(fot. G. Sojka).
W naszym serwisie będziecie mogli na bieżąco śledzić wyniki zmagań piłkarzy. Aby jednak było to możliwe, prosimy o pomoc i nadsyłanie nam wyników — można do nas dzwonić albo słać SMSy na numery: 791888818, 518028540, 785172067.
22 bramek | Paweł Cygnar (19 + 3 k.) (Soła) |
16 bramek | Tomasz Ogar (15 + 1 k.) (Garbarnia) |
15 bramek | Adrian Gębalski (12 + 3 k.) (Wisła) |
14 bramek | Jakub Snadny (11 + 3 k.) (Soła) |
13 bramek | Maciej Żurawski (Poroniec), Artur Biały (11 + 2 k.) (Wolania) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Unia Sędziszów | 4 — 1 | MKS Zdrój Busko | 4 WRZ | 16:45 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 4 — 1 Unia: 12 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: GARDIEW TOMASZ, KRUPA ZBIGNIEW — PIOTR ZAWADZIŃSKI.
| ||||||||
Alit Ożarów | 0 — 2 | Sparta Kazimierza Wielka | 6 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 42' Alit: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Wróbel Marcin — Owca Stanisław.
| ||||||||
Skała Tumlin | 5 — 0 | Hetman Włoszczowa | 6 WRZ | 16:00 | ||||
Ćmińsk | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Skała: 99 Hetman: 1 Trenerzy: Ludwinek Mariusz, Tacij Marcin — Lichosik Karol.
| ||||||||
Neptun Końskie | 2 — 2 | Klimontowianka Klimontów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 75' 2 — 2 85' Neptun: 12 Klimontowianka: 24 Trenerzy: DZIUBEL KRZYSZTOF — KLEPACZ GRZEGORZ.
| ||||||||
GKS Rudki | 1 — 0 | Lubrzanka Kajetanów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 GKS Rudki: 12 Lubrzanka: 1 Trenerzy: Świetlik Dariusz — Stocki Krzysztof, Foks Zenobiusz.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 2 — 1 | Orlicz Suchedniów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 ŁKS Łagów: 1 Orlicz: 1 Trenerzy: Janus Ryszard, Gołofit Rafał — Anduła Artur.
| ||||||||
Naprzód Jędrzejów | 0 — 3 | Spartakus Daleszyce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 9' 0 — 2 13' 0 — 3 59' Naprzód: 1 Spartakus: 1 Trenerzy: GROSZEK JAROSŁAW — WIĘCEK ANDRZEJ, KOZUBEK DARIUSZ.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Pogoń: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Trela Krzysztof — Jagodziński Artur.
|
20 bramek | Przemysław Rzepa (13 + 7 k.) (Alit) |
17 bramek | Michał Bracha (Lubrzanka) |
14 bramek | Krzysztof Pach (Skała), Krzysztof Kozieł (13 + 1 k.) (Sparta), Karol Wójciak (12 + 2 k.) (Klimontowianka), Mariusz Jaros (9 + 5 k.) (GKS Rudki) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
GKS Nowiny | 1 — 2 | Zenit Chmielnik | 6 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 13' 1 — 1 1 — 2 39' GKS Nowiny: 30 Zenit: 1 Trenerzy: Cichoń Przemysław — Ozóg Radosław.
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 0 | Stal Kunów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 Moravia: 22 Stal: 1 Trenerzy: Bęben Marek, Jeziorski Kazimierz — Siczek Tomasz, Chochel Andrzej.
| ||||||||
Politechnika Świętokrzyska Kielce | 0 — 3 | Star Starachowice | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
0 — 1 46' 0 — 2 52' 0 — 3 88' Politechnika Św.: 12 Star: 1 Trenerzy: Obarzanek Artur — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 1 | Wicher Miedziana Góra | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Nidzianka: 87 Wicher: 1 Trenerzy: Więcek Andrzej, Wijas Paweł — Wojtasiński Sławomir.
