta: UKS Iwaniska:
| ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 3 | Star Starachowice | 30 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 60' 0 — 2 65' 0 — 3 1 — 3 2 — 3 Kamienna: 12 Star: 1 Trenerzy: Świtoń Jacek — Mikos Artur.
| ||||||||
Stal Kunów | 1 — 2 | Świt Ćmielów | 30 SIE | 13:00 | ||||
Stal: 1 Świt: 12 Trenerzy: Jałocha Rafał — Paszyński Piotr.
| ||||||||
Cukrownik Włostów | — | GKS Rudki | 30 SIE | 13:00 | ||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
ŁKS Łopuszno | 1 — 6 | Spartakus Daleszyce | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 15' 0 — 2 17' 1 — 2 1 — 3 57' 1 — 4 67' 1 — 5 76' 1 — 6 79' ŁKS Łopuszno: 12 Spartakus: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Więcek Andrzej.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 4 — 1 | Bucovia Bukowa | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 63' 3 — 1 4 — 1 Orlęta: 27 Bucovia: 12 Trenerzy: Zychalski Marcin, Goraj Rafał — Tatar Tomasz, Malaga Sławomir.
| ||||||||
Hetman Włoszczowa | 1 — 0 | Orlicz Suchedniów | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 Hetman: 2 Orlicz: 1 Trenerzy: Dąbrowski Dariusz — Moskal Kamil.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 5 — 2 | Victoria Mniów | 30 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 8' 1 — 1 1 — 2 45' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Gród: 1 Victoria: 17 Trenerzy: Mech Paweł — Milcarz Michał.
| ||||||||
UKS Chęciny | 2 — 4 | Lechia Strawczyn | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 31' 1 — 2 35' 1 — 3 44' 2 — 3 2 — 4 67' UKS Chęciny: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Karol Mochocki — Bogdan Woźniak.
| ||||||||
Astra Piekoszów | 1 — 2 | Partyzant Radoszyce | 31 SIE | 13:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 54' 1 — 2 Astra: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Śladkowski Marcin — Basiak Marek.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 1 — 0 | Piast Osiek | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 Łysica: 12 Piast: 1 Trenerzy: Dejworek Piotr — Ryński Robert.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 3 — 0 | Arka Pawłów | 30 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 Czarni: 1 Arka: 1 Trenerzy: Majewski Jerzy — Krzewicki Przemysław, Lach Kacper.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 6 — 1 | Wisła Junior Sandomierz | 30 SIE | 11:30 | ||||
Paweł Warzyński, Krystian Stachula, Dawid Lasocki, Dawid Madej 3 — brak danych KSZO-Junior II: Wisła Junior:
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 19 — 0 | Cukrownik Włostów | 30 SIE | 11:50 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 15 — 0 16 — 0 17 — 0 18 — 0 19 — 0 Pogoń: 22 Cukrownik: 1 Trenerzy: TWARÓG MICHAŁ — WASZCZYK ARTUR.
| ||||||||
Marol Jacentów | 6 — 1 | Ester Wojciechowice | 30 SIE | 14:00 | ||||
Konrad Żelaszczyk, Gabriel Grabowski 3, Konrad Kania 2 — Szymon Ziółkowski Marol:
|
|
|
Info z szatni