| ||||||||
Koprzywianka Koprzywnica | 4 — 2 | Sparta Dwikozy | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 2 — 1 2 — 2 42' 3 — 2 4 — 2 Koprzywianka: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Kuranty Jacek, Grdeń Szczepan — Mazur Jerzy.
| ||||||||
LZS Samborzec | 2 — 2 | Astra Piekoszów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 30' 2 — 2 LZS Samborzec: 12 Astra: 81 Kartki także: Dominik Cieśla 76' — . Trenerzy: Szkutnik Artur — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
KSZO 1929 II Ostrowiec Św. | 6 — 0 | Orlęta Kielce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Bodzechów | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 KSZO 1929 II: 1 Orlęta: 1 Trenerzy: Marynowski Tomasz — .
| ||||||||
Kamienna Brody | 5 — 2 | Piast Stopnica | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 22' 1 — 1 1 — 2 52' 2 — 2 3 — 2 4 — 2 5 — 2 Kamienna: 1 Piast: 1 Trenerzy: Sobczyński Adrian — Tomecki Grzegorz.
|
27 bramek | Łukasz Pyszczek (Koprzywianka) |
17 bramek | Mateusz Pindral (Nidzianka), Bartosz Sot (16 + 1 k.) (Nidzianka), Piotr Rajca (13 + 4 k.) (Piast), Łukasz Zawadzki (13 + 4 k.) (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 1 — 6 | Lechia Strawczyn | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 47' 1 — 2 50' 1 — 3 55' 1 — 4 1 — 5 80' 1 — 6 88' MSS-Klonówka: 12 Lechia: 1 Trenerzy: Kwiatkowski Maciej — Zapała Kazimierz.
| ||||||||
Nida Sobków | 5 — 2 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 6 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 68' 5 — 2 Nida: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Pańtak Hubert — Haczkiewicz Marian.
| ||||||||
Partyzant Wodzisław | 3 — 6 | Samson Samsonów | 6 WRZ | 16:30 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 25' 0 — 3 32' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 68' 3 — 5 73' 3 — 6 80' Partyzant: 92 Samson: 1 Trenerzy: Ćwiertnia Rafał — Pawlik Jacek, Gębski Krzysztof.
| ||||||||
Piast Chęciny | 3 — 1 | Zryw Skroniów | 6 WRZ | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Piast: 1 Zryw: 82 Trenerzy: Wilk Piotr — Kośmider Mariusz.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 2 — 0 | Victoria Mniów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Gród: 1 Victoria M.: 4 Trenerzy: Arczewski Mariusz — Dejworek Piotr, Królik Łukasz.
| ||||||||
Hetman II Włoszczowa | 2 — 3 | Piaskowianka Piaski | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 2 — 2 2 — 3 87' Hetman II: 20 Piaskowianka: 12 Trenerzy: Szafrański Marcin, Lichosik Karol — Opara Grzegorz, Pietrasiewicz Mirosław.
| ||||||||
Victoria Górki Szczukowskie | 0 — 0 | Zieleń Żelisławice | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Victoria G. S.: 1 Zieleń: 26 Trenerzy: Filipiak Mateusz — Józefowski Karol.
|
31 bramek | Mateusz Kokosza (25 + 6 k.) (Gród) |
21 bramek | Rafał Krzysztofik (18 + 3 k.) (Piaskowianka) |
20 bramek | Krzysztof Stańczyk (19 + 1 k.) (Zryw, Sokół) |
19 bramek | Przemysław Objosło (18 + 1 k.) (Partyzant) |
18 bramek | Mateusz Milcarz (17 + 1 k.) (Victoria M.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 2 — 2 | Świt Ćmielów | 7 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 53' 1 — 2 2 — 2 Wisła: 12 Świt: 12 Trenerzy: FRANCUZ WIESŁAW — PASZYŃSKI PIOTR.
| ||||||||
Zorza Tempo Pacanów | 1 — 4 | GKS Górno | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 17' 0 — 3 50' 0 — 4 69' 1 — 4 Zorza Tempo: 12 GKS Górno: 1 Trenerzy: Kopacki Tomasz , Naporkowski Krzysztof — Waldon Mirosław , Baranowski Daniel.
| ||||||||
Agricola Łoniów | 4 — 0 | Spartakus II Daleszyce | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Agricola: 1 Spartakus II: 1 Trenerzy: Twaróg Michał, Kołacz Łukasz — Toboła Paweł.
| ||||||||
Baszta Rytwiany | 1 — 1 | KS Tarłów | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 33' Baszta: 1 KS Tarłów: 12 Trenerzy: Majewski Jerzy — Tomczyk Robert.
| ||||||||
Nidzica Dobiesławice | 3 — 1 | Victoria 2009 Kurozwęki | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 29' 3 — 1 Nidzica: 1 Victoria 2009: 12 Trenerzy: Gruchała Stanisław — Sekuła Radosław.
| ||||||||
OKS Opatów | 1 — 2 | Zryw Zbigniewice | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 34' 1 — 1 1 — 2 90+1' OKS Opatów: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Kodyra Rafał — Szmuc Tomasz.
| ||||||||
Polanie Pierzchnica | 3 — 0 | Gród Wiślica | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Goście nie dojechali. |
27 bramek | Jakub Majewski (23 + 4 k.) (Polanie) |
21 bramek | Robert Radek (20 + 1 k.) (GKS Górno) |
20 bramek | Michał Piotrowski (16 + 4 k.) (Wisła) |
19 bramek | Adam Papka (17 + 2 k.) (Zryw) |
15 bramek | Przemysław Nowak (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 3 — 1 | KS Kamienna Wola | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Polonia Białogon: 18 KS Kamienna W.: 12 Trenerzy: Kostucha Michał, Siuda Artur — Janus Ryszard.
| ||||||||
Victoria II Mniów | 0 — 1 | Tęcza Gowarczów | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 90' Victoria II: 1 Tęcza: 1 Trenerzy: Rusiński Karol — Skowron Paweł .
| ||||||||
Unia Małogoszcz | 1 — 2 | ULKS Łączna | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 34' 1 — 2 78' Unia: 1 ULKS Łączna: 1 Trenerzy: Bodzioch Marcin, Borowski Tomasz — Żmijewski Tadeusz.
| ||||||||
Dolina Wilków | 1 — 2 | Lubrzanka II Kajetanów | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 60' 1 — 2 Dolina: 1 Lubrzanka II: 23 Trenerzy: Rubinkiewicz Mirosław — Stocki Krzysztof.
| ||||||||
KS Smyków | 0 — 3 | GLKS Fałków | 7 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 0 — 3 45' KS Smyków: 1 GLKS Fałków: 12 Trenerzy: Kołodziejczyk Jacek, Kołodzieczyk Dawid — Baran Robert.
| ||||||||
Płomień Wólka Kłucka | 1 — 0 | Radiator$ Stąporków | 7 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 Płomień: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: KANIOWSKI Mateusz, JAS Grzegorz — JEDYNAK Sławomir, MAJOS Sławomir.
|
27 bramek | Krzysztof Rajczykowski (GLKS Fałków) |
15 bramek | Bartłomiej Grzegorczyk (12 + 3 k.) (Polonia Białogon), Sebastian Wójcik (12 + 3 k.) (ULKS Łączna) |
13 bramek | Michał Fornal (GLKS Fałków) |
12 bramek | Artur Wypych (Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Nida Oksa | 7 — 2 | Top-Spin Promnik | 6 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 4 — 2 55' 5 — 2 6 — 2 7 — 2 Nida: 1 Top-Spin: 1 Trenerzy: Fendrych Andrzej — Brudziński Arkadiusz.
| ||||||||
Dąb Nagłowice | 4 — 0 | GLKS Krasocin | 7 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Dąb: 1 GLKS Krasocin: 1 Trenerzy: Jarmuda Sławomir — Luzar Jan.
| ||||||||
Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Wierna II Małogoszcz | 4 — 5 | Start Słupia Jędrzejowska | 7 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 23' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 45+1' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 4 — 4 4 — 5 Wierna II: 1 Start: 19 Trenerzy: Kuterasiński Adam — Winiarski Łukasz, Szary Paweł.
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 3 — 0 | GKS Kluczewsko | 7 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Bucovia: 1 GKS Kluczewsko: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz, Malaga Sławomir — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 3 — 3 | LKS Bolmin | 7 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 2 — 2 80' 2 — 3 3 — 3 ŁKS Łopuszno: 1 LKS Bolmin: 88 Trenerzy: Soboń Karol, Picheta Jacek — Nowaczek Paweł, Szymon Chuk.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (19 + 1 k.) (Start) |
16 bramek | Michał Bąk I (12 + 4 k.) (Bucovia) |
12 bramek | Artur Gaweł (10 + 2 k.) (Top-Spin), Andrzej Kusaj (8 + 4 k.) (Nida) |
10 bramek | Łukasz Niebudek (6 + 4 k.) (ŁKS Łopuszno), Łukasz Bąk (5 + 5 k.) (Bucovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Victoria Skalbmierz | 4 — 4 | Jawornik Gorzków | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 0 — 3 20' 1 — 3 2 — 3 3 — 3 3 — 4 70' 4 — 4 Victoria: 1 Jawornik: 12 Trenerzy: Borek Michał — Radziszewski Paweł.
| ||||||||
Zorza Czajków | 3 — 0 | Źródło Solec-Zdrój | 7 WRZ | 11:00 | ||||
Staszów, ul. Koszarowa (boczne) | ||||||||
Goście nie dojechali. | ||||||||
Strzelec Chroberz | 3 — 1 | Arka Koprzywnica | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 42' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 Strzelec: 1 Arka: 1 Trenerzy: seweryn sosień, paweł bochniak — wojciech ciach, marek walczak.
| ||||||||
Piast Osiek | 0 — 0 | GKS Świniary | 7 WRZ | 16:00 | ||||
Piast: 12 GKS Świniary: 93 Trenerzy: Ryński Robert — Frańczak Janusz.
| ||||||||
LZS Czarnocin | 3 — 0 | GTS Raków | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 LZS Czarnocin: 1 GTS Raków: 1 Trenerzy: Pytel Przemysław, Szostak Krystian — Więcek Andrzej.
|
28 bramek | Norbert Wątek (27 + 1 k.) (Jawornik) |
22 bramek | Krzysztof Witek (21 + 1 k.) (Jawornik) |
15 bramek | Robert Pytowski (14 + 1 k.) (GTS Raków) |
13 bramek | Kamil Olesiński (12 + 1 k.) (Victoria), Sylwester Pyszczek (12 + 1 k.) (Arka) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. IV | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Strażak Bidziny | 1 — 1 | ŁKS Georyt II Łagów | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 82' 1 — 1 Strażak: 1 ŁKS II: 1 Trenerzy: — SIWOŃ GRZEGORZ.
| ||||||||
GKS Obrazów | 2 — 5 | Alit II Ożarów | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 11' 0 — 3 29' 1 — 3 1 — 4 2 — 4 2 — 5 GKS Obrazów: 12 Alit II: 2 Trenerzy: Marzec Robert — Ożóg Piotr.
| ||||||||
Łysica II Bodzentyn | 9 — 1 | Ester Wojciechowice | 7 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 4' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 9 — 1 Łysica II: 1 Ester: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Cheba Jacek.
| ||||||||
Arka Pawłów | 2 — 0 | UKS Baćkowice | 7 WRZ | 14:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 Arka: 1 UKS Baćkowice: 1 Trenerzy: Koprowski Kamil — Czaja Adrian.
| ||||||||
Od 46. minuty w bramce Arki 16Marcin Styczyński. | ||||||||
Marol Jacentów | 0 — 0 | Huragan Wilczyce | 7 WRZ | 15:00 | ||||
Marol: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Chruściel Grzegorz, Kaczmarski Mariusz — Dywan Krzysztof.
|
29 bramek | Grzegorz Kwiatkowski (28 + 1 k.) (Alit II) |
18 bramek | Damian Lipiec (GKS Obrazów) |
16 bramek | Marcin Kargul (UKS Baćkowice) |
15 bramek | Grzegorz Pękalski (14 + 1 k.) (Alit II) |
14 bramek | Grzegorz Grzegorski (Łysica II) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
II liga kobiet, gr. południowo-wschodnia | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Resovia Rzeszów | 6 — 0 | Centrum Staszów | 6 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Resovia: 1 Centrum: 1 Trenerzy: Wargacka sabina — Sekuła Radosław, Walasek Artur. | ||||||||
Bronowianka Kraków | 0 — 1 | Górnik II Łęczna | 6 WRZ | 12:30 | ||||
0 — 1 44' Bronowianka: 12 Górnik II: 1 Trenerzy: Żądło Andrzej — Mazurkiewicz Piotr.
| ||||||||
Moravia Morawica | 1 — 4 | Zielonka Wrząsowice | 7 WRZ | 11:00 | ||||
Agnieszka Michta 30' — Aleksandra Giza, Patrycja Dadał, Joanna Wilke, Urszula Żurek | ||||||||
Naprzód Sobolów | 1 — 3 | Respekt Myślenice | 7 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 7' 0 — 2 32' 1 — 2 1 — 3 47' Naprzód: 1 Respekt: 99 Trenerzy: Piotr Bukowiec — Szewczyk Jarosław, Dziadkowiec Jan.
| ||||||||
Rysy Bukowina Tatrzańska | 1 — 1 | DAP Dębica | 7 WRZ | 16:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 70' Rysy: 1 DAP: 1 Trenerzy: PODCZERWIŃSKI Paweł — CABAJ Maciej.
|
23 bramek | Aleksandra Giza (22 + 1 k.) (Zielonka, Rysy) |
17 bramek | Marta Góral (16 + 1 k.) (Naprzód) |
12 bramek | Katarzyna Białoszewska (Naprzód) |
9 bramek | Kinga Łatka (7 + 2 k.) (Bronowianka) |
8 bramek | Patrycja Dadał (Zielonka), Aleksandra Misiura (Rysy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
III liga kobiet | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Sparta Daleszyce | 16 — 0 | MKS Zdrój Busko | 6 WRZ | 14:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 15 — 0 16 — 0 Sparta: 1 MKS Zdrój: 12 Trenerzy: Wengorski Marcin — Malczewski Lech.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 2 — 3 | Hetmanki Włoszczowa | 6 WRZ | 15:30 | ||||
0 — 1 16' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 2 — 3 | ||||||||
Stal Kunów | 2 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 7 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Stal: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Jałocha Jarosław — Pabijańczyk Henryk.
|
15 bramek | Kamila Komisarczyk (13 + 2 k.) (Sparta) |
13 bramek | Karolina Podgórska (Sparta) |
12 bramek | Maja Dąbrowska (Stal), Aleksandra Pawlik (11 + 1 k.) (Stal) |
11 bramek | Natalia Romańska (Stal) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Centralna Liga Juniorów, gr. wsch. | ||||||||
Kolejka 5 | ||||||||
Motor Lublin | 0 — 2 | Wisła Kraków | 5 WRZ | 15:00 | ||||
0 — 1 8' 0 — 2 20' Motor: 31 Wisła K.: 6 Trenerzy: ZłomańczukTomasz, Grajper Jarosław, Herda Karol — MARZEC DARIUSZ. | ||||||||
Polonia Warszawa | 2 — 0 | Stomil Olsztyn | 5 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Polonia: 97 Stomil: 82 Trenerzy: CHMIELEWSKI ŁUKASZ, SUT DAWID — AZIEWICZ TOMASZ.
| ||||||||
Łódzki KS | 3 — 1 | Wisła Puławy | 6 WRZ | 12:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 52' 2 — 1 3 — 1 Łódzki KS: 1 Wisła P.: 1 Trenerzy: Piotr Faryński — Mariusz Abramczyk, Michał Majewski.
| ||||||||
Korona Kielce SA | 0 — 2 | GKS Bełchatów | 6 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 29' 0 — 2 Korona SA: 12 GKS Bełchatów: 52 Trenerzy: Ruszkowski Cezary, Mierzwa Marek — ZADWORNY TOMASZ, ĹUSZCZ ZYGMUNT.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 0 — 0 | Stal Rzeszów | 7 WRZ | 12:00 | ||||
KSZO-Junior: 15 Stal R.: 1 Kartki także: Sebastian Drożdż 90'. Trenerzy: Domagała Waldemar — Wołowiec Marcin.
| ||||||||
Olimpia Elbląg | 1 — 2 | Jagiellonia Białystok | 7 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 20' 0 — 2 55' 1 — 2 Olimpia: 12 Jagiellonia: 1 Trenerzy: TYBURSKI Dariusz — TOMAR SAMUEL. |
18 bramek | Emil Gajko (16 + 2 k.) (Jagiellonia), Łukasz Dynel (15 + 3 k.) (Łódzki KS) |
17 bramek | Adam Zawierucha (Korona SA) |
16 bramek | Marcin Kluska (13 + 3 k.) (Polonia) |
13 bramek | Krystian Brudz (12 + 1 k.) (Motor), Krystian Pałczyński (12 + 1 k.) (GKS Bełchatów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Czarni Połaniec | 0 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 6 WRZ | 13:00 | ||||
Czarni: 12 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Ręczek Marcin — Maj Zdzisław.
| ||||||||
ŁKS Georyt Łagów | 4 — 1 | Wisła Junior Sandomierz | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 4 — 1 79' ŁKS Łagów: 1 Wisła Junior: 33 Trenerzy: Bochniak Szymon — Dzieciuch Tomasz, Jarosz Wojciech.
| ||||||||
Neptun Końskie | 4 — 0 | Klimontowianka Klimontów | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Neptun: 1 Klimontowianka: 1 Trenerzy: Kluska Tomasz — Szymański Łukasz.
| ||||||||
Orlęta Kielce | 2 — 4 | Granat Skarżysko-Kamienna | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 29' 2 — 2 54' 2 — 3 64' 2 — 4 90+2' Orlęta: 1 Granat: 1 Trenerzy: Karol Janicki — Jarosław Kotwica, Arkadiusz Snopek.
| ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 1 — 6 | Juventa Starachowice | 6 WRZ | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 20' 1 — 2 23' 1 — 3 35' 1 — 4 50' 1 — 5 52' 1 — 6 Łysica: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Szczurek Jarosław — Wójtowicz Tomasz.
|
16 bramek | Karol Maciąg (Juventa) |
13 bramek | Jakub Łata (Wisła Junior) |
12 bramek | Michał Jarosz (Wisła Junior) |
11 bramek | Mikołaj Podzielny (Juventa) |
10 bramek | Karol Rogoziński (Granat), Piotr Dzieciuch (7 + 3 k.) (Czarni) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych | ||||||||
Elim. makr. · Kolejka 4 | ||||||||
Korona Kielce SA | 10 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | 6 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 Korona SA: 1 TS 1946 Nida: 1 Trenerzy: Gębura Michał, Graba Marek — Kuza Jarosław.
| ||||||||
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | 5 — 1 | Juventa Starachowice | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 79' KSZO-Junior: 1 Juventa: 1 Trenerzy: Klepacz Grzegorz — Spadło Zdzisław.
| ||||||||
Granat Skarżysko-Kamienna | 1 — 1 | KKP Korona Kielce | 6 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 Granat: 1 KKP Korona: 12 Trenerzy: Kasprzyk Dariusz — Pełka Mikołaj.
|
16 bramek | Piotr Poński (Korona SA) |
11 bramek | Kacper Chudecki (Korona SA) |
10 bramek | Ernest Jopkiewicz (6 + 4 k.) (KKP Korona) |
9 bramek | Piotr Pierzchała (KKP Korona), Michał Rybus (KKP Korona), Cyprian Suligowski (Granat) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 2 — 2 | Orlicz Suchedniów | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 56' 2 — 2 58' Nidzianka: 99 Orlicz: 1 Trenerzy: Wiącek Andrzej — Kowalik Dariusz.
| ||||||||
GKS Górno | 2 — 2 | Czarnovia Kielce | 6 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 12' 0 — 2 28' 1 — 2 2 — 2 GKS Górno: 1 Czarnovia: 22 Trenerzy: KOBUS KAMIL — WĄCHAŁA JAN.
| ||||||||
Wicher Miedziana Góra | 2 — 3 | Naprzód Jędrzejów | 6 WRZ | 16:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 1 — 2 1 — 3 2 — 3 Wicher: 1 Naprzód: 17 Trenerzy: Wojtasiński Sławomir — Magiera Stanisław.
| ||||||||
Wierna Małogoszcz | 7 — 2 | Deko Włoszczowa | 7 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 6 — 1 63' 6 — 2 68' 7 — 2 Wierna: 1 Deko: 1 Trenerzy: Bień Paweł — Kosowski Włodzimierz.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Sparta Kazimierza Wielka | 1 — 0 | Wisła Nowy Korczyn | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 Sparta: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Łakota Łukasz — Modzelewski Arkadiusz.
| ||||||||
Gród Wiślica | 0 — 2 | Zenit Chmielnik | 6 WRZ | 13:00 | ||||
0 — 1 25' 0 — 2 Gród: 1 Zenit: 12 Trenerzy: Wieloch Piotr — Srokosz Sebastian, Ziółkowski Dawid.
| ||||||||
Moravia Morawica | 3 — 2 | Nidzica Dobiesławice | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 3 — 2 88' Moravia: 1 Nidzica: 12 Trenerzy: MATEUSZ OSMAN — GRUCHAŁA STANISŁAW.
|
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 3 — 0 | Stal Kunów | 6 WRZ | 10:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Pogoń: 1 Stal: 1 Trenerzy: Konat Rafał — Jałocha Rafał.
| ||||||||
UKS Iwaniska | 2 — 3 | GKS Rudki | 6 WRZ | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 39' 2 — 2 56' 2 — 3 83' UKS Iwaniska: 1 GKS Rudki: 1 Trenerzy: Starba Grzegorz — Kowalski Łukasz.
| ||||||||
Świt Ćmielów | — | Cukrownik Włostów | 6 WRZ | 13:00 | ||||
Karol Skrzypek, Grzegorz Dąbrowski, Hubert Czerpak 3 — brak danych Świt: 1 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 4 — 2 | Kamienna Brody | 6 WRZ | 13:00 | ||||
Dawid Kiliański 2, Jakub Tracz, Mateusz Snopek |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Orlicz Suchedniów | 3 — 2 | Gród Ćmińsk | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 64' 2 — 2 3 — 2 Orlicz: 1 Gród: 1 Trenerzy: Moskal Kamil — Mech Paweł .
| ||||||||
Bucovia Bukowa | 2 — 1 | GKS Nowiny | 6 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 Bucovia: 1 GKS Nowiny: 12 Trenerzy: Tatar Tomasz, Malaga Sławomir — Cichoń Przemysław.
| ||||||||
ŁKS Łopuszno | 0 — 4 | Astra Piekoszów | 6 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 17' 0 — 2 40+1' 0 — 3 0 — 4 67' ŁKS Łopuszno: 1 Astra: 1 Trenerzy: Soboń Karol — Szadkowski Marcin.
| ||||||||
Partyzant Radoszyce | 0 — 2 | Orlęta Kielce | 6 WRZ | 11:20 | ||||
0 — 1 19' 0 — 2 Partyzant: 1 Orlęta: 27 Trenerzy: Basiak Marek, Kowalski Jan — Goraj Rafał.
| ||||||||
Spartakus Daleszyce | 1 — 5 | Lechia Strawczyn | 6 WRZ | 12:15 | ||||
0 — 1 0 — 2 29' 0 — 3 31' 1 — 3 1 — 4 74' 1 — 5 75' Spartakus: 1 Lechia: 1 Trenerzy: Więcej Andrzej — Woźniak Bogdan.
| ||||||||
Victoria Mniów | 1 — 5 | UKS Chęciny | 7 WRZ | 14:00 | ||||
0 — 1 5' 0 — 2 15' 0 — 3 42' 0 — 4 47' 0 — 5 64' 1 — 5 Victoria: 15 UKS Chęciny: 1 Trenerzy: Milcarz Michał — Mochocki Karol.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 1 — 8 | MKS Zdrój Busko | 6 WRZ | 10:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 25' 1 — 2 1 — 3 39' 1 — 4 47' 1 — 5 56' 1 — 6 58' 1 — 7 70' 1 — 8 73' Partyzant: 1 MKS Zdrój: 1 Trenerzy: ĆWIERTNIA Rafał — MALCZEWSKI Lech.
| ||||||||
Zryw Skroniów | 4 — 3 | Jawornik Gorzków | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 19' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 33' 4 — 2 4 — 3 55' Zryw: 1 Jawornik: 1 Trenerzy: GAJOS HUBERT — RADZISZEWSKI PAWEŁ.
| ||||||||
Zenit Chmielnik | 4 — 2 | Unia Sędziszów | 6 WRZ | 11:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 46' 2 — 2 67' 3 — 2 4 — 2 Zenit: 1 Unia: 1 Trenerzy: Ozóg Radosław — Chuptyś Łukasz.
|
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Łysica Akamit Bodzentyn | 8 — 0 | Wisła Junior Sandomierz | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Łysica: 12 Wisła Junior: 12 Trenerzy: Dejworek Piotr — Łuczak Dariusz.
| ||||||||
Marol Jacentów | 3 — 1 | Piast Osiek | 6 WRZ | 11:00 | ||||
Paweł Kozub, Gabriel Grabowski, Konrad Żelaszczyk — brak danych Marol:
| ||||||||
Nidzianka Bieliny | 16 — 0 | Cukrownik Włostów | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 9 — 0 10 — 0 11 — 0 12 — 0 13 — 0 14 — 0 15 — 0 16 — 0 Nidzianka: 1 Cukrownik: 1 Trenerzy: Pindral Mateusz — Waszczyk Artur.
| ||||||||
Czarni Połaniec | 1 — 1 | Ester Wojciechowice | 6 WRZ | 11:00 | ||||
0 — 1 38' 1 — 1 Czarni: 1 Ester: 1 Trenerzy: Majewski Jerzy — Cheba Jacek.
| ||||||||
Arka Pawłów | 8 — 0 | Sparta Dwikozy | 6 WRZ | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Arka: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Krzewicki Przemysław — Mazur Jerzy.
| ||||||||
Olimpia Pogoń Staszów | 2 — 5 | MKS KSZO-Junior II Ostrowiec Św. | 6 WRZ | 11:30 | ||||
0 — 1 0 — 2 10' 0 — 3 40' 0 — 4 50' 1 — 4 2 — 4 2 — 5 Pogoń: 21 KSZO-Junior II: 1 Trenerzy: Twaróg Michał — Wróbel Marcin.
|
|
